» »

Skiro električni

Skiro električni

Temo vidijo: vsi
««
2 / 53
»»

EC9 ::

Hvala! To so pa ogromne razlike, nisem vedel, da so tako velike.

Gledal sem tudi tomtop - včasih imajo zelo dobre akcije. Če kdo dobi kakšen tak mail z dobro ceno, naj prosim nalepi link.

valdo ::

pomota
Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: valdo ()

NooB ::

Vozim se vsak v službo in nazaj. Naredil 500 km. Zamenjal obe zračnici za polno gumo. Ostalo ok ...
LP, JAZ

TehDucky ::

Kako se obnese polna guma v primerjavi z zračnico? Naprimer razlika na asfaltu pa potem še ko je dež?

NooB ::

Podobno kot pri F1. Manjši oprijem, luknje in robnike bolj cutiš ampak gre ko se nekrat ogreje ...
LP, JAZ

EC9 ::

Koliko km narediš v eno smer v službo? Koliko motijo luknje in robniki?

Kje si ga kupil - jaz čakam kakšno dobro akcijo (banggood, geekbuying, tomtop...).

NooB ::

4-5km v eno smer ... Luknje in robniki niso tako smooth kot pri kolesu tako, da se moraš navadit "spustit" pred njimi. Sicer pa najhitrejši način prevoza v centru. Sploh poleti.

Kupil: pri nas zaradi garancije in servisa v Elko ...
LP, JAZ

EC9 ::

https://www.geekbuying.com/item/Origina...


328 EUR je ok cena? Verjetno bo na to še DDV in stroški pošte. Iščem kakšen EU warehouse deal.

Sem gledal youtube posnetke voženj in vidim, da vožnja po poti spominov ne bi smela biti problem.

dejcii ::

Pozdrav.

Naročil/plačal 12.12.2017 na GearBest, dostavljeno 6.2.2018. Torej M365 s kompletom zračnic za skupaj 293€.

Potrebno je bilo pritegniti vijak pri zglobu, ostalo solidno.

...hvala Tomsonu za kode oz. namige.

Oktan ::

Tudi sam razmišljam da bi si za poletje omislil tega M365 za po mestu. Se splača počakat na kakšno novo serijo ali nov model?

Če kdo vidi kakšno znižanje se priporočam za link. Lp

Tomson ::

Novega modela ni na vidiku zaenkrat, je pa trenutno koda: MKECHO365 za Xiaomi M365 White EU version iz 497€ na 303€ ... Če zasledim še kakšno kodo, objavim ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Oktan ::

dejcii je izjavil:

Pozdrav.

Naročil/plačal 12.12.2017 na GearBest, dostavljeno 6.2.2018. Torej M365 s kompletom zračnic za skupaj 293€.

Potrebno je bilo pritegniti vijak pri zglobu, ostalo solidno.

...hvala Tomsonu za kode oz. namige.

A to je bila končna cena z carino in davki skupaj?

Počakam lahko itak do marca/aprila če bo še kakšen dober deal (mogoče EU skladišče?).
Hvala Tomson bom spremljal temo. lp

dejcii ::

...293€ končna cena z dostavo v Ljubljano.

Nič sledi okoli kakšne carine oz. davkov.

Pred dostavo sem dobil klic na GSM, da me čaka večji paket in Nemčije. Kartonasta embalaža skiroja dodatno zapakirana v drugi karton. Torej na oko se ni dalo razbrati vsebine paketa. Tudi kartonasta embalaža v zelo dobrem stanju pri dostavi.

4knative ::

dejcii kako je tale skuter še deluje? Mislim, je vse ok? Obstaja še kakšna alternativa temu modelu, morda druga znamka?
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Tomson ::

Če komu prav pride, Euni ES808 Electric Scooter s kodo: juan808gw4 iz 293€ na 265€ (EU skladišče)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

4knative ::

Tale je jači od M365?
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

4knative ::

Imaš mogoče kakšno kodo za tega iz EU skladišča? Hvala!
https://www.gearbest.com/scooters-and-w...

