» »

Skiro električni

Skiro električni

Temo vidijo: vsi
««
40 / 53
»»

hojnikb ::

Peteln007 je izjavil:

Moj m365 ma trenutno 3600km pa mam 130kg pa ni nobenih problemov če ga vzdrzujes(ležaji, zavorne ploscice). Sem pa zamenjal originalen motor za motor od m365 pro, pa krmilniku motorja sem ojacal povezave pri mosfetih na pcb ploscici(pocinu). Mam pa še custom firmware nastavljen na cfw2.0 pa dodatno 10,5ah baterijo.

Ga pa uporabljam za na siht, dnevno 14km po soncu dežju snegu...


Če kdo rabi popravilo skiroja pa je iz Celja se lahko oglasi pri meni. Kontakt na zs

kolk wattov stisnez z njega?
#brezpodpisa

scipascapa ::

Kok ene lenobe tukaj...uzakonjeno pa še nicesar, šalabazrsko kot vse v Sloveniji....vsi brez čelad, samo čakate, da boste ubili kakega pešca če boste že sebe pri tem dirkanju 20-25km/h?

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

zakon je ze sprejet btw :) Hehe dirkanje pr 25kmh :)
#brezpodpisa

scipascapa ::

Zdi se malo 25km/h ampak verjemi, da so poškodbe zelo hitro jebene.

Peteln007 ::

hojnikb je izjavil:

Peteln007 je izjavil:

Moj m365 ma trenutno 3600km pa mam 130kg pa ni nobenih problemov če ga vzdrzujes(ležaji, zavorne ploscice). Sem pa zamenjal originalen motor za motor od m365 pro, pa krmilniku motorja sem ojacal povezave pri mosfetih na pcb ploscici(pocinu). Mam pa še custom firmware nastavljen na cfw2.0 pa dodatno 10,5ah baterijo.

Ga pa uporabljam za na siht, dnevno 14km po soncu dežju snegu...


Če kdo rabi popravilo skiroja pa je iz Celja se lahko oglasi pri meni. Kontakt na zs

kolk wattov stisnez z njega?




Okrog 900w

hojnikb ::

scipascapa je izjavil:

Zdi se malo 25km/h ampak verjemi, da so poškodbe zelo hitro jebene.

če je idiot na skiroju je čist vseen če se pelja 10 ali 50 :)

Peteln007 je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Peteln007 je izjavil:

Moj m365 ma trenutno 3600km pa mam 130kg pa ni nobenih problemov če ga vzdrzujes(ležaji, zavorne ploscice). Sem pa zamenjal originalen motor za motor od m365 pro, pa krmilniku motorja sem ojacal povezave pri mosfetih na pcb ploscici(pocinu). Mam pa še custom firmware nastavljen na cfw2.0 pa dodatno 10,5ah baterijo.

Ga pa uporabljam za na siht, dnevno 14km po soncu dežju snegu...


Če kdo rabi popravilo skiroja pa je iz Celja se lahko oglasi pri meni. Kontakt na zs

kolk wattov stisnez z njega?




Okrog 900w

kje ti je tu limit? baterija, krmilnik?
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

reeves ::

scipascapa je izjavil:

Zdi se malo 25km/h ampak verjemi, da so poškodbe zelo hitro jebene.

To pa lahko potrdim iz prve roke. Ženska mi je presekala pot, ko je zavijala desno. Najbrž sem s kakšnimi 28 km/h priletel v vrata. Ni prijetno.

Kar se tiče zakona.
Poklicana je bila policija, naredili smo zapisnik, ženska je priznala krivdo, javil sem zavarovalnici, prišel je cenilec in dali so mi denar.
Meni se zdi legitimno.

Peteln007 ::

hojnikb je izjavil:

scipascapa je izjavil:

Zdi se malo 25km/h ampak verjemi, da so poškodbe zelo hitro jebene.

če je idiot na skiroju je čist vseen če se pelja 10 ali 50 :)

Peteln007 je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Peteln007 je izjavil:

Moj m365 ma trenutno 3600km pa mam 130kg pa ni nobenih problemov če ga vzdrzujes(ležaji, zavorne ploscice). Sem pa zamenjal originalen motor za motor od m365 pro, pa krmilniku motorja sem ojacal povezave pri mosfetih na pcb ploscici(pocinu). Mam pa še custom firmware nastavljen na cfw2.0 pa dodatno 10,5ah baterijo.

