» »

Telemach EON

Telemach EON

Temo vidijo: vsi
««
29 / 49
»»

drvo ::

Kakšno pa je mobilno omrežje, če bi šel še s telefonom k njim?

Badwolff ::

Super

strom_15 ::

drvo je izjavil:

Kakšno pa je mobilno omrežje, če bi šel še s telefonom k njim?


Ni ravno presežek.

misek ::

strom_15 je izjavil:

drvo je izjavil:

Kakšno pa je mobilno omrežje, če bi šel še s telefonom k njim?

Ni ravno presežek.
A ne omogočajo tudi uporabo Telekom-ovega omrežja?

BorutK-73 ::

Kakovost mobilnega omrežja je odvisna od lokacije, kot pri ostalih ponudnikih. Vzameš test paket ali predplačniško kartico in testiraš.

Xserces ::

Mogoče kdo ve kakšna je hitrost net porta na eon boxu? 100 ali 1000 mbs?
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

XS!D3 ::

100Mbps

M.B. ::

Če rabiš za delo internet nebi priporočal da imaš istega ponudnika fiksne in mobilne telefinije. V začetku leta je bil nek izpad interneta in ni delala ne fiksna ne mobilna ne telemachu. Kako uro pa pol. Če bi mel drugega ponudnika mobilne nebi bil problem. Res je da se to redko zgodi, ampak je vseeno bolj verjetno da bo pri istem ponudniku oboje dol padlo kot pa pri dveh različnih.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

drvo ::

Zdravo, zanima me, če je informacija, ki je potrebna za registracijo v moj telemach(številka kupca in številka pogodbe), res vidna samo na računu? Težava je, ker sem ravno sklenil pogodbo in še nimam računa iz katerega bi razbral te podatke.

drvo ::

Po enem dnevu na telemachu razočaran. V živo programi še delujejo pogled nazaj je katastrofa. Vsakih par sekund zadeva zmrzne ali slika celo izgine(neuporabno)in zaenkrat je povezan samo en tv. Je to za telemach normalno?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

misek ::

drvo je izjavil:

Po enem dnevu na telemachu razočaran. V živo programi še delujejo pogled nazaj je katastrofa. Vsakih par sekund zadeva zmrzne ali slika celo izgine(neuporabno)in zaenkrat je povezan samo en tv. Je to za telemach normalno?
A se ti takšno delovanje res zdi normalno? Pokliči na tehnično pomoč, da ti pošljejo serviserja.

drvo ::

Seveda ne.

;-) ::

Zakaj odkar imam telemach vsak teden dvakrat dobim klic o nekih ponudbah mobilnih storitev raznih zunanjih prodajalcev za telemach. Kam oni posredujejo nase podatke?

drvo ::

Zdaj sem izklopil box in modem in dela normalno. Zaenkrat. Zgleda, da so reseti modemov stvar, ki je pri telemachu še niso uspeli razrešiti. Precej let smo bili na telemachu in reseti modemov zaradi nedelovanja interneta so bili pogosti(prepogosti). Pred dvema letoma smo šli na telekom in zadeva je delovala dve leti brez ene težave. Prvi dan ponovno pri telemachu in že prvi reset. ? upam, da mi ne bo preveč žal.

misek ::

drvo je izjavil:

Prvi dan ponovno pri telemachu in že prvi reset.
Potem pa tukaj eni pišejo, kako zanič je telemach. Očitno že ni, če ljudje prihajate nazaj :D

Jarno ::

Telemach na kablu je dokaj OK. Kvaliteta slike "on-demand" pri ogledu nazaj je sicer slabša pri HD vsebinah, zato ne uporabljam preveč.
Sicer pa uporabljam dekodirno kartico namesto škatle, ampak zgleda, da to ni preveč razširjeno.
#65W!

drvo ::

misek je izjavil:

drvo je izjavil:

Prvi dan ponovno pri telemachu in že prvi reset.
Potem pa tukaj eni pišejo, kako zanič je telemach. Očitno že ni, če ljudje prihajate nazaj :D


Pravijo, da gre osel samo enkrat na led. Zgleda, da smo eni bolj nori od oslov :)
No, mogoče bo od zdaj v redu. Za telekom pa resnično brez pripomb. V dveh letih ni bilo niti enega izpada.