Vidim da za belega koda prime, za črnega pa ne. Jaooo, kere fore. :D
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 4knative ()

Tomson ::

Trenutno le tale črn M365 iz China skladišča s kodo: Febdeal43 iz 497€ na 331€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

4knative ::

China mi ne diši ker je davek in dolgo tudi hodi. Sigurno bo še kakšna akcija do pomladi. Hvala.
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Tomson ::

V bistvu je potem boljša tale M365 opcija za 323€, dodatnih stroškov sigurno ni, ker gre preko Europe Railway Priority Mail, je pa res dobava 2-meseca ... Bo pa sigurno še kakšna koda sčasoma tudi za EU skladišče ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

oemdzi ::

Dejansko, če vas je kaj več kot 80kg skupaj in mislite peljati po kakršnihkolih klančkih (ne klancih), pod 500W motorjev ne bi gledal.

Trenutno imam speedway mini IV, 500 W: https://www.aliexpress.com/item/No-Tax-...

Ravno normalno se lahko peljem s cca. 100kg, ok po ravnini bi lahko rekli, da je celo prehiter, če ga goniš do konca, ker stegne do 50 km/h in več, če si kaj lažji od mene.. Za klančke je pa ravno pravi, da se ne cizljaš. Malo resnejše hribe pa tudi on zataji oz. lahko kombiniraš odrivanje in gas do konca, pa gre... Tako sem recimo odpeljal turo: Iv. Gorica , preko Police do Grosuplja in nazaj mimo Peščenika, v oba ta "višnjegorska klanca" sem si pomagal z brcanjem, da se je vsaj malo premikalo. Tako, da za konkretne klance definitivno ni, se pa da, ampak se tudi primerno natelovadiš in baterija prej sprazni, zdržala je cca 30 km, sicer po ravnini naj bi nekje 50km in več, če si lažji seveda. Super je tudi sprednje in zadnje vzmetenje, zadnja pnevmatika je polna, sprednja pa z zrakom, kar je boljše za oprijem. Ima tudi elektronsko zavoro, ki polni baterijo, edini minus je morda, da nima tudi prve ročne, ampak zgolj elektronsko oz. ročno zadnjo...

Kolikor sem pred nakupom raziskoval, je pa prednost teh manj zmogljivih 250W mašin bojda v temu, da so najboljši P/P in se najmanj kvarijo, grejejo, porabijo in, če ga hočete zgolj za po čisti ravnini, po mestu, je 250W, ok, sploh, če vas ne moti, da bo bolj po polžje pospeševal že pri blagih vzponih, kar je ok, ker itak se po mestu ne dirka, ampak vseeno...

Jaz osebno sem raje dal 600 za konkretnejšo zadevo, pa še brez davka jo spravijo k tebi.

Še kako zgleda v praksi:

*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

4knative ::

Mislim še en cajt živet. Da cikcakaš pri 50 kmh s tem med avti je malo rizično. Xiaomi znamka mi bolj diši, je pa sigurno tale SpeedWay zabaven, dokler ne padeš pri 50 na uro. :D
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

Oktan ::

oemdzi je izjavil:

Dejansko, če vas je kaj več kot 80kg skupaj in mislite peljati po kakršnihkolih klančkih (ne klancih), pod 500W motorjev ne bi gledal.

Trenutno imam speedway mini IV, 500 W: https://www.aliexpress.com/item/No-Tax-...

