» »

Skiro električni

Skiro električni

Temo vidijo: vsi
««
24 / 53
»»

Invictus ::

Včasih so imela tudi navadna kolesa registersko tablico...

Z zavarovanjem naprav na motorni pogon ne bi bilo nič narobe...

Tudi e-koles in vsega ostalega e-sranja...

Takoj, ko naprava ni odvisna samo od človeškega pogona, rabi zavarovanje...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

BigBoss ::

Invictus je izjavil:

Takoj, ko naprava ni odvisna samo od človeškega pogona, rabi zavarovanje...


Potrebuje zavarovanje, ne pa rabi.
Rabiš (uporabljaš) nekaj, kar imaš, potrebuješ pa nekaj, kar nimaš.

feryz ::

Popolna prepoved, kaj drugega.
Dejansko ta stvor ne paše nikamor, v nobeno kategorijo in v naši puritansko-nazadnjaški družbi, je to edina uporabna rešitev.

Matevz96 ::

Zakaj se preprosto ne izenači skirojev s kolesi?
#hooldthedoor

Invictus ::

BigBoss je izjavil:

Invictus je izjavil:

Takoj, ko naprava ni odvisna samo od človeškega pogona, rabi zavarovanje...


Potrebuje zavarovanje, ne pa rabi.
Rabiš (uporabljaš) nekaj, kar imaš, potrebuješ pa nekaj, kar nimaš.

Rabiti in potrebovati sta sinonima, tako da nimaš prav...

https://fran.si/iskanje?View=1&Query=ra...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

BigBoss ::

Ne. Rabiti in uporabljati sta sinonima.
Potrebovati pa je nekaj drugega.

Res pa je, da se "rabi" zelo pogosto narobe uporablja.
res pa je, da se "rabi" zelo pogosto potrebuje.

Ti zgornje zveni kot sinonim ?

kuglvinkl ::

Kaj pa e bicikle, bodo regulirali na enak nacin?
Your focus determines your reallity

feryz ::

Če smo pošteni, skiro za domačo rabo ni tak problem.
Problem so v mestih. V Berlinu je res obup, kar se tega tiče. Vsaj 3 firme za skiroje, vsaj 3 firme za električne bicikle. Ta šara leži dobesedno povsod. Folk ga pusti, kjer jim iz rok pade, kjer se jim izprazni baterija. Na sredi pločnika, na zelenici, naslonjene na privat ograje ...

Mare2 ::

feryz, nasprotnika e-skirojev si predstavljam 123 kg težkega voznika, ki itak ne more voziti to napravo, ne ujame ravnotežja, ki mu je tudi sicer vse tuje in kolne vse počez, tako kot voznik kot pešec (kot pešec prehodi največ 20 metrov na dan), razen čez sebe. :)

Dejstvo je, da je Xiaomi dal na trg zelo praktično in cenovno ugodno prevozno sredstvo. Če pogledamo, večina voznikov se v Ljubljano na delo vozi z avtom, sam v avtu. Vsak, ki presedla na skiro, pomeni razbremenitev prometa z avtomobili v mestih, pa tudi manj trdih delcev bo v ozračju. :)

Pa pustimo TEŠ sedaj. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

joggi79 ::

Mare2 je izjavil:

Če pogledamo, večina voznikov se v Ljubljano na delo vozi z avtom, sam v avtu. Vsak, ki presedla na skiro, pomeni razbremenitev prometa z avtomobili v mestih, pa tudi manj trdih delcev bo v ozračju.

Realnost zelo verjetno niti blizu tega. Nimam nobene prave statistike, ti pa tudi ne, ampak mocno dvomim, da se tisti kilometer ali dva ne bi dalo iti pes ali s kolesom, vsi ostali, ki se vozijo, pa dvomim, da bodo zamenjali avto na relaciji Kranj-Ljubljana s skirojem ;) Tako da neke strasne razbremenitve prometa zaradi tega ni, razbremenitve okolja pa se toliko manj z vso svinjarijo, ki jo te stvari potegnejo za seboj.

Gregor P ::

Peš, ali s kolesom je vedno najboljša rešitev, a vendar je priročno tudi npr. parkirati ob robu mesta (P+R) in potem nadaljevati pot z e-skirojem ipd. Mimogrede so tudi poklici, kjer fizično delaš čez dan in ne rabiš imeti nobene slabe vesti, če se potem pelješ z e-skirojem.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

predi ::

A se da na teh skirojih sploh varno spustiti ročaj, da bi človek nakazal smer vožnje?

slott ::

predi je izjavil:

A se da na teh skirojih sploh varno spustiti ročaj, da bi človek nakazal smer vožnje?