Zak0n ::

drvo je izjavil:

Zdaj sem izklopil box in modem in dela normalno. Zaenkrat. Zgleda, da so reseti modemov stvar, ki je pri telemachu še niso uspeli razrešiti. Precej let smo bili na telemachu in reseti modemov zaradi nedelovanja interneta so bili pogosti(prepogosti). Pred dvema letoma smo šli na telekom in zadeva je delovala dve leti brez ene težave. Prvi dan ponovno pri telemachu in že prvi reset. ? upam, da mi ne bo preveč žal.



Sam sem imel enake tezave na starejšem modemu, CISCO. V zivo je vse delalo super, ogled nazaj je pa vcasih štekal (črna slika) ma tud na nekaj minut, potem pa delal naprej.

Zahteval sem, da mi modem zamenajo, sedaj imam UBEE. Prav tako sem dokupil wifi router (TP-Link Archer C6), ker njihovi modemi/routerji so bolj cigu migu in se hitro prevec obremenijo. Tako da imam na UBEE izklopen wifi in samo router prkloplen, ostalo pa na tp linku. Probi z kakim drugim modem/router kombinacijo, ce je mozno da vidis kje bi bila težava.

bedarija ::

drvo je izjavil:

misek je izjavil:

drvo je izjavil:

Prvi dan ponovno pri telemachu in že prvi reset.
Potem pa tukaj eni pišejo, kako zanič je telemach. Očitno že ni, če ljudje prihajate nazaj :D


Pravijo, da gre osel samo enkrat na led. Zgleda, da smo eni bolj nori od oslov :)
No, mogoče bo od zdaj v redu. Za telekom pa resnično brez pripomb. V dveh letih ni bilo niti enega izpada.


en dan si na telemachu pa govoriš kot da bi ti štekalo nonstop že en emesec, daj se mal umiri, pač maš ti neke težave, jaz sem že 20 let gor pa mi dela vse BP, mel sem edino probleme s starim TV-jem ki mi ni prikazoval katere vsebine se vrtijo na določenih kanalih, sem mislil da je conax ali telemach kriv, je bil pač TV. eon TV aplikacijo vrtim na T-2 omrežju na drugi lokaciji in dela odlično in tekoče. eon mobilna aplikacija mi dela na samsungu J7 iz leta 2016 tekoče.

drvo ::

bedarija je izjavil:

drvo je izjavil:

misek je izjavil:

drvo je izjavil:

Prvi dan ponovno pri telemachu in že prvi reset.
Potem pa tukaj eni pišejo, kako zanič je telemach. Očitno že ni, če ljudje prihajate nazaj :D


Pravijo, da gre osel samo enkrat na led. Zgleda, da smo eni bolj nori od oslov :)
No, mogoče bo od zdaj v redu. Za telekom pa resnično brez pripomb. V dveh letih ni bilo niti enega izpada.


en dan si na telemachu pa govoriš kot da bi ti štekalo nonstop že en emesec, daj se mal umiri, pač maš ti neke težave, jaz sem že 20 let gor pa mi dela vse BP, mel sem edino probleme s starim TV-jem ki mi ni prikazoval katere vsebine se vrtijo na določenih kanalih, sem mislil da je conax ali telemach kriv, je bil pač TV. eon TV aplikacijo vrtim na T-2 omrežju na drugi lokaciji in dela odlično in tekoče. eon mobilna aplikacija mi dela na samsungu J7 iz leta 2016 tekoče.


Do pred dvema letoma smo imeli telemach vsaj 10, prej še več let, takrat so bili reseti prepogosto potrebni, tudi izpadi celotnega sistema, zato slaba volja, ko po dveh letih ugotoviš, da se ni kaj dosti spremenilo. No, bomo videli, po resetu zdaj dela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

bedarija ::

men je pred 10 leti tudi wifi dol padal, in sem ga moral dobesedno vsak dan resetirat, samo spet, problem ni bil v telemachu ampak cheap wifi škatlici. ko sem kupil tp-link se ga nisem dotaknil nekje 8 let, zdaj je pa počasi tudi ta potreben nekje 1 reset na par dni. bo treba menjat. telemach omrežje mi pa nikoli ni problemov delalo ali da bi dol padlo, sem pa iz LJ seveda.

drvo ::

Torej je problem v telemachu, ker oni šparajo pri cheap wi fi škatlici.
PS - potreben je bil reset številka 2.

