» »

Gospodar prstanov: nova serija

Gospodar prstanov: nova serija

Temo vidijo: vsi
««
25 / 28
»»

Tigi86 ::

Tako, pa je konec te travestije... vsaj zame!

Zadnji del razkrije tisto, kar smo pričakovali in vedeli od prvega dela naprej. Tako da ni bilo nobenih tvistov in presenečenj. V lepo zapakirano darilo so dali NIČ. Kot duh: votlo in prazno.

Pod črto: Tolkienov LORE so iznakazili do nerazpoznavnosti in prilagodili svojim egocentričnim, destruktivnim, "sodobnim" vizijam. Tako kot Melkor! Pa naj bo tako... Za vsakim dežjem posije Sonce in prav tako se bo našla oseba, vizionar/ka, ki bo dal/a pravi pečat in poklon neminljivi viziji Profesorja in Človeka - Tolkiena. Do takrat pa: srečno in vse naj tistim, ki boste to konkretno serijo spremljali naprej.

In and Out!

cias ::

Men se za zadnji del niti 5 minutnega reviewa ne da pogledat, ker je že iz naslova vse očitno.

Skratka, si lahko čestitam da nisem pogledal niti enega dela te serije ki je 15/10, miljardna gledanost... .

Badwolff ::

Men bi bila serija dosti boljša, če bi bil vsak del 45 minut, en kup balasta je not. Pa manj prisiljeni dialogov in monologov. Pa Galadriel, skor vsaka stvar, ki jo naredi, je čudna. Ostali deli so še kr.

Mimgrede, a so eksplicitno rekli, da je spaceman Gandalf? Nisem ujel, sem se pa kdaj pa kdaj mal zgubil.

5/10, za pogledat, ni presežek.

Lonsarg ::

Badwolff je izjavil:

Mimgrede, a so eksplicitno rekli, da je spaceman Gandalf? Nisem ujel, sem se pa kdaj pa kdaj mal zgubil.
Eksplicitno ne, je pa izjavil ".... follow your nose", kar je Gandalfov slavni rek iz LOTR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Cupakabra123 ::

Scenarij zadnje epizode je bil odlicen! Ko so najprej rekli, da je Stranger Sauron, sem bil sokiran, pa so odlicno obrnili zgodbo. Halbrand je bil sumljiv ze celo sezono ampak gledalci nikakor nismo mogli biti sigurni da je on res Sauron. Ampak v tej epizodi so ga pa res izpostavili, sploh s tisto pomocjo pri izdelavi prstanov. Res dobra izvedba prve sezone, ki je nastavila zgodbo za naprej. Komaj cakam na 2. sezono, upajmo da pride cim prej.

Moja koncna ocena 10/10. Najboljsa serija trenutno na tv-ju in po moje tudi najboljsa fantasy serija vseh casov.

Tigi86 je izjavil:

Tako, pa je konec te travestije... vsaj zame!

Zadnji del razkrije tisto, kar smo pričakovali in vedeli od prvega dela naprej. Tako da ni bilo nobenih tvistov in presenečenj. V lepo zapakirano darilo so dali NIČ. Kot duh: votlo in prazno.

Pod črto: Tolkienov LORE so iznakazili do nerazpoznavnosti in prilagodili svojim egocentričnim, destruktivnim, "sodobnim" vizijam. Tako kot Melkor! Pa naj bo tako... Za vsakim dežjem posije Sonce in prav tako se bo našla oseba, vizionar/ka, ki bo dal/a pravi pečat in poklon neminljivi viziji Profesorja in Človeka - Tolkiena. Do takrat pa: srečno in vse naj tistim, ki boste to konkretno serijo spremljali naprej.

In and Out!

Hvala za prenehanje tvojega tezenja v tej temi! Ne bomo te pogresali, uzivali pa bomo v seriji.

Zgodovina sprememb…

Badwolff ::

Res te je presenetilo, da je spaceman Gandalf in Halbrand Sauron?

Cupakabra123 ::

Badwolff je izjavil:

Res te je presenetilo, da je spaceman Gandalf in Halbrand Sauron?

Kdo pravi da je Stranger Gandalf? Drugace pa ja, nisem mislil da bo Halbrand Sauron. Sem mislil da je en izmed unih belih Sauron ali pa da Saurona sploh se niso pokazali. Ceprav sem imel Halbranda v mislih samo sem mislil, da bo on King of the dead bil.

Badwolff ::

Cel internet že skor od prvega dela tuli Saurbrand.

