» »

Pomoč - Word

Pomoč - Word

[SpydeR] ::

V menijski vrstici sem pomotoma "izbrisal" Okno in Pomoč. Mi lahko kdo svetuje, kako ju postavim nazaj na svoje mesto.

Dusko ::

A cd-ja pa nimaš od offica ? Ker drugače ga lepo daj v cd rom počakaj tisto pogovorno okno in potem tam izberi opcijo popravi ali je ponovno namesti in ti bo cd popravil napako.
lahko greš pa tudi dodaj odstrani programe označiš office in odstrani in ti bo pol tudi javlo če ga hočeš odstranit ali pa popravit napake.In to je verjetno rešitev.

Ziga Dolhar ::

View -> Toolbars -> Customize
https://dolhar.si/

Vesoljc ::

da ne odpiram nove teme :)

napisu sem en tekst, mu oštevilču strani, in s pomočjo stilov generirav kazalo (index). vendar pa na tem kazalu nočem številke strani (recimo ena, če je pač na začetku ali 70 če je nakoncu). če dam kopi-paste tega kazala na nov list, številka ni vidna, vendar pa ko dam print mi namesto številk strani (pri kazalu) izpiše "Napaka! Zaznamek ni definiran!", kar je po eni strani logično, ker sem pač v novem dokumentu. kako to zrihtat?
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Ziga Dolhar ::

Ena od rešitev je, da je kazalo prva stran [naslovnico vržeš nekam drugam], nato pa v nastavitvah številčenja strani nastaviš, da se prične s številko 2 namesto 1 [oz. 3, če imaš pred kazalom 2 strani], prva stran pa ni oštevilčena.
https://dolhar.si/

Vesoljc ::

točno to sem naredu, vendar potem auto indeksiranje strani ne deluje čisto prav, za nekatere naslove so napačne strani, za druge spet ne, in spet morš vse ročno popravljat...

anyway ta word je živce parajoč :(
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

kopernik ::

uporabi sekcije (sections) in potem vsako sekcijo lahko oblikuješ po svoje (številčenje, itd). Torej namesto navadnih page breakov uporabiš section breake.

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

libre office

Oddelek: Programska oprema
253618 (2148) darkolord
»

Zrcalni robovi

Oddelek: Programska oprema
114331 (2210) hodor
»

Je mogoče narediti odseke v OpenOffice Writerju?

Oddelek: Pomoč in nasveti
111864 (1679) Icematxyz
»

Microsoft Word 2003,kako sliko zraven texta?

Oddelek: Programska oprema
153063 (2883) Racunalnik
»

Številčenje MS Word

Oddelek: Programska oprema
103105 (3016) Dragoj

Več podobnih tem