» »

NBA 2K18

NBA 2K18

primozzzz ::

Vidim, da je že "izšla" :D Je že kdo sprobal? Kakšni so vaši prvi vtisi? Meni zgleda isto kot vsako leto.. Samo malo bolj spiljena grafika.. Nerabim povezav yt itd.. Zanima me vaše mnenje :D
NI PODPISA

BlackMaX ::

The Neighborhood dodatek mi je zanimiu, ampak se mi zdi, da bo hitro potal dolgočasen.

Twixz ::

Prvi vtis (game menu and shit) mi je bil okay (poudarim, da sem zadnji NBA igral 2k12), prav tako komentiranje, komentatorji, pregame show, halftime show, etc. Res, wau.
Igralnost, recimo da ok.

Pogrešam recimo počasne posnetke zabijanj,..

MyGM mi je čudovita varianta, ampak mislim da bom (jutri kupim) z NBA 2k17 isto zadovoljen. Je pa res da je meni NBA zanimiv izključno offline in se na multiplayer (kot se mi zdi, da se je 2k18 osredotočil) ne oziram.

Kurzweil ::

Jaz igram NBAje že od 90' let in takšno stagniranje, kot ga doživljamo sedaj težko pomnim. Običajno kupujem originale, da lahko seveda igram online. Zadnja leta sem z naskokom največ igral NBA 2k14, kjer sem bil konstantno med top 10 na svetu (PC) z online odigranimi cca 3000 tekem. Potem je prišel 2k15, ki je mislim, da bil "NextGen" in je bil prvi NBA, ki ga nisem več mogel igrat, razen grafike je bilo vse obupno, predvsem pa animacija igralcev, igralnost in mehanika meta in vse od omenjene 2k15 mi je po grobem isto. Dodajajo se razni cukri (itak igram samo čist običen quick match, razni story, franchise,... se mi ne da, ker se prehitro naveličam) in spreminja se roster, igralnost pa je še vedno slaba, da ne omenjam slabe mehanike kar se blokad, kraje žog in podobnega tiče. V vseh pogledih 2k14 še danes pokosi vse. Nazadnje sem nabavil 2k16 in ga mirne volje podarim, le koga zanima, sem odigral samo 20 tekem in je bil gameplay obupen, kot rečeno isto velja tako za NBA 2k17 in 2k18 - moje skromno mnenje. Se pa še dan danes vidi, da je to en naveden port iz konzol, kjer ni nič prilagojeno, torej 95% fokusa je na konzolah, kjer se seveda bolj prodaja in 5% na PCju. Osebno sem razočaran, kako hitro skinejo serverje, mi sicer ne bi bilo težko vsako leto kupovat nov release igre, ampak kaj ko so povsem neigralne.

Twixz ::

Jst vzamem 2k16 :D

Drugače pa ja, mislim da je 2k15 s svežino ki jo ima napram 2k14 navdušila javnost, nas "veterane" pa razočarala.

_klemc_ ::

Pozdravljeni,
ali mi mogoče lahko kdo pomaga pri igri nba 2k18. Namreč pri mycarier sm prišel do playoffa in premagal prvo ekipo in sedaj nevem kak se igra naprej. LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NBA 2k16 NOVO!!!

Oddelek: Igre
71935 (705) Kurzweil
»

NBA 2k15

Oddelek: Igre
122293 (1809) Kurzweil
»

NBA 2K14

Oddelek: Igre
302446 (1642) Kurzweil
»

NBA 2K13 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
738773 (7429) Seljak
»

NBA 2k10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
558222 (5732) mrdejan13

Več podobnih tem