» »

Apple predstavil iPhone X, iPhone 8 in iPhone 8 Plus

««
10 / 18
»»

klinker ::

A res?
A sem kje napisal da to Google ne bi mogu, al sem napisal kak poslovni model se grejo in da pac Androidov HW in SW ne gre kar tako primerjat z Appleovim HWjem in SWjem?

Furbo ::

Hja ne vem, do sedaj, ko so bile specifikacije androida 'boljše' se je vedno kar tako primerjalo. Do sedaj..
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

MrStein ::

klinker je izjavil:


iOS in Android sta si pac prevec razlicna da bi glede na splosne specifikacije lahko primerjal. Enako kot ne mores glede na splosne specifikacije primerjat AMD in Nvidia grafo.

Končni rezultat je tisto, kar se šteje, in do danes se je komot primerjal AMD in nVidia.
A sem spregledal kako novico desetletja?

Sploh pa ce ocenjujes mobilno napravo glede na benche si totalno mimo vsekal, ker bench nikakor ne odraza dobro ali slabo delovanje same naprave.

Neja počnem tega.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

klinker ::

Furbo je izjavil:

Hja ne vem, do sedaj, ko so bile specifikacije androida 'boljše' se je vedno kar tako primerjalo. Do sedaj..


In kaj ima to veze s tem kar sem jst pisal...do sedaj?

MrStein je izjavil:

klinker je izjavil:


iOS in Android sta si pac prevec razlicna da bi glede na splosne specifikacije lahko primerjal. Enako kot ne mores glede na splosne specifikacije primerjat AMD in Nvidia grafo.

Končni rezultat je tisto, kar se šteje, in do danes se je komot primerjal AMD in nVidia.
A sem spregledal kako novico desetletja?

Sploh pa ce ocenjujes mobilno napravo glede na benche si totalno mimo vsekal, ker bench nikakor ne odraza dobro ali slabo delovanje same naprave.

Neja počnem tega.


Nauci se brat ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

MrStein ::

Sem že davno.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

gusto ::

xxxul ::

Many reports of this nature do turn out to be fake, upon further investigation.

bomo videli kaj je res...

4knative ::

iPhone 8 se rad napihuje - baterija. Škoda, tudi Apple bo doživel zgleda bridko preizkušnjo.

Tilen ::

Kako si prišel do te ugotovitve tako hitro?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

MrStein ::

Prebral na internetu.
must be true
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

4knative ::

Malo poglej po družabnih omrežjih, upam da maš kak account. Se napihujejo že tudi navadnim ljudem, kar ni niti dobra napoved za iPhone X. Molža bo letos malo slabša, čeprav so cene precej višje.

Tilen ::

Sporočim, če se bo tudi moj napihoval. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

CoolBits ::

Iphone x še ni v prodaji, tiste tri slikce na netu pa tudi nič ne povejo.
Ob vsakem izzidu novga iphona je bilo polno zgodbic kako se zvija, kako se vžiga, odpira, poka in ne vem kaj še vse... na koncu ni bilo nič od tega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: CoolBits ()

4knative ::

Jaz bom počakal na iPhone X gold edition, ki bo imel zadnjo stran namesto iz stekla iz zlata. Saj dosti dražji verjetno ne bo zaradi tega. :|

CoolBits ::

Nemogoče, ker pol se ne polni brezžično. Orgazmiraj drugje.

MrStein ::

chip.de

"Unsere Testwebseite lädt das Handy in sagenhaften 0,17 Sekunden, schnelle Android-Handys benötigen 4,5 (Sony Xperia XZ1) bis 8,5 Sekunden (Galaxy S8)."
"Ebenso blitzschnell war unser Test-PDF geladen: Nur 0,8 Sekunden benötigte das iPhone 8, die aktuell schnellsten Android-Handys brauchen mit 1,9 Sekunden mehr als doppelt so lange."
"Auch die Grafikleistung ist stark: In den Offscreen-Tests des Grafikbenchmarks GFX-Bench ist das iPhone 8 bis zu 50 Prozent schneller als das Samsungs Galaxy Note 8."

Nič , spet očitno člani zarote...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Mr.B ::

France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

zee ::

Moj 8+ se ni se nic napihnil, pa ga imam ze skoraj dva tedna.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Tilen ::

To so ene in iste slike na vseh medijih. :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

xxxul ::

ko bo cez 3 dni ista slika na 24kur bo spet tle objavljen...

shadeX ::

Mokre sanje vseh Android fanov, da bi se iPhonu ponovila Note 7 zgodba.

