» »

Nakup delnic

Nakup delnic

2001gamer ::

Zdravo!
Sn 15 let star pa bi rad kupil delnice za cca. 100€
Zanima me kako se to izvede, ob prodaji pa moraš kaj prijavit al kak gre?
  • zaklenil: Tilen ()

Isotropic ::

pozabi, bodo provizije previsoke.
je prenizek znesek.

2001gamer ::

kaj pa bitcoin/ethereum?

TheBlueOne ::

100€ je bistveno premalo. Glede na to, da si relativno mlad in da te zanima trgovanje, ti predlagam, da si nalozis kaksen program za trgovanje. Vecina jih omogoca virtualno trgovanje, kjer bos lahko brez vlozka ugotovil kako se zadevam streze. Ce bos pri 15ih zacel virtualno trgovati in slediti gospodarskim trendom imas zelo dobre moznosti, da tekom let gradis kariero.

Twixz ::

Tako kot ob izidu bitcoina ko so na radiu 1 govorili da če "kupiš Bitcoin moraš bit-konj", zdej pa vidimo kdo je bil konj :D

jakan123 ::

Za nizke zneske je primeren forex, ker je zelo volativen. Če te zanima forex, ti lahko pomagam :)

sandmat ::

jakan123 je izjavil:

Za nizke zneske je primeren forex, ker je zelo volativen. Če te zanima forex, ti lahko pomagam :)

ne nateguj 15letnikov s forexom prosim!

jakan123 ::

sandmat je izjavil:

jakan123 je izjavil:

Za nizke zneske je primeren forex, ker je zelo volativen. Če te zanima forex, ti lahko pomagam :)

ne nateguj 15letnikov s forexom prosim!


Kakšen nateg? Forex je valutno trgovanje. Noben nateg.
Foreign exchange market @ Wikipedia

Se da delati lep profit. Jaz veliok raje trgujem z valutami kot z delnicami, ker lahko ustvarim več profita v krajšem času.

Melanholija ::

Tudi sam trgujem s Forexom in res je ni nobeden nateg, rabiš kaj več kot 100 eur da začneš.

Zgodovina sprememb…

Cruz ::

Raje daj v varčevalni račun, pripravljen za delnice, ko boš imel zadosti denarja, do takrat pa preberi različne knjige na to temo. Najboljša investicija, ki jo lahko narediš pri tvojih letih.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Twixz ::

Kriptovalute me zanimajo. Vložil bi slabih 300€, vem da to fixne rasti ni samo vseeno rabim nekoga da mi pomaga malo z razlago kako začeti. Litanij ne mislim brat (razen če po nekem priporočilu obljubljajo neko osnovo). Pozna kdo kaj?

2001gamer ::

Kupiš od enega tipa na netu lahko pa greš na petrol, kupiš 200+100€ bitcoina, prek bitins.net si naložiš na tvojo (for example) bitcoin core denarnico in to je to
potem pa čakaš da zraste bitcoin ter ga prodaš
simpl k pasul

libreus ::

Ima kdo kakšno uporabno povezavo z nasveti kako začeti z vlaganjem? Zanima me konstantni, cca. 100 EUR mesečni, vložek

shintaro ::

2001gamer is back z idejami!!! Zakaj nimamo več takih 15 letnikov?

2001gamer ::

pa saj nas je dost takih

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Forex (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24396607 (26372) chrush
»

valutno poslovanje (forex) ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6821312 (14722) c3p0
»

Zaslužki preko interneta (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10050495 (17993) next3steps
»

Igranje borze z dobickom

Oddelek: Loža
428111 (6223) kopachke

Več podobnih tem