Zak0n ::

drvo je izjavil:

Torej je problem v telemachu, ker oni šparajo pri cheap wi fi škatlici.
PS - potreben je bil reset številka 2.



Mislim, da za 'đabe' zadevo je OK. Mislim pa da vsi vemo, da kdor zeli imet stabilno omrezje, da kupi locen router.

PrimozR ::

FYI, danes je živo sliko med smučanjem konstnatno metalo ven za ~5 sekund.

Kar se tiče Ubee-ja, sam sem se ga sprva ogibal, ker se ga ni dalo nastaviti v bridge mode, samo kot router, ko so to spremenili, sem ga pa vzel. Načeloma brez nekih hujših težav, imam pa doma RPi in rele backpack, da implementiram router/modem reseter (pinganje Googla, če ni odgovora, na štrom resetira obe škatli).

bedarija ::

drvo je izjavil:

Torej je problem v telemachu, ker oni šparajo pri cheap wi fi škatlici.
PS - potreben je bil reset številka 2.


nisem od njih wifi škatle dubu ... to je še iz časov ko so ti samo modem postavil doma wifi si si pa sam kupil in je fotr nek netgear prinesu domov ki je bil podn.

Dominator ::

Mogoče neumno vprašanje ... Bi lahko EON in TV uporabljal namesto laptopa, če nabavim wireless tipkovnico? Za nezahtevna opravila - brskanje po spletu, urejanje dokumentov (word, Excel)? Ravno danes so ga priklopili in na prvo žogo se mi zdi, da bi to šlo.

LapD ::

Na prvo žogo gre, v praksi je pa to mukotrpno početje. Browserji za android tv so katastrofa, če sideloadaš chrome ali firefox pa bodo težave z daljincem.
web&motion designer

Ales ::

S priklopljeno tipkovnico in miško ne bo nobenih težav z daljincem... ;)

bedarija ::

že ampak browserji na TV-ju so res en k. ponavadi rama manjka ali pa na splošno konjske moči celotnemu boxu in vse šteka.

OK.d ::

To je samo za mazohiste;)
LPOK.d

Dominator ::

Ugotavljam, ja. V teoriji se mi je zdelo verjetno, v praksi ni sans.

Dominator ::

Kako lahko iz PCja na TV preko EONa predvajam lokalno shranjen film? Konkretno gre za MKV.

PrimozR ::

Poglej, kako lahko chromecastaš. Opcija je, da na računalniku postaviš Plex server, na EON pa lahko daš aplikacijo. Mogoče se da tudi nekako prek DLNA, ampak jaz ponavadi predvajam tako, da s telefona chromecastam vsebine prek Plexa, ker imam itak na serverju postavljen Plex server tudi zaradi drugih stvari.

modelno1 ::

Castaš lahko tudi z VLCjem...

Navodila.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

paratom ::

Za cenjene komentatorje imam vprašanje. Pa nekaj mojih izkušenj. Že kakšni dve leti uporabljam EON in je bilo bolj ali manj ok, imam ga na TV čez android TV box. Uporabljam miško. EON je še originalni 1.8. Zadnji teden pa opažam, da je vse manj posnetkov za nazaj, ki ne zmrznejo na začetku, ko klikneš nanje ali se ne pokaže zelena slika. Vse večkrat se pojavi ko zadeva teče "Prenos je bil prekinjen", neko sivo obvestilo o napaki. Pravim prej, do pred kratkim (teden, dva) tega ni bilo oziroma ni bilo tako pogosto, da bi bilo preveč moteče. Paket so mi zamenjali pred dvema mesecema na EON. Resetiral sem modem.

1. Je to kaj povezano z Boxom? Na nastavitvah sem zmanjaš osveževanje na 50HZ iz 60. Pa ni nič kaj bolje. Ali se je EON kaj spremenil in Box ni več primeren? Je 8 jederni.
2. Bi ga moral dati na novejšo verzijo EONa? 3.4? Za moj okus je verzija zelo nepregledna in zahteva telemachov daljinec. Z miško se s težavo prebijaš skozi, na 1.8 pa je to lahko.

