» »

Evropsko prvenstvo v košarki 2017

Evropsko prvenstvo v košarki 2017

««
18 / 19
»»

Okapi ::

Aja, ker mi se pa ne bi pritoževali čez vse, če bi izgubili.

Samael ::

judoka ::

Daneu je bil aktiven precej pred mojim casom, vse kar vem o njemu je tisto kar mi je povedal fotr. Kot pravi mu je Real Madrid ponujan bianco ček, samo da pride. Skratka top igralec v Evropi. To da je bil
kapetan tiste legendarne reprezentance tudi nekaj pove. Ce se prav spomnim je bila tisto prva zlata medalja za Jugoslavijo v kosarki, podobno kot tale slovenska za nas.
Skratka clovek je legenda. Ampak vseeno, Goran premika meje in v NBA in z Slovenijo, ki crpa igralce iz 10x manjsega bazena, kot pa bivsa Jugoslavija, zato je tudi zame
GOAT. Bi pa rekel da si vse legende zasluzijo respect.

bambam20 ::

Samael je izjavil:

Izgleda, da Igor ostane. http://siol.net/sportal/kosarka/selekto...



Igorjev status trenerja bo zamrznjen. Kvalifikacije bo pa vodil Lakovič.

Scaramouche ::

Samael je izjavil:

Izgleda, da Igor ostane. http://siol.net/sportal/kosarka/selekto...
Mozno pa tudi, da Toni http://siol.net/sportal/kosarka/se-bo-r...



Če Igor ostane je to dobro za mentaliteto mirnosti in seveda da Goran pride nazaj...

Zdaj bi pa lahko delali na tem da še koga not povabimo, imeli smo srečo z poškodbami, nismo jih imeli res veliko, kak Udrih,Vujačić,Nachbar,Z.Dragić so zelo dobrodošli in tudi mislim da ne bo trenja med igralci...


Šta je bilo, prošlo je....

Drevesce ::

Pa kakšen Udrih pa kakšen Vujačić !?!? Nachbar pa bo čez 2 leti star 39 let.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

bambam20 ::

Drevesce je izjavil:

Pa kakšen Udrih !?!?


Tisti, ki bo leta 2019 star 37. ;((

Drevesce ::

Res ne vidim enega samega razloga, zakaj bi njiju vabili v reprezentanco. Sploh še govorita slovensko? Ko bi vsaj govorili o dveh nadpovprečnima igralcema. Raje vidim, da Rebec igra na playu kot pa Udrih. Saškota sploh ne bom omenjal...

bambam20 ::

Drevesce je izjavil:

Res ne vidim enega samega razloga, zakaj bi njiju vabili v reprezentanco. Sploh še govorita slovensko? Ko bi vsaj govorili o dveh nadpovprečnima igralcema. Raje vidim, da Rebec igra na playu kot pa Udrih. Saškota sploh ne bom omenjal...



Saj sta nadpovprečna. Samo Udrih bo čez 2 leti star 37 in že nekaj let ima probleme z igranjem dobre obrambe v NBA. Pač, staranje terja hitrost.

Vujačić bo 2019 star 35. ON bi celo pogojno lahko igral, čeprav ima kriminalno slab met in njegova obramba je dvomljiva.

Nachabar pa zagotovo pri 39-ih ne bo igral.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Scaramouche ::

Kok je že star Ginobili?

Scaramouche ::

Kot zanimivost!


Bilo je sjajno biti deo ovog tima. Saigrači su me dobro prihvatili. Svi pričaju engleski tako da ni tu nije bilo problema. Kokoškov je najbolji trener koji me je ikada trenirao. Naučio sam mnogo od njega", rekao je Rendolf.

Kada je reč o utakmici između Slovenije i Letonije, Rendolf je ceo meč bio u "sukobu" sa Porzingisom, a na kraju meča je sve kulminiralo kada je umalo došlo do tuče.

Posle te utakmice, mnogi navijači su me 'prozivali'. Čak su i ljudi iz Njujorka ostavljali komentare i govorili mi da sam "Nigga". Pričali su neke gluposti, a neki su mi čak i pretili smrću ukoliko dođem u Njujork. Iskreno, nisam se obazirao na te komentare, ne želim da trošim energiju na takve stvari",


http://www.b92.net/sport/eurobasket2017...

