» »

Skiro električni

Skiro električni

Temo vidijo: vsi
««
16 / 53
»»

reeves ::

Ahim je izjavil:

Prosim za mnenje: 75-80 kg, 1.5-2 km v eno smer (skupaj 3-4 km) dnevno po mestu, ni kakih hudih klancev, so pa pločniki - ali raje "navaden" M365 ali Pro? Uporaba bo brez nekih pametnih aplikacij ali telefonov, pac prevoz od A do B in nazaj, bi bilo pa fino, da ga ne unici prvi dez.

Je "Pro" vreden razlike v ceni? Mishop ima Pro na zalogi, medtem ko je na navadnega M365 potrebno cakati do konca meseca, pa tudi drugje jih ne najdem na zalogi. Glede na to, da navaden stane skoraj 400 EUR, Pro niti ni tako zelo drazji, ampak ce rpav razumemima vec elektronike (bolj obcutljiv za dez?).

PRO ima kar nekaj plusov proti navadnemu:
- močnejši motor
- precej zmogljivejša baterija
- malenkost daljši in širši
- kvalitetnejši zglob za zlaganje
- magneten pokrovček za odprtino za polnjenje
- večji disk
- močnejše ogrodje
- display
- 3 brzine

Kar se elektronike tiče je imata oba enako. En del je pri bateriji spodaj, drugi pa pod displayem. Spremembe so samo softverske (tu lahko nastaviš svoje parametre, če želiš in flashas).
Oba imata zaščito IP54. Mislim, da to ne prenese dežja, samo kakšno rosenje.

kuglvinkl ::

Zdej neki gledam, segway Max je nekolk drazhi in nekolk boljsi. Pri nas ga se ni, a ne?
Your focus determines your reallity

Gambino ::

reeves je izjavil:

Ahim je izjavil:

Prosim za mnenje: 75-80 kg, 1.5-2 km v eno smer (skupaj 3-4 km) dnevno po mestu, ni kakih hudih klancev, so pa pločniki - ali raje "navaden" M365 ali Pro? Uporaba bo brez nekih pametnih aplikacij ali telefonov, pac prevoz od A do B in nazaj, bi bilo pa fino, da ga ne unici prvi dez.

Je "Pro" vreden razlike v ceni? Mishop ima Pro na zalogi, medtem ko je na navadnega M365 potrebno cakati do konca meseca, pa tudi drugje jih ne najdem na zalogi. Glede na to, da navaden stane skoraj 400 EUR, Pro niti ni tako zelo drazji, ampak ce rpav razumemima vec elektronike (bolj obcutljiv za dez?).

PRO ima kar nekaj plusov proti navadnemu:
- močnejši motor
- precej zmogljivejša baterija
- malenkost daljši in širši
- kvalitetnejši zglob za zlaganje
- magneten pokrovček za odprtino za polnjenje
- večji disk
- močnejše ogrodje
- display
- 3 brzine

Kar se elektronike tiče je imata oba enako. En del je pri bateriji spodaj, drugi pa pod displayem. Spremembe so samo softverske (tu lahko nastaviš svoje parametre, če želiš in flashas).
Oba imata zaščito IP54. Mislim, da to ne prenese dežja, samo kakšno rosenje.


- malenkost daljši in širši

to ni glih plus,
močnejše ogrodje, nosilnost je enaka!

lahko bi še napisal da je težji, kar je pomembno, ter da se polnejo baterije več kot 8h

reeves ::

Gambino je izjavil:

- malenkost daljši in širši

to ni glih plus,
močnejše ogrodje, nosilnost je enaka!

lahko bi še napisal da je težji, kar je pomembno, ter da se polnejo baterije več kot 8h

Zame je plus, ker imam 45 št. čevljev. Se pozna, če lažje stojiš.

Ja, to je res, da je nosilnost enaka. Ampak ker imam 105kg mi daje upanje, da bo lažje zdržal kot navadni.

Nisem se spomnil na težo in baterije. Meni je to nekako pričakovano, če ima baterija večjo kapaciteto in je skiro večji.

- aja, pa kakšna 2-3cm višjo balanco ima PRO. Zame plus pri 185cm

Mirkokovačec ::

Zdravo zanima me kako se vam zdi ta elekteični skiro in če ga je že kdo imel in kako se obnese?

