» »

Skiro električni

Skiro električni

Temo vidijo: vsi
««
6 / 53
»»

dxx ::

kuglvinkl je izjavil:

dxx je izjavil:

Sem gledal te akcije....
Ni se mi dalo čakat 2 meseca in sem ga v "slo akciji" kupil za 399eur. Zame je ,čas=denar.
Edit: Ni sezona? Danes je bil izreden dan za take neumnosti. Gužva povsod, zunaj pa sonce in 13 stopinj. Sem šel kar na skiro do trgovine in kasneje do bližnjega bufeta na pir. 6 prijetnih kilometrov brez stresa in gužve.


Ma ja... kje si poklikal?

Šel sem v harvey normana, brez klikov.

kuglvinkl ::

Aha! Zadnjic v BB je bil cez 500e iirc.
Your focus determines your reallity

Looka91 ::

Ok, zdej vidim da nisem vec edini ki je zaskrbljen glede njegovega narocila na gearbestu. Po mesecu dni se vedno status paid, ob kontaktiranju customer supporta pa genericni odgovori z zagotovilom, da bodo skiro tokrat pa res poslali v roku 5 dni. Seveda ga potem ne... Glede na letni cas sem pripravljen pocakat do predvidenega roka DOSTAVE, da se zadeva vsaj premakne, v primeru da ostane na statusu paid, gladko preklic narocila.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looka91 ()

Tomson ::

Po zadnji preverjeni informaciji naj bi bil ShipOut v začetku januarja ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Karen ::

Hvala za info:-). Upajmo da ladja ne potone, hihi.
No, resno: Tomson hvala za vse informacije ki jih tekoče posreduješ.

Gregor P ::

... ali pa jo napadejo pirati in zahtevajo odkupnino za tvoj skuter :P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Karen ::

Sem ravnokar pogledal, status tehle ladijskih shippmentov se je iz Paid spremenil v Packed. E pur si muove:-).

kuglvinkl ::

Včer sem v BB stal na tem Xi 365. Če dam tamaumu gor čelado, si ne bo razbil glave ob balanci, za tistih 500 metrov do vrtca bo pa tip top. Men bo ena noga nekje bingljala, ampak who cares...
Your focus determines your reallity

Dick Donkey ::

pozdrav vsem

Dobil danes skiro iz gb kitajska verzija brez gum kuplen v akciji 11.11 prišel po pošti danes, dostavljalec ups(pošta slovenija, veliki paketi) BREZ DODATNIH STROŠKOV kar plačaš na GB to je to dejansko plačaš samo z časom.V paketu je skiro, polnilec, kabel za polnilec,4 šraufi izvijač, 2x pobiralec vlage in ker dobiš v dveh škatlah je umes euro adapter za elektriko, navodila so v kitajščini.Potrebno je dodat mi app aplikacijo na telefon za povezavo, pomembno da v aplikaciji dovoliš lokacijo.
Zahvale Tomsonu za pomoč.
pa lep pozdrav vsem.

specing ::

@Karen meni se je čez noč spremenil iz Packed na Skipped out!

Dick Donkey je izjavil:

Dobil danes skiro iz gb kitajska verzija brez gum kuplen v akciji 11.11 prišel po pošti danes....


Pa je bil takoj "Shipped out"?

Ganon ::

Šele zdaj sem videl, da so Xiaomija (M365) imeli v Mercatorju za 399 evrov. Ampak samo do 31. decembra, zdaj je že polna cena. :8)

kuglvinkl ::

V bb je bil 400e pred prazniki.
Your focus determines your reallity

tomy5 ::

Dick Donkey je izjavil:

pozdrav vsem

Dobil danes skiro iz gb kitajska verzija brez gum kuplen v akciji 11.11 prišel po pošti danes, dostavljalec ups(pošta slovenija, veliki paketi) BREZ DODATNIH STROŠKOV kar plačaš na GB to je to dejansko plačaš samo z časom.V paketu je skiro, polnilec, kabel za polnilec,4 šraufi izvijač, 2x pobiralec vlage in ker dobiš v dveh škatlah je umes euro adapter za elektriko, navodila so v kitajščini.Potrebno je dodat mi app aplikacijo na telefon za povezavo, pomembno da v aplikaciji dovoliš lokacijo.
Zahvale Tomsonu za pomoč.
pa lep pozdrav vsem.


Pazi edino na baterijo ker so v kitajskiverziji slabe in če boš imel zelo napolnjene gume ali trde se zaradi tresljajev zgodi velikim da se kontakti med celicami poškodujejo/odpadejo
Global verzija nima teh težav

Dick Donkey ::

specing :: včeraj, 13:50:05

Odposlano je bilo teden dni kasneje od nakupa

tomy5 :: včeraj, 17:28:03
Če je samo to je še uredu bom pocinkal skupaj sem že videl posnetke na YT vseeno hvala bom pazil sicez bolj namenjano za urejene predele mesta, je pa to nova verzija sem opazil, da so izboljšali par detailou živeli pa videli mogoče bo tudi kak reviw v prihodje.