Ga pa uporabljam za na siht, dnevno 14km po soncu dežju snegu...


Če kdo rabi popravilo skiroja pa je iz Celja se lahko oglasi pri meni. Kontakt na zs

kolk wattov stisnez z njega?




Okrog 900w

kje ti je tu limit? baterija, krmilnik?




Ozko grlo je krmilnik, obe bateriji dasta od sebe vsaj 40A. Mam sicer se en skurjen controler, z njim pa je šlo do 1100w pa okrog 25A. Ko bom mel cajt bom controler priklopu na st link pa prepisu svež fw pa da vidim če bo kej boljs.

Peteln007 ::

scipascapa je izjavil:

Kok ene lenobe tukaj...uzakonjeno pa še nicesar, šalabazrsko kot vse v Sloveniji....vsi brez čelad, samo čakate, da boste ubili kakega pešca če boste že sebe pri tem dirkanju 20-25km/h?




Mislim da so glede na težo pa hitrost bolj nevarni za pešce skuterji do 25kmh na kolesarskih stezah, seveda se najdejo tudi taki brez blokad.

woroh4 ::

reeves je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Znamka in model skiroja, da ga grem kupit takoj:D

M365 Pro?

Jaz imam 3040km pa nobenega lufta v zglobu. Treba zategovati šraufe na vsake toliko. Vse šraufe. Pomaga tudi gumica vmes.

Pa je bil že zaleten, sprednje kolo je zategnjeno. Sploh ne vem kako motor še dela. Ampak dela. Pa je že eno leto od nesreče.
Seveda sta tudi obe gumi trdi, pa ni še noben kontakt popustil, kot so nekateri trdili, da bo.

Ker sem od nesreče dobil nazaj 250EUR in ga imam že več kot 2 leti in se mi je že zdavnaj amortiziral, mi je popolnoma vseeno zanj. Vozi se po dežju, snegu (kolikor je sploh možno) itd.

Ko bo crknil bom pač kupil drugega. Ampak noče crknit :D

Aja, pa imam tam okoli 110kg. Raje kakšen več.



Jaz imam 3040km


Aja, men tle v aplikaciji kaže da maš 119 km. :P


Drugač pa glede šraufou in zategovanja: mal threadlockerje reši vse probleme. :) Trde gume so shit tho:
DON'T BUY SOLID TIRES; SOLID TIRES ARE A SCAM FOR XIAOMI M365
https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comment...

scipascapa je izjavil:

Kok ene lenobe tukaj...uzakonjeno pa še nicesar, šalabazrsko kot vse v Sloveniji....vsi brez čelad, samo čakate, da boste ubili kakega pešca če boste že sebe pri tem dirkanju 20-25km/h?


Ne gre se za lenobo, gre se za to da je zadeva convinient: v vročini ne prideš zašvican na šiht/sestanek, plus mnogo bolj enostavno ga je vzeti na vlak ali avtobus (all pa ga dati v pritljažnik avtomobila). Navadno kolo gre brez problema tudi 40 km/h če mal bolj pritisneš, 25 km/h ni nobeno divjanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: woroh4 ()

woroh4 ::

uzakonjeno pa še nicesar


Motiš se, zakon je že sprejet. Podatki ne kažejo da bi kolesarji (ali še manj verjetno skiroji) gazili pešce, gazijo jih avtomobili!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: woroh4 ()

woroh4 ::

Jasno je kdo ubija pešče, in suprise suprise, to NISO kolesarji ali skirojisti, podatki so jasni:


DALEČ največ peščcev ubijejo avtomobili, nekaj je še tovornjakov in kombijev.

Evo našel: kdo ubija koga:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: woroh4 ()

woroh4 ::

da boste ubili kakega pešca če boste že sebe pri tem dirkanju 20-25km/h?