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B07T2YBJ4...

kuglvinkl ::

Men zgleda d best... tko kot klon d4, al pa kar d4 pod drugim brandom. Sam cena he tko nizka, da sem prav presenecen...
Your focus determines your reallity

Mirkokovačec ::

Kakšen pa je ta klon d4?

kuglvinkl ::

Ti kar si dal ti na linku?
Your focus determines your reallity

starboi ::

To zna izgledati zanimiva zadeva :



Ampak je cena kar zelo visoka :|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: starboi ()

kuglvinkl ::

Ne bi imel problema s ceno, ce bi bil vzmeten, pa specsi malo boljsi.
Your focus determines your reallity

Karen ::

A je kdo slučajno lastnik Kugoo G-Booster-ja? Tole:
https://www.geekbuying.com/item/KUGOO-G...
Me zanima kako je v praksi (hitrost res takšna, se sploh da peljat 55kmh, pa 85km domet), k specifikacije so da te sezuje... edino teža je že kritična. Ampak če se realno da 45kmh peljat z enih 50km dometa je to že čista zmaga.

kuglvinkl ::

Wau :))
Your focus determines your reallity

reeves ::

Karen je izjavil:

A je kdo slučajno lastnik Kugoo G-Booster-ja? Tole:
https://www.geekbuying.com/item/KUGOO-G...
Me zanima kako je v praksi (hitrost res takšna, se sploh da peljat 55kmh, pa 85km domet), k specifikacije so da te sezuje... edino teža je že kritična. Ampak če se realno da 45kmh peljat z enih 50km dometa je to že čista zmaga.

Nimam tega, sem pa danes za foro fleshal svojega M365 PRO. Dvignil sem omejitve hitrosti in malo povečal navor. Sedaj gre do 33km/h. Mislim, da hitrost niti ni tak problem kot navor. Že moj sedaj zakoplje, Kugoo (in podobni) pa najbrž že asfalt ven mečejo.
Kar hočem reči je, da se bo tudi pri velikih hitrostih takoj odzval na kakršen koli dotik gasa. To se najbrž navadiš sčasoma (jaz sem še frišen), ampak kolikor sem gledal na Youtubu je prevelik navor kar neprijetna zadeva.
Če se pa razlepiš pri teh hitrostih.....uhhhh.

A kdo ve, kako bi se policija odzvala na take primere. Dokler smo na kolesarskih nas pustijo pri miru, pri večjih hitrostih pa moraš voziti po cesti. In kolikor vidim, bo prišlo do tega, ker prodajajo že skiroje, da bi lahko še kamp prikolico vlekel s sabo na morje.
https://electrek.co/2019/05/14/turbowhe...

metsis ::

Mašina

Pika na i ::

Groza. V kaj se je izrodil skiro. A ni dost, da se pobija z avtomobili?
To ni za v Slovenijo.

Karen ::

Sarkasm on/:
Ne, v Sloveniji bomo na naslednjem referendumu izglasovali prepoved kuhinjskih nožev da se ne bi kdo porezal (dovoljeni bodo plastični do EU prehodnega obdobja, pol naprej pa leseni, da urgenca ne bo imela dela pa da ne bo nasilja doma - veš koliko se jih poškoduje z nožem na leto).
Sarkasm off/
Bolj berem take komentarje, bolj mi gre na kozlanje: po mnenju enih je varno samo še doma na kavču če ima vgrajene varnostne pasove za pripet pa stojalo za infuzijo obesit. A sploh še ustrezaš definiciji živega al si samo še nek online bot?
Za norca je vseeno s čim se ubije - bo že našel način (tudi lesen nož ga ne bo obvaroval), saj veš, Darwin deluje; jaz npr. pa že 8 let živim s 150km pod seboj na dveh kolesih pa sploh ni težav, tako da si upam trditi da mi tudi tole ne bi škodovalo.
Drugače pa predlagam da to ostane tema o tehniki ni ne modrovanje o tem kaj je varno in kaj ne... to bo že vsak sam presodil kaj je zanj.
Tile skiroji so že precej v rangu 30-35kg in 1000-1500 EUR rangu, kar je krat 3 do krat 5 cene navadnega Xiaomi M365. Zoprno je da vsi navajajo tale "up to" domet, ampak nikjer ni napisano koliko je minimum domet če ga ne šparaš na eko mode-u in hitrosti pa če imaš npr. 90kg - to bi bil zame relevanten podatek - recimo tale 77km domet je verjetno v eko načinu. Če ima unlimited način vsaj 45km je to že uporabno, samo nikjer ne piše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Karen ()

Pika na i ::

Uboga Slovenija, kakšne prepotentne otroke dela.....
Upam, da boš živel še vsaj 50 let in med tem časom ne boš zgazil nobenega človeka.
Primerjanje skiroja in motorja - izjemno.