Na drugi TV sem inštaliral EON, z drugim Boxom. Na začetku je zavražal inštalacijo, da mobilna naprava zanj ni primerna, iz google playa. Ko sem ga snel iz drugih strani in ne iz playa, mi ga je uspelo naložiti. Samo brskanje z miško po programih je težavno. TV box je 4 jedrni pa se počasi obnaša. Ko program teče, je v redu.

Kakšne so zahteve za EON glede zmogljivosti TV boxov? Se je to kaj spremenilo? Ali se je EON spremenil.

misek ::

V zadnjih dneh sem opazil, da so precej programov preimenovali (publishingPoint-e). Morda jim sistem kot celota še ne deluje čisto ok.

tedy89 ::

No tudi mene neki zanima glede tega cudeznega eona. Mam paket total tv trio extra lte, zaenkrat pac ta eon najvec uporabljam preko aplikacije na prenosniku in prek hdmi povezem na tv da deluje. Tv je sicer starejsi(samsung), od zacetka je to kr deloval zadne cajte pa steka skos.. Se najbol deluje ko mam nastimam kvaliteto visoka(do 4mbps) ker na samodejno je ocitno povezava tok slaba da ne gre. Povezavo mam pa kar preko utp kabla iz modema do prenosnika,sem mislil da bo to popravil hitrost bolj kot pa preko wi-fija? Sem pa zasledil da se po porabljenjih 100gb v mesecu hitrost avtomatsko obcutno zniza, torej verjetno ne bo v tem paketu ki ga mam trenutno ne bo pomagalo nic, ali pac?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tedy89 ()

Zak0n ::

tedy89 je izjavil:

No tudi mene neki zanima glede tega cudeznega eona. Mam paket total tv trio extra lte, zaenkrat pac ta eon najvec uporabljam preko aplikacije na prenosniku in prek hdmi povezem na tv da deluje. Tv je sicer starejsi(samsung), od zacetka je to kr deloval zadne cajte pa steka skos.. Se najbol deluje ko mam nastimam kvaliteto visoka(do 4mbps) ker na samodejno je ocitno povezava tok slaba da ne gre. Povezavo mam pa kar preko utp kabla iz modema do prenosnika,sem mislil da bo to popravil hitrost bolj kot pa preko wi-fija? Sem pa zasledil da se po porabljenjih 100gb v mesecu hitrost avtomatsko obcutno zniza, torej verjetno ne bo v tem paketu ki ga mam trenutno ne bo pomagalo nic, ali pac?



Najbolje bi bilo, da opravis speed test (test hitrosti) na spletni strani kot je ta: https://www.speedtest.net/ pa bos ugotovil a je morda hitrost kriva, da zadeva steka.

Je pa eon naceloma (tako pravijo) precej obcutljiv na slabe povezave. Starejsi D3GO je sliko kompresiral - kockasta, pri eonu pa zasteka oz. izgine.

Doma imamo EON ze kako leto, po kupljenemu locenem routerju deluje brez tezav. Je pa res, da imam linijo hitro (500Mbps)

tedy89 ::

Ja ja povezava je skromna ker se hitrost po prejetih 100gb toliko zniza najbrz. A ma kej veze, ce v moznosti omrezne kartice omejim do 100gb.. To je itak sam zato da sproti vidim koliko porabim

XS!D3 ::

Zak0n je izjavil:


Je pa eon naceloma (tako pravijo) precej obcutljiv na slabe povezave. Starejsi D3GO je sliko kompresiral - kockasta, pri eonu pa zasteka oz. izgine.

Kompresira se seveda v obeh primerih (nekompresiran 1080p stream rabi sicer par Gb/s), kockanje s tem nima veze, kvečemu razlika v transportu. Pri EONu zaradi transporta nima kaj kockat, ker se uporablja TCP, tako da stream pride čez tak kot more ali pa sploh ne (oziroma ne prevočasno). Lahko kocka edino zaradi težav na izvoru ali klientu.