Bolf3nk ::

Cupakabra123 je izjavil:

Scenarij zadnje epizode je bil odlicen! Ko so najprej rekli, da je Stranger Sauron, sem bil sokiran, pa so odlicno obrnili zgodbo. Halbrand je bil sumljiv ze celo sezono ampak gledalci nikakor nismo mogli biti sigurni da je on res Sauron. Ampak v tej epizodi so ga pa res izpostavili, sploh s tisto pomocjo pri izdelavi prstanov. Res dobra izvedba prve sezone, ki je nastavila zgodbo za naprej. Komaj cakam na 2. sezono, upajmo da pride cim prej.

Moja koncna ocena 10/10. Najboljsa serija trenutno na tv-ju in po moje tudi najboljsa fantasy serija vseh casov.

Tigi86 je izjavil:

Tako, pa je konec te travestije... vsaj zame!

Zadnji del razkrije tisto, kar smo pričakovali in vedeli od prvega dela naprej. Tako da ni bilo nobenih tvistov in presenečenj. V lepo zapakirano darilo so dali NIČ. Kot duh: votlo in prazno.

Pod črto: Tolkienov LORE so iznakazili do nerazpoznavnosti in prilagodili svojim egocentričnim, destruktivnim, "sodobnim" vizijam. Tako kot Melkor! Pa naj bo tako... Za vsakim dežjem posije Sonce in prav tako se bo našla oseba, vizionar/ka, ki bo dal/a pravi pečat in poklon neminljivi viziji Profesorja in Človeka - Tolkiena. Do takrat pa: srečno in vse naj tistim, ki boste to konkretno serijo spremljali naprej.

In and Out!

Hvala za prenehanje tvojega tezenja v tej temi! Ne bomo te pogresali, uzivali pa bomo v seriji.

Če ti je tole 10/10, pol nimaš ravno visokega čuta za kvaliteto.
No, vsakemu svoje. Nekaterim je Twilight tudi bil vrhunec filmske industrije.
Če ti je Beverly Hills nek temelj za kvaliteto, potem verjamem da ti je tale "Lord of the rings" 10/10

V primerjavi z SLABIM Hobitom, še je tole slabše. Veliko slabše. Že sama izbira igralev, kateri niso primerni za vloge... ojeej.

Realno?
4/10
GOT (razen zadnja sezona), Breaking Bad, the Wire, Sopranov, OZ, the boys.. To so serije 10/10
Ne pa to skrupcalo

PlayTheGame ::

Jaz samo upam, da če bodo tole snemali dalje, da bodo vsaj malo prisluhnili največjim kritikam, ki so bile seveda upravičene in jasno argumentirane ter vse skupaj konkretno dodelali, da bo imela serija rep in glavo. Samo bojim se, da so precej že zavozili in da se bo težko spravit ven iz tega...

Sicer pa ja, veliko stvari je bilo precej predvidljivih kot npr. ta, da je Halbrand Sauron, res ne vem odkod toliko začudenja pri nekaterih? Upam si tudi stavit, da so si zamislili, da bo Istar Gandalf, ki ga seveda v 2. veku še ne bi smelo biti. No to je ena izmed stvari, ki bi jo lahko v naslednji sezoni še popravili, ker dejansko sta 2 Istarja prišla že v 2. veku in se nato izgubila nekje na vzhodu (in tudi v seriji se omenja Rhun), ostali trije pa pridejo šele v 3. veku in seveda ne priletijo iz neba. Samo ne vem, če so tako pametni oz. če želijo serijo narediti tako kompleksno? Tudi ne vem kako bodo speljali oz. prikazali zgodbo o nastanku preostalih prstanov, torej 9 za ljudi, 7 za škrate in Edinega glede na vso kronološko zmedo, ki so jo ustvarili v 1. sezoni?

Moja ocena 5/10 pa še to ne vem, če nisem dal preveč...
Asus P8Z77-V Pro|i5-3570K|16GB DDR3 1600|Gigabyte G1 1060 GTX 6Gb
SSD Samsung 860evo 500Gb & 850evo 500Gb|4TB HDD|EVGA G3 750W

Cupakabra123 ::

Bolf3nk je izjavil:

Cupakabra123 je izjavil:

Scenarij zadnje epizode je bil odlicen! Ko so najprej rekli, da je Stranger Sauron, sem bil sokiran, pa so odlicno obrnili zgodbo. Halbrand je bil sumljiv ze celo sezono ampak gledalci nikakor nismo mogli biti sigurni da je on res Sauron. Ampak v tej epizodi so ga pa res izpostavili, sploh s tisto pomocjo pri izdelavi prstanov. Res dobra izvedba prve sezone, ki je nastavila zgodbo za naprej. Komaj cakam na 2. sezono, upajmo da pride cim prej.

Moja koncna ocena 10/10. Najboljsa serija trenutno na tv-ju in po moje tudi najboljsa fantasy serija vseh casov.

Tigi86 je izjavil:

Tako, pa je konec te travestije... vsaj zame!