Vozniška kultura je v Sloveniji na psu in prav nič narobe ni, če se na to opozarja.
S skirojem sem se pa vozila verjetno že takrat, ko si bil ti - vsaj glede na tvoj izbruh - še v plenicah.
Skiroji s takimi hitrostmi, so neumnost.
Z njimi pojdi na Grobnik, na cesto ali na kolesarsko stezo pa ne sodiš.
Upam, da v izogib vse večji norosti, kmalu postavijo povsem jasna pravila - kje lahko preizkušate dolgost svojih in tujih življenj.

Mimogrede, uporabljam Voi in Tier-jeve skiroje.
Za kolesarske steze in vijuganje med pešci, so povsem dovolj zmogljivi in hitri.

mailer ::

Primerjanje motorja in skiroja ni napačno ne glede na moč in hitrost, ki jo dosegata eden ali drug. Dejstvo je da tam ni varne kletke, ki bi te obvarovala pred neumnostjo ampak le tanka koža in dober milimeter kombinezona. Vozniška kultura dvoslednih vozil pa je zagotovo na psu pa ni važno ali gre za avto, kombi ali tovornjak. V tridesetih letih vozniki motorjev niso ubili toliko ljudi kot to jih samo v enem letu vozniki avtomobilov pa naj bodo tukaj vključeni pešci, kolesarji, mopedisti, skuteristi, motoristi, avtomobilisti... Prepotentni ste predvsem tisti za volanom, ker nimate pojma saj sedite v varnih školjkicah in jokate, ker se vam je sprožil airbag, ko čelno priletite v kolesarja na nasprotnem voznem pasu, ko med vožnjo surfate po imternetu in pišete smse ter vam je ob tem razmazalo puder in šminko čez cel fris. Take bi postavil za pol leta na motor in boste potem mogoče vozili vsaj malo manj ofenzivno in agresivno.

Vozniške kulture ni možno spremeniti, ker je pri nas preveč balkancev, greš čez mejo v Avstrijo pa se vsi vozijo normalno. Ko "švicar" goni v pasatu 150+ proti Obrežju pa si lahko zagotovo lahko prepričana, da je za volanom balkanc.

Skiroje naj omejijo na 50km/h za tiste, ki imajo izpit za avtomobile vsem ostalim pa omejit na 25km/h pa bo stvar rešena v povezavi z zavarovalnicami. Če kršiš pravilo zdravljenje plačaš sam. Par jih bo jokalo po tv pa se bo svar izboljšala.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mailer ()

Mirkokovačec ::

Zdravo a je že kdo kupil kaj iz te trgovine in kako se vam zdi ta skuter pa do 16.7. majo na vsak artikl -40evrov!

https://www.evozilo.com/izdelek/elektri...

bernikm ::

Zdravo,

Mene pa zanima kako polnete vaše Xiaomi M365 skiro. Ali ga date polniti po vsaki vožnji (tudi če prevozite samo kak kilometer ali dva) ali je bolje počakati da se baterija sprazni na 3/4 ali več in ga dati potem polniti. Jaz ga sicer vsakič ko pridem nazaj dam polnit tudi če naredim samo kilometer.
Bolj me to zanima s stališča baterij, saj sem nekje prebral da naj bi imele 500 ciklov polnenja. To pomeni da jih lahko 500 napolniš v celoti od 0 do polne kapacitete ali se za cikel šteje tudi če samo dofilaš recimo 5% baterije. Po tej logiki potem lahko 500x polniš baterijo ki je na recimo 90% kapacitete in bo potem fuč, je bolje počakati da se sprazni skoraj cela in jo potem filaš 500x boš imel več od življenske dobe ali se motim ?