Podpira pa EON adaptive streaming, tako da bi moral preklopit na nižjo kvaliteto, če ni na voljo dovolj pasovno širine (je pa to preklapljanje precej odvisno tudi od klienta). Je pa še vedno problem, če pade hitrost pod neko minimalno, ki je potrebna za najslabšo kvaliteto.

tedy89 ::

Ja saj kakor sem omenil, ce dam kvaliteta na visoka se dokaj normalno dela. Samodejno ne deluje oziroma steka veliko. A pa je mozno da gre povezava tut preko mobilnih podatkov na prenosniku? Tudi ko grem na tisto stran 192.168. mam nastiman tam samodejno.. Utp kabel mam pa iz prenosnika v modem v wan/lan. Dokaj nejasno mi je zato tko nejasno tudi pisem:))

Zak0n ::

tedy89 je izjavil:

Ja saj kakor sem omenil, ce dam kvaliteta na visoka se dokaj normalno dela. Samodejno ne deluje oziroma steka veliko. A pa je mozno da gre povezava tut preko mobilnih podatkov na prenosniku? Tudi ko grem na tisto stran 192.168. mam nastiman tam samodejno.. Utp kabel mam pa iz prenosnika v modem v wan/lan. Dokaj nejasno mi je zato tko nejasno tudi pisem:))


Ce bos podatke omejil na 100gb, ti po 100gb sploh ne bo vec prenasal pomojem, in ti nic ne bo delal. Ce si omejen z temi 100GB je boljs, da znizas kvaliteto slike. Eon kar precej porabi. Pri 4Mbps je to 1,8gb prenosa na uro. Pri samodejno pa mislim da gre celo do 7Mbps, skor x2 poraba. Kok ti pa speed test pokaze trenutno hitrost linije?

Ti gledas eon na prenosniku ane? Naceloma bi utp delal bolj kot prek wifi, ker pri utp so izgube manjhne, pri wifi pa pac odvisno od routerja, lokacije itd...

Jst sm mel tezave da mi je EON na tv steku. Je bil kriv starejsi modem. Sem uporabljal ga tudi kot wifi in je ocitno bil preobremenjen. Modem so mi zaradi paketa potem itak zamenali. Tehnik je sicer omenil, da so modemi bolj tak tak, da ni glih fajn na njih met vec kot 3-4 naprave povezane. Zato sem dokupil locen wifi router. Tako da imam na modemu izklopjen wifi, in laufa loceno na routerju. In od takrat mi eon niti enkrat ni zastekal na televiziji.


Ampak pr teb je pomojem bolj problem to, da je prenos podatkov majhen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zak0n ()

tedy89 ::

Ja speed test pokaze res zlo mal, tko da itak hitrost v tem paketu se toliko zmanjsa zato je tako.
Jst mam modem huawei b315 lte cpe, tega sm pac dobil, a je kaka opcija da bi ga tut men zamenjali, ali pa da sam kupim tudi locen router? Sam ce je tak paket potem nic ne more pomagat, razen seveda menjava paketa. Ce na telemach klices vecinoma nimajo pojma, mors bit res vztrajen tko da se bo treba pozanimat. Sem si pa sam kriv ko sem videl neomejeno... Podatki so ze neomejeni ja, hitrost pa ne banda:)) Kar pise spodaj v drobnem tisku, kar sem opazil nedolgo nazaj sele, in nisem edini, ki je sele naknadno opazil da hitrost pade. Jih je nekdo celo tozu, da zavajajo folk, ce sm prav zasledil:D

Zak0n ::

tedy89 je izjavil:

Ja speed test pokaze res zlo mal, tko da itak hitrost v tem paketu se toliko zmanjsa zato je tako.
Jst mam modem huawei b315 lte cpe, tega sm pac dobil, a je kaka opcija da bi ga tut men zamenjali, ali pa da sam kupim tudi locen router? Sam ce je tak paket potem nic ne more pomagat, razen seveda menjava paketa. Ce na telemach klices vecinoma nimajo pojma, mors bit res vztrajen tko da se bo treba pozanimat. Sem si pa sam kriv ko sem videl neomejeno... Podatki so ze neomejeni ja, hitrost pa ne banda:)) Kar pise spodaj v drobnem tisku, kar sem opazil nedolgo nazaj sele, in nisem edini, ki je sele naknadno opazil da hitrost pade. Jih je nekdo celo tozu, da zavajajo folk, ce sm prav zasledil:D


Bo potem kar paket ja :p. Jah pri teh zadevah je treba biti res pazljiv. Jst pac vem, da grem vedno vse vse prebrat. Od zgoraj do spodaj. Razmisli, glede na potrebe kaksne mas, o drugem paketu :). Sam predvidevam, da si na taksni lokaciji, da ne pridejo 'normalni' paketi na razpolago? Mislim da lahko celo na spletni strani nekje pogledas, glede na naslov, kaksne opcije mas na voljo.