Ravno normalno se lahko peljem s cca. 100kg, ok po ravnini bi lahko rekli, da je celo prehiter, če ga goniš do konca, ker stegne do 50 km/h in več, če si kaj lažji od mene.. Za klančke je pa ravno pravi, da se ne cizljaš. Malo resnejše hribe pa tudi on zataji oz. lahko kombiniraš odrivanje in gas do konca, pa gre... Tako sem recimo odpeljal turo: Iv. Gorica , preko Police do Grosuplja in nazaj mimo Peščenika, v oba ta "višnjegorska klanca" sem si pomagal z brcanjem, da se je vsaj malo premikalo. Tako, da za konkretne klance definitivno ni, se pa da, ampak se tudi primerno natelovadiš in baterija prej sprazni, zdržala je cca 30 km, sicer po ravnini naj bi nekje 50km in več, če si lažji seveda. Super je tudi sprednje in zadnje vzmetenje, zadnja pnevmatika je polna, sprednja pa z zrakom, kar je boljše za oprijem. Ima tudi elektronsko zavoro, ki polni baterijo, edini minus je morda, da nima tudi prve ročne, ampak zgolj elektronsko oz. ročno zadnjo...

Kolikor sem pred nakupom raziskoval, je pa prednost teh manj zmogljivih 250W mašin bojda v temu, da so najboljši P/P in se najmanj kvarijo, grejejo, porabijo in, če ga hočete zgolj za po čisti ravnini, po mestu, je 250W, ok, sploh, če vas ne moti, da bo bolj po polžje pospeševal že pri blagih vzponih, kar je ok, ker itak se po mestu ne dirka, ampak vseeno...

Jaz osebno sem raje dal 600 za konkretnejšo zadevo, pa še brez davka jo spravijo k tebi.

Še kako zgleda v praksi:



Uf zdej sem se pa kar ogrel za tegale. Všeč mi je predvsem večja moč in doseg.

Mi poveš še:
Za koliko si ga kupil? (se mi zdi da je zdaj znižanje na 580 kar dobra cena)
Dobiš za polnit naš EU adapter?
Kako daleč prideš z polno baterijo po ravnem (povprečno)?
Kako se ti zdi sama kvaliteta izdelave. Je občutek materiala soliden? Je pri visoki hitrosti občutek kot da se ubiješ če zapelješ čez kakšen kamen ali je krmilo zelo stabilno.
Kakšni minusi glede softwara ali česarkoli?
Hvala lp :)

oemdzi ::

jaz sem dal cca 610, tako, da trenutna cena je verjetno tudi najnižja doslej, vsaj za to verzijo ponudbe, ki oblublja "no tax".

Ja, zraven pride EU vtikač za polnjenje. Material deluje soliden, morda bi zlaganje bilo lahko enostavnejše, no ko se naučiš pravilno zložiti oz pritisniti mehanizem, vzame par sekund, ni pa ravno enostavno osvojiti v parih poskusih. Minus je morda še ne najbolj jasna navodila glede samih nastavitev, ki so označene zgolj s številkami od 0 do 9, se da sicer pogledat youtube in ugotoviti za kaj se gre, vendar sem ugotovil, da mi default najbolj ustreza. Štimaš pa lahko od "mehkega štarta" do "trdega", ki takoj potegne do konca, če pritisneš ročko za gas do konca. Kako boš speljeval, ali z ročko za gas, ali s tem, da se odrineš, imaš tudi tempomat, no tega še nisem probal. Minus bi lahko tudi bil, da usb port, ki je namenjen polnjenju naprav, kot je telefon, oz. v praksi verjetno bolj kakšna dodatna luč, če voziš ponoči, ni testirana, oz. sem celo na večih straneh prebral nasvet, da preventivno raje ne uporabljati.
Skratka kar se tiče minusov jih praktično ni, cena je visoka, vendar ugodna, če primerjaš kaj dobiš pri nas za ta denar, dobesedno nič boljšega od tega kar s Kitajske ne dobiš že za 300.