What kills vulnerable road users:


Jasno je tudi kdo ubija kolesarje:


Vsi podatki so od tukaj:
The road users statistically most likely to kill others: Whether you're driving, cycling or on foot, an official report reveals who poses you the greatest threat
https://www.thisismoney.co.uk/money/car...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: woroh4 ()

49106 ::

woroh4 je izjavil:


Podatki ne kažejo da bi kolesarji (ali še manj verjetno skiroji) gazili pešce


Skiroji bolj verjetno kot kolesarji, ki se vozijo po cesti ali kolesarski stezi. Pri morosterjih v centru vozijo zelo umirjeno, pri nas pa nekateri letijo 50-60km/h po pločniku. Če se ne motim, se bodo morali po novem voziti ob robu cestišča in ne več po pločnikih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

woroh4 ::

49106 je izjavil:

woroh4 je izjavil:


Podatki ne kažejo da bi kolesarji (ali še manj verjetno skiroji) gazili pešce


Skiroji bolj verjetno kot kolesarji, ki se vozijo po cesti ali kolesarski stezi. Pri morosterjih v centru vozijo zelo umirjeno, pri nas pa nekateri letijo 50-60km/h po pločniku. Če se ne motim, se bodo morali po novem voziti ob robu cestišča in ne več po pločnikih.


Podatki so jasni, ne kolesarji, ne skirojisti ne ubijajo pešcev, to počnejo avtomobili in tovornjaki! Sicer pa kolesarskih stez ni povsod in kadar jih ni so kolesarji ravno tako prisiljeni uporabiti pločnike. Noben ne gre po pločniku 60 km/h, saj je to skoraj nemogoče v praksi, poleg tega so skiroji omejeni na 25 km/h. Po novem zakonu pa se bodo skirojisti morali peljati ob desnem robu ceste v primeru da kolesarske steze ne bo (ne bodo smeli po pločniku). Kar meni sicer ni problem, ampak potem seveda ne bom toreriral nobenega hupanja z strani avtomobilov in če hupanje slučajno bo, bom gladko malo kazal fakiče. Ker tega da MORAM po cesti namesto po pločniku se nisem jaz spomnil!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: woroh4 ()

49106 ::

Rekel si gaziti, kar pomeni povoziti in ne ubiti, kot morda zmotno misliš. Slamnatega moža pretepaj kje drugje.

woroh4 je izjavil:


Noben ne gre po pločniku 60 km/h, saj je to skoraj nemogoče v praksi, poleg tega so skiroji omejeni na 25 km/h.


Ne prbiji, model.


Poleg tega pa lahko izbirate še med SINGLE/DUAL motor in pa ECO/TURBO mode. Skiro je omejen na 25 km/h, na privat zemljiščih pa ga lahko uporabljate s polno zmogljivostjo do 60 km/h (model Lite+ do 50 km/h.)


Naslednji gre še hitreje
Omejena hitrost: 25km/h (maksimalna zmogljivost 95 km/h)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

hojnikb ::

49106 je izjavil:

woroh4 je izjavil:


Podatki ne kažejo da bi kolesarji (ali še manj verjetno skiroji) gazili pešce


Skiroji bolj verjetno kot kolesarji, ki se vozijo po cesti ali kolesarski stezi. Pri morosterjih v centru vozijo zelo umirjeno, pri nas pa nekateri letijo 50-60km/h po pločniku. Če se ne motim, se bodo morali po novem voziti ob robu cestišča in ne več po pločnikih.

skiroji se bodo lahko vozl po kolesarskih plocnikih ali na robu ceste, ce le tega ne bo.
#brezpodpisa

49106 ::

"Kolesarskih pločnikih" ali "kolesarskih(stezah), pločnikih ali na robu ceste"?

hojnikb ::