Well moram vas razočarat, ker je leto ob izidu prve dva meseca ista zgodba. To je postalo že zabavno brat. :))

VaeVictis ::

Saj nekoč bo iPhone eksplodiral oz. se vžgal in vsi Samsungovci bodo veselo rekli: "Samsung je imel to že leta nazaj, Apple samo kopira..." >:D

Zgodovina sprememb…

MrNighthawk ::

shadeX je izjavil:

Mokre sanje vseh Android fanov, da bi se iPhonu ponovila Note 7 zgodba.

Well moram vas razočarat, ker je leto ob izidu prve dva meseca ista zgodba. To je postalo že zabavno brat. :))

Vsi OEM so imeli probleme, ali se hardwareom al pa software. Jaz pričakujem, da telefon za 600+€ ne bo imel takšnih problem. Ampak vedno so. Res pa, da so bili Samsungovi problemi bolj eksplozivni kot pa pri ostalih OEM. Apple iMaps te je pa peljal v Novo Zelandijo...čeprav si bil v Evropi :D Nimaš flawless izdelka.

MrNighthawk ::

shadeX je izjavil:

Mokre sanje vseh Android fanov, da bi se iPhonu ponovila Note 7 zgodba.

Well moram vas razočarat, ker je leto ob izidu prve dva meseca ista zgodba. To je postalo že zabavno brat. :))


http://pocketnow.com/2017/10/09/at-leas...

Sej baterije proizvaja Samsung :)))

zee je izjavil:

Moj 8+ se ni se nic napihnil, pa ga imam ze skoraj dva tedna.


Seveda, če se tvoj ni potem se noben ni, oz. če se je tvoj potem se vsi,... its how science works a ne, a ne? ;)

shadeX ::

Sej baterije proizvaja Samsung :)))


Pri Note 7 ni bil problem (samo) v bateriji ampak v samem prostoru, kjer je bila baterija montirana. Ta naj bi bil nam ref premajhen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

DeeJay ::

zee je izjavil:

DeeJay je izjavil:

shadeX je izjavil:

Kaj pa 6 manjka?


Dejansko nič, ker je še vedno zelo uporaben telefon neglede na to da je star 3 leta.
Menjam samo zato, ker mi ga bo en kolega prnesu iz USA za 3 ETH, ki sem jih dobil zastonj pri nakupu in prodaji ChainLink tokena.


LTE ti zelo verjetno ne bo delal v Sloveniji. Samo mimogrede.


Mi dela brez problema.

pirlo ::

MrStein je izjavil:

chip.de

"Unsere Testwebseite lädt das Handy in sagenhaften 0,17 Sekunden, schnelle Android-Handys benötigen 4,5 (Sony Xperia XZ1) bis 8,5 Sekunden (Galaxy S8)."
"Ebenso blitzschnell war unser Test-PDF geladen: Nur 0,8 Sekunden benötigte das iPhone 8, die aktuell schnellsten Android-Handys brauchen mit 1,9 Sekunden mehr als doppelt so lange."
"Auch die Grafikleistung ist stark: In den Offscreen-Tests des Grafikbenchmarks GFX-Bench ist das iPhone 8 bis zu 50 Prozent schneller als das Samsungs Galaxy Note 8."

Nič , spet očitno člani zarote...

Če posodobiš na 11.1 beta pa še očitno postane procesor 10% hitrejši. Še je kar temu za verjet?

MrStein ::

Takoj ko predstaviš boljše podatke, bomo nehali "verjeti" starim.
Simpl.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

7982884e ::

pirlo je izjavil:

MrStein je izjavil:

chip.de

"Unsere Testwebseite lädt das Handy in sagenhaften 0,17 Sekunden, schnelle Android-Handys benötigen 4,5 (Sony Xperia XZ1) bis 8,5 Sekunden (Galaxy S8)."
"Ebenso blitzschnell war unser Test-PDF geladen: Nur 0,8 Sekunden benötigte das iPhone 8, die aktuell schnellsten Android-Handys brauchen mit 1,9 Sekunden mehr als doppelt so lange."
"Auch die Grafikleistung ist stark: In den Offscreen-Tests des Grafikbenchmarks GFX-Bench ist das iPhone 8 bis zu 50 Prozent schneller als das Samsungs Galaxy Note 8."