Zadnji del razkrije tisto, kar smo pričakovali in vedeli od prvega dela naprej. Tako da ni bilo nobenih tvistov in presenečenj. V lepo zapakirano darilo so dali NIČ. Kot duh: votlo in prazno.

Pod črto: Tolkienov LORE so iznakazili do nerazpoznavnosti in prilagodili svojim egocentričnim, destruktivnim, "sodobnim" vizijam. Tako kot Melkor! Pa naj bo tako... Za vsakim dežjem posije Sonce in prav tako se bo našla oseba, vizionar/ka, ki bo dal/a pravi pečat in poklon neminljivi viziji Profesorja in Človeka - Tolkiena. Do takrat pa: srečno in vse naj tistim, ki boste to konkretno serijo spremljali naprej.

In and Out!

Hvala za prenehanje tvojega tezenja v tej temi! Ne bomo te pogresali, uzivali pa bomo v seriji.

Če ti je tole 10/10, pol nimaš ravno visokega čuta za kvaliteto.
No, vsakemu svoje. Nekaterim je Twilight tudi bil vrhunec filmske industrije.
Če ti je Beverly Hills nek temelj za kvaliteto, potem verjamem da ti je tale "Lord of the rings" 10/10

V primerjavi z SLABIM Hobitom, še je tole slabše. Veliko slabše. Že sama izbira igralev, kateri niso primerni za vloge... ojeej.

Realno?
4/10
GOT (razen zadnja sezona), Breaking Bad, the Wire, Sopranov, OZ, the boys.. To so serije 10/10
Ne pa to skrupcalo

Ravno nasprotno, ce so ti vrhunec kvalitete Game Of Thrones in Breaking Bad si samo basic bitch. Shock value pac ni temelj kvalitetne serije.

Igralci so pa fenomenalni. Ko so jih predstavili nisem imel pojma kdo so ampak Durin je spot on, Elendil ne bi mogel biti boljsi, Galadriel je cista kopija, Elrond je odlicen in tako dalje.

10/10

svecka ::

Cupakabra123

trol, še enga dela ni pogledal, sem takoj videl, ko si napisal neumnost.

Zvezdica27 ::

Halbrand je Sauron? Pfff... nemogoče, Galadriel, torej vsak Eldar, b iga morla "začutiti", da ni človek.

Kr neki...

zz

Cupakabra123 ::

svecka je izjavil:

Cupakabra123

trol, še enga dela ni pogledal, sem takoj videl, ko si napisal neumnost.

Kaksen trol? Jaz sem pogledal vse epizode za razliko od nekaterih, ki samo kurcajo serijo.

sentiš ::

Če ne kurcaš te serije pač nisi in. Ker "vsi" kurcajo to potem že more biti res, ane. Realno gledano pa je serija na višjem nivoju kot npr GoT in tudi kot HoD, ampak ker "vsi" kurcajo gredo "vsi" serijo gledat z nekim zadržkom, namesto da bi si ustvarili lastno mnenje. Ampak ker je nek večni študent, propadli človek, ki dela YouTube videje rekel da je serija zanič, je to javno mnenje "vseh".

Ljudje se bojijo imeti lastno mnenje ampak samo sledijo hivemindu. Žalost.

oo7 ::

Pogledal še zadnjo epizodo. Zelo dolgočasna prva sezona. Še najboljša epizoda je bila finalna in edina, ki ni bila dolgočasna mogoče tudi zato, ker notri ni bilo dolgočasnih brezveznih likov kot so Arondir, Theo kateri nimajo nobene veze z middle earth... ki so dobili čisto preveč minutaže in bi se raje posvetili Halbrandu in škratom in drugim.
Od druge sezone ne pričakujem veliko saj sta showrunnerja enaka dumb and dumber kot sta bila pri GOT zadnji dve sezoni.

Ganon ::

svecka je izjavil:

Cupakabra123

trol


Se vam bo končno posvetilo?

meho7 ::

Se AJ, ki je bil popolnoma navdusen nad prvimi deli te serije je vrgel pusko v koruzo


Serija je totalno sranje

Cupakabra123 ::

meho7 je izjavil:

Se AJ, ki je bil popolnoma navdusen nad prvimi deli te serije je vrgel pusko v koruzo


Serija je totalno sranje

A bi morali vedeti kdo je ta model? In kaj ima njegovo mnenje z mnenjem vecine nas, ki nam je serija odlicna? Ce komu serija ni vsec naj gleda sranje kot je na primer House of the dragon. Incest ocitno pali pri takih ljudeh. Mommy issues pa to, zato pa tudi jokajo tu v tem threadu.

cias ::

Cupakabra123 je izjavil:

In kaj ima njegovo mnenje z mnenjem vecine nas, ki nam je serija odlicna?


Glede na gledanost ne bi rekel da je večini odlična.