Ravn zato sem bolj naklonjen "rod/stick wheelerjem"...ko bo e-skiro skombiniran s to varianto bo zmaga!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: slott ()

Matek ::

Matevz96 je izjavil:

Zakaj se preprosto ne izenači skirojev s kolesi?

Se absolutno strinjam, čeprav današnji predlog gre malo v to smer. Lahko bi bil ostrejši in prepovedal uporabo na pločnikih, ampak če prav vem, se tudi s kolesom lahko voziš po pločniku s hitrostjo pešcev - pri skiroju bo izgleda enako.

BigBoss je izjavil:

Ne. Rabiti in uporabljati sta sinonima.
Potrebovati pa je nekaj drugega.

Res pa je, da se "rabi" zelo pogosto narobe uporablja.
res pa je, da se "rabi" zelo pogosto potrebuje.

Ti zgornje zveni kot sinonim ?
Motiš se in Invictus ti je že dokazal z virom. Prilagam še enkrat, glej pomen 4.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

OrkAA ::

predi je izjavil:

A se da na teh skirojih sploh varno spustiti ročaj, da bi človek nakazal smer vožnje?


Ne, nikakor. Te zacne premetavat :)

Trenutno sem v Copenhagnu, kjer je kolesarska kultura malo na visjem nivoju kot pri nas, kar pomeni, da veliko premikov in ustavljanj nakazujejo z rokami. Ko se vozim s skirojem imam stalno slab obcutek, ker tega ne morem pocet. Na sreco ima pa vecina skirojev zadaj lucko ki utripa ob zaviranju in ti vsaj malo pomaga sporocit namere.

Invictus ::

V Copenhagnu je predvsem infrastruktura prilagojena kolesarjem...

Jasno, da je potem tudi kultura boljša...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Gregor P ::

OrkAA je izjavil:

predi je izjavil:

A se da na teh skirojih sploh varno spustiti ročaj, da bi človek nakazal smer vožnje?


Ne, nikakor. Te zacne premetavat :)

Trenutno sem v Copenhagnu, kjer je kolesarska kultura malo na visjem nivoju kot pri nas, kar pomeni, da veliko premikov in ustavljanj nakazujejo z rokami. Ko se vozim s skirojem imam stalno slab obcutek, ker tega ne morem pocet. Na sreco ima pa vecina skirojev zadaj lucko ki utripa ob zaviranju in ti vsaj malo pomaga sporocit namere.

Drži, to je kar težko. So ljudje že padali zaradi tega. Sploh, če imajo kaj naloženega na balanci in jim potem to vpliva na ravnotežje ipd.

Morda ne bi bilo slabo, če bi e-skiroji v prihodnje imeli tudi smerne kazalce.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

reeves ::

No, pa se je zgodilo. Moj prvi gumidefekt. Zadnja guma. Danes, ko sem šel s šihta.

Odločil sem se, da bom zadaj kar takoj šel na solid. Trije šraufencigerji, kup vezic, kuhana guma in kanček olja pa je recept, ki je pri meni deloval. Sem pričakoval, da bo težje.

Po eni poizkusni vožnji lahko potrdim, da ni praktično nobene razlike v udobju oz. tresljajih. Vsaj ne po asfaltu.

slott ::

Daj ne zavajaj ostalih...na cisto gladkem asfaltu nerazritem seveda ne bo razlike ob vecino slo poflikanih cest pa pac polne gume unicijo uzitek zracnih gum (ki malenkost ne-dokonca napihnjene lepo amortizira tresljaje). Jaz predlagam polnilo iz dehatlona 5e v se nepredrto zracnico in si miren. Saj jaz sem pa sem oboje stestiral. Drugace boste pac placeval popravilo unicene elektronke slej ko prej, razen ce se jo v vato zavije heh

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: slott ()

reeves ::

slott je izjavil:

Daj ne zavajaj ostalih...na cisto gladkem asfaltu nerazritem seveda ne bo razlike ob vecino slo poflikanih cest pa pac polne gume unicijo uzitek zracnih gum (ki malenkost ne-dokonca napihnjene lepo amortizira tresljaje). Jaz predlagam polnilo iz dehatlona 5e v se nepredrto zracnico in si miren. Saj jaz sem pa sem oboje stestiral. Drugace boste pac placeval popravilo unicene elektronke slej ko prej, razen ce se jo v vato zavije heh

Užitek na zračnih gumah imate tisti, ki ne veste koliko jih je treba napolniti. Guma je na 50PSI+ trda ko beton.
Kako je možno zavajati, če opišeš, kar si doživel???

