» »

Skiro električni

Skiro električni

Temo vidijo: vsi
««
15 / 53
»»

bernikm ::

ToniT je izjavil:

Sam sem imel 3 krat predrto gumo na Xiaomi m365. Moram povedati, da je kar komplicirano menjavati gume. Potrebuješ kovinske montirke, ker so plastične prešvoh. Zdaj pa sem gume napolnil s peno in zadnjih 500 km ni več problema. Skupaj sem od novega leta prevozil 800 km.


S katerim polnilom pa si to nafilal ? A to kar direktno skozi ventilček filaš pri polni gumi ali prej odstraniš zračnico ? Pa verjetno je najbolje nafilati obe gumi ?
Se kaj pozna pri vožnji sedaj ko je notri pena ?
Hvala

ToniT ::

Uporabil sem Slime.
V bistvu ni ravno pena, ampak bolj sluz, ki se razporedi po zračnici. Pri vožnji ni nobene razlike med prej in zdaj. Napolnil sem obe gumi.
Filaš skozi ventilček ko je guma prazna...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ToniT ()

stanislavp ::

A mogoče obstaja na trgu električni skiro, ki ima domet vsaj 40km,višino koles najmanj 8", nosilnost vsaj 120kg, hitrost 25km/h. Jaz ga ne najdem. Cena mi ni pomembna....Hvala vsem za odgovore.

*višino koles največ 8"

Zgodovina sprememb…

Gambino ::

stanislavp je izjavil:

A mogoče obstaja na trgu električni skiro, ki ima domet vsaj 40km,višino koles najmanj 8", nosilnost vsaj 120kg, hitrost 25km/h. Jaz ga ne najdem. Cena mi ni pomembna....Hvala vsem za odgovore.

*višino koles največ 8"


Shujšaj, pa bo daljši domet. Ker pri taki teži, ti deklarirane cifre ne bodo držale! Drugače pa Xiaomi M365 Pro.

kuglvinkl ::

Dej no, shujsaj...

Poglej za nanrobot, pa zdej pride boosted.
Your focus determines your reallity

Tilen ::

Kakšne so pa cene? Pod 1000 EUR?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

PARTyZAN ::

Tilen: Google je tvoj prijatelj.
Boosted Rev nima niti blizu 40km dometa (32 na eco, okoli 20km realno na najhitrejšem settingu), za nanrobota pa ne vem.

Tilen ::

Ja tam je toliko izbire, da ne veš kje bi gledal. Tudi servisa ni pri nas če prav vidim. Zgleda bo Xiaomi MiJia M365 PRO.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Gogyto ::

ToniT je izjavil:

Sam sem imel 3 krat predrto gumo na Xiaomi m365. Moram povedati, da je kar komplicirano menjavati gume. Potrebuješ kovinske montirke, ker so plastične prešvoh. Zdaj pa sem gume napolnil s peno in zadnjih 500 km ni več problema. Skupaj sem od novega leta prevozil 800 km.


Meni ja ravno danes spet spustila sprednja guma. Drugič v dveh tednih. Ko sem prvo rundo šel flikat zračnico, se mi je zdelo, da je rahlo zmatrana, dotrajana. Pitaj boga, koliko časa je skiro stal v skladišču. Ko mi je prvič počila zadnja, sem ob flikanju vsaj našel kovinski piece, ki je bil kriv gumidefektu. Tol s sprednjo gumo sem bil pa razočaran.

Se strinjam, popravilo gum je tule pri tem skiroju kar hudičevo delo. Dol še nekako spraviš gume, gor je težje. Zdaj bom obe gumi nafilal s Slimeom, ki sem ga nabavil že ob prvem gumidefektu, pa sem bil optimist, da ga morda ne bom rabil. Slime bo valjda zdržal toliko časa, da naročim in dobim tiste polne gume. Namreč, če se bom matral s snemanjem in ponovnim natikanjem gum, se bom samo še enkrat, da dobim tiste polne gor.

kuglvinkl ::

Servis ekoles in skirojev je zdele zlo veloka prilika.

Tilen, ce bi zdaj kupoval, bi ubodu proja.
Your focus determines your reallity

stanislavp ::

Imam 85kg in sin 15kg =100kg....bi se skupaj vozila ... Dejanskih 100kg in tehničnih 100kg ni eno in isto, zato iščem nosilnost 120kg.

kuglvinkl ::

Jaz ima 95 oblecen z ruzakom in sin blizu 2p. Pa gre zadeva kit sus do vrtca. Je pa to samo okol 500m.z M365.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

Stokarino ::

Ninebot Max zna biti okusna zadeva, usaj mene mikajo 10" kolesa.

kuglvinkl ::

Stokarino je izjavil:

Ninebot Max zna biti okusna zadeva, usaj mene mikajo 10" kolesa.