Cupakabra123 ::

cias je izjavil:

Cupakabra123 je izjavil:

In kaj ima njegovo mnenje z mnenjem vecine nas, ki nam je serija odlicna?


Glede na gledanost ne bi rekel da je večini odlična.

In kaksna je ta gledanost? No pa dajmo pogledat, glede na Nielsenovo lestvico je Rings Of Power z 988 milijoni ogledanimi minutami drugi le za Cobra Kai. Jaz bi rekel da je to vec kot odlicno.

Jazon ::

Cupakabra123 je izjavil:

cias je izjavil:

Cupakabra123 je izjavil:

In kaj ima njegovo mnenje z mnenjem vecine nas, ki nam je serija odlicna?


Glede na gledanost ne bi rekel da je večini odlična.

In kaksna je ta gledanost? No pa dajmo pogledat, glede na Nielsenovo lestvico je Rings Of Power z 988 milijoni ogledanimi minutami drugi le za Cobra Kai. Jaz bi rekel da je to vec kot odlicno.


Daj vsaj kaj takega pripopaj, kjer jo reddit uporabnik primerja s tvojo najbolj osovraženo serijo in Andorjem.
https://www.reddit.com/r/freefolk/comme...

 trend serij

trend serij

Cupakabra123 ::

Jazon je izjavil:

Cupakabra123 je izjavil:

cias je izjavil:

Cupakabra123 je izjavil:

In kaj ima njegovo mnenje z mnenjem vecine nas, ki nam je serija odlicna?


Glede na gledanost ne bi rekel da je večini odlična.

In kaksna je ta gledanost? No pa dajmo pogledat, glede na Nielsenovo lestvico je Rings Of Power z 988 milijoni ogledanimi minutami drugi le za Cobra Kai. Jaz bi rekel da je to vec kot odlicno.


Daj vsaj kaj takega pripopaj, kjer jo reddit uporabnik primerja s tvojo najbolj osovraženo serijo in Andorjem.
https://www.reddit.com/r/freefolk/comme...

 trend serij

trend serij



Uuu Reddit, res kredibilen vir informacij!

Sam si poglej. Tole je edini merilnik, ki kaj steje.
https://www.nielsen.com/top-ten/

Morison ::

Kaj naj rečem. Pričakovanja nekaterih so bila prevelika. Zato sedaj razočaranje. Moja ocena na koncu 1 sezone 4/10. Ta žandr mi je najljubši in res primanjkuje materiala.
Upam da se, če sploh še bo v drugi sezoni ocena poveča, gradiva in potenciala imajo dovolj.
Problem je v tem, ker nekateri preveč primerjajo knjige, filme in serijo. V bistvu je bolje, da sploh nisi bral knjig, še bolje pa, da nisi gledal filmov in samo slediš seriji in potem kar je oz. bo pa bo.
Največjo štalo delajo tisti, ki so brali knjige.
Pa koga brigajo knjige. OK Jasno in glasno ste že neštetokrat povedali, da vam serija ni všeč sedaj pa se poberite iz teme in nehate smetit, ker naslov teme je "nova serija"
Odprite si temo o knjigah in filmih s tem naslovom in tam notri lahko po mili volji diskutirajte kaj vam je všeč in kaj ne.
Mene tam notri ne boste videli, da bi vam težil.
Več kot očitno je serija razen naslova in imen igralcev nima veliko skupnega z knjigami in filmi zato nehajte že primerjave s tem.
Dobro je, da ne jemljem resno slotech "strokovnjakov" in da imam svoje mnenje, ker halo res, kdo pa ste tukaj gor, da bi vas kdo resno jemal. Najbolj mi gredo pa na živce tisti, ki so že neštetokrat rekli, da ne bodo več gledali pa še kar gledajo in bodo še naprej gledali, če ne drugače na "skrivaj". Ja saj jaz tudi gledam HOTD samo zato, da vidim kakšno kozlarijo več so zmožni še spacat.
Konec koncev si serijo vsaj lahko gledal brez, da bi prebral knjige ali gledal filme(kot rečeno še boljš) v primerjavi z zmešnjavo kakršna je bila v HOTD. Tam pa je bila štala ja.

Kayzon ::

Tezko bo v prihodnosti posneti karkoli verodostojnega,ker se serje po original materialu zato da se ugodi nekaterim manjsinam v ameriki in potem s tem zgubijo original fanbase. Najboljse da knjige prebirate dalje,ker mediji postajajo cedalje bolj woke greznica.