Če bi bil paranoičen, bi baterijo prišraufal na gumijaste podložke ;)

Katere uničene elektronike? Največ, kar se dogaja in nekateri povezujejo s tem je, da odstopi kontakt na bateriji, ki se ga pač prilota nazaj. V resnici pa ni nobenih dokazov, da je solid guma razlog, že zato, ker je premalo teh napak glede na število uporabnikov solid gum.

slott ::

se ti zdi kajne ^^ nisi razumel napisanega kot bi naj... pac polnilo omogoca malo manj od max napihnjenih gum in to mi je zakon napram polnim oz. zracnim max ps, ker vem se strinjam prav napihnjene gume so res pretresljivo trde in mi ne dajo pravega mehkega obcutka oprijemljivosti in posledicno tudi vecje stabilnosti. Potem je pa tu še negativna stvar, da z malo nepazljivosti hitro narocis polne gume s premalo zaobljenestjo in so skoraj kvadrataste po oprijemljivi povrsini in v nenadnih ostrih ovinkih...lol da ne omenjam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: slott ()

Mare2 ::

reeves je izjavil:

da je solid guma razlog, že zato, ker je premalo teh napak glede na število uporabnikov solid gum.

Pa pustimo baterijo in dele e-skiroja. Bi človek rekel, naj jih trese.
Meni gre na k... že tresenje in rukanje mene (vpliv name) že pri navarnih gumah. En slow motion video, kako izgleda, ko s skirojem zapelješ v luknjo, sem objavil že v tem forumu.

Morda to kaj ublaži?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Oberyn ::

Evo, jaz sem po par malo daljših vožnjah po mestu začel čutiti slabe strani skiroja (šaomi pro). Danes me po eni uri razdrapanih pločnikov in kolesarskih stez, podobnih preoranim njivam, bolijo kolena, da komaj hodim, in v hrbtu resno špika. Kljub letom in prekomerni kilaži nisem pričakoval tako hudih težav.

Zato me zanima, če bi šlo, da stojno površino prelepim s kakšno peno, ki bi ublažila tresljaje. Ali je to že kdo kje videl? Kakšna so mnenja?

Drugo, nekdo je zgoraj zapisal, da vozi z gumami pod predpisanimi 50 psi oz. 3,6 bara. Koliko pod bi še šlo brez da takoj počijo?

Dalje, nekatere druge znamke imajo nekaj vzmetenja, čeprav nikjer nisem zasledil polnega, se pravi spredaj in zadaj. Ali je kdo že vozil tak skiro in koliko to v resnici doprinese k mehkejši vožnji?

Če tega ne rešim, ga bom moral prodati, ker pomladil se po trenutno dostopnih podatkih ne bom.

_rtg_ ::

