» »

Prenosnik, digitalni foto, MP3 player na dopust - kako je s prijavo na meji?

Prenosnik, digitalni foto, MP3 player na dopust - kako je s prijavo na meji?

iso2000 ::

Na kratko sem temo povzel že v dolgem naslovu, pa vendar se moram malenkost bolj razpisatm da boste vedeli kaj me zanima. Torej, odpravljam se na počitnikovanje v sosednjo Hrvaško, s seboj pa imam namen vzeti kar nekaj elektronike - prenosni računalnik, digitalni fotoaparat in prenosni MP3 player. Ob izstopu iz Slo. imam namen vse skupaj prijavit, ker se mi zdi to še najbolj sigurno, da ne bom ime slučajnol kakšnih "pizdarij" ob vračanju domov. Kako ta postopek izgleda, ali je zelo zamuden itd. Za prenosnika nimam papirjev, ker je služben. Za ostali dve napravi sicer imam račune, vendar jih nekako nimam namena nositi s seboj, ker se mi poveča možnost, da bom kaj izgubil. Kakšne so vaše izkušnje v podobnih primerih?

Hvala za odgovore!

LP

ginekolog ::

Kolikor vem, vse to spada pod osebno prtljago in ni treba prijaviti. Ne škodi pa, če si vzameš zraven fotokopije računov.
Divers do it deeper.

andrej ::

za prijavo rabis osebni dokument in serijsko stevilko.

po zadnjih izkusnjah pa tega ni treba prijavljat. sem hoto enkrat prijavit digitalca in laptopa pa je tip reko, da ni ravno kupljen vceraj, da ne bo problema - to je osebna prtljaga. razen ce ju mislis peljat tja v skatlah in stiroporu ;)

OldSkul ::

Hmm, tega pa ti res ni treba prijavit.Mi imamo zmeraj prenosnik, fotoaparat in celo televizor sabo pa nič ne prijavimo.

pingo76 ::

Pravkar bil na dobustu na Krku in so cariniki rekli da laptop je osebna prtljaga... naslednji...:))

iso2000 ::

Potem ne rabim nič časa zgubljati na meji!?:))
LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalniške komponente na letalu

Oddelek: Strojna oprema
252804 (2082) djfixme
»

potovanje z adrio - prtljaga...vprasanje za veterane (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10525055 (21988) xsum1
»

Nakup prenosnika v ZDA

Oddelek: Pomoč in nasveti
295428 (4865) Gandalfar
»

Vzeti prenosnik na dopust v tujino?

Oddelek: Pomoč in nasveti
242856 (2388) poweroff
»

Poslovna Pot v USA, kaj je treba vedeti ?

Oddelek: Loža
2442007 (42007) MEDENA

Več podobnih tem