To je geštel od m365 Pro naprvi pogled.

Neki vzmetenga rabmo.
Your focus determines your reallity

Tilen ::

kuglvinkl je izjavil:

Servis ekoles in skirojev je zdele zlo veloka prilika.

Tilen, ce bi zdaj kupoval, bi ubodu proja.


Potrditev naročila
Hvala. Vaše naročilo je bilo sprejeto.

Podrobnosti naročila
IZDELEK ZNESEK
Električni skiro Xiaomi MiJia M365 PRO (eu) × 1 569,00EUR
__

Hvala vsem za pomoč. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

metsis ::

Gogyto ::

metsis je izjavil:

Kaj pa tole:
I-MAX S1+
https://www.google.com/search?q=I-MAX+S...


Hmm, koliko pa ima nosilnosti? Nisem zasledil...
Ne vem, jurja petsto dolarjev mi je rahlo preveč, sploh ker je zelo podoben M365, tudi specifike so dokaj podobne, domet, hitrost in ostalo.. Je pa čeden, to pa.

stanislavp ::

I-MAX S1+ ima 10colske gume, tako da ne pride v poštev... Očitno res ni nobenega na trgu, ki bi ustrezal mojihm specikacijam. Škoda, da M365 pro nima nosilnosti 120kg. :(

odgovornost ::

za xiaomi m365 dobim polne gume drug teden. Jih bom imel nekaj viška, lahko se zmenimo da vam uredim tudi menjavo.
Pišite na pvt zainteresirani

bernikm ::

ToniT je izjavil:

Uporabil sem Slime.
V bistvu ni ravno pena, ampak bolj sluz, ki se razporedi po zračnici. Pri vožnji ni nobene razlike med prej in zdaj. Napolnil sem obe gumi.
Filaš skozi ventilček ko je guma prazna...


Hvala. Se pravi zračnico spustiš in spustiš to sluz notri. Eno polnilo je verjetno dovolj za obe gumi ?
A potem se zračnico napumpa nazaj ali ta sluz nadomesti zrak ?

Mare3 ::

Na enem posnetku sem videl da zračnico da ven, notri pa napolni s tistim prozornim silikonom. Izgleda dobro kako funkcionira pa ne vem.

Gregor P ::

Ampak to, da vam tolikokrat v tako kratkem časovnem obdobju preluknja gume oz. zračnice mora biti težave res nekje drugje (res slabe gume, zares slab teren ipd.); ker kar nekaj nas poznam s tem skirojem in vsi jih že vozimo mesece in na stotine km in še nobenemu ni počila guma oz. zračnica. In tudi ne bi bilo nič nenavadnega, če bi vsakemu od nas enkrat počilo kaj, ampak tolikokrat?!?8-O
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Invictus ::

Če kdo ve...

Ali lahko spraviš električni skiro na letalo?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Gogyto ::

@ Gregor P

kot rečeno, meni je zadnjo gumo fentalo zaradi kovinskega delca, ki mi je preluknjal vse skup. Zaflikal, zaenkrat drži.
Ko pa mi je sprednjo gumo spustilo in ko sem šel flikat, pa je dejansko zračnica izgledala, kot bi že 15 let ležala nekje na vlagi...Že ko sem jo flikal, sem bil v dvomih, če ne bo še kje začela puščat. In je, po dveh furah na šiht (1o km v eno smer).

Sem se že ob drugem gumidefektu hecal, da se mi je z bajkom do sedaj zgodil en defekt v cca 10 letih, tule pa v enem mesecu trije...

aborko ::

Ima še kdo kakšne izkušnje s to Slime zadevo? Večkrat sm na tujih forumih in youtubu zasledil, da kr hvalijo to zadevo, ampak ne vem če ne gre zgolj za plačano reklamo.

Stokarino ::

Jaz sem sprednjo na m365 presekal ko sem z večjo hitrostijo zapeljal na tak "okrušen" robnik, nvm cca 3cm. Morda je bila itak premalo napumpana.