Res ne vem kaj je treba toliko filozofirat glede dovoljene uporabe. Kot so že dejali nekateri na tem forumu je najbolj logično, da se izenači s kolesom. Torej po kolesarski, če je ni, pa ob robu ceste. Pločniki se mi zdijo pa neprimerni, prvič zaradi pešcev, kot drugo pa so polni klančin, uvozov na dvorišča in visokih robnikov, tako da se niti ne da normalno peljat.
Sam sem uporabnik kolesa po Lj že tri leta. In sedaj še el. skiroja en mesec. V povprečju naredim s kolesom 10 km na dan(poleti in pozimi, če le ni padavin)in sicer grem z njim na trening, pa v center po opravkih, v trgovino... V službo pa sem se vozil z avtom (6km v eno stran). Sedaj za službo uporabljam le še skiro saj je hitreje, varčneje pa zagotovo manj onesnažujoče. Za ostale opravke ostaja kolo number one, saj ni boljšega kot se razmigat in ogret pred treningom že na poti tja. :D Avto mi sedaj samo še stoji pred blokom. ;((
No najbolj smešni so mi pa tisti k rečejo, ta skiro je tok nevaren za nas pešce k gre tok hiter pa sploh ga ne slišiš. No jaz se s kolesom v povprečju peljem enako hitro, včasih pa še hitreje, in ne boste verjeli, tudi povsem neslišen je. Edino kar sem zaznal pri skiroju je mogoče malenkost bolj nestabilen za uporabnika ob kakšnih grbinah na cestah in pa nikakor se ne da peljati z eno roko. Torej odpade telefon v eni roki(kot to veliko ljudi počne na kolesu.
Uglavnem po enem mesecu lahko rečem, da se mi zdi res zelo dobro prevozno sredstvo, ter dejansko nič bolj nevarno kot kolo! Koliko bo kdo zaradi njega shujšal ali se zredil se odloči vsak sam. Jaz sem ga zamenjal za avto, tako da ne bo razlike. Verjetno pa vsi tisti, ki najbolj zagreto to pravijo, vsakodnevno veselo uporabljajo avto, tudi za v 100m oddaljeno trgovino. :D
Zares ne razumem vseh nasprotnikov. Ali govorijo iz lastnih izkušenj, ali to kar na pamet in ga še sploh niso sprobali? Ali pa so enostavno fauš. Ne vem.
Se opravičujem za dolgi post ampak sem moral dati ven. ;((

reeves ::

slott je izjavil:

se ti zdi kajne ^^ nisi razumel napisanega kot bi naj... pac polnilo omogoca malo manj od max napihnjenih gum in to mi je zakon napram polnim oz. zracnim max ps, ker vem se strinjam prav napihnjene gume so res pretresljivo trde in mi ne dajo pravega mehkega obcutka oprijemljivosti in posledicno tudi vecje stabilnosti. Potem je pa tu še negativna stvar, da z malo nepazljivosti hitro narocis polne gume s premalo zaobljenestjo in so skoraj kvadrataste po oprijemljivi povrsini in v nenadnih ostrih ovinkih...lol da ne omenjam.

Za to, da lahko s Slime-om manj napolniš gume nisem vedel, priznam. Sprednje gume mi trenutno ni v interesu menjati za solid (tudi ko se predre) pa ne zaradi tresljajev ampak manjšega obsega, potrebnih korekcij v FW In nečesa kar še nisem poštudiral....ali res kuri več baterije ali ne, če je solid spredaj.
Se pravi predlagaš Slime oz. ekvivalent temu v sprednjo? Bom poizkusil.

Ne vem za druge solid gume, ampak jaz imam take, ki sem jih kupil od uporabnika na ST z osebnim prevzemom. Osebno ne vidim neke hude razlike med zaobljenostjo. Moraš tudi vedeti, da se zračna guma na stiku s površino bolj udre, kot solid. Je pa vsekakor res, da so solid gume bolj splozke kot navadne. Treba je biti bolj pazljiv sploh, če je mokro.





Mare2 je izjavil:

Pa pustimo baterijo in dele e-skiroja. Bi človek rekel, naj jih trese.
Meni gre na k... že tresenje in rukanje mene (vpliv name) že pri navarnih gumah. En slow motion video, kako izgleda, ko s skirojem zapelješ v luknjo, sem objavil že v tem forumu.

Morda to kaj ublaži?

Rešitev za tvoj prvi video sem že zdavnaj nabavil:



Ja, amortizer sigurno nekaj ublaži tresljaje, ne glede na to kakšno gumo imaš gor. Ampak samo spredaj, bolj prav bi prišlo kaj enostavnega za zadaj, ampak so samo neke mislim da home-made rešitve.

NooB ::

Tud jaz zamenjal avto za skiro. 6km v eno smer do sluzbe. Vec nas bo. Lepse bo.
LP, JAZ

Mare2 ::

http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

kuglvinkl ::

NooB je izjavil:

Tud jaz zamenjal avto za skiro. 6km v eno smer do sluzbe. Vec nas bo. Lepse bo.


Kar dolga.

Gotovo pridejo drugo leto spodobno vzmeteni skiroji, z 10 plačnimi kolesi. Nbaviš to, magari za 1k evrov, in to je to, razen za zimo.

Mare2 je izjavil:

https://www.alibaba.com/product-detail/...
https://cloud.video.alibaba.com/play/u/...

Je kdo že sprobal?


