» »

Izbris uporabniškega računa

Izbris uporabniškega računa

borut10 ::

Pozdravljeni!

Po napaki sem izbrisal uporabniški račun in s tem datoteke, ki so bile na namizju. Je možno, da kako vrnem podatke, ki so bili na namizju?


Lp, Borut

jero_no1 ::

Če si samo izbrisal upor. račun v nadzorni plošči, potem so vse datoteke še vedno na disku.
Najdeš jih v C:\uporabniki\"izbrisano upor. ime"\namizje - to je pot na disku od Win 7 OS dalje.

borut10 ::

jero_no1 je izjavil:

Če si samo izbrisal upor. račun v nadzorni plošči, potem so vse datoteke še vedno na disku.
Najdeš jih v C:\uporabniki\"izbrisano upor. ime"\namizje - to je pot na disku od Win 7 OS dalje.


Izbrisal sem tudi v registru. Saj mi je metalo napako, da se ne more vpisati v moj račun, tako sem malo prečekiral na youtubu in je bla ena od možnosti, da izbrišem register. Zdaj, ko sem to naredil, pa so normalno izginili podatki, ki sem jih imel na namizju.

harmony ::

Ce imas backup ja, drugace ne oziroma poskusi z recovery toolsi. Disk nic vec slatat. Koliko bos lahko dobil nazaj je odvisno kaj si po izbrisu na racunalniku pocel.

borut10 ::

harmony je izjavil:

Ce imas backup ja, drugace ne oziroma poskusi z recovery toolsi. Disk nic vec slatat. Koliko bos lahko dobil nazaj je odvisno kaj si po izbrisu na racunalniku pocel.


obnovit ne morem nič, ker mi piše, da je disk, kjer je windows nameščen zaklenjen.

ToniT ::

Recovery tool moraš uporabiti na drugem računalniku in dati ta disk v njega kot drugi disk.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izsiljevalski Wildfire zlomljen

Oddelek: Novice / Kriptovalute
126040 (4144) SeMiNeSanja
»

Kako zbrisati nezbrisane mape iz koš„a !?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
205142 (4424) SanAndreas
»

Težave Win7 uporabniški računi

Oddelek: Pomoč in nasveti
192022 (1744) OttoParts
»

Izginila mapa z delom - NUJNO!!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
233722 (3202) energetik
»

TOSHIBA satellite L650-11r WLAN driver

Oddelek: Pomoč in nasveti
152734 (2524) Stupo

Več podobnih tem