>>97.a člen
(pogoji za udeležbo lahkih motornih vozil v cestnem prometu)
(1) Vozniki lahkih motornih vozil morajo voziti po kolesarskem pasu, kolesarski stezi ali kolesarski poti. Kjer teh prometnih površin ni oziroma niso prevozne, smejo voziti ob desnem robu smernega vozišča ceste v naselju, kjer je najvišja dovoljena hitrost vožnje omejena do 50 km/h.
(2) Ne glede na prejšnji odstavek je dovoljena uporaba invalidskih vozičkov na motorni pogon tudi na vozišču ceste v naselju, namenjene prometu motornih vozil, kjer je najvišja dovoljena hitrost vožnje omejena do 70 km/h ali ceste izven naselja.
(3) Določbe tega zakona, ki veljajo za kolesarje, se smiselno uporabljajo tudi za voznike lahkih motornih vozil.
(4) Vozniki lahkih motornih vozil morajo voziti drug za drugim, razen na kolesarski poti, kjer smeta voziti dva vzporedno, če širina poti to omogoča.
(5) Med vožnjo z lahkim motornim vozilom je prepovedano:
- voditi, vleči ali potiskati druga vozila;
- pustiti se vleči ali potiskati;
- prevažati druge osebe, razen če je lahko motorno vozilo, skladno z navodili proizvajalca,
konstruirano za prevoz oseb;
prevažati predmete, ki ovirajo - voznika pri vožnji.
(6) Voznik lahkega motornega vozila mora imeti ponoči in ob zmanjšani vidljivosti prižgan na sprednji
strani žaromet za osvetljevanje ceste, ki oddaja belo svetlobo, na zadnji strani pa pozicijsko svetilko,
ki oddaja rdečo svetlobo. Na zadnji strani lahkega motornega vozila mora imeti nameščen rdeč
odsevnik, na obeh straneh pa rumene ali oranžne bočne odsevnike.
(7) Parkirano lahko motorno vozilo mora biti postavljeno tako, da ne ovira prometa.
(? Uporaba lahkih motornih vozil, pri katerih konstrukcijsko določena hitrost presega 25 km/h ali so širša od 80 cm, lahkih motornih vozil brez krmila in miniaturnih motornih vozil, v cestnem prometu ni dovoljena. Izjemoma je dovoljena uporaba motornih sani v cestnem prometu, če je to potrebno za reševanje človeških življenj ali premoženja, preprečitev ali odpravo velike materialne škode ali odpravo posledic onesnaženja okolja. V takih primerih sme v skladu s prometnimi pravili, ki se uporabljajo za vožnjo motornih vozil, upravljati motorne sani oseba, ki sme voziti motorno vozilo.
(9) Z globo 40 eurov se kaznuje za prekršek voznik lahkega motornega vozila, ki ravna v nasprotju z določbo prvega, četrtega, petega, šestega ali sedmega odstavka tega člena.
(10) Z globo 250 eurov se kaznuje za prekršek voznik lahkega motornega vozila, ki ravna v nasprotju z določbo osmega odstavka tega člena
#brezpodpisa

49106 ::

Super. Torej kolesarska oziroma cesta, pločnik je off-limits.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

woroh4 ::

49106 je izjavil:

Rekel si gaziti, kar pomeni povoziti in ne ubiti, kot morda zmotno misliš. Slamnatega moža pretepaj kje drugje.

woroh4 je izjavil:


Noben ne gre po pločniku 60 km/h, saj je to skoraj nemogoče v praksi, poleg tega so skiroji omejeni na 25 km/h.


Ne prbiji, model.


Poleg tega pa lahko izbirate še med SINGLE/DUAL motor in pa ECO/TURBO mode. Skiro je omejen na 25 km/h, na privat zemljiščih pa ga lahko uporabljate s polno zmogljivostjo do 60 km/h (model Lite+ do 50 km/h.)


Naslednji gre še hitreje
Omejena hitrost: 25km/h (maksimalna zmogljivost 95 km/h)



Rekel si gaziti, kar pomeni povoziti in ne ubiti, kot morda zmotno misliš


Ne, ne mislim zmotno, točno vem kaj te dva pojma pomenita in jih ne mešam med sabo. Podatki NE kažejo da bi prihajalo do pogostih nesreč med peščci in skiroji. Za nekaj 100x bolj pogoste so nesreče med avtomobili in pešci.
Slamnatega moža pretepaj kje drugje.


Ga ne. Niti podrazno.

Ne prbiji, model.


Hitrost po zakonu je omejena na 25 km/h, velika večina modelov ki predstavljajo veliko večino trga gre 25 km/h in ne več.

49106 je izjavil:

Super. Torej kolesarska oziroma cesta, pločnik je off-limits.


Tako je in po novem bo vsako nepotrebno hupanje ko se bom pravilno vozil po desni strani cestišča namesto po pločniku posneto in prijavljeno policiji (ker nepotrebno hupanje je kaznivo). Prav tako bom talal fakiče če bo kdo hupal po nepotrebnem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: woroh4 ()

49106 ::

woroh4 je izjavil:


Hitrost po zakonu je omejena na 25 km/h, velika večina modelov ki predstavljajo veliko večino trga gre 25 km/h in ne več.