Sarkozy ::

ha
zdaj so zamenjali ploščo
KZ posameznih držav (Španija, Italija, Turčija, Nemčija, Rusija, Grčija)
sedaj zahtevajo od ULEBa da zamenja svoj koledar, da bodo lahko njihovi igralci nastopali na FIBA kvalifikacijah

Vojna se nadaljuje
Ils sont fous ces Slovenes!

šernk ::

zakaj ne tega zahtevajo še od lige NBA?
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

todman74 ::

sirotka je izjavil:

Evo, srbsko jokanje se še kar nadaljuje:



Saj je res jeba, če jih pa Slovenci in Hrvati v športu prehitevajo po levi in po desni. V odbojki so bili letos še najboljši, to je pa tud vse. V individualnih športih so pa itak skromni, glede na število prebivalstva....

bambam20 ::

todman74 je izjavil:

sirotka je izjavil:

Evo, srbsko jokanje se še kar nadaljuje:



Saj je res jeba, če jih pa Slovenci in Hrvati v športu prehitevajo po levi in po desni. V odbojki so bili letos še najboljši, to je pa tud vse. V individualnih športih so pa itak skromni, glede na število prebivalstva....


POvej mi, kje jih Hrvati v košarki prehitevajo? Tale drugorazredna srbska reprezentanca premaga Hrvaško prvorazredno kdaj hočeš.

Samael ::

bambam20 je izjavil:


Vujačić bo 2019 star 35. ON bi celo pogojno lahko igral, čeprav ima kriminalno slab met in njegova obramba je dvomljiva.


Bog ne daj. Med njim in Dragićem ni neke ljubezni. Ko je igral Goran za Sunse je prišlo celo do nekaj bližnjih srečanj in vroče krvi med njima. Tudi tisti znameniti komolec Vujačiča ali pa ob drugi priložnosti mislim da prva Dragićeva tehnična v karieri. Preveč zgodovine, preveč rivalstva, da bi to funkcioniralo.

todman74 ::

bambam20 je izjavil:

todman74 je izjavil:

sirotka je izjavil:

Evo, srbsko jokanje se še kar nadaljuje:



Saj je res jeba, če jih pa Slovenci in Hrvati v športu prehitevajo po levi in po desni. V odbojki so bili letos še najboljši, to je pa tud vse. V individualnih športih so pa itak skromni, glede na število prebivalstva....


POvej mi, kje jih Hrvati v košarki prehitevajo? Tale drugorazredna srbska reprezentanca premaga Hrvaško prvorazredno kdaj hočeš.


Sem napisal v športu...če pa misliš, da je košarka edini šport, ki je kaj vreden (tako kot to počno Srbi), ja potem pa ne. Ampak overall smo Slovenci in Hrvati boljši športniki.

r3dkv1c4 ::

bambam20 je izjavil:

Drevesce je izjavil:

Pa kakšen Udrih !?!?


Tisti, ki bo leta 2019 star 37. ;((

Udrih igra NBA dobro in je na svoji poziciji uspešen.

Ne vem pa, zakaj bi človeka, ki se je izognil repki še kdaj sploh vabili vanjo, ker si tega enostavno ne zasluži.

todman74 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

todman74 je izjavil:

sirotka je izjavil:

Evo, srbsko jokanje se še kar nadaljuje:



Saj je res jeba, če jih pa Slovenci in Hrvati v športu prehitevajo po levi in po desni. V odbojki so bili letos še najboljši, to je pa tud vse. V individualnih športih so pa itak skromni, glede na število prebivalstva....


POvej mi, kje jih Hrvati v košarki prehitevajo? Tale drugorazredna srbska reprezentanca premaga Hrvaško prvorazredno kdaj hočeš.


Sem napisal v športu...če pa misliš, da je košarka edini šport, ki je kaj vreden (tako kot to počno Srbi), ja potem pa ne. Ampak overall smo Slovenci in Hrvati boljši športniki.

Ni poraza, kjer bi Srbi sklonili glave in priznali, pa naj bo to v politiki, športu, poslu, .....
Pač zagaman narod.

Koga brigajo.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

r3dkv1c4 ::

Okapi je izjavil:

Aja, ker mi se pa ne bi pritoževali čez vse, če bi izgubili.