Hvala za odgovore

metsis ::

Meni se tole na prvi pogled zdi dobro:

YOUPIN Q01
-da se ga lepo zložiti
-30-35km domet
-25 km/h

Problem vidim v tem, da ni nobenega videa o tem skiroju. Nobene revizije. Neznana znamka ali model.
https://www.geekbuying.com/item/YOUPIN-...

aborko ::

je bolje počakati da se sprazni skoraj cela in jo potem filaš 500x boš imel več od življenske dobe ali se motim ?

Baterija nima rada ekstremov - se pravi blizu 100% ali blizu 0%. Veliko bolj kot kolikokrat dosežeš te ekstreme pa je pomembno koliko ČASA baterija stoji na teh ekstremih.

Pri telefonu bi rekel, da se ne sekiraš in pač vedno polneš na 100% npr čez noč, pri el. skiroju bi že malo pazil, pri el. avtu bi pa vsekakor pazil na baterijo, ker pač gre za drago zadevo. Jst imam za el. kolo naštiman timer, da mi vsak dan ponoči med 3 in 6h nafila baterijo, tako stoji relativno malo časa na 100%.

bernikm ::

aborko je izjavil:

je bolje počakati da se sprazni skoraj cela in jo potem filaš 500x boš imel več od življenske dobe ali se motim ?

Baterija nima rada ekstremov - se pravi blizu 100% ali blizu 0%. Veliko bolj kot kolikokrat dosežeš te ekstreme pa je pomembno koliko ČASA baterija stoji na teh ekstremih.

Pri telefonu bi rekel, da se ne sekiraš in pač vedno polneš na 100% npr čez noč, pri el. skiroju bi že malo pazil, pri el. avtu bi pa vsekakor pazil na baterijo, ker pač gre za drago zadevo. Jst imam za el. kolo naštiman timer, da mi vsak dan ponoči med 3 in 6h nafila baterijo, tako stoji relativno malo časa na 100%.


Se pravi če se ga potem redno 'dofilava' da je baterija na 100% je OK. Jaz ga po vsaki vožnji priključim na polnilec in ko se napolni na 100% odklopim.

aborko ::

Ne, ker potem ga imaš res večino časa (tudi čez noč) na 100%. Cilj je imeti čim manj časa na 100%...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: aborko ()

Mirkokovačec ::

A je že kdo kupoval na strani e-vozila? Ker imajo do 16.7. popuste in si bi nabavo ta skuter zdaj me pa zanima če je ta stran vredo ali je scam?

https://www.evozilo.com/izdelek/elektri...

metsis je izjavil:

Meni se tole na prvi pogled zdi dobro:

YOUPIN Q01
-da se ga lepo zložiti
-30-35km domet
-25 km/h

Problem vidim v tem, da ni nobenega videa o tem skiroju. Nobene revizije. Neznana znamka ali model.
https://www.geekbuying.com/item/YOUPIN-...


A to ste mislili za ta skiro?
https://www.evozilo.com/izdelek/elektri...

Zgodovina sprememb…

freesty ::

Mirkokovačec je izjavil:

A je že kdo kupoval na strani e-vozila? Ker imajo do 16.7. popuste in si bi nabavo ta skuter zdaj me pa zanima če je ta stran vredo ali je scam?

https://www.evozilo.com/izdelek/elektri...

metsis je izjavil:

Meni se tole na prvi pogled zdi dobro:

YOUPIN Q01
-da se ga lepo zložiti
-30-35km domet
-25 km/h

Problem vidim v tem, da ni nobenega videa o tem skiroju. Nobene revizije. Neznana znamka ali model.
https://www.geekbuying.com/item/YOUPIN-...


A to ste mislili za ta skiro?
https://www.evozilo.com/izdelek/elektri...


Ta skiro zgleda kr fina zadeva.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

bernikm ::

aborko je izjavil:

Ne, ker potem ga imaš res večino časa (tudi čez noč) na 100%. Cilj je imeti čim manj časa na 100%...


Se pravi ni OK če je baterija čisto prazna 0% ali čisto polna 100% in se potem skiro ne uporablja ?
Kako pa se potem to kombinira, če se recimo peljem s skirojem 2-3 km pa pridem domov, pa ga bom zopet uporabljal čez 2 dni je potem boljše da se ga ne napolni, ker po tej logiki če ga napolnim bo baterija spet na 100% čakala do ponovne uporabe ?
Kakšna je vaša praksa ? Jaz sedaj skiro vsakič ko ga neham uporabljati priključim da se napolni, izključim ko je poln in potem tako naprej. Ga pa ne uporabljam vsak dan. Recimo napolnim v nedeljo, potem pa cel teden lahko tudi da se nič ne vozim ...

buttcrack ::

zakaj bi ga po vsaki 2km furi dofilal? saj nima samo 3 km dometa???

bernikm ::

buttcrack je izjavil:

zakaj bi ga po vsaki 2km furi dofilal? saj nima samo 3 km dometa???