Zdaj že večina in ne več noben :))


Ne, ne mislim zmotno, točno vem kaj te dva pojma pomenita in jih ne mešam med sabo.

Zakaj si torej napisal, citiram:

Podatki so jasni, ne kolesarji, ne skirojisti ne ubijajo pešcev, to počnejo avtomobili in tovornjaki!




Podatki NE kažejo da bi prihajalo do pogostih nesreč med peščci in skiroji. Za nekaj 100x bolj pogoste so nesreče med avtomobili in pešci.


Logično, saj je tudi avtomobilov več kot 100x več.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Mare2 ::

Peteln007 je izjavil:



Če kdo rabi popravilo skiroja pa je iz Celja se lahko oglasi pri meni. Kontakt na zs


V facebook skupini imamo seznam serviserjev, odslej bo tudi po krajih. Dobrodošel si, da se vpišeš. :)

https://www.facebook.com/groups/2524194...
klikneš datoteke in seznam serviserjev.

Tudi za druge velja, če kdo rabi kakega, večina so iz Ljubljane. Tam najdeš rešitev.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

woroh4 ::


Zdaj že večina in ne več noben :))


Ne, tega nisem rekel. Je pa jasno kaj sem hotel povedati. Jasno je tudi da lažeš, ker 60 km/h se po pločnikih v praksi ni možno voziti.

Zakaj si torej napisal, citiram:

Podatki so jasni, ne kolesarji, ne skirojisti ne ubijajo pešcev, to počnejo avtomobili in tovornjaki!


Ker je res oboje. Podatki so jasni, ne kolesarji, ne skirojisti ne ubijajo in tudi ne gazijo pešcev, to počnejo avtomobili in tovornjaki!

Logično, saj je tudi avtomobilov več kot 100x več.


Nesreč z avtomobili pa je v resnici precej več kot 100x več. Dejstvo je da vozniki avtomobilov ne pazijo toliko na bolj ranljive udeleženece v prometu, skirojisti pa veliko bolj pazijo na dogajanje v okolici, ker če ne bi, bi bili že parkrat pod kolesi avtomobila. Resnica je tudi ta da ima avto ki se pelje 90 km/h kar 350 krat večjo kinetično energijo od skiroja ki se pelje 25 km/h. Zaradi veliko večje energije avto ob trku povzroči veliko večjo škodo na objektu trka (stavba, pešec, kolesar ipd.).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: woroh4 ()

49106 ::

woroh4 je izjavil:


Zdaj že večina in ne več noben :))


Ne, tega nisem rekel. Je pa jasno kaj sem hotel povedati. Jasno je tudi da lažeš, ker 60 km/h se po pločnikih v praksi ni možno voziti.



Radarja res nisem imel, je pa občutno prehitro priletel mimo mene, precej hitreje kot tisti xiaomiji, ki so omejeni na 25km/h. Bo kar držalo, saj se je oddaljeval avtomobilu, ki je vozil v isto smer. Zakaj torej ni možno voziti 60km/h po pločniku?

Nesreč z avtomobili pa je v resnici precej več kot 100x več.


Avtomobilov je tudi v resnici precej več kot 100x več. Kaj pa zdaj :D


Resnica je tudi ta da ima avto ki se pelje 90 km/h kar 350 krat večjo kinetično energijo od skiroja ki se pelje 25 km/h.


Kar ne pomeni, da te s skirojem ne more zgazit.

Dejstvo je da vozniki avtomobilov ne pazijo toliko na bolj ranljive udeleženece v prometu, skirojisti pa veliko bolj pazijo na dogajanje v okolici


Tudi "skirojisti" ne pazijo toliko na bolj ranljive udeležence v prometu, so pa pozorni na dogajanje v okolici, če jim grozi tona pleha, tako kot avtomobilisti pred tovornjaki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

reeves ::

woroh4 je izjavil:

Aja, men tle v aplikaciji kaže da maš 119 km. :P

Narobe ti kaže :))

Mare2 ::

Zakaj pa nimaš vklopljenega tempomata?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

reeves ::

woroh4 je izjavil:

Hitrost po zakonu je omejena na 25 km/h, velika večina modelov ki predstavljajo veliko večino trga gre 25 km/h in ne več.

90% skirojev gre hitreje od 25km/h ampak imajo blokado, ki je ni težko obiti. Tudi jaz sem jo.

