» »

Inverter generator zipper 1200iv ne da toka

Inverter generator zipper 1200iv ne da toka

alese ::

Imam naslednji problem.Ob zagonu inverterja prične utripati zelena lučka, enkrat, to je tista lučka zdraven rdeče lučke, ki je indikator za olje. In ko priklopim električno napravo, probal sem z vrtalnikom 600 watt, se ne zgodi nič, vrtalnik ne dela, zelena lučka pa še kar utripa. Potem pa inverter ugasnem, malo počakam, ga ponovno zaženem, ki pa sedaj dela. Sedaj pa me zanima, kaj je to en problem, ali je to serijska napaka, ali tako mora biti in zakaj. Ker tam je napisano v navodilih piše, da če zelena lučka enkrat utripa, da to pomeni low voltage protection activated in rešitev da je, engine speed to low. In se sprašujem, kako pa naj jaz povečam hitrost motorja, saj to se ne da, dela vse avtomatsko. Kdo kaj ve o teh rečeh.hvala.lp

int47 ::

Je generator nov?
Če ni, se je vedno tako obnašal? Je bencin star? Mogoče je potrebno očistiti zračni filter.

Če oznaka 1200 pomeni moč v VA, 600W vrtalnik ni ravno najboljše breme za test. Raje uporabi žarnico na žarilno nitko.

paty003 ::

isti problem kot ga je imel Alese..kupil nov agregat Zipper 1200w, elektrike ne oddaja, kontrolna lučka 1x utripne, v navodilih pod napake je zaščita nizkega napona-premala hitrost motorja?
hvala za pomoč

A. Smith ::

Kot je int47 napisal, priklopi gor ohmsko breme; žarnico z žarilno nitko ali električni grelec. Če še vedno ne pelje, vrni pod garancijo ali nastavi obrate motorja.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Agregat skuril opremo

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
1911400 (1933) starfotr
»

Glajenje tokovnih konic pri asihronskem 3f motorju.

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
332628 (1646) Barbarpapa2
»

Merilec porabe električne energije + razdelici

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
3616709 (8035) mihecpegec
»

LED vs varčne vs navadne žarnice (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
8035211 (25312) Malajlo
»

(LCD) inverter za neonke

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
92648 (2429) Azrael

Več podobnih tem