» »

Pomoč Wordpress woocommerce polylang

Pomoč Wordpress woocommerce polylang

micikadress ::

Pozdravljeni vsi skupaj.
Vljudno vas prosim za malce pomoči.
Imamo spletno trgovino v treh jezikih:
http://www.micika.si/
Vse je super delovalo sedaj po updatu pa imam problem:
Imam plugin woocommerce in polylang, povezana sta z WooCommerce Polylang Integration. Problem je, ker mi s to integracijo ne dela trgovina v tujih jezikih.
Potem inštaliram Hyyan WooCommerce Polylang Integration pa imam na vseh jezikih spletno trgovino, a mi ne dela košarica.
Pa še s temo je nekaj začelo narobe delati, slider bi moral izgledati tako kot je na tujih straneh, na slo pa mi kaže v mini velikosti.
Vse nastavitve so ok, tako kot so bile pred updatom.
Mi lahko morda kdo pomaga?
Lep dan vsem skupaj.
Nikita

psychoshorty ::

Zal ti ne morem kaj dosti pomagati, ampak imam ravno podobno situacijo pri kateri pa sem na sreco bolj previden: Stranke furajo nekaj specificnih webshopov na osnovi joomle in virtuemarta + en kup pluginov za dodatne funkcionalnosti. Eni webshopi morajo zal dlje casa ostajat na enem stanju dolocenih verzij, da posel ni prekinjen, updejti pa se preizkusajo v virtualnih scenarijih in okoljih in opazamo ogromno problemov predvsem pri korekturah pluginov, da nato vse deluje kot je prej.

Tako da za prihodnje mogoce le dobronameren nasvet, da se v posebej okolju preizkusi moznost updejta, brez izgube funkcionalnosti, kaj ti dejansko ustvarja posel.

Zgodovina sprememb…

micikadress ::

Pozdravljeni, najlepša hvala za nasvet. Se mi je kar zdelo, da zadeva ni najbolj rešljiva, ker sem že marsikje spraševala. Imate morda kakšno idejo kaj naj sedaj naredim, da bo čim manj dela, sprememb? Naj grem na novo delat... uporabim druge plugine...?

Hvala vam.
Nikita


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SPLETNA TRGOVINA: priporočila

Oddelek: Izdelava spletišč
151468 (777) Netrunner
»

Paypal in izdajanje računov

Oddelek: Loža
81802 (1430) simpatija
»

Katero e-trgovino izbrati

Oddelek: Izdelava spletišč
122950 (2123) Vice
»

Wordpress oblikovanje - začetniško vprašanje

Oddelek: Izdelava spletišč
61136 (823) šajtrga
»

prestashop, opencart, magento...?

Oddelek: Izdelava spletišč
163624 (2978) Netrunner

Več podobnih tem