» »

Kateri so kaj Slovenski "kontraverzni" umetniki

Kateri so kaj Slovenski "kontraverzni" umetniki

1 2 3
4
»

[D]emon ::

LordTado je izjavil:

a pozna kdo to slovenko?



Barbara4U2C na youtube. Vcasih je kelnarila v lokalu Egoist na Vicu v LJ.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

GabrieLeo ::

Da dodam svoja 2 centa, če je že ravno moja tem spet na ognju
sem opazil performans in mi je odlično izveden. Sem bil kultni jedec mesa vsakodnevno (ne filetov ampak orenk zrezkov) in sem prešaltal na vegansko presno hrano daleko vekov iz ZDRAVSTVENIH razlogov in lahko rečem samo eno:
povsod na svetu bi moral biti tam v 5 razredu izlet v klavnico. Vsakemu učencu posebej sekira v roke in cepnit kuri glavo. Prav tako izrecna prepoved filetkov, flašeranih mesov, čiken fingersov ter ostalih bulšit mesekov z nasmejanimi hrenovkami na embalaži.
Če mulc hoče mesek se mu ponudi domač, dušen zrezek z maščobo in žilami kot se je vedno jedlo.
Menim da bi konzumiranje mesa bilo zreducirano premnogo in tisti ki bi še vedno hoteli ter jedli meso jim rade volje pustim, ker vem da vedo kaj poteka v odzadju njihovega krožnika.

PunkDude ::

Noro kako vegani vsiljujejo drugim svoje poglede. Jejte kar želite. Jaz bom pa tudi.

Heavy ::

GabrieLeo je izjavil:

povsod na svetu bi moral biti tam v 5 razredu izlet v klavnico.



Z polno ritjo je lahko srat. Pred časi je bil skoraj vsak otrok prisoten pri prazniku z imenom koline, oz. so doma pomagali držati kokoš, med tem ko je oče ji glavo odsekali. Seveda sedaj živimo v moderni družbi, kjer prašič ni nekaj na krožniku, ampak ljubka Pujsa Pepa na tv. Kravo pa se vidi samo na ovitku čokolade Milka.
#TeamFelix

thramos ::

Polno ritjo česa? Riža in zelenjave?

Ja, v moderni družbi ima večina ljudi odpor do (povzročanja) trpljenja in smrti. Ker pa je meso vseprisotno in zelo lepo diši, pa nismo radi opominjani, kaj dejansko pomeni zrezek na mizi.

thetech ::

Heavy je izjavil:

GabrieLeo je izjavil:

povsod na svetu bi moral biti tam v 5 razredu izlet v klavnico.



Z polno ritjo je lahko srat. Pred časi je bil skoraj vsak otrok prisoten pri prazniku z imenom koline, oz. so doma pomagali držati kokoš, med tem ko je oče ji glavo odsekali. Seveda sedaj živimo v moderni družbi, kjer prašič ni nekaj na krožniku, ampak ljubka Pujsa Pepa na tv. Kravo pa se vidi samo na ovitku čokolade Milka.


V naših koncih smo te prvinske običaje že zdavnaj opustili. Vi še niste v 21. stoletju?

Sicer pa se pred časi ljudje tudi umivali niso vsak dan. Torej iz tega lahko sklepam, da se ti umivaš zgolj 1x tednsko?

ZaphodBB ::



Sicer pa se pred časi ljudje tudi umivali niso vsak dan. Torej iz tega lahko sklepam, da se ti umivaš zgolj 1x tednsko?

Stereotip umazanega hipija se ni pojavil samoniklo.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Heavy ::

thetech je izjavil:

V naših koncih smo te prvinske običaje že zdavnaj opustili. Vi še niste v 21. stoletju?

Sicer pa se pred časi ljudje tudi umivali niso vsak dan. Torej iz tega lahko sklepam, da se ti umivaš zgolj 1x tednsko?


Še en frustriran vegan?

Jaz se sicer umivam 2x letno. Za Božič in za Veliko noč. Pa če sem umazan ali ne.
#TeamFelix
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Diskrimjnacija žensk (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10813436 (12576) BigWhale
»

Umrl Robin Williams (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6112218 (9565) Phantomeye
»

Filmska industrija lani rekordno (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
7018872 (15460) kitaj

Več podobnih tem