Pri 50 na uro se počutim zelo stabilno, s skirojem se nisem vozil niti kot otrok (niti karkoli drugega povezanega z ravnotežjem, npr. ne smučam, ne rolam itd), pa sem ga obvladal v parih minutah že na polni hitrosti, sicer po ravnini na igrišču za vsak slučaj. Potem pa s parimi vožnjami postane enostavno kot hoja, se je pa treba prilagajati vremenskim razmeram, po dežju je treba razumeti, da je treba zavirati bolj previdno, sem ga pa že vozil po rahlo zasneženih ljubljanskih kolesarskih stezah, ko sem se vračal iz službe, če prilagodiš hitrost ni nobene panike, pa blatiki so odlični mimogrede. ;) Krmilo je stabilno, imaš 3 možne višine, visok sem 190 in mi najvišja pozicija krmila paše kot ulita. Pa tudi sicer je krmilo zelo dobro zavarovano, z večimi mehanizmi, tudi če en popusti, džijo še drugi.

Na žalost ga nisem še uspel sprazniti do konca več kot enkrat, ker ga sproti polnim, kar je tudi priporočljivo, v službo in nazaj do avta delam 10 km skupaj, kar ni nič. Največ kar sem naredil z njim je bilo nekaj čez 30km in se je spraznil par metrov pred domom, so bili pa vmes konkretni vzponi, se pravi, da po rahlo razgibanem terenu lahko pričakuješ vsaj 40 km. Vlogo pa seveda igra tudi teža, sploh za klance, verjetno pa pri višji hitrosti tudi višina, sem na določeni ravnini povišal hitrost za 5 kmh, s tem da sem počepnil :) :) p.s. Ima tudi opcijo, da dokupiš sedež, ampak ne vem, raje stojim.

Toliko za enkrat, ko bo lepše vreme bojo tudi daljše ture, do takrat pa samo v službo in nazaj. Kupil sem ga v bistvu decembra, tako, da še ni veliko dal skozi.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oemdzi ()

Oktan ::

Super :D Hvala za res podroben odgovor.

acter ::

Kakšna ugodna ponudba za M365?

Tomson ::

Jup, tale je precej huda opcija, Xiaomi M365 Black EU version iz EU skladišča s kodo: GBAFF8% za 297EUR ...

EDIT: hmm... preveril pa napiše "no shipping options avaliable". Še preverim za kakšno drugo opcijo. Sicer je opcija China Warehouse za 322€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Tomson ::

Xiaomi M365 Black EU version s kodo: Febdeal43 za 330€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

4knative ::

Bo treba še en mau počakat da bo to v EU skladišču in za 299 €. :D
"When we are dead, it's not what we HODL or SODL that matters.
It's what we BUIDL."

acter ::

Jp, tista prva opcija iz EU skladišča bi bila top. Tomson, a na to ta drugo opcijo za 330€ je potrebno še carino plačat?

Tomson ::

Hmm, na to pa ne bi znal 100% odgovorit. Mislim da ne. Kolikor sem sledil ni za te Xiaomi elektrišne skuterje nihče imel dodatnih stroškov, vem pa da za "Europe Railway Priority Mail" in "Express for Electric Scooter Only" sigurno gre skozi, tale "Priority Mail for Electric Scooter Only" pa zveni zelo podobno, tak da verjetno. Sicer pa so kar radodarni na GB zadnje čase, gledajo na zadovoljstvo kupcev in vsem ki prosijo za povrnitev stroškov le te povrnejo ...

Glede na tale zapis pa imajo očitno električni skuterji v skladiščih različne nazive in kolikor je razbrati iz konteksta je omenjena opcija "Priority Mail for Electric Scooters only" je to očitno opcija brez dodatnih stroškov ...

EU Express is now available in both China and both Hong Kong warehouses, so we can order almost everything, Europe Registered can only be requested from the Hong Kong warehouse. Scooters are called a little bit different, here you need to look for Express for Electric Scooter Only and Priority Mail for Electric Scooter Only if you want to walk well.