Mare2 je izjavil:

Zakaj pa nimaš vklopljenega tempomata?

Ni mi všeč. Navadil sem se, da vozim s čim manj zaviranja. Samo spustim gas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: reeves ()

49106 ::

Mal je treba promovirat e-igračke, da bo sine prodal več elektrike. Laže kot pes teče, nato pa to meni očita.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

woroh4 ::

reeves je izjavil:

woroh4 je izjavil:

Aja, men tle v aplikaciji kaže da maš 119 km. :P

Narobe ti kaže :))



Ne pa mi ne. Ne gre za isti aplikaciji. :P

90% skirojev gre hitreje od 25km/h ampak imajo blokado, ki je ni težko obiti. Tudi jaz sem jo.


Najbolj prodan skiro je Xiaomi M365. Res lahko zaobideš blokado, vendar gre samo 30 km/h, ne dosti hitreje.

49106 je izjavil:

Mal je treba promovirat e-igračke, da bo sine prodal več elektrike. Laže kot pes teče, nato pa to meni očita.


Ne prodajam ničesar in ne lažem o ničemer. Pojdi trolat kam drugam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: woroh4 ()

49106 ::

Lagal si, ko si rekel, da lažem. Pa pred tem tudi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

woroh4 ::

Zakaj torej ni možno voziti 60km/h po pločniku?


Zato ker je že 30 km/h kolikor gre odklenjen Xiaomi na robu fizičnih zmogljivosti za Slovenske pločnike.

49106 ::

woroh4 je izjavil:

Zakaj torej ni možno voziti 60km/h po pločniku?


Zato ker je že 30 km/h kolikor gre odklenjen Xiaomi na robu fizičnih zmogljivosti za Slovenske pločnike.


Japajade. S kolesom sem se že peljal hitreje po pločniku, se pa s skirojem na elektromotor ne moreš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

reeves ::

woroh4 je izjavil:

Ne pa mi ne. Ne gre za isti aplikaciji.

Vem. Ampak to ne pomeni, da nimam 3040km.
A hočeš še screenshot iz M365 Dashboard?

woroh4 je izjavil:

Najbolj prodan skiro je Xiaomi M365. Res lahko zaobideš blokado, vendar gre samo 30 km/h, ne dosti hitreje.

34km/h.

woroh4 ::

Lagal si, ko si rekel, da lažem.


Ni res. Dejansko si lagal, ko si rekel da je šel 60 km/h, nato pa se je izkazalo da sploh nisi imel priprave z katero bi zmeril njegovo hitrost.

49106 ::

Avto je vozil 50km/h, skiro pa še hitreje.

Lagal si, ko si rekel, da gre odklenjen 30km/h

woroh4 ::

34km/h.


Ne, navaden M365 gre 30 km/h če si bolj lahke sorte, če ne pa 28 do 29 km/h. Sprobano.

49106 ::

Ne udrihaj po slamnatem možu.

49106 je izjavil:

pri nas pa nekateri letijo 50-60km/h po pločniku.

woroh4 ::

49106 je izjavil:

Avto je vozil 50km/h, skiro pa še hitreje.

Lagal si, ko si rekel, da gre odklenjen 30km/h


Sveda nisem. Zgleda o skirojih nimaš pojma. Povedal sem da gre navaden M365 30 km/h. Pa še to če si bolj lahek, drugače celo par km manj. M365 Pro pa dejansko lahko doseže 32 km/h po GPSu če si bolj lahke sorte, drugače okoli 30 km/h, vendar to spet ni bistveno hitreje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: woroh4 ()

49106 ::

woroh4 je izjavil:

34km/h.


Ne, navaden M365 gre 30 km/h če si bolj lahke sorte, če ne pa 28 do 29 km/h. Sprobano.


Napisal si samo odklenjen Xiaomi in ne navaden M365, jebemuboga.

woroh4 ::

49106 je izjavil:

Ne udrihaj po slamnatem možu.

49106 je izjavil:

pri nas pa nekateri letijo 50-60km/h po pločniku.


Udrihaš po slamnatem možu ti, ne jaz. Prosim pojdi trolat drugam in ne svinjaj teme tukaj.

reeves ::

woroh4 je izjavil:

34km/h.