To ni pravo vprašanje.

Dvomim, da bi se pritoževali, če bi izgubili 10 pik....kjer je jasno, da tekmec nikakor ni kos nalogi.

Drugo je, če zgubiš za koš.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

mikhaair ::

Meni ja pa tukaj super napisano.

http://telesport.telegram.hr/analize/zl...

Paul30 ::

Sm gledal še enkrat posnetke tekem. Srbi so igrali umazano(načrten konstanten pritisk na sodnike umazani fauli, da bi naše sprovociral,..), pritisk na sodnike,.. V zadnji četrtini nisem imel občutka, da bi srbe kaj koli oškodovali. Za tehnične so si sami krivi, celo sodnik je 2 krat v zadnji četrtini dosodil v korist srbom, čeprav ni bilo nič ter bi Slovenija morala dobit žogo,..

Naši so popolnoma zasluženo zmagali celo z poškodbo Dončiča. Srbi so pač tak narod narod, ki so nas tudi vojaško napadli v času naše osamosvojitve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Paul30 ()

Scaramouche ::

Neumno je reči ker se Udrih ni razumel z takratnim vodstvom ga moramo prikrajšat, naj mu se da povabilo, drug trener je, več možnosti ima za kolajno, dobro bi prišel...

Glede Vuje, sej se dosti američanov sfajta pa igrajo skupaj za državo!

Sej ne rabi bit od Gorana naj frend, sam naj se postav na trico ko bo odprt...

judoka ::

Udrih, Nachbar in Vujacic so na koncu kariere. Dvomim, da so sploh zainteresirani. Se mi zdi, da Nachbar ni zelel sodelovat v zdajsnjem projektu.
Ce bi bila Udrih in Vujacic realna opcija, bi igrala ze tole EP, glede na to, da so v zvezi zdaj kosarkasi iz njune generacije (Rasho, Milic, Jaka,..)
Branilci itak niso tak problem kot visoki igralci. Glavna naloga je da se preprica Vidmarja da ne zakljuci reprezentancne kariere.

šernk ::

Udriha vlačit v to reprezentanco je kot imeti na voljo 10 ferrarijev za dirkanje, potem pa poklicati enega maserattija. On ni nikoli bil hiter tranzitni igralec. Ima odličen pregled nad igro, vendar bi pomojem ubijal hiter tempo, ki ga je držala reprezentanca od prve do zadnje minute skozi celotno prvenstvo. Po zaslugi tega smo tudi zmagali, hitra, lepa in učinkovita igra.

Vujačiča pa ne rabimo, s svojim egotom bi reprezentanco razdrl. treba je pač vzet širši pogled in ne samo po imenih.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Vazelin ::

Dvomim, da je Udrih zainteresiran za igranje tako da ni skrbi. Raje sisa pina colado čez poletje:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

r3dkv1c4 ::

Scaramouche je izjavil:

Neumno je reči ker se Udrih ni razumel z takratnim vodstvom ga moramo prikrajšat, naj mu se da povabilo, drug trener je, več možnosti ima za kolajno, dobro bi prišel...

Glede Vuje, sej se dosti američanov sfajta pa igrajo skupaj za državo!

Sej ne rabi bit od Gorana naj frend, sam naj se postav na trico ko bo odprt...

Nikakor ne, če se nekoga pokliče v reprezentanco in jo zavrne...pomeni, da tam noče igrat, ostalo je samo balast za medije.

Zakaj bi ga klicali, imel je možnost in je ni želel izkoristit...konec zgodbe.
Kdo je v vodstvu ni problem, s katerim bi se moral ubadat poklicani košarkaš......on je tam, da svoje pokaže na igrišču.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

todman74 ::

Paul30 je izjavil:

Sm gledal še enkrat posnetke tekem. Srbi so igrali umazano(načrten konstanten pritisk na sodnike umazani fauli, da bi naše sprovociral,..), pritisk na sodnike,.. V zadnji četrtini nisem imel občutka, da bi srbe kaj koli oškodovali. Za tehnične so si sami krivi, celo sodnik je 2 krat v zadnji četrtini dosodil v korist srbom, čeprav ni bilo nič ter bi Slovenija morala dobit žogo,..