Tako sem se navadil, ko se neham voziti ga priključim. Zato pa sprašujem kakšen je postopek polnenja da bo baterija čim dalj zdržala.

aborko ::

Večina ne komplicira in pač polni ko se spomni, kar je čisto ok, način ki ga imaš ti je pa bolj komot, praktično vedno imaš na voljo polno kapaciteto. Če pa res želiš malo manjšo obrabo in da vseeno imaš vsak dan zjutraj polno baterijo, potem naštimaj stikalno uro (stane par €) ali bolj napredno smart zadevo (isto par € + lahko polnjenje vklopiš na daljavo preko appa na telefonu), da ti napolni skiro tik preden vstaneš, tako bo krajši čas stala napolnjena na 100%. Če ne želiš komplicirati, pa pač uporabljaš, zdržalo bo verjetno nekje 300 ciklov ko bo kapaciteta padla na ~75%, kar je verjetno par let.

veronaz ::

Živijo,

zanimam se za nakup Xiaomija M365. Kje se trenutno splača kupiti, da je najbolj ugodno? Tisti, ki ste kupovali iz tujine (razna skladišča), kaj je potem z garancijo? Vsem hvala za odgovore. lp

Groot ::

veronaz je izjavil:

Živijo,

zanimam se za nakup Xiaomija M365. Kje se trenutno splača kupiti, da je najbolj ugodno? Tisti, ki ste kupovali iz tujine (razna skladišča), kaj je potem z garancijo? Vsem hvala za odgovore. lp


Trenutno oziroma v naslednjih dneh imaš v Leclercu akcijo in pride M365 okrog 370-380 EUR

Gregor P ::

Pa saj najbrž elektronika skrbi za to, da je vseeno, če pustiš dlje časa baterijo priključeno na polnilec, ali ne?8-O
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

aborko ::

Ja elektronika izključi polnenje, ko je baterija na 100%, to sploh ni dileme. Gre se za to, da dobiš bistveno več ciklov iz baterije (npr 300% več), če je nimaš skoz na 100%:

VOLTAGE CYCLE LIFE
[4.30] [150-250]
4.25 200-350 105-110%
4.20 300-500 100%
4.15 400-700 90-95%
4.10 600-1,000
4.05 850-1,500
4.00 1,200-2,000
3.90 2,400-4,000

Vir: https://batteryuniversity.com/learn/art...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: aborko ()

Gambino ::

Gregor P je izjavil:

Pa saj najbrž elektronika skrbi za to, da je vseeno, če pustiš dlje časa baterijo priključeno na polnilec, ali ne?8-O


Da seveda, tako kot v mobitelih. Eni nimajo pojma in pišejo neumnosti.

metsis ::

Xiaomi Youpin Q01
https://www.geekbuying.com/item/YOUPIN-...

Ta se zdi super. Mnenje?

bernikm ::

aborko je izjavil:

Večina ne komplicira in pač polni ko se spomni, kar je čisto ok, način ki ga imaš ti je pa bolj komot, praktično vedno imaš na voljo polno kapaciteto. Če pa res želiš malo manjšo obrabo in da vseeno imaš vsak dan zjutraj polno baterijo, potem naštimaj stikalno uro (stane par €) ali bolj napredno smart zadevo (isto par € + lahko polnjenje vklopiš na daljavo preko appa na telefonu), da ti napolni skiro tik preden vstaneš, tako bo krajši čas stala napolnjena na 100%. Če ne želiš komplicirati, pa pač uporabljaš, zdržalo bo verjetno nekje 300 ciklov ko bo kapaciteta padla na ~75%, kar je verjetno par let.


Hvala. Bom potem malo spremenil način polnenja, da ravno po vsaki vožnji ne dam filati, glede na to da mi potem par dni stoji v garaži.

aborko ::

Linus je lepo razložil tole s baterijo in polnjenjem (sicer na primeru telefona, ampak velja tudi za el. skiroje):

louser ::

Gambino je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Pa saj najbrž elektronika skrbi za to, da je vseeno, če pustiš dlje časa baterijo priključeno na polnilec, ali ne?8-O


Da seveda, tako kot v mobitelih. Eni nimajo pojma in pišejo neumnosti.

