» »

Hišni in nekateri ostali Roboti->Jih res potrebujemo?

Hišni in nekateri ostali Roboti->Jih res potrebujemo?

mchaber ::

Hišni in nekateri ostali Roboti->Jih res potrebujemo?

Zakaj bi jih imeli?

A se hočejo ljudje res tako poleniti, da bi samo pritisnili na gumb in že bi jim robot masiral noge, prinesel Playboy,...?:\

Resnično, kakšne koristi bi imel človek od robota v prihodnosti, saj če gledamo v katero smer se danes razvija računalnik, televizor(kmalu bo to združen),avto(raje vozim pijan, kot pa da me "robot":D , zdravstvo(kloniranje),...

Nekateri roboti pa so izjeme, npr. roboti,ki izdelujejo avtomobile(še pomnite reklamo za cistoena picasa),cd in dvd(brez nesporazumov, uporabjlam jih za "varnostne kopije"), precizni roboti(za MB,pocesorje,diske,Ram)...

Torej VELIKE RIBE (sony,m$, ibm,...) s Hišni roboti samo zavajajo lene, naivne ljudi.

Uhh, kako lepo!!!;(( Kuža pes.Ne ščije, ne kaka, ne teži ti, da je lačen!Aha 200k stane, pa ima rodovnik??|O

Sklep: Hišni roboti bi bili samo krama, s katerega bi brisaliprah...

Ps: Zdaj me 10 dni nebo tako ne pište vprašanja zame(težite drugim8-) ), dokler se na javim.

----------------------------------------------------------------
BTW: kaj ko bi @psa tako sprogramirali, da ko bi bila njegova baterija prazna, bi se šel sam napolnit

----------------------------------------------------------------
mchaber v1.0 Free for non-commercial use
.
  • premaknilo iz Loža: OwcA ()

IceIceBaby ::

Ves napredek temelji na lenobi in udobju. Če se že sprašuješ zakaj potrebujemo robote se lahko vprašaš tudi zakaj potrebujemo avtomobile, hiše, računalnike, čevlje in obleko...

Lahko bi živeli kot včasih v jamah oblečeni v kožuhe, ampak smo se potrudili in se razvili do te stopnje da nam ni treba več hoditi okrog ampak se peljemo z avtomobilom itd. Prav tako bo z roboti. Zakaj bi si moral sam po kozarec soka če mi ga lahko robot prinese.

Men se zdi bolj nesmiselno to, kolk so nekateri resno vzel to lenobo. Delajo po 12 ur na dan zato da se lahko vozjo v bolj udobnem avtomobilu in da lahko bolj kvalitetno preživijo prosti čas.
Kvaliteta ni vedno zamenjava za kvantiteto. In pomoje bi blo dost 8 ur na dan pa ostalih 16 počivat malo manj kvalitetno.

Thrivial ::

Isaac Asimov.

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

wince ::

Leni ljudje bojo leni z ali brez robota :D nekomu, ki pa je fizicno omejen (npr. invalidi,..) pa jim lahko hisni roboti olajsajo zivljenje, da so neodvisni od okolice,...

LP

Thomas ::

Ne vem, kaj bo prej. Robot ki skrbi za invalida - ali pa medicinska deinvalidizacija.

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

iso2000 ::

Meni osebno se zdi, da robota ne rabim. Popolnoma neuporaben se mi zdi, da bi ga imel doma. Po mojem mnenju sodijo roboti v proizvodnjo, doma pa imam rajši kakšno pršico več, kot pa robota.
Zelo pa se mi je zdelo neumno, ko so bili silno popularni tisti psi - roboti. Celo z žogo se zna igrat! VAU. Imam neskončno raje pravega psa, s katerim grem zjutraj ven, ki me fehta za hrano, ko jem in sploh dela različne "pizdarije" :D .

Thomas ::

Mamo tegale psa, ja. Smilil se mi je, ko smo mu zadnjič pobrali baterije ven, ker smo jih rabili nekje drugje. Ko mu jih bomo dali nazaj, bom šele miren.

;)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Roadkill ::

Meni je tisti pes-robotek všeč samo zaradi tega, ker lahko vidiš kako daleč je zabavna elektronika prišla. Tako kot 'state of the art' mobiteli, ki jih ljudje nabavljajo, pa čeprav ne uporabljajo niti 10% funkcij takega telefona.

nevone ::

Jest definitivno rabim pralni stroj (robot ki pere namesto mene), pa električni (plinski) štedilnik, da se mi ni treba ukvarjat s pepelom in sajami ... meje si pa vsak sam postavlja.

o+ nevone

Mercier ::

iso2000

Zelo pa se mi je zdelo neumno, ko so bili silno popularni tisti psi - roboti. Celo z žogo se zna igrat! VAU. Imam neskončno raje pravega psa, s katerim grem zjutraj ven, ki me fehta za hrano, ko jem in sploh dela različne "pizdarije" :D .
Js bom mel pravega psa šele, ko bom mel robota, ki ga bo zjutraj peljal na sprehod, mu dal hrano, ko bo fehtal... :D

gappee ::

Ampak morš bit pa hudo len, da če hočš neki pit pošlješ po pijačo robota, ko bi pa sam še enlkrat hitrejš pršu d nje!;((

Thomas ::

Kako pa ti veš, kako hiter je lahko robot?

Ma tvoji doneski so vir zabave.

:))
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

|SNap| ::

No ja ... :)

Men bi prou pasalo, da bi zvecer ko gledam v postli kak film, lahko poslal v spodnje nadstropje robota po pijaco ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hrano v slovenjegraški bolnišnici bodo razvažali roboti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
10418708 (11552) imagodei
»

humanoidni roboti

Oddelek: Znanost in tehnologija
323021 (1727) vostok_1
»

MIT razvija človeku podobnega robota

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
195548 (4287) Keyser Soze
»

Roboti nadaljujejo z ofenzivo

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
456848 (6147) nicnevem
»

RoboCop je dobil brata - spoznajte RoboGrunta! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
798068 (6327) Brane2

Več podobnih tem