Lp vsem

Looka91 ::

@specing, na keteri datum si narocil?

Company ::

Tole sem danes opazil: https://www.gearbest.com/scooters-and-w...

Je to global varianta (ali le EU) in pravi način pošiljanja brez DDV?

Tomson ::

Izbereš Prioirty Line poštnino (druge tako ni), je dostava brez kakšnih dodatnih stroškov, le nekje 2 meseca potuje ...

Gre pa za model kot je navedeno, je ta najboljša verzija, Xiaomi M365 Europe Version za 329€ (z EU adapterjem, 1 x Pair of Spare Tires, 1 x Extending Nozzle, 1 x T-shaped Wrench, 4 x Screw) ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Uporabnik ::

Gledam skuter Xiaomi M365 Europe Version, pa ne vidim kako bi ga lahko z verigo priklenil?

buttcrack ::

mislim da je nekaj za dokupit

specing ::

@Looka91 30.11

Zakaj bi ga priklepal? Zložiš ga in neseš s sabo.

Sparkxl ::

Mogoče zato, ker ni nujno vedno potrebno npr. v trgovino vlačit 25kg s sabo?

freesty ::

A ni cca 10kg? Zato sem ga narocil, da ga lahko nosim s sabo :)
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Tomson ::

res je, bo kar bližje 10kg, natančno 12.5kg ima ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Gregor P ::

ok ene 13 pa res :D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Uporabnik ::

Pa v šolo ga verjetno tudi ne smejo nosti...

Antip ::

Moja izkušnja z GB je taka, da sem 26.11. Naročil in plačal, pa paket še zdaj ni bil odpremljen, Support pa ne odziva na ticket.

Tomson ::

Sporoči mi Ticket number na ZS, lahko preverim kje je vzrok neodposlane pošiljke ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

specing ::

Parametrična lista električnih skirojev na trgu: https://electric-scooter.guide

valdo ::

specing je izjavil:

Parametrična lista električnih skirojev na trgu: https://electric-scooter.guide

Hvala za to ...zanimivo, vse na enem mestu
Lp

andraz7z ::

Zdravo,

Tomson imaš mogoče informacije, kdaj bodo iz GearBesta odposlali naslednjo pošiljko Xiaomi-jev m365? Naročil sem ga 4.1.2019. Še isti dan je šel v status PACKED in tam obstal :)

Že v naprej se ti zahvaljujem.

LP,Andraž

Antip ::

Naj bi bilo v januarju. Ampak to je zelo čudno vse. Jaz čakam še od novembra.
A kdo ve, če se da preklicati naročilo in ti vrnejo denar?

specing ::

Jaz sem novembrski kupec in so mi že poslali, je pa bilo naročilo cel december "Packed".

Karen ::

Jaz sem tudi 21.11. naročil, pa imam še vedno Packed. Če konec januarja ne bo shipped, storniram in naročim EU lager nekje (verjetno ne pri GB). Marca hočem namreč imet to. Je pa mal žalostno, za skoraj isto ceno kot novembra zdaj praktično isto dobiš iz EU v par dneh. Glede na mečkanje mojega denarja bi bilo najmanj da bi kak bonus ponudili pri prihodnjih nakupih, pa še to bom 2x premislil naslednjič ko sploh kaj naročam. Še aliexpress mi nikoli ni toliko mečkal.

kuglvinkl ::

Kaj pa še kaj drugega? Recimo Segwayeva skirca?
Your focus determines your reallity

Dimnik ::

Karen je izjavil:

Jaz sem tudi 21.11. naročil, pa imam še vedno Packed. Če konec januarja ne bo shipped, storniram in naročim EU lager nekje (verjetno ne pri GB). Marca hočem namreč imet to. Je pa mal žalostno, za skoraj isto ceno kot novembra zdaj praktično isto dobiš iz EU v par dneh. Glede na mečkanje mojega denarja bi bilo najmanj da bi kak bonus ponudili pri prihodnjih nakupih, pa še to bom 2x premislil naslednjič ko sploh kaj naročam. Še aliexpress mi nikoli ni toliko mečkal.