The best way is to get EU Express from the three, so we can avoid import costs, legally and with 100% security, so if we do so, we certainly do not have to pay VAT or taxes. The principle of operation is as follows: the first package is to be placed in another EU country where VAT and customs are low, paying import costs there, as if they were there and then resigned - this time within the EU - so that when it arrives to Hungary, we have already been assigned an EU warehouse. The service usually comes at a premium, but we come out much cheaper as if we had to pay for import costs at home so it's worth using it. EU Express packages are delivered by DPD at home.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

acter ::

Hvala za odgovor, pomoje bi bilo najbolje počakat kako hudo ocijo iz EU skladišča. Tista prva opcija za 299 € s kodo iz EU skladišča bi bila res super. Hmm kdaj bo spet kakšna taka opcija :-)

dejcii ::

4knative je izjavil:

dejcii kako je tale skuter še deluje? Mislim, je vse ok? Obstaja še kakšna alternativa temu modelu, morda druga znamka?



Skiro deluje, vendar že cel mesec večino miruje v kotu sobe. Testiran samo par krat v večji garaži. Kaj več napišem, ko bojo razmere zunaj bolj ugodne.

tony1 ::

Pozna kdo te Kawasakije?

http://b2b.elkotex.si/kategorija/sport/...

http://www.asiak.asia/urban-mobility-2/...

Po zmogljivostih je KX-FS6.5B slabši od Xaomija, všeč pa mi je, da je Kawasaki 4 kile lažji in ga bo lažje 2x/dan zlagati iz kufra od avta... :-)

So manjše gume (6,5 col v primerjavi s Xaomijevimi 8,5 col) velik problem?

(Imel bi ga za slaba 2 km do šihta (mesto, po ravnem) in za nazaj bi ga običajno itak gonil sto na uro sam... :-))

Tomson ::

Prišla nova koda za Xiaomi M365 EU Version v EU skladišču, koda: XIAOMIM365GW4 za 338€, če komu prav pride ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tomson ::

Pravkar prišla koda: GBGR4th22 za Xiaomi M365 EU version iz EU skladišlažžča za 313€ (20kom), če komu prav pride ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Marekroskar ::

Se pricakuje v kratkem kaksna nova koda za Xioami?:)

freesty ::

Tudi jaz cakam kaksno akcijo :)
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Tomson ::

Spremljam, sporočim ko zasledim ... ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Stokarino ::

Se "Inmotion L8" kosa z Xiaomijevim skirojem?

Polona89 ::

Živjo,

mogoče kakšna nova koda za Xioami M365? :)

Machete ::

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

GoranK ::

Teh skirojev sem pregledal na desetine. Ko primerjaš vse pomembne dejavnike, kot so majhna teža, napihljive gume, vzmetenje, izgled, interaktivnost, udobje, ceno itd... prideš do tega, da je Inmotion L8 najboljša izbira v tem cenovnem razredu. Jaz sem dolgo tehtal med Xiaomi in Inmotion, na koncu le vzel slednjega in po pol leta sem z njim zelo zadovoljen. Morda mi včasih manjka kak km več dometa. Večji domet ima verzija Inmotion L8F. Je pa tudi malo dražja. Če koga zanima, sem vzel tule. Mislim, da so celo direktni uvoznik, tako da je cena najbrž dobra: https://robbo.si/izdelek/elektricni-ski...

1 leto garancije, kvalitetna LG baterija, zadaj napihljiva guma, spredaj vzmetenje, teža le 11,2 kg, mobilna aplikacija, led luči, sprejemljiva cena, servis v Sloveniji. Čeprav se prek spleta da dobit tudi kakšen cenejši e skiro iz Kitajske, se po mojem ne splača tvegati, saj si ob vse, če je karkoli narobe. Kar pa pri teh stvareh ni tako redko... Iz Aliexpress-a raje kupim kakšno stvar, kjer ni možnosti težav z elektroniko in baterijami. :)

Glede kawasakija pa tole. Kawasaki je samo kupljeno ime (blagovna znamka), dejansko pa zelo švoh kvaliteta. Vem iz prve roke, saj ga ima sosed. Trikrat je bil že na popravilu, pa še zmer ne dela, kot bi moral.