Cupakabra123 ::

Kayzon je izjavil:

Tezko bo v prihodnosti posneti karkoli verodostojnega,ker se serje po original materialu zato da se ugodi nekaterim manjsinam v ameriki in potem s tem zgubijo original fanbase. Najboljse da knjige prebirate dalje,ker mediji postajajo cedalje bolj woke greznica.
Kaksnjim manjsinam v Ameriki in kaj imajo manjsine z Rings of Power?

kuglvinkl ::

Priporočam v branje: https://www.theatlantic.com/ideas/archi...,
Fear of a Black Hobbit; The demand to keep politics out of art is too often a demand for art to conform to conservative politics.

zaključek je precej boleč za te aktiviste:

That is the deception of this campaign, which is not about protecting the integrity of art at all, but ensuring it serves a particular political purpose. In other words, these critics seek to turn art into propaganda for one cause rather than another. Maybe it'll actually work. But even if it does, it will not make Star Wars, Lord of the Rings, or any of the other stuff you liked as a kid Great Again, at least not in the way you want. People hoping otherwise will just have to grow up.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

Morison je izjavil:

Kaj naj rečem. Pričakovanja nekaterih so bila prevelika. Zato sedaj razočaranje. Moja ocena na koncu 1 sezone 4/10. Ta žandr mi je najljubši in res primanjkuje materiala.
Upam da se, če sploh še bo v drugi sezoni ocena poveča, gradiva in potenciala imajo dovolj.
Problem je v tem, ker nekateri preveč primerjajo knjige, filme in serijo. V bistvu je bolje, da sploh nisi bral knjig, še bolje pa, da nisi gledal filmov in samo slediš seriji in potem kar je oz. bo pa bo.
Največjo štalo delajo tisti, ki so brali knjige.
Pa koga brigajo knjige. OK Jasno in glasno ste že neštetokrat povedali, da vam serija ni všeč sedaj pa se poberite iz teme in nehate smetit, ker naslov teme je "nova serija"
Odprite si temo o knjigah in filmih s tem naslovom in tam notri lahko po mili volji diskutirajte kaj vam je všeč in kaj ne.
Mene tam notri ne boste videli, da bi vam težil.
Več kot očitno je serija razen naslova in imen igralcev nima veliko skupnega z knjigami in filmi zato nehajte že primerjave s tem.
Dobro je, da ne jemljem resno slotech "strokovnjakov" in da imam svoje mnenje, ker halo res, kdo pa ste tukaj gor, da bi vas kdo resno jemal. Najbolj mi gredo pa na živce tisti, ki so že neštetokrat rekli, da ne bodo več gledali pa še kar gledajo in bodo še naprej gledali, če ne drugače na "skrivaj". Ja saj jaz tudi gledam HOTD samo zato, da vidim kakšno kozlarijo več so zmožni še spacat.
Konec koncev si serijo vsaj lahko gledal brez, da bi prebral knjige ali gledal filme(kot rečeno še boljš) v primerjavi z zmešnjavo kakršna je bila v HOTD. Tam pa je bila štala ja.

Nič ne gledamo. POgledal sem 3 dele in prekinil. NAredili so zmazek, ki ni vreden, da nosi v naslovu omembo prstanov. Naj si zmislijo svojo zgodbo in furajo, po želji. Ne pa sunit priljubljene like in jih izmaličit do neraspoznavnosti. Kakor berem tole temo, gre samo še na slabše. :D

kuglvinkl je izjavil:

Priporočam v branje: https://www.theatlantic.com/ideas/archi...,
Fear of a Black Hobbit; The demand to keep politics out of art is too often a demand for art to conform to conservative politics.

zaključek je precej boleč za te aktiviste:

That is the deception of this campaign, which is not about protecting the integrity of art at all, but ensuring it serves a particular political purpose. In other words, these critics seek to turn art into propaganda for one cause rather than another. Maybe it'll actually work. But even if it does, it will not make Star Wars, Lord of the Rings, or any of the other stuff you liked as a kid Great Again, at least not in the way you want. People hoping otherwise will just have to grow up.

V naslednjem filmu o Black Panther, bo glavna vloga pripadla belcu, da bo rasno bolj pravilna.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

kuglvinkl ::

se prav, te članek pravilno opiše, ko pravi, (you) will just have to grow up.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

Morison ::

kuglvinkl je izjavil:

Priporočam v branje:

Spet trollaš.
Tema je SERIJE!
Zanimivo da za tebe in bluefisha ne velja isto kot za vse ostale uporabnike!
Če jaz vržem ven kakšen komentar pa sploh ni treba da je tako neumen ali eden od vam neljubih uporabnikov bi bil že zdavnaj brisan. Tako pa očitno za vas veljajo druga pravila.

111111111111 je izjavil:


Nič ne gledamo. POgledal sem 3 dele in prekinil.