Gogyto ::

@ aborko

Prejle uporabil slime prvič, ker, kot sem rekel zadnjič, ne bom več flikal gum, dokler ne naročim in dobim tiste polne gume. Uporaba je enostavna in celo deluje, kakor je videti zaenkrat. nafilal gumo z nekje pol flaške, in ob prvem pumpanju se je slišalo, kako uhaja zrak... ko sem nehal pumpat, je bila guma v trenutku spet prazna. Napumpal še enkrat in tokrat puščanja ni bilo več slišat. Sedaj je guma enako trda že kake tri ure in očitno slime deluje. Moram še na testno vožnjo s skirojem kasneje, pa poročam še občutke ob vožnji.

Tilen ::

RAZPRODAN! Na zalogi ponovno od predvidoma 26.7.2019 naprej! Oddaj prednarocilo spodaj in si zagotovi svoj kos pravočasno!



Upam, da sem pravočasno kupil. :/

Takrat je pisalo 3.7.2019..
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

metsis ::

stanislavp je izjavil:

I-MAX S1+ ima 10colske gume, tako da ne pride v poštev... Očitno res ni nobenega na trgu, ki bi ustrezal mojihm specikacijam. Škoda, da M365 pro nima nosilnosti 120kg. :(


Zakaj te motijo takšne gume?

JanezH ::

Ima mogoče kdo Kugoo S1? Kako se obnese?

quadro933 ::

Zdravo. Je M365 primeren tudi za manjši klanec? Rabil bi ga za razdalje 500 m. V eno smer v glavnem dolina, v drugo smer 100 mrtrov hriba. Teža 85 kg

Hvala. Lp

Zgodovina sprememb…

Sparkxl ::

aborko je izjavil:

Ima še kdo kakšne izkušnje s to Slime zadevo? Večkrat sm na tujih forumih in youtubu zasledil, da kr hvalijo to zadevo, ampak ne vem če ne gre zgolj za plačano reklamo.



To ni nobena noviteta, to se uporablja v mtb svetu že ogromno let in ob pravilni uporabi deluje perfektno

freesty ::

quadro933 je izjavil:

Zdravo. Je M365 primeren tudi za manjši klanec? Rabil bi ga za razdalje 500 m. V eno smer v glavnem dolina, v drugo smer 100 mrtrov hriba. Teža 85 kg

Hvala. Lp


Za vse, ki sprasujete glede m365 in klancev. Ce ste bli kdaj v europarku, glavni vhod z mosta, tisti klanec brez problema.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

buttcrack ::

quadro933 je izjavil:

Zdravo. Je M365 primeren tudi za manjši klanec? Rabil bi ga za razdalje 500 m. V eno smer v glavnem dolina, v drugo smer 100 mrtrov hriba. Teža 85 kg

Hvala. Lp

Mojih 80kg zapelje gladko v 10% klanec, cca 300m.

metsis ::

Vprašanje glede dometa skirojev:


Za tiste, ki se že dolgo vozite z M365 pro, ter segway es4:

Ali tudi po več večletni uporabi naredi skiro z enim polnjenjem baterije 40 kilometrov?

Gogyto ::

Za M365 pro verjetno težko rečejo, ker je zadeva komaj ven prišla.

Update glede slimea v zračnicah. Včeraj zvečer optimistično naredil prvo test vožnjo, glede na to da mi je dva dni stal nafilan in je sprednja guma zdržala. Šel do bližnjega petrola, cca km stran, z namenom da še malo napumpam gume. Zadnja ok, brez slimea, sprednje pa nisem mogel dofilat, nek problem s tistim haklom na pumpi od petrola. Ko sem se vračal nazaj proti domu, mi je sprednja guma spustila, slime pa mi je pronical skozi samo gumo oz bol verjetno med gumo in feltno. Ko sem doma skušal še enkrat ročno napumpat gumo, pa se je brozga vsula čez ventilček ven. Ne takšna kot sem jo jaz zadnjič not stiskal, ampak temno zelena, pregreta, očitno. Skratka, podn. Ne verjamem, da bi bil kriv asfalt, ker bi bil pregret, vroč...?

sandmat ::

ta varianta v spreju je dobra samo takrat, ko ti ni škoda gume in feltne.

mat xxl ::

A se za preventivo sploh splača kaj noter dodatno dajati ???