Zgleda dbest, samo, sam a je res varno? Ne vem, gotovo se pa ne bi rad razčesnil na prometni cesti.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

zee ::

Gotovo pridejo drugo leto spodobno vzmeteni skiroji, z 10 plačnimi kolesi. Nbaviš to, magari za 1k evrov, in to je to, razen za zimo.


Bi bil zainteresiran.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

zee ::

Naj se dodam, da v Singapurju ze prodajajo elektricne skiroje, ki imajo malenkost vecja kolesa in sedez, vendar se vedno zgledajo grozno neudobno za voznjo, ki traja vec kot pet minut.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

c3p0 ::

ES2/4 userji imamo vzmeti že od nekdaj. 800km v enem letu, počasi bo potrebno menjat gumo. Pa neka celica v osnovni bateriji zgleda šepa, hitro javi da je poln, pa ni. Ostalih problemov nisem imel.

Master_Yoda ::

Tu jih imas. Samo da ne bos na kaki robnik naleto pri 100 km/h hehe.
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

zee ::

Master_Yoda je izjavil:

Tu jih imas. Samo da ne bos na kaki robnik naleto pri 100 km/h hehe.


48 kg ?!
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

c3p0 ::

Skiro, ki ga je zelo težko prenašat defeats the purpose of skiro.

Master_Yoda ::

Sem videl tezo ja, sem postal sem samo zato ker se mi je hitrost zdela zelo smesno visoka. Tu imas en lazji model z 8.5 inchnimi gumami.

Koliko te tehtajo ponavadi tile skiroji ?
Dovie'andi se tovya sagain.

zee ::

Pise, da 12 kg. Ajde, za prezivet.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

BigBoss ::

Matek je izjavil:


Se absolutno strinjam, čeprav današnji predlog gre malo v to smer. Lahko bi bil ostrejši in prepovedal uporabo na pločnikih, ampak če prav vem, se tudi s kolesom lahko voziš po pločniku s hitrostjo pešcev - pri skiroju bo izgleda enako.

BigBoss je izjavil:

Ne. Rabiti in uporabljati sta sinonima.
Potrebovati pa je nekaj drugega.

Res pa je, da se "rabi" zelo pogosto narobe uporablja.
res pa je, da se "rabi" zelo pogosto potrebuje.

Ti zgornje zveni kot sinonim ?
Motiš se in Invictus ti je že dokazal z virom. Prilagam še enkrat, glej pomen 4.


Ok. Očitno je moje 40 let staro znanje iz gimnazije zastarelo ;( Se mi pa še vedno zelo čudno sliši ....

predi je izjavil:

A se da na teh skirojih sploh varno spustiti ročaj, da bi človek nakazal smer vožnje?


Nakaži z nogo ....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigBoss ()

c3p0 ::

https://zackees.com/ -- malo drage, ideja pa dobra. Naj kitajci dostojno skopirajo.

Gregor P ::

Je zanimivo, a to je že dodatna oprema (ena oz. dve stvari več), ki je nekako odveč za preproste, manj športne voznike.

Kar čakamo sedaj Kitajce je, da skopirajo robotske kosilnice :P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

buttcrack ::

Matek je izjavil:

...ampak če prav vem, se tudi s kolesom lahko voziš po pločniku s hitrostjo pešcev - pri skiroju bo izgleda enako...

narobe veš, s kolesom nimaš na pločniku kaj početi (razen v primeru, ko ga za ušesa vlečeš)...

Matej_K ::

c3p0 je izjavil:

https://zackees.com/ -- malo drage, ideja pa dobra. Naj kitajci dostojno skopirajo.

Imaš podobno... Backpack Signal LED Indicator Vest with Remote Controller
... .. .

slott ::

reeves je izjavil:


Za to, da lahko s Slime-om manj napolniš gume nisem vedel, priznam. Sprednje gume mi trenutno ni v interesu menjati za solid (tudi ko se predre) pa ne zaradi tresljajev ampak manjšega obsega, potrebnih korekcij v FW In nečesa kar še nisem poštudiral....ali res kuri več baterije ali ne, če je solid spredaj.
Se pravi predlagaš Slime oz. ekvivalent temu v sprednjo? Bom poizkusil.

Ne vem za druge solid gume, ampak jaz imam take, ki sem jih kupil od uporabnika na ST z osebnim prevzemom. Osebno ne vidim neke hude razlike med zaobljenostjo. Moraš tudi vedeti, da se zračna guma na stiku s površino bolj udre, kot solid. Je pa vsekakor res, da so solid gume bolj splozke kot navadne. Treba je biti bolj pazljiv sploh, če je mokro.