Nič , spet očitno člani zarote...

Če posodobiš na 11.1 beta pa še očitno postane procesor 10% hitrejši. Še je kar temu za verjet?

si predstavil kaj, kar nakazuje na obratno situacijo?

recimo: real-world benchmark (nek productivity app recimo), ki se izvede popolnoma enako hitro kot prej, ceprav ima geekbench 10% visji score.

MrStein ::

Pričakuješ razumno debato od vernika? ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

pirlo ::

7982884e je izjavil:

pirlo je izjavil:

MrStein je izjavil:

chip.de

"Unsere Testwebseite lädt das Handy in sagenhaften 0,17 Sekunden, schnelle Android-Handys benötigen 4,5 (Sony Xperia XZ1) bis 8,5 Sekunden (Galaxy S8)."
"Ebenso blitzschnell war unser Test-PDF geladen: Nur 0,8 Sekunden benötigte das iPhone 8, die aktuell schnellsten Android-Handys brauchen mit 1,9 Sekunden mehr als doppelt so lange."
"Auch die Grafikleistung ist stark: In den Offscreen-Tests des Grafikbenchmarks GFX-Bench ist das iPhone 8 bis zu 50 Prozent schneller als das Samsungs Galaxy Note 8."

Nič , spet očitno člani zarote...

Če posodobiš na 11.1 beta pa še očitno postane procesor 10% hitrejši. Še je kar temu za verjet?

si predstavil kaj, kar nakazuje na obratno situacijo?

recimo: real-world benchmark (nek productivity app recimo), ki se izvede popolnoma enako hitro kot prej, ceprav ima geekbench 10% visji score.

Noben app nima niti približno take razlike v hitrosti kot geekbench. Poglej linke nazaj.

MrStein je izjavil:

Pričakuješ razumno debato od vernika? ;)

Vernik v? Edini, ki ima tu razumno debato sem jaz. Samo vam Vernikom je težko sprejet realno dejstvo, da so edino v geekbenchu 100% boljši rezultati kot v katerem koli drugem benchmarku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pirlo ()

MrStein ::

Vernik si ti, ki vztrajaš pri svojih prepričanjih, ki so v nasprotju z dejstvi.
Sem ti že milijon-krat rekel in bom še enkrat (z istim rezultatom): citiraj meritve, ki nasprotujejo dejstvom in potrjujejo tvoja prepričanja.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

MrStein ::

Če že pljuvate po ajfonih, pljuvajte s preverjenimi dejstvi: Robotic testing finds touchscreen inaccuracies at edge of iPhone display

(test je bil na 5S in 5C, ampak je enako tudi na podobnem SE, ki je danes v prodaji)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

DeeJay ::

Očitno ful problematična zadeva. Twitterji so polni jeznih uporabnikov.

MrStein ::

Noben ne bo priznal, da je poceni ajfona kupil. ;)

Me zanima, koliko deleža ima v prodaji SE.

Po drugi strani: gre za dejanski problem, za razliko od raznh whatever-gate-ov.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

starboi ::

MrStein je izjavil:

Če že pljuvate po ajfonih, pljuvajte s preverjenimi dejstvi: Robotic testing finds touchscreen inaccuracies at edge of iPhone display

(test je bil na 5S in 5C, ampak je enako tudi na podobnem SE, ki je danes v prodaji)


Je kakšen poseben razlog, da si dal test iz leta 2013 ? (Friday, October 25, 2013, 09:09 am PT (12:09 pm ET)) :|

MrStein ::

Si spregledal besedico "danes" ?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

DeeJay ::

Moja žena ma SE. Sm sprobaval replicirat problem, pa vse normalno deluje.

MrStein ::

Sem ravno danes v Europarku preveril na več razstavljenih modelih, in vsi imajo to.
V Notes potegni (nariši) vertikalno črto, najprej na sredini, potem pa blizu roba ekrana.
Če ne vidiš, probaj isto na 6-ki, 7-ici ali 8-ici, za primerjavo. Ali na kakem androidu.

