» »

kako se rešit creepy pajkov? (je sploh možno)

kako se rešit creepy pajkov? (je sploh možno)

shintaro ::

mene tolko to muči !


Vse ql lepo na pcju in kr naenkrat nek uber creepy pajek prleti, tiste tanavadni me ne motijo. Problem je ko se prikažejo tisti res grdi, veliki , kosmati itd. , takoj ga morem ubit in če mi ne uspe in nism siguren da sm ga, mam pol eno uro sekiranja da mi bo lezu ko spim.
Pridejo čez okno. En cajt je bil mir zdej jih je spet dosti. Enkrat mi je en začel lezt preko miške na dlan in skoraj infarkt, un super creepy tip.

Sovražim te grde pajke in mi pokvarijo feel, se sploh da kaj naredit da jih nimam v sobo? Dovolj da vidim enga enkrat na mesec in je dovolj da mi pokvari feeling. Kr naenkrat mi je soba pekel.
  • zaklenilo: zee ()

pegasus ::

Torej niso problem pajki ampak tvoj odnos do njih?

Magic1 ::

Hehe, meni tudi zna pridet mimo komarnika. Sem ga že enkrat čez okno vrgel pa je prišel nazaj. Na srečo se zadržuje na hodniku.
Magic

shintaro ::

pegasus je izjavil:

Torej niso problem pajki ampak tvoj odnos do njih?


problem so pajki, sej nobenemu niso všeč al komu paše met neke creepy looking žuželke po sobi???

Magic1 je izjavil:

Hehe, meni tudi zna pridet mimo komarnika. Sem ga že enkrat čez okno vrgel pa je prišel nazaj. Na srečo se zadržuje na hodniku.


ma se hecaš, to moreš enga po enga exterminirat, edina možnost k poznam da jih bo manj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

kingsix ::

Saj menda je kak ded pri hiši..pokliči njega.

vostok_1 ::

Maš srečo, mislim, da je sezona parjenja mimo, drugače bi lahko imel polno sobo mini pajkov, ki bodo zrasli veliki kot mati. Logično je da se skrijejo v najbolj temačne kotičke tvoje sobe, saj le tam so varni.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

janezvalva ::

jaz pustim pajke na miru ker iztrebljajo ostale žuželke kot so muhe, ličinke, mravlje. tako imam mir.
konc koncev pajki niso nevarni, če te ugriznejo dobiš le rdečo buško par dni.

če pa nočeš pajkov uredi okolico okrog hiše, redna košnja trave, trava naj bo čim krajša, lahko posadiš okrasno grmovje kot npr sivka ali pepermint katerih se pajki izogibajo

sivko lahko tudi posušiš ter jo hraniš v stanovanju, ter je prijetnega vonja

več:
http://commonsensehome.com/natural-spid...

Cervantes ::

Meni pajkci niso nič creepy.
Creepy je folk.

Samael ::

Problem je tvoj odnos do pajkov. Malo vec dialoga, manj morilskih nagnjenj s tvoje strani, pa bo zivljenje v sozitju s pajki cisto lepo teklo.

Unknown_001 ::

Kolega... kaj naj ti rečem... pajčevno za začetek omet pa posesaj po vogalih to je pa to. Za zihr lahk z RAID om pošpricaš.

Pajki ti ne delajo nobene škode, kot že povedano. Zoprni so bolj iz stališča da ti pajčevno vsepovsod navlečejo po vogalih. Ko jih enkrat počistiš imaš za dalj časa mir. Torej, ko boš tedensko sesal stanovanje potegni še morebitno pajčevino iz vogalov in to je to.

Sicer pa ne vem kako so vam lahko pajki grozni in fuj fej. Meni osebno so med bolj fascinantnimi živimi bitji na svetu. Tudi lepi so lahko. Bi se pa izogibal raznih črnih vdov, kakšnih Atraxov itd. Beštij ki te lahko celo pod rušo ali pa v bolnico spravijo z ugrizom.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

[D]emon ::

shintaro je izjavil:

sej nobenemu niso všeč al komu paše met neke creepy looking žuželke po sobi???