Ravn danes sem imel defekt sprednje zracnice nafilane z polnilom iz dehatlona za 5e. Ne priporocam vec! Ok kaksne 3 km hoje mi je prisparala ampak sem bil ~km sprican s polnilom po nogah. Po tem kilometru je nehalo spricat, guma je zgledala se kar polna in sem bil ze preprican da je zaflikano od znotraj ampak proti koncu ostalih dveh km, je zadeva popustila. Z firmo ki pa ima Slime cez, pa se nimam izkusenj, mogoce dejansko deluje na dolgi rok, nevem.

Aja te polne gume imajo luknje vmes, zanimivo, tega se nisem sprobal, bo treba. Cisto polne gume so pa res trpljenje, vsaj meni. Srecno!

Stokarino ::

Glede gum z luknjami, jo imam zadaj pa je že kar "načeta" in se giblje po "felgi" če zavijam lol.

Koliko imate kaj realen range km z navadnim m365?

Mare2 ::

Stokarino je izjavil:

Glede gum z luknjami, jo imam zadaj pa je že kar "načeta" in se giblje po "felgi" če zavijam lol.

Koliko imate kaj realen range km z navadnim m365?


Tole ni moja guma, od enega hrvaškega e-skirojevca. :(


http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

tigrr ::

Okoli 20km sem imel pred menjavo za sprednjo trdo, verjetno neke bistvene spremembe ne bi smelo bit..
Moja izkušnja z m356 in polnilom v zračnici je bila tkotko - dokler je bila luknja majhna in čista, je mašilo pomagalo, ko se je pojavil tlak zaradi udarcev se je luknja povečala in je polnilo spustilo. Na dolgi rok to ne gre, ker zračnica sčasoma preperi in pomaga samo menjava, ki pa je, bolj kot ne, precej zamudna in mukotrpna :)
Trda pnevmatika, tudi ta z luknjami, je bistveno manj udobna od pnevmatike z zračnico, tudi oprijem je za malo slabši, skratka, za vse razen asfalta trde pnevnevmatike ne priporočam.. razmišljam da bi menjal gumi spredaj-zadaj, ampak me vse mine ko se spomnim na menjavo prve :(
Ena alternativa tem problemom z m356 je urban #brln, ima isto 8 colska kolesa, spredaj enostavno zamenljiva zračnica, zadej polna guma + polno vzmetenje + 2 zavori.. Zadevo se da sprobat v centru Lj.

puffa ::

Pozdravljeni, kot lastniku m365 pro me zanima koliko garancije imajo sploh tej skiroji in če mi propade garancija če ga "flash-am firmware" oz.malo povečam moč glede na to, da živim na hribu (je mogoče povrnit na original kasneje, brez da vidijo na servisu)?
Hvala

slott ::

Next level eksperimentiranja...ovitje zracnice z:



?!

https://m.de.aliexpress.com/item/329171...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: slott ()

Gregor P ::

Po mojem bi bilo boljše, če bi nekje bil nek test vseh teh zračnic in pnevmatik za e-skiroje, da bi lahko ločil dobre od slabih:|
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

slott ::

Se strinjam pa dajmo, zacel sem pomagajte oblikovat in ostalo pa se sami....

https://sheet.zoho.com/sheet/editor.do?...

(v pripravi)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: slott ()

c00L3r ::

puffa je izjavil:

Pozdravljeni, kot lastniku m365 pro me zanima koliko garancije imajo sploh tej skiroji in če mi propade garancija če ga "flash-am firmware" oz.malo povečam moč glede na to, da živim na hribu (je mogoče povrnit na original kasneje, brez da vidijo na servisu)?
Hvala


Če ni drugače navedeno na garancijskem listu imaš 1 leto garancije. Servis ti bo gladko zavrnil garancijski zahtevek, če ugotovijo da si flash-al FW.
««
24 / 53
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elektricni skiro (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8911042 (8253) hojnikb
»

Hitrost skiroja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
817449 (5101) c3p0
»

Električni skuter/skiro .... (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7824588 (4417) sds
»

Začela se je doba Xiaomija (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
7613229 (7643) dore2

Električni skiro- lahek, zložljiv, zmogljiv

Oddelek: Na cesti
186540 (5848) bluefish

Več podobnih tem