Naši so popolnoma zasluženo zmagali celo z poškodbo Dončiča. Srbi so pač tak narod narod, ki so nas tudi vojaško napadli v času naše osamosvojitve.


Sicer še nisem gledal cele tekme, ampak tisto kar sem videl, je precej spominjalo na tekmo naših proti Latviji. Tam so se latvijski branilci konstanto zaletavali s telesom v Dragića, Dončića in pa tudi Prepeliča, z namero upočasnitve slovenske igre. Za to precej umazano igro so bili še nagrajeni z sedmimi, osmimi ofenzivnimi prekrški. Srbi pa so dodali še malo igralskih vložkov...zgleda, da dosti spremlajo Marcusa Smarta pri Boston Celticsih.

Scaramouche ::

r3dkv1c4 je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

Neumno je reči ker se Udrih ni razumel z takratnim vodstvom ga moramo prikrajšat, naj mu se da povabilo, drug trener je, več možnosti ima za kolajno, dobro bi prišel...

Glede Vuje, sej se dosti američanov sfajta pa igrajo skupaj za državo!

Sej ne rabi bit od Gorana naj frend, sam naj se postav na trico ko bo odprt...

Nikakor ne, če se nekoga pokliče v reprezentanco in jo zavrne...pomeni, da tam noče igrat, ostalo je samo balast za medije.

Zakaj bi ga klicali, imel je možnost in je ni želel izkoristit...konec zgodbe.
Kdo je v vodstvu ni problem, s katerim bi se moral ubadat poklicani košarkaš......on je tam, da svoje pokaže na igrišču.



Ni res da ni hotel igrati, niso se mogli zmeniti za njegovo vlogo...



»Tokrat prvič odkrito priznam, v reprezentanci hočem polno odgovornost in minutažo,« je ob petkovi predstavitvi slovenske košarkarske reprezentance na Rogli svoja pričakovanja povzel dirigent Beno Udrih in potožil, da nikoli doslej vloge v izbrani vrsti niso bile natančno razdeljene. Njegove besede so dale jasno vedeti, da pričakuje v letošnji zasedbi dominanten položaj ter proste roke na parketu, kar pa je v reprezentanci, ki ima z Goranom Dragičem in Jakom Lakovičem hudo konkurenco že na mestu organizatorja igre, domala nemogoča želja.

http://www.delo.si/sport/beno-udrih-ne-...

Večinoma bi moral Lakoviču klopco greti kar je bilo pa za njega popolna žalitev, ker Goran bi že itak igral SG, ali pa playa ko ga nebi bilo na parketu..

Zdaj pa če bo Lakovič trener, je pa težka, to razumem...

Samo če Gorana ni, bomo še kako rabili nekoga, obnašamo se pa kot da imamo polno dobrih in enakih nadomestitev.

šernk ::

in kdo točno je Udrih, da lahko zahteva on od trenerja koliko in kaj bo igral? Takrat smo bili na playu
daleč najmočnejša država na prvenstvu imeli smo 3 kakovostne playe. No prvenstvo smo na koncu končali na četrtem mestu, ker smo celega morali odigrati z enim playom saj se je Dragić na žalost takrat poškodoval.

V trenutku ko en igralec vodi ekipo, trener v moštvu nima več avtoritete in vse skupaj strmoglavi daleč navzdol, saj začne vsak igrati po svoje. Da bi igralec prišel do mene s tako izjavo, ga avtomatsko izključim pa me lahko linča cela Slovenija.

Letos se je igro komplet zgradilo okoli Dragiča, Dončiča in Randolpha. Tej trije lahko rečemo da so bili bencin, Prepelič in Vidmar pa sta zadevo zakurila, vse kar so drugi rabili narediti je jih zamenjati tistih 15min na tekmo in obdržati visoko hitrost igre. To ZDA uspešno počnejo že cel čas in tudi Španci na vrhuncu jih niso bili sposobni zaustavit.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Kurzweil ::

todman74 je izjavil:

sirotka je izjavil:

Evo, srbsko jokanje se še kar nadaljuje:



Saj je res jeba, če jih pa Slovenci in Hrvati v športu prehitevajo po levi in po desni. V odbojki so bili letos še najboljši, to je pa tud vse. V individualnih športih so pa itak skromni, glede na število prebivalstva....