To si povedal že neštetokrat! Potem se pa spelji iz teme, ni ti treba zasrat še te teme saj si že dovolj drugih.
Očitno si preveč tiščal glavo na šporget pa ti je scvrlo še tisto malo, kar si imel v glavi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Morison ()

FiReFTW ::

Meni je bla fajn serija oziroma sezona, bi dal oceno 7 od 10.
Seveda ni popolna in ima pomanjkljivosti ampak niso pa tak hide ko eni tukaj trdijo.
Zgleda so se eni zelo zapičli v to da bojo enostavno hatali in pri tem ostali, pa ful ljudi je obsedenih da more vse bit 100% kot v knjigah.

Realnost je:

Vizualno in efekti = 9-10 od 10
Glasba oz glasbeni efekti = 9-10 od 10
Igralci = 7/10 eni zlo dobri eni tako tako
Zgodba = 6/10 kr solidna, malo slow paced, par stvari za izboljšat v 2 sezoni, ampak potencial je tu

111111111111 ::

kuglvinkl je izjavil:

se prav, te članek pravilno opiše, ko pravi, (you) will just have to grow up.

Če pomeni odrasti, da gledaš vsak drek, ki ga ponudijo, potem bom pač ostal otročji.

Morison je izjavil:


To si povedal že neštetokrat! Potem se pa spelji iz teme, ni ti treba zasrat še te teme saj si že dovolj drugih.
Očitno si preveč tiščal glavo na šporget pa ti je scvrlo še tisto malo, kar si imel v glavi.

He, he, he... Tukaj sem samo zato, da jezim vas wokije, ki nimate pojma kaj je integriteta, pogum in doslednost. Sveda ne veste, ker ker gledate rings of power.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

FiReFTW je izjavil:

Zgleda so se eni zelo zapičli v to da bojo enostavno hatali in pri tem ostali, pa ful ljudi je obsedenih da more vse bit 100% kot v knjigah.

Vsaj na približno bi pa zgodba vseeno morala slediti knjigam, tako pa vse kar povezuje serijo z gospodarjem prstanov, so prstani, ki naj bi jih izdelali in imena glavnih igralcev. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

cias ::

kuglvinkl je izjavil:


Fear of a Black Hobbit; The demand to keep politics out of art is too often a demand for art to conform to conservative politics.

zaključek je precej boleč za te aktiviste:



Dejstvo je da so belci samo 10% (če) svetovne populacije, torej je logično da ne bojo delali serij ki predstavljajo manjšino.

sentiš ::

Zakaj so rasisti nazaj v tej temi? Zakaj čas je toliko na Slo-tech. Lahko moderatorji to malo počistiti. Hvala

Jazon ::

Cupakabra123 je izjavil:

Jazon je izjavil:

Cupakabra123 je izjavil:

cias je izjavil:

Cupakabra123 je izjavil:

In kaj ima njegovo mnenje z mnenjem vecine nas, ki nam je serija odlicna?


Glede na gledanost ne bi rekel da je večini odlična.

In kaksna je ta gledanost? No pa dajmo pogledat, glede na Nielsenovo lestvico je Rings Of Power z 988 milijoni ogledanimi minutami drugi le za Cobra Kai. Jaz bi rekel da je to vec kot odlicno.


Daj vsaj kaj takega pripopaj, kjer jo reddit uporabnik primerja s tvojo najbolj osovraženo serijo in Andorjem.
https://www.reddit.com/r/freefolk/comme...

 trend serij

trend serij



Uuu Reddit, res kredibilen vir informacij!

Sam si poglej. Tole je edini merilnik, ki kaj steje.
https://www.nielsen.com/top-ten/


Reddit sem dal kot primer, da daš link. In zdaj ko si ga pripopal lahko debatiramo o pripopanem linku.
Da spravim najprej moje navade v to temo:
V tej temi nas je precej takih, ki smo pogledali ROP in pokritizirali, kar nam ni bilo všeč. Jaz sem obupal sredi šestega dela. Naročnino na Prime imam še vedno in si bom zadevo sezono enkrat letos pogledal do konca, nima pa serija več mojega fokusa. Prazni dialogi, obupne vloge, nedoslednost. Pripovednost je katastrofalna, ker so podlago iz katere serija izhaja razsekali do nerazpoznavnosti. Žalostno, iz tega izvirajo tudi kritike serije. Če je reset z JJAbramsom v ST imel smiselno izhodišče, ga tukaj ni.

House od the Dragon gledam preko kabelske in ne preko HBO MAX streama. Danes ponoči ob treh je bila na sporedu 9. epizoda, pogledal jo bom danes zvečer. Izčiščeni dialogi, uravnotežene vloge, doslednost. V primerjavi z ROP je HOD precej bolj enostavno zastavljen, ima pa serija super pripovednost, z repom in glavo.

Cobra Kai si nisem pogledal razen trailerjev. Ocenil sem, da cilja na najstnike. Naročnino na Netflix sem skenslal konec 2019.