1000 polnjeni po 30 procentov ali pa 300 polnjenje po 100 procentov - vseeno je.
Polniš koliko rabiš ali ko imaš možnost.

Ajnstajn` ::

ima mogoče kdo pdf navodila za števec? sicer imam en čisti poseben kitajski skiro ampak števec je čisto enak večini ostalih skirojev.
zgleda tak
https://www.aliexpress.com/item/3265868...
//

techuser ::

Jaz bi rabil normaln skiro za cca 5km + 5 km nazaj. torej 10km na dan. Katera bi bila najcenejša varianta? O teh skirojih nimam pojma. Kje se ga splača kupiti? hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: techuser ()

Tomson ::

Od cenejših a še vedno dobrih opcij je npr. Kugoo S1 model, ki je nekje cenejša verzija Xiaomi M365 modela:

- Kugoo S1 električni skiro s kodo: KUGOOEU iz 285€ na 276€ (EU skladišče, 2-7dni dostava)

Imaš pa tudi manj zmogljive, bolj preproste električne skiroje v Slo, ki so še cenejši, a so overall precej slabši, npr:
- UrbanRide 61S električni skiro za 206€
- JD Bug JD Fun električni skiro za 229€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

bernikm ::

Je že kdo na Xiaomi M365 (ne PRO model) menjal display s tem za PRO ki ga dobiš za 15€ da potem kaže hitrost in ostale funkcije ?
https://www.aliexpress.com/item/3292415...

Kolikor berem je menjava simpl, samo potem je potrebno narediti upgrade na nek 'neuraden' firmware. Eni potem pišejo da potem ves čas blinka bluetooth lučka, pa nekaj je tudi na teh treh hitrosti kjer berem da če imaš sport način potem ful bolj trpi motor ker je mišljen za PRO ki je močnejši itd.
Skratka, je kakšna 'safe' varianta da se zamenja display pa da ne bo upgrade firmwara vplival na delovanje motorja, baterije v negativnem smislu ?

Hvala

metsis ::

Električni skiro MES806 EL. SKIRO MANTA
https://www.bigbang.si/elektricni-skiro...
https://bonajo.si/sl/Elektricni-skiroji...
https://manta.com.pl/en/product/mes806-...


-Prednji amortizerji
-pnevmatike
-lepo složljiv in prenosljiv (lahko se ga tudi z ročajem prenaša kot kovček po tleh)
-nogica

Kaj mislite?

,

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: metsis ()

kuglvinkl ::

na slikah se men zdi miniaturen...
Your focus determines your reallity

metsis ::

Imel naj bi tudi E-ABS zavore čeprav ne vem kako to deluje

Mirkokovačec ::

zanima me če je že kdo naročeval na gearbestu iz skladišča na poljskem

PA zanima me še kje so servisi recimo v slo če ga naročim iz tujine?

Zgodovina sprememb…

bernikm ::

Mirkokovačec je izjavil:

zanima me če je že kdo naročeval na gearbestu iz skladišča na poljskem

PA zanima me še kje so servisi recimo v slo če ga naročim iz tujine?


Jaz sem naročil skiro M365 PRO iz Poljskega skladišča. Naročil v sredo, dobil v torek dopoldan preko UPS.
Za servis ne vem, glede na to da smo EU verjetno velja tudi pri nas pri uradnem serviserju ?

Tomson ::

Mislim da pooblaščeni servisi v Slo, razen kakšnih izjem pri kakšni znamki (če je takšna politika firme), ne servisirajo izdelkov kupljenih v tujini. Za Gearbest se garancija uvejavlja preko centra v Španiji ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Gregor P ::

No, najbrž servisirajo, če jim plačaš:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).
««
16 / 53
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elektricni skiro (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8911043 (8254) hojnikb
»

Hitrost skiroja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
817449 (5101) c3p0
»

Električni skuter/skiro .... (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7824588 (4417) sds
»

Začela se je doba Xiaomija (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
7613229 (7643) dore2

Električni skiro- lahek, zložljiv, zmogljiv

Oddelek: Na cesti
186540 (5848) bluefish

Več podobnih tem