XS!D3 ::

tedy89 je izjavil:

Ja speed test pokaze res zlo mal, tko da itak hitrost v tem paketu se toliko zmanjsa zato je tako.
Jst mam modem huawei b315 lte cpe, tega sm pac dobil, a je kaka opcija da bi ga tut men zamenjali, ali pa da sam kupim tudi locen router? Sam ce je tak paket potem nic ne more pomagat, razen seveda menjava paketa. Ce na telemach klices vecinoma nimajo pojma, mors bit res vztrajen tko da se bo treba pozanimat. Sem si pa sam kriv ko sem videl neomejeno... Podatki so ze neomejeni ja, hitrost pa ne banda:)) Kar pise spodaj v drobnem tisku, kar sem opazil nedolgo nazaj sele, in nisem edini, ki je sele naknadno opazil da hitrost pade. Jih je nekdo celo tozu, da zavajajo folk, ce sm prav zasledil:D

Najnižja kvaliteta (lahko probaš ročno omejit v nastavitvah) bi še vedno mogla delat, je pa res, da je to bolj kot ne negledljivo. Če se prav spomnim se sicer hitrost po 200GB omeji ne 2/1, v tem primeru bi morala tudi srednja kvaliteta še nekako delat, če ne počneš zraven nič drugega. Drug router tu žal ne bo pomagal.

Na žalost pa tudi neki drugih resnično neomejenih paketov preko LTE skoraj nimaš. A1 je imel, če si vzel zraven še TV opcijo, pa so kolikor vem tudi to ukinili. Če se ne motim, je edino tale Telekomova opcija resnično nima kapice in se da recimo doplačat tudi 20/5 ali 50/10, če seveda omrežje na tvojem koncu to prebavi. Mogoče je za preverit.

Enakaty ::

Pozdravljeni,
Lahko EON daljinski upravljalnik tudi sprogramiram (kot pri D3) da je upravljalnik tudi za TV (da nimam dveh daljincev). Če pritisnem TV gumb, na tv ne delujejo nobeni ukazi. Imam Panasonic tv.

Vanquish ::

Enakaty je izjavil:

Pozdravljeni,
Lahko EON daljinski upravljalnik tudi sprogramiram (kot pri D3) da je upravljalnik tudi za TV (da nimam dveh daljincev). Če pritisnem TV gumb, na tv ne delujejo nobeni ukazi. Imam Panasonic tv.


lahko, ampak je katastrofa programiranje. Probaj na youtube najt video - je en v slo-tech ga objavil

-JM- ::

Enakaty ::

Ta video sem našla, vendar nekoliko presega moje znanje o računalništvu ?. Obstaja še kakšna druga opcija? Ali se naj pač kar sprijaznim, da bomo sedaj morali imeti dva daljinca? Me kar malo jezi, da je na D3 delalo, NA EON boxu pa ne dela ??

-JM- ::


Zaenkrat ni druge rešitve.
V zgornjem videu je bolj podrobno opisano, meni je uspelo, vendar ne v prvo. Zataknilo se je, ko bi moral klikniti na "START DAS DEMO" pa se ni nič zgodilo. Do tega koraka je šlo brez problema.
Problem je bil, ker očitno daljinec ni bil pravilno uparjen z boxom in je deloval samo v IR načinu, torej mora obvezno delovati preko bluetooth-a

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -JM- ()
««
29 / 49
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telemach (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
23932740 (1150) Han
»

Eon Telemach in Android box (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
15247084 (1281) i8t76
»

Smart TV in aplikacija EON (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
341136981 (8772) zitrus
»

Chromecast 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
31557380 (7072) predi
»

Telemach EON TV

Oddelek: Omrežja in internet
3310985 (5377) Daniel

Več podobnih tem