Vcasih je veljalo, da pajki v hisi prinasajo sreco. Nimam nic proti njim. Oni pustijo mene na miru, jaz pa njih. Razen vcasih kaksnega prestavim, ce se mi kam na nerodno mesto usede.

Mimogrede, od nekje 800-1000 vrst pajkov v Sloveniji je samo ena taka, ki ima bolec ugriz, s katerim te lahko spravi do zdravnika. Ostali so nenevarni. Crnih vdov naceloma pri nas ni.

Pa sladke sanje.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Unknown_001 ::

Funny fact. Človek med spanjem vsak mesec baje v povprečju poje 3 pajke ;)
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Ganon ::

Ojoj, ne govori. Sovražim jih. Zadnjič ležim v postelji, gledam televizijo in kar naenkrat v kotičku desnega očesa zagledam precej veliko črno piko na zidu, ki se drži postelje. Obrnem glavo in zagledam kosmatega ogabneža, premera kakšne štiri centimetre. Ogromen je bil, redko vidim tako velike pajke, sploh pa ne v stanovanju. Nisem ga hotel razmazati po zidu in ker sem se bal, da bo kam ušel, sem refleksno zagrabil pločevinko, ki je bila pri roki in ga pokril s spodnjim delom. Boljše, da ne govorim, kakšne kolobicije so se takrat začele. :)) 8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

Unknown_001 ::

Ni važen okus. Važno je, da so proteini :D
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

D3m0r4l1z3d ::

Pajek ni žuželka.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Baja ::

pajki so kul. polovijo marsikaj bolj nadležnega. vecinoma spucam samo zapuščeno pajčevino. si pa me včasih privoščijo malo med spanjem :)

Unknown_001 je izjavil:

Funny fact. Človek med spanjem vsak mesec baje v povprečju poje 3 pajke ;)


zdaj vem zakaj :D

nurse013 ::

A sršene imaš tudi?
Matr,to je šele sranje!
Ka pa pajek...
:)
you gotta be kidding me...

Scaramouche ::

Jaz jih pustim v sobi, razen če vidim da ne bo ulovil komarjev in se kar naprej sprehaja, potem ga vzamem v roko in vržem ven...

[D]emon ::

Unknown_001 je izjavil:

Funny fact. Človek med spanjem vsak mesec baje v povprečju poje 3 pajke ;)


A lahko nehate s propagiranjem tega bullshita ?
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

ales85 ::

Tudi meni niso sploh nic vsec. Kot bi nekateri napisali, grozni, fuj in fej. Ampak le, ce splezajo name. Sicer jih lepo ulovim in odnesem ven.

zee ::

Muči se kje drugje.

shintaro je izjavil:

mene tolko to muči !


Vse ql lepo na pcju in kr naenkrat nek uber creepy pajek prleti, tiste tanavadni me ne motijo. Problem je ko se prikažejo tisti res grdi, veliki , kosmati itd. , takoj ga morem ubit in če mi ne uspe in nism siguren da sm ga, mam pol eno uro sekiranja da mi bo lezu ko spim.
Pridejo čez okno. En cajt je bil mir zdej jih je spet dosti. Enkrat mi je en začel lezt preko miške na dlan in skoraj infarkt, un super creepy tip.

Sovražim te grde pajke in mi pokvarijo feel, se sploh da kaj naredit da jih nimam v sobo? Dovolj da vidim enga enkrat na mesec in je dovolj da mi pokvari feeling. Kr naenkrat mi je soba pekel.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pajek

Oddelek: Loža
94167 (3845) janezvalva
»

Dirt nest poln mrtvih pajkov :S

Oddelek: Loža
216613 (5461) fikus_
»

Kako se rešiti pajkov v sobi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5922301 (16913) s6c-gEL
»

električni živa žica kot ščit proti neletečim insektom

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
7952 (678) RuskiSnajper
»

ugriz pajka (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8525674 (20398) k4vz0024

Več podobnih tem