Tale retardiranost Srbov je pa že prav patetična. Kaj vse sem bral po EPju je res smešno in žalostno obenem. Omenen je bil celo NATO in EU karerega člani smo, Srbi pa niso, pa do tega, da je Melania preko Donalda Trumpa pritiskal na FIBO. Pa seveda do tega, da je itak naša cela reprezentanca srbska, da so sodniki za njih, da je žoga čudna,... da ne naštevam dalje. Res patetično in debilno in to kar lahko prebereš od strani Srba je sposoben samo še Hrvat. Ne priznajo poraza in ga nikdar ne bodo očitno in potem berem kako žalijo (kar zmorejo pravtako Srbi najbolje) od očetov, mater, sester, bratov, babic in ne vem koga še vse na najbolj nizkotne načine. Vedno je proti njim zarota in vedno so oni kao najboljši, pa neglede na to, na katerem področju. Samo oni so sposobni slaviti "zmago" na Kosovskem polju, kjer so gladko padli, delajo se heroje v vojni proti Hrvatom, kjer so pravtako bili ponižani, predvsem v "Oluji", da ne naštevam dalje. Cel svet je vedno kao proti njim - bogi reveži, osebno sem mnenja, da Srbi še dolgo ne bodo za v EU.

In zakaj ta možakar, ki je montiral ta video, ni dodal še sodniških napak v škodo Slovenije? Aja, ker smo spet pristranski. Škoda besed in res pomilovanja vredno kako primitivni in smeši so lahko nekateri Srbi.

bambam20 ::

šernk je izjavil:

in kdo točno je Udrih, da lahko zahteva on od trenerja koliko in kaj bo igral? Takrat smo bili na playu



To je blo 2010 , ko je bil Udrih velika zvezda v NBA. Franšizni igralec. ;((

judoka ::

Res patetično in debilno in to kar lahko prebereš od strani Srba je sposoben samo še Hrvat


V rokometu so Hrvati zgubili tekmo z nami na se bolj bolec nacin, v sportu kjer so sodniki se vecji faktor, kot v kosarki, pa
so sportno priznali poraz. Nobenega jamranja.
Srbi so razred zase in v jamranju in v prestevanju krvnih zrnc.

bambam20 ::

judoka je izjavil:

Res patetično in debilno in to kar lahko prebereš od strani Srba je sposoben samo še Hrvat


V rokometu so Hrvati zgubili tekmo z nami na se bolj bolec nacin, v sportu kjer so sodniki se vecji faktor, kot v kosarki, pa
so sportno priznali poraz. Nobenega jamranja.
Srbi so razred zase in v jamranju in v prestevanju krvnih zrnc.



Boli, boli, ko si olimpijski in svetovni podprvak in potem te "ena mala" Slovenija premaga. ;((

scipascapa ::

todman74 ::

So pa debili na rtvslo.....sem samo napisal, da smo mi in Hrvati boljši v športu kot Srbi, pa sem bil že brisan. Medtem pa neki Acinho al kaj je že, cele slavospeve Srbom piše, laže kako so nam športno čestital, pa je vse v redu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: todman74 ()

bambam20 ::

todman74 je izjavil:

So pa debili na rtvslo.....sem samo napisal, da smo mi in Hrvati boljši v športu kot Srbi,


V Košarki Hrvatov ni od leta 1995 ;((. Pa še tisto so bili igralci produkt stare jugoslovanske šole košarke. Takoj, ko je bila menjava genracije so potonili. Glede kakšno košarko igrajo še dolgo ne bodo nič osvojili. ;((

todman74 ::

bambam20 je izjavil:

todman74 je izjavil:

So pa debili na rtvslo.....sem samo napisal, da smo mi in Hrvati boljši v športu kot Srbi,


V Košarki Hrvatov ni od leta 1995 ;((. Pa še tisto so bili igralci produkt stare jugoslovanske šole košarke. Takoj, ko je bila menjava genracije so potonili. Glede kakšno košarko igrajo še dolgo ne bodo nič osvojili. ;((


Ja, v košarki so slabi, slabši so tudi v odbojki od Srbov, so pa boljši v rokometu, fuzbalu, vaterpolo so si tam-tam, v individualnih športih da ne govorim, krepko boljši od Srbov...pred kratkim sem izvedel, da še Đoković ni Srb. Imajo 44 olimpijskih medalj, Srbi samo 24.

