» »

Pravniki: Neplacilo parkirnine v CRO

Pravniki: Neplacilo parkirnine v CRO

Samson ::

Avtomobil sicer parkiran na pravo mesto, ni bila placana parkirnina (pac ni bilo osebe tam), pred odhodom domov (enodnevno kopanje) zataknjen listic za brisalci - Kazen 50 Kn. Postavlja se vprasanje: Placati ali ne placati kazen, ali lahko placilo izterjajo prek sodnika v SLO (mogoce kaksna povezava med sodniki HR-SLO), in ali se lahko zgodi, da naslednjic ko gre mozakar (ne, ni se zgodilo meni >:D ) na enodnevno kopanje ima kaksne nevsecnosti. Najlepsa hvala za hiter odgovor...
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Iztirjenec ::

Če ne bo plačal, bo dobil prepoved vstopa v CRO... >:D Saj ne :D

Samson ::

Prepovedi menda ne more dobit, ampak mozno da ga copatijo za zamudne obresti :O)
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Mercier ::

Imam eno neplačano kazen iz CRO. Nikoli se me ni nihče kakorkoli spomnil. Napisali so mi jo neki lokalci, mestni redarji, predvidevam. (ko njih schljivi)
IMHO to oni bolj upajo, se bo kdaj našel kdo toliko pošten, da bo po tujem mestu iskal kiosk (al kaj že majo) in jim plačal.

Nikita H ::

Ah, jst sm v gradcu kazen za napačno parkiranje dubu

...tega je že dve leti!

pingo76 ::

Na Krku je izredno dobro delujoča vleka avtomobila. 300-305 kn te stane nespoštovanje plačila parkirnine. Parkirnina pa je 4-6 kn/h preko "kuno-mata". A se vam zdi vredno tvegat?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kazni iz tujine? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7017586 (2349) BadgerSkin
»

LJ - obvestilo redarstva kljub plačani parkirnini

Oddelek: Na cesti
283532 (2153) HappyPills
»

Prekršek - obtožen, ne samo obdolžen - lastnik. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
11727547 (23377) solatko
»

Parkirna kazen (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7812341 (7968) St235

Več podobnih tem