Ne, navaden M365 gre 30 km/h če si bolj lahke sorte, če ne pa 28 do 29 km/h. Sprobano.


No, jaz sem sprobal navadnega in proja in oba sta šla 34km/h pa imam 110kg. Je pa navadnemu prej padla hitrost.

49106 ::

Tukaj imaš, lažnivec:

woroh4 je izjavil:



Zato ker je že 30 km/h kolikor gre odklenjen Xiaomi na robu fizičnih zmogljivosti za Slovenske pločnike.



Na robu zmogljivosti za slovenske pločnike :)):))

Aja, pa slovenske se piše z malo ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

woroh4 ::

49106 je izjavil:

woroh4 je izjavil:

34km/h.


Ne, navaden M365 gre 30 km/h če si bolj lahke sorte, če ne pa 28 do 29 km/h. Sprobano.


Napisal si samo odklenjen Xiaomi in ne navaden M365, jebemuboga.


Upam da te bo bog štrafal zaradi preklinanja čez njega. Upam da ti bo šlo v življenju slabo. Hitrost tako navadnega kot Proja je realnih 30 km/h +-2 km/h. Moj point je bil da tudi odklenjen ne gre bistveno hitreje kot pa zaklenjen. Res je da Pro kaže hitrost 34 km/h, vendar to ni prava hitrost, prava hitrost po GPS-ju je 32 km/h in to če si lahke sorte, drugače okoli 30 km/h, sprobano.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: woroh4 ()

49106 ::

woroh4 je izjavil:

49106 je izjavil:

woroh4 je izjavil:

34km/h.


Ne, navaden M365 gre 30 km/h če si bolj lahke sorte, če ne pa 28 do 29 km/h. Sprobano.


Napisal si samo odklenjen Xiaomi in ne navaden M365, jebemuboga.


Upam da te bo bog štrafal zaradi preklinanja čez njega. Upam da ti bo šlo v življenju slabo. Hitrost tako navadnega kot Proja je realnih 30 km/h +-2 km/h. Moj point je bil da tudi odklenjen ne gre bistveno hitreje kot pa zaklenjen. Res je da Pro kaže hitrost 34 km/h, vendar to ni prava hitrost, prava hitrost po GPS-ju je 32 km/h in to če si lahke sorte, drugače okoli 30 km/h, sprobano.


Tako slabo izražaž, da se ujameš v lastno zanko.

Pa od kdaj je prava hitrost po GPSu? :)):))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

woroh4 ::

Ne, nikamor se ne ujamem, povedal sem dejstva jasno in glasno. :)

49106 ::

Dobra dejstva, kot naprimer prava hitrost po GPSu 8-)

woroh4 ::

Dobra dejstva, kot naprimer prava hitrost po GPSu 8-)

Pa od kdaj je prava hitrost po GPSu?


Od takrat ko števci na avtomobilih/skirojh lažejo, torej od zmeraj. 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: woroh4 ()

49106 ::

woroh4 je izjavil:

Pa od kdaj je prava hitrost po GPSu?


Od takrat ko števci na avtomobilih/skirojh lažejo, torej od zmeraj. 8-)


Ne sodi števcev po sebi. Če jih pravilno nastaviš, števci kažejo natančnejšo vrednost kot gps. Pa tudi pri tovarniških nastavitvah bi morali biti natančnejši, razen če gre za čunga lunga števce.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

reeves ::

woroh4 je izjavil:

Res je da Pro kaže hitrost 34 km/h, vendar to ni prava hitrost, prava hitrost po GPS-ju je 32 km/h in to če si lahke sorte, drugače okoli 30 km/h, sprobano.

Po GPS-u gre isto (telefon). Sem sprobal vse kar se da, ko sem ga kupil. Vključno z ogromno nastavitvami FW.

Da bi pa odklenjen šel smo 30km/h je pa možno, če si odklenil samo hitrost, ne pa tudi povečal max moči. Kar je pa nekako neumno.
««
40 / 53
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elektricni skiro (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9512063 (542) DamijanD
»

Hitrost skiroja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
817696 (5348) c3p0
»

Električni skuter/skiro .... (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7824813 (4642) sds
»

Začela se je doba Xiaomija (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
7613523 (7937) dore2

Električni skiro- lahek, zložljiv, zmogljiv

Oddelek: Na cesti
186638 (5946) bluefish

Več podobnih tem