» »

Wordpress oblikovanje - začetniško vprašanje

Wordpress oblikovanje - začetniško vprašanje

XsenO ::

Pozdravljeni,

za firmo pripravljam stran prek wordpressa, kjer bo predvsem predstavljen prodajni program, torej dosti slik v vrsti/stolpcu s tekstom ob strani ali pod njimi.
Zanima me kako bi na najbolj enostaven način to izvedel. Poskušal sem med uporabo tabel in divov (uporabil plugin za enostavno kreiranje divov). Trenutno sem nekako bolj navdušen nad tabelami, ker mi že prek samega vmesnika ponujajo enostavnejši dostop do opcij. Torej obstaja kakšen elegantnejši način?
Rabim tudi upoštevat, da bom to pol predal v editiranje osebam, ki imajo občasne težave z wordom.

Hvala za nasvete
1 + 1 = 1

šajtrga ::

Zakaj pa nebi namestill WooCommerca in potem samo omogočiš inventuro - 0 izdelkov na zalogi -> ter potem stranka pošlje povpraševanje?
Ali pa plugin Shortcodes Ultimate če želiš naresti tako kot imaš sedaj

lebdim ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lebdim ()

XsenO ::

lebdim je izjavil:

mnogo tečajev za Wordpress.

Hvala za link bom čekiral.
1 + 1 = 1

Elemen_T ::

Če delaš katalog izdelkov in v bližnji prihodosti ne razmišljaš o spletni trgovini potem si poglej ACF (advanced custom fields).

XsenO ::

No sej si lahko tukaj ogledate trenutno stanje. Trenutno gre za več ali manj le prenos iz stare html strani na wordpress platformo. in kot vidite sem uporabil v glavnem tabele, ki mi je zdelo še najlažje za razložit uporabo končnim uporabnikom.
@elemen_t Spletne trgovina ni načrtovana za bližnjo prihodnost, tako da bom preveril ACF, ki ga predlagaš.

In vem, da je stranski menu rendundanten sam pač tako je hotel šefe
1 + 1 = 1

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: XsenO ()

šajtrga ::

ok offtopic samo nisem še videl podjetja ki ponuja gostinsko opremo in IT storitve :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletna trgovina z enim izdelkom

Oddelek: Izdelava spletišč
4614192 (11849) Vice
»

prestashop, opencart, magento...?

Oddelek: Izdelava spletišč
163619 (2973) Netrunner
»

Izdelava spletne strani za podjetje z bresplačnimi orodji (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
5013768 (6405) Tody
»

meni razporejen po celotni dolžini

Oddelek: Izdelava spletišč
71989 (1857) XzupanX
»

Kateri CMS uporabljate ??

Oddelek: Izdelava spletišč
317582 (6819) lexios

Več podobnih tem