Nielsen statistika v tednu Avgust 22 - Avgust 28, 2022 overall preko streamanja:
- HOD (2 epizoda), 741 milijonov minut

Nielsen statistika v tednu Avgust 29 - September 4, 2022 overall preko streamanja:
- ROP (2 epizodi), 1253 milijonov minut
- HOD (3 epizoda), 781 milijonov minut

Nielsen statistika v tednu September 5 - September 11, 2022 overall preko streamanja:
- ROP (3 epizoda), 1203 milijonov minut
- HOD (4 epizoda), 1016 milijonov minut

Nielsen statistika v tednu September 12 - September 18, 2022 overall preko streamanja:
- ROP (4 epizoda), 988 milijonov minut
- HOD (5 epizoda), 960 milijonov minut

Niso pa to direktne primerjave. House of the Dragon izide zvečer na zadnji dan Nielsen štetja, za tekoči teden. (21. avgust, 28.avgust, 4.september, 11.september...)
medtem ko je Rings of Power izšel 1.septembra z dvemi epizodami in je za tekoči teden nabral več gledanja.
Mogoče zaradi tega HBO MAX od tretje epizode dalje Nielsenu več ne sporoča številk iz streamanja (Vir: Variety). V tem kontekstu bi bilo zanimivo vedeti, iz kje Nielsen vleče številke za HOD?
Poleg tega HOD ni ekskluziven na streamanje, ampak ga predvajajo tudi na kablu.
Skratka neglede na to od kje Nielsen vleče podatke se je v petem tednu gledanost že praktično izenačila.

sentiš ::

Torej se strinjaš, da ste hejterji v manjšini.

yayo ::

smeh :)) Now it's over, let's come out and say it: The Rings of Power was a stinker
The world's most expensive show - which looked like an episode of Hollyoaks, only with woeful acting - was so inept that every episode left you sniggering

cias ::

yayo je izjavil:

smeh :)) Now it's over, let's come out and say it: The Rings of Power was a stinker
The world's most expensive show - which looked like an episode of Hollyoaks, only with woeful acting - was so inept that every episode left you sniggering


Saj so za naslednjo sezono obljubili da bo boljša kot Breaking bad! OMFG!

BT52 ::

cias je izjavil:

yayo je izjavil:

smeh :)) Now it's over, let's come out and say it: The Rings of Power was a stinker
The world's most expensive show - which looked like an episode of Hollyoaks, only with woeful acting - was so inept that every episode left you sniggering


Saj so za naslednjo sezono obljubili da bo boljša kot Breaking bad! OMFG!


BRUH

Že samo prebiranje citatov me požene srat.
"You dint see what i saw" pove z obrazom, kot bi imela drisko. LOL
"What is diference between boat and rock" citat je naravnost tragikomičen.
"They took our jobs" Tolkien bi se kar obesil na mestu, ko bi slišu tole kaj delajo z njegovim delom... Kajti vemo kako on sovraži alegorijo.

Prav čutiš kako fejkajo "Jackson-Tolkien" stil. To je enako, kot bi se jaz spravil pisat neki takega. Samo tega ne delam in imam spoštovanje do enega najbolj vplivnih piscov fantazijske besede prejšnega stoletja. Še Lucas ima boljši dialog, kar pove vse. Že samo kaki vpliv na nastanek raznoraznih iger, knjig, ter ostalih fantazijskih svetov je bila posledica Tolkievih del pove vse in bi se pisci mogli lotit serije z zlatimi rokavičkami.

Potem pa ta kao znana cinematografija, ki je na veliko hvaljena, kot boljši del serije. Ampak nisem povsem prepričan. Imam občutek, da je tole ena velika grupna masturbacija direktorjev in piscev. Vsaj že z tem kaj sem do zdaj videl po mučenju 1-3 dela je vsepovsod polno neke kao Howard Shorr wannabe muzike, ki naj bi povzdignila neke scene. Ampak parfumirat se na gnoju, ti ne pomaga kaj veliko. Zelo me spominja na Zack Synder na lase privlečeno "ikonografijo", ter JJ Abrams "mystery boxes" z nekimi očitnimi mcgufini. Plus veliko je nekih počasnih posnetkov že v prvem delu!? Wtf. Tole pač ne sodi tja, ker še ne poznamo karakterjev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

Morison ::

111111111111 je izjavil:


He, he, he... Tukaj sem samo zato, da jezim vas wokije, ki nimate pojma kaj je integriteta, pogum in doslednost. Sveda ne veste, ker ker gledate rings of power.

Tukaj si zato da trolaš, kar si že večkrat dokazal in upam, da te moderatorji vržejo iz teme pa še iz katere druge.
Že glede na ta podpis:
"Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen."
Je dovolj jasno, da nimaš pet pik. Tebi se tudi približno ne sanja kdo je woki:))

Ja res HTFAY zadnji komentarji. Pa res mislite, da vas kdo resno jemlje.

