» »

Problemi z dostavo dpd

Problemi z dostavo dpd

northpole1 ::

Pozdravljeni,

pred tremi tedni sem preko telemacha narocil prenosnik,ki pa bi moral priti v 10 delovnih dneh.Klicaril sem na telemach in sel tudi v poslovalnico,kjer so mi povedali,da so jim iz Ljubljane javili po mailu,da je narocilo v dostavi,ampak ga ni in ni.Kot,da bi cakal na avto.Je mozno,da so izgubili paket ali ga kje zalozili? Te dostavne sluzbe so res nesposobne.

Fsegula62 ::

Da je narocilo v dostavi pomeni da še čakajo da ga odpošljejo, oz sploh dobijo.
FiLiPiNKO (Fsegula62) | IT storitve www.linkomp.si | LinKomp |
Kontakt Discord - FiLiPiNKO#7826 | Na voljo za pomoč vsem. |
" Zapomnite si geslo za Google račun in privarčujte 5€! :) "

northpole1 ::

Potem pa naj drugic napisejo predviden rok dobave mesec ali vec,ne da zavajajo.

Furbo ::

Če je v dostavi, naj ti kar dajo številko za sledenje paketu.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

Raw ::

DPD , šalabajzerji na kubik...kaj storiti
DPD so (vsaj pri nas) nesposobni.
I am what I am and I do what I can

Fsegula62 ::

Tudi jaz jih nebi ravno pohvalil, ker mož ni našel naslova me je poklical, da je paket dostavil najbližji bencinski črpalki, za naslov ki ga naj nebi našel pa ni mogel poklicati da bi ga malo usmeril. :|:)) Verjetno se mu le ni dalo peljati 10km iz mesta ob štirih popldne xD.
FiLiPiNKO (Fsegula62) | IT storitve www.linkomp.si | LinKomp |
Kontakt Discord - FiLiPiNKO#7826 | Na voljo za pomoč vsem. |
" Zapomnite si geslo za Google račun in privarčujte 5€! :) "

njyngs ::

Raw je izjavil:

DPD , šalabajzerji na kubik...kaj storiti
DPD so (vsaj pri nas) nesposobni.

Tudi jaz sem tako mislil, dokler se nisem z ene par ljudmi z DPD pogovarjal. Delovni pogoji katastrofa. Na zahtevo delodajalca vozijo 3x več paketov, kot bi jih smeli in kot jim časovno gre skozi. Jaz se sploh ne čudim, da so čist živčni, ko jih še folk na terenu jebe v glavo. Vsi bi pa radi k riti in z nasmehom dostavljen paket.

Nazadnje mi je ravno eden izmed teh govoril, da je padel v blato nekje na nekem gnilem neurejenem dovozu, ki je zgledal normalno vozen. 3 ure so spravljali polno naložen kombi iz blata. Potem je pa pač tiste 3 ure do 9 zvečer razvažal pakete. Ampak vsekako je lažje gobcati iz mehkega toplega naslonjača kot pa se pozanimati pod kakšnimi pogoji delajo ti ljudje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: njyngs ()

...:TOMI:... ::

Jaz imam večinoma dobre izkušnje z vsemi dostavnimi službami. Bilo je nekaj gnilih jajc, vendar je to bolj izjema, kot pravilo.

Nedavno mi je DPD razbil eno pošiljko. Sedaj sem v postopku vračila škode, ker imajo vse zavarovano. Upam, da ne bo trajalo predolgo in upam, da ne bo preveč komplikacij.
Tomi

SaXsIm ::

njyngs je izjavil:

Raw je izjavil:

DPD , šalabajzerji na kubik...kaj storiti
DPD so (vsaj pri nas) nesposobni.

Tudi jaz sem tako mislil, dokler se nisem z ene par ljudmi z DPD pogovarjal. Delovni pogoji katastrofa. Na zahtevo delodajalca vozijo 3x več paketov, kot bi jih smeli in kot jim časovno gre skozi. Jaz se sploh ne čudim, da so čist živčni, ko jih še folk na terenu jebe v glavo. Vsi bi pa radi k riti in z nasmehom dostavljen paket.

Nazadnje mi je ravno eden izmed teh govoril, da je padel v blato nekje na nekem gnilem neurejenem dovozu, ki je zgledal normalno vozen. 3 ure so spravljali polno naložen kombi iz blata. Potem je pa pač tiste 3 ure do 9 zvečer razvažal pakete. Ampak vsekako je lažje gobcati iz mehkega toplega naslonjača kot pa se pozanimati pod kakšnimi pogoji delajo ti ljudje.


Sicer se strinjam, da so delovni pogoji slabi, ampak mene kot naročnika v končni fazi to ne zanima. Jaz plačam dostavo, zelo verjetno bi bil pripravljen plačati še kakšen % višjo ceno, ampak paket želim dobiti v roke. Kar praviš ti, je enakovredno recimo temu, da ti električar naredi inštalacijo, ki pol časa ne deluje, ker mu je na avtu crknila turbina. Skratka jeba za izvajalca, ampak nate kot končno stranko ne sme vplivati.

Moram pa sicer pohvaliti DPDjevega dostavljalca, ki vozi po Bežigradu. Prijazen, korekten, vedno pokliče. Tudi, če ti zadeve ne da v roke, pusti na zaupanja vrednih mestih.

Sicer pa je še slabša paketna dostava Pošte Slovenije. Gledaš tracking, piše da te ni bilo doma, ti pa cel dan čakal pošiljko doma. Po nekaj dneh greš na pošto preveriti, če je paket morda tam, in seveda je. Naslednji dan pa ti poštar prinese listek. 3x zapored v zadnjem mesecu in pol.
SaXsIm

kixs ::

Ja. Paketna dostava Poste je cista katastrofa.

AnotherMe ::

DPD je vsaj po mojih izkušnjah ena boljših dostavnih služb v sloveniji.

borisk ::

ah, ni nekaj za hvalit, DHL je še vedno boljši, tudi GLS, čeprav imajo na našem rajonu nekega čudnega tipa.

Miha 333 ::

Tudi Pošta mi je že izgubila paket in ga čez dober teden spet našla. Šlo je za paket znotraj Slovenije, za Pošto rutinska zadeva. Njihova obrazložitev: "Padel nam je s kombija, ne moremo pomagat". Za povrh je na sledenju pisalo, da je naslovnik obveščen in da ga paket čaka na pošti, ampak na neki popolnoma drugi pošti. Kot nalašč je šlo za poslovno stranko, ki je seveda mislila, da jo nategujem.

DPD mi je enkrat pustil paket 2 ulici stran pri hiši z isto hišno št. Sama sreča je bila, da me ljudje, ki tam živijo, slučajno poznajo.

DHL nam je v firmo prišel dostavljat ob 19. uri, ko ni več nobenega tam, brez klica ali česarkoli.

Dobre izkušnje imam z UPS in FedEx. Slednji je enkrat dostavil paket iz Teksasa v manj kot 24 urah.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DPD pustil paket v veži bloka (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6311213 (9211) Zelnick
»

DPD rant

Oddelek: Loža
173843 (3639) d4vid
»

Izgubljena pošiljka (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5718792 (11422) Šimpanz
»

DPD - uničen paket - povrnitev škode?

Oddelek: Loža
318144 (6120) blackbfm
»

Dostavna služba dostavila kr nekomu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10023758 (17250) xxxul

Več podobnih tem