Pravilno....ampak ne jim tega omenjat v temi o gearbest, ker te bo večina linčala, ah za tako ceno se pa ja splača poćakat mesec, dva, tri....ampak po treh mesecih dobiš že drugje za tako ceno in brez čakanja pa še z garancijo je lažje

Gregor P ::

Vedeli ste/smo v kaj se spuščate ... in (najmanj) 2 meseca čakanja je jasno že od vsega začetka:|
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Macketina ::

Jaz sem ga narocil 1.11 iz EU skladisca, v cca. enem tednu je bil pri meni in ga lepo uporabljam :) jih pa ni bilo za dobiti celo pozno poletje/jesen (Gearbest vsaj 1 mesec za shiped + dostava, na zalogi ni bil nikjer v EU)

barakus ::

Jaz sem na gearbest naročil 21/11/2018 pa zaenkrat še ni dostavljen. Pod status piše "Shipped out".

Dick Donkey ::

Uporabnik :: 6. jan 2019, 10:40:42

https://www.aliexpress.com/item/-/32900... za zakleniti skiro

na GB sta 2 prodajalca 1 je eu verzija z gumami kakšen krat ima tudi eu skladišče vendar iz kitajske počasnejši

drugi je kitajski in hitrejši vendar kitajska verzija brez gum adapter eu vtičnico dobiš zraven je pa dobro povedati vnaprej

Lp

Karen ::

barakus je izjavil:

Jaz sem na gearbest naročil 21/11/2018 pa zaenkrat še ni dostavljen. Pod status piše "Shipped out".

Jaz tudi istega dne pa je še "Packed". Me prav zanima kdaj ga spravijo naprej. Itak ni panike, konec tedna bi bodo bolj sanke prav prišle, ampak do konca meseca pa bi bil lahko poslan.

grumpyanže ::

Tudi jaz naročil 23/11/2018 in je še vedno packed. :(

Vmes pa pisal in to so odgovori-

Gearbest Customer Support At 12/19/2018 07:37:20 CST
Dear Anze ,

Thank you for your reply.



You are a valued customer, and we are committed to providing you with the best service possible.

The item is out of stock , would you mind exchanging for white one?

Thank you for your understanding and support.


Gearbest Customer Support At 12/20/2018 03:39:40 CST

Dear Anze,


Thank you very much for your order with GearBest.


I have checked the stock availability and I' m pleased to inform you that the items you have ordered are in stock and are now ready for shipping.
Once your order has been shipped out we will send you a confirmation email.
We kindly ask that you could wait a little more for the shipping information.
Alternatively, you can also see the information when you log in your account on our website and review your order here http://user.gearbest.com/my-orders.html


Thank you for your patience and kind support.


Nateg

meho7 ::

Noben nateg ni, jaz sem cakal skoraj 2 meseca - narocil tablico 21ga Novembra ter Xiaomi mi robota 5ga Decembra. Robo dobil v zacetku februarja.

Karen ::

Sporočam, da je od včeraj moj Gearbest skiro v statusu Shipped Out - po točno dveh mesecih so se očitno naveličali vozit z njim po skladišču in se končno poslovili od njega :-)... če ima še kdo podobno situacijo da preveri če se je status spremenil.

freesty ::

Tudi meni se je pred parimi dnevi spremenilo na shipped. Zdaj pa se samo 2 meseca cakat :D
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

andraz7z ::

Tudi meni se je par dni nazaj spremenil status v Shipped out. Upajmo, da ladja kmalu pripluje v EU :)

lp,Andraž

Looka91 ::

@Karen in ostali:
Na isti dan se je status spremenil vsem, tudi meni. Upam na cim krajse cakanje, sem pa glede na dosedanji tempo posiljanja pac skepticen.
Se priporocam za kakrsnekoli novice o napredku, lp :)

Aja, tracking ne dela jaoo ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looka91 ()

mat xxl ::

Kak dober nasvet za en soliden City coco , nekaj v tem stilu ? https://www.alibaba.com/product-detail/...


Pa, da je EU skladišče.

Gambino ::

mat xxl je izjavil:

Kak dober nasvet za en soliden City coco , nekaj v tem stilu ? https://www.alibaba.com/product-detail/...


Pa, da je EU skladišče.


50kg
Ni vreden tega denarja.

mat xxl ::

Kako veš , si ga imel ??? V EU so nekje po 1100 do 1300 eur , torej če kdo kaj ve, mene zanima ali je vreden, saj nič ni vredno svojega denarja....

Tomson ::

Če komu prav pride, iz EU skladišč:

Xiaomi M365 v FlashSale za 371€ (EU skladišče)
Ninebot Segway ES2 s kodo: GBB5ES2FR zaa 370€ (EU skladišče)

Se pa M365 za slabih 400€ dobi tudi v Slo ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()
««
6 / 53
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elektricni skiro (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9511928 (407) DamijanD
»

Hitrost skiroja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
817639 (5291) c3p0
»

Električni skuter/skiro .... (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7824758 (4587) sds
»

Začela se je doba Xiaomija (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
7613427 (7841) dore2

Električni skiro- lahek, zložljiv, zmogljiv

Oddelek: Na cesti
186621 (5929) bluefish

Več podobnih tem