:))

Nikonja ::

hahaha kako je fajn poslušat jokavce kako jih živcira serija, pa je bodo spet gledali ko pride 2 in 3 in.... sezona. Prav smilite se mi.... al pa tudi ne

Resnično me boli levo jajce ali je vsak detaljček enak kot od Tolkina, tudi v Jacksonovi verziji ni bilo, čeprav je imel precej več knjižnega materijala.
Hejteri upam da se zbujate v joku vsak dan!

Cupakabra123 ::

Zakaj vsi omenjate Tolkiena? Lepo je bilo receno, da serija ni adaptacija knjig ampak so bile knjige vzete le kot inspiracija in je to cisto unikatna zgodba. Hvala bogu da je tako. Zakaj bi gledali serijo, kjer tocno ves kaj se bo zgodilo. Ravno zato je HOD boring. Z rings of power so naredili odlicen mix med knjigami in njihovo lastno zgodbo. 9/10 gledalcev namrec ni prebralo knjig in jim dol visi zanje. Ze pri LOTR je 9/10 gledalcev pogledalo le filme, ki so dejansko bolj zanimivi kot knjige. Tolkienova staroanglescina je namrec tako suhoparna da glava boli.

Jazon ::

sentiš je izjavil:

Torej se strinjaš, da ste hejterji v manjšini.


Nismo hejterji in nismo ovce, ki požrejo vse kar se strese na travnik.
Zdaj kar se manjšine tiče, je pa očitno odvisno od friziranja številk. Beri spodaj.

Folk na TW modruje, da je Lord Amazon našel nov način za štetje ogledov.
https://twitter.com/QTRBlackGarrett/sta...

Šlo naj bi nekako takole:
Med predvajanjem zadnje epizode ROP se samodejno zažene nek trailer. Po koncu trailerja naj bi se končalo tudi predvajanje ROP, nakar je potrebno na novo zagnati ROP.
In to naj bi štelo kot nov ogled.

A kdo ve kaj dejansko šteje za polni ogled?

BT52 ::

Ma kdo si ve. Te interne cifre so tak tak. Vsi nna nek način izkrivljajo resnico.

Prospekt ::

"Pogledal sem celo sezono takoj, ko je bila na voljo in sedaj grem an internet pljuvat po seriji."

Nekateri v temu topicu.

Morda drugič pač nehajte pri drugi epizodi.

oo7 ::

Men je bila ROP TV serija ekstremno dolgočasna.



:)):)):))

FTad ::

oo7 je izjavil:

Men je bila ROP TV serija ekstremno dolgočasna.



:)):)):))


jst sem po prvih treh epizodah obupal. Bedarija totalna.

Cupakabra123 ::

Jazon je izjavil:

sentiš je izjavil:

Torej se strinjaš, da ste hejterji v manjšini.


Nismo hejterji in nismo ovce, ki požrejo vse kar se strese na travnik.
Zdaj kar se manjšine tiče, je pa očitno odvisno od friziranja številk. Beri spodaj.

Folk na TW modruje, da je Lord Amazon našel nov način za štetje ogledov.
https://twitter.com/QTRBlackGarrett/sta...

Šlo naj bi nekako takole:
Med predvajanjem zadnje epizode ROP se samodejno zažene nek trailer. Po koncu trailerja naj bi se končalo tudi predvajanje ROP, nakar je potrebno na novo zagnati ROP.
In to naj bi štelo kot nov ogled.

A kdo ve kaj dejansko šteje za polni ogled?


Si moras predstavljat, da si tok desperate, ker je ljudem vsec serija, da napises Tweet z nekimi butastimi teorijami zarote kako Amazon nabija oglede XD

Cisto enostavno je pobje. Ljudje gledajo serijo, ker je primerna za vse generacije. Nima seks scen in prekomernega nasilja, kar gledalce odvraca. Ima le odlicno zgodbo, ki je verjeli ali ne ljudem vsec. Haterji ste pa manjsina in je bolje za vas, da greste gledat kaj drugega.

oo7 ::

Jaz se bom še naprej mučil in gledal to dolgočasno greznico ROP. Samo zato, ker me zanima kako bodo zaj... še tisto kar še niso čeprav tega ni veliko, ker so že več ali manj vse :))
««
25 / 28
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

House of the Dragon (TV serija) (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Sedem umetnosti
51674187 (2057) Skyman
»

Lord of the Rings (filmska franšiza WB/Embracer group)

Oddelek: Sedem umetnosti
14849 (517) oo7
»

The Hobbit (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
28576612 (54646) Alamar
»

Gospodar prstanov - Konec ??

Oddelek: Sedem umetnosti
376950 (4956) Tear_DR0P

Več podobnih tem