Če ženin dela OK, pa zmaga.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Furbo ::

Bullshit, jaz imam 5S z že napol zjebanim ekranom, padel parkrat na tla, pa dela tipkovnica odlično, isto tudi na prejšnjem 4S.
Na windows phone je pa tipkanje navadna loterija, kljub večjemu ekranu.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Tilen ::

Škoda le, da privzeto ne moreš uporabljati fast charge niti ob nakupu iPhone X. Fast charge paket stane cca 90 EUR. :)

USB-C to Lightning Cable (1 m) $25.00
https://www.apple.com/shop/product/MK0X...

29W USB-C Power Adapter $49.00
https://www.apple.com/shop/product/MJ26...
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

DeeJay ::

Tilen je izjavil:

Škoda le, da privzeto ne moreš uporabljati fast charge niti ob nakupu iPhone X. Fast charge paket stane cca 90 EUR. :)

USB-C to Lightning Cable (1 m) $25.00
https://www.apple.com/shop/product/MK0X...

29W USB-C Power Adapter $49.00
https://www.apple.com/shop/product/MJ26...



Klasika od Appla. Tist ko bo to hotu, bo pač kupu :)

MrStein ::

DeeJay je izjavil:

Moja žena ma SE. Sm sprobaval replicirat problem, pa vse normalno deluje.

Kdaj in kje je kupila?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

DeeJay ::

MrStein je izjavil:

DeeJay je izjavil:

Moja žena ma SE. Sm sprobaval replicirat problem, pa vse normalno deluje.

Kdaj in kje je kupila?


telekom, dobro leto nazaj.
sm probal črte v notesih in dela brez problema. Ob robu jih riše enako kot na sredini.

MrStein ::

Pol je samo trenutni batch v trgovinah tak.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

DeeJay ::

Verjem mi, da če bi bla to neka splošna napaka, da bi povsod o tem pisal. Twitter bi bil spet poln memetov kot za Apple bendgate ali samsung note.
Najrajš pa napake na telefonih izpostavlajo, še posebi pri Applu.

shadeX ::

Že prihajajo prvi problemi za developerje v povezavi z iPhonom X na račun novega dizajna. Google že zahteva popravke na obstoječih appih, ki uporabljajo banner ade.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

MrStein ::

DeeJay je izjavil:

Verjem mi, da če bi bla to neka splošna napaka, da bi povsod o tem pisal. Twitter bi bil spet poln memetov kot za Apple bendgate ali samsung note.
Najrajš pa napake na telefonih izpostavlajo, še posebi pri Applu.

No ja, fleterterji in munhokserji.
En naredi fotko, drugi pa jo delijo.

Kako pa boš fotkal odmik senzorja? Težko.

A misliš, da se je tista firma na linku zlagala?

Gre za mentaliteto IQ<30.

Upognjen telefon? -> Joj, upognjen je!
Senzor na določenih delih površine vrača zamaknjene rezultate? -> Napaka, stavek predolg.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

no comment ::

shadeX je izjavil:

Že prihajajo prvi problemi za developerje v povezavi z iPhonom X na račun novega dizajna. Google že zahteva popravke na obstoječih appih, ki uporabljajo banner ade.

Upam, da popravki gredo v smer, da CELOTEN ad gre za The Notch...

MrStein je izjavil:


Senzor na določenih delih površine vrača zamaknjene rezultate? -> Napaka, stavek predolg.

Jaz nočem natančnega touch screena. Jaz hočem touch screen, ki registrira 'I' čeprav sem pravzaprav pritisnil 'O'. A mogoče mislijo, da iz zabave 50x na dan popravljam 'O' v 'I'??!!

Zgodovina sprememb…

MrStein ::

Še originalno poročilo podjetja OptoFidelity: https://www.optofidelity.com/wp-content...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!
««
10 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dva tedna po prepovedi prodaje na Kitajskem Apple še vedno prodaja iPhone

Oddelek: Novice / Tožbe
76508 (2896) oiwedfhjweif
»

Apple predstavil nove iPhone, uro Watch 4 in iOS 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
42790621 (76489) MrStein
»

Apple predstavil iPhone X, iPhone 8 in iPhone 8 Plus (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
888202666 (167414) shadeX
»

Apple iPhone 8

Oddelek: Mobilne tehnologije
203179 (2093) Machete
»

Applove novosti: Smart Watch, iPhone 6 in iPhone 6 Plus, Apple Pay in iOS 8 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
22795572 (84670) amacar

Več podobnih tem