Gambino ::

GoranK je izjavil:

Teh skirojev sem pregledal na desetine. Ko primerjaš vse pomembne dejavnike, kot so majhna teža, napihljive gume, vzmetenje, izgled, interaktivnost, udobje, ceno itd... prideš do tega, da je Inmotion L8 najboljša izbira v tem cenovnem razredu. Jaz sem dolgo tehtal med Xiaomi in Inmotion, na koncu le vzel slednjega in po pol leta sem z njim zelo zadovoljen. Morda mi včasih manjka kak km več dometa. Večji domet ima verzija Inmotion L8F. Je pa tudi malo dražja. Če koga zanima, sem vzel tule. Mislim, da so celo direktni uvoznik, tako da je cena najbrž dobra: https://robbo.si/izdelek/elektricni-ski...

1 leto garancije, kvalitetna LG baterija, zadaj napihljiva guma, spredaj vzmetenje, teža le 11,2 kg, mobilna aplikacija, led luči, sprejemljiva cena, servis v Sloveniji. Čeprav se prek spleta da dobit tudi kakšen cenejši e skiro iz Kitajske, se po mojem ne splača tvegati, saj si ob vse, če je karkoli narobe. Kar pa pri teh stvareh ni tako redko... Iz Aliexpress-a raje kupim kakšno stvar, kjer ni možnosti težav z elektroniko in baterijami. :)

Glede kawasakija pa tole. Kawasaki je samo kupljeno ime (blagovna znamka), dejansko pa zelo švoh kvaliteta. Vem iz prve roke, saj ga ima sosed. Trikrat je bil že na popravilu, pa še zmer ne dela, kot bi moral.


Domet v kurcu. 10-15km je premalo. Pa masa tud ni na njegovi strani.

Invictus ::

500 EUR za nek skiro je pa kar malo overkill.

Ajde, je pa res, da ga imaš lahko zraven sebe v pisarni, pa sprevodniki te ne gledajo tako grdo kot s kolesom ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

tony1 ::

GoranK: Hvala za info glede Kawasakija.

pandaman ::

Če kdo kupuje Inmotion L8, ga imajo v Big Bangu znižanega na 450 eur.

@GoranK kakšen je realni domet L8? In še kako se obnese elektronska zavora? Zanima me predvsem, ali je treba dosti pomagat z zadnjo nogo.

kuglvinkl ::

Okol 500 evrov bi dal za skiro, mora prit do centra in nazaj, se prav je to 10km, preden ga dam filat, za okol 90kg. Lahko je tudi visja cena.

Kaj vzet?
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

kuglvinkl ::

Sem videl, da sem napisal okol 50 :(. Okol 500 jasno...
Your focus determines your reallity

Magic1 ::

Jaz sem malo zmeden glede Inmotion L8. Pri nas skoraj povsod oglašujejo 500W moči (Telekom trgovina 350W), v tujini in na proizvajalčevi strani pa 250W. Ali malo nabijajo?
Baterija me tudi bega pri F verziji, ki ima 8,7Ah in je skuter le pol kile težji. Neka super baterija je to, da ima pol kile 155Wh(verjetno je konkretno navita in bo močno trpela življenska doba).
Magic
««
2 / 53
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elektricni skiro (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8911049 (8260) hojnikb
»

Hitrost skiroja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
817456 (5108) c3p0
»

Električni skuter/skiro .... (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7824593 (4422) sds
»

Začela se je doba Xiaomija (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
7613229 (7643) dore2

Električni skiro- lahek, zložljiv, zmogljiv

Oddelek: Na cesti
186540 (5848) bluefish

Več podobnih tem