Gambino ::

Moja se vozi vsak dan v službo z Xiaomi M365 pa do sedaj še ni bilo nobenih problemov z gumami. Tudi dve gumi z zračnicama, ki jih je dobila zraven so dost kvalitetni, tako da ne vem, kako je s to kvaliteto. Res pa je, da sem jaz naročil Xiaomia iz nemčije, mogoče je kaj na tem, da je za nemce bolj kvalitetno.

profii ::

Gambino je izjavil:

Moja se vozi vsak dan v službo z Xiaomi M365 pa do sedaj še ni bilo nobenih problemov z gumami. Tudi dve gumi z zračnicama, ki jih je dobila zraven so dost kvalitetni, tako da ne vem, kako je s to kvaliteto. Res pa je, da sem jaz naročil Xiaomia iz nemčije, mogoče je kaj na tem, da je za nemce bolj kvalitetno.


Itak, kitajc nas predalčka, mi dobimo robo kvalitetnega razreda 3, nemci 1A++.
Ni razlike.

Največ kar lahko narediš za vzdržljivost gum je to, da jih napolniš na ustrezen tlak.
Če jih sam nisi polnil je mogoče razlog v tem da je tvoja malenkost lažja od povprečnega voznika skiroja in zato ji gume bolj zdržijo.

Sam jih imam na skoraj 4 barih, 85kg brez opreme pa 700km brez težav zaenkrat (tok tok po lesu).
Vozim povsod.

Tilen ::

Danes dobil M365 PRO. GLS je dostavil paket. :)

Juhu. :D

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

buttcrack ::

NE vem, če je čist nova zadeva, ampak danes prvič opazil: Alfawise X7 - https://www.gearbest.com/electric-scoot...

max load naj bi bil 120kg...

Gregor P ::

Zgleda zelo v redu, všeč mi je, da lahko odstraniš baterijo.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

trek@s ::

Tilen je izjavil:

Danes dobil M365 PRO. GLS je dostavil paket. :)


Kje se ga trenutno dobi najceneje, lahko tudi tujina?

Tomson ::

@trek@s:
EU Poland skladišče, 2-5 dni dostava, brez dodatnih stroškov, trenutno koda še deluje:

- Xiaomi Mijia M365 Pro električni skiro s kodo: L31832A316E1D000 za 478€ (EU skladišče)

V Slo je dražji, je pa trenutno tudi zaloga:

- Xiaomi M365 Pro električni skiro za 549€ (SLO, 2-3 dni dostava)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

markolino ::

Tomson: kupon L31832A316E1D000 ne deluje več
A ve kdo mogoče za kak novi kupon ??.
Hvala.

Tilen: Kako se obnese novi PRO M365 ?

bernikm ::

Evoga za 483€ + poštnina
https://www.gearbest.com/electric-scoot...
Jaz sem ga včeraj naročil s Tosonovega linka, 488€ s poštnino vred iz Poljske, danes sem dobil da so ga že poslali.

sandmat ::

Tilen je izjavil:

Danes dobil M365 PRO. GLS je dostavil paket. :)

Tilen, kakšni so občutki? Bo nastal kak opis o skiroju?

reeves ::

Jaz sem ga šel iskat v Big Bang v ponedeljek dopoldne (M365 PRO).

Do sedaj sem pozitivno presenečen. Malo sem še zadržan, ker imam 105kg. Ampak zadeva me z lahkoto vleče do 25km/h. Baterije nisem prav testiral, ampak po kalkulaciji bo zdržala med 20 in 25km na sport mode.
S firmware-om se še nisem igral.

Zaenkrat sem zelo zadovoljen.

Ahim ::

Prosim za mnenje: 75-80 kg, 1.5-2 km v eno smer (skupaj 3-4 km) dnevno po mestu, ni kakih hudih klancev, so pa pločniki - ali raje "navaden" M365 ali Pro? Uporaba bo brez nekih pametnih aplikacij ali telefonov, pac prevoz od A do B in nazaj, bi bilo pa fino, da ga ne unici prvi dez.

Je "Pro" vreden razlike v ceni? Mishop ima Pro na zalogi, medtem ko je na navadnega M365 potrebno cakati do konca meseca, pa tudi drugje jih ne najdem na zalogi. Glede na to, da navaden stane skoraj 400 EUR, Pro niti ni tako zelo drazji, ampak ce rpav razumemima vec elektronike (bolj obcutljiv za dez?).
««
15 / 53
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elektricni skiro (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9511986 (465) DamijanD
»

Hitrost skiroja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
817673 (5325) c3p0
»

Električni skuter/skiro .... (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7824785 (4614) sds
»

Začela se je doba Xiaomija (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
7613474 (7888) dore2

Električni skiro- lahek, zložljiv, zmogljiv

Oddelek: Na cesti
186632 (5940) bluefish

Več podobnih tem