Ampak Slovenija je pa itak boljša od obojih, sploh glede na število prebivalstva....

bambam20 ::

todman74 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

todman74 je izjavil:

So pa debili na rtvslo.....sem samo napisal, da smo mi in Hrvati boljši v športu kot Srbi,


V Košarki Hrvatov ni od leta 1995 ;((. Pa še tisto so bili igralci produkt stare jugoslovanske šole košarke. Takoj, ko je bila menjava genracije so potonili. Glede kakšno košarko igrajo še dolgo ne bodo nič osvojili. ;((


Ja, v košarki so slabi, slabši so tudi v odbojki od Srbov, so pa boljši v rokometu, fuzbalu, vaterpolo so si tam-tam, v individualnih športih da ne govorim, krepko boljši od Srbov...pred kratkim sem izvedel, da še Đoković ni Srb. Imajo 44 olimpijskih medalj, Srbi samo 24.

Ampak Slovenija je pa itak boljša od obojih, sploh glede na število prebivalstva....



Nogomet in Košarka. To sta najbolj popularna športa na planetu. Ostalo sploh ni primerljivo.

sheeshkar ::

todman74 je izjavil:

pred kratkim sem izvedel, da še Đoković ni Srb.

A lahko nehamo s temi neumnostmi? Če nastopa za Srbijo, je (vsaj v športu) Srb. Kaj so bili njegovi predniki, kje se je rodil, kakšne vere je, kateri jezik govori s svojo ženo in otrokom, ali ima rad čevape iz Željota ali Duboćice, ali se ima v zasebnem življenju tudi za Marsovca, nima veze! V svojem športu nastopa za Srbijo, torej je Srb. Tako kot sta Dragić in Dončić Slovenca.

U-boat ::

Lepo povedano "sheeshkar"

todman74 ::

sheeshkar je izjavil:

todman74 je izjavil:

pred kratkim sem izvedel, da še Đoković ni Srb.

A lahko nehamo s temi neumnostmi? Če nastopa za Srbijo, je (vsaj v športu) Srb. Kaj so bili njegovi predniki, kje se je rodil, kakšne vere je, kateri jezik govori s svojo ženo in otrokom, ali ima rad čevape iz Željota ali Duboćice, ali se ima v zasebnem življenju tudi za Marsovca, nima veze! V svojem športu nastopa za Srbijo, torej je Srb. Tako kot sta Dragić in Dončić Slovenca.


Boš mogu pa to Srbom povedat, ne pa men. Saj jih je poln internet, kako sta Dragić in Dončić njihova.

Nogomet in Košarka. To sta najbolj popularna športa na planetu. Ostalo sploh ni primerljivo.


Bedarija! Saj tud košarka ni primerljiva z nogometom. In kaj zdaj to pomeni....da so Brazilci in Nemci avtomatsko najboljši športniki na svetu, ker imajo pač največ uspeha v fuzbalu?

r3dkv1c4 ::

Scaramouche je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

Neumno je reči ker se Udrih ni razumel z takratnim vodstvom ga moramo prikrajšat, naj mu se da povabilo, drug trener je, več možnosti ima za kolajno, dobro bi prišel...

Glede Vuje, sej se dosti američanov sfajta pa igrajo skupaj za državo!

Sej ne rabi bit od Gorana naj frend, sam naj se postav na trico ko bo odprt...

Nikakor ne, če se nekoga pokliče v reprezentanco in jo zavrne...pomeni, da tam noče igrat, ostalo je samo balast za medije.

Zakaj bi ga klicali, imel je možnost in je ni želel izkoristit...konec zgodbe.
Kdo je v vodstvu ni problem, s katerim bi se moral ubadat poklicani košarkaš......on je tam, da svoje pokaže na igrišču.



Ni res da ni hotel igrati, niso se mogli zmeniti za njegovo vlogo...



»Tokrat prvič odkrito priznam, v reprezentanci hočem polno odgovornost in minutažo
,« je ob petkovi predstavitvi slovenske košarkarske reprezentance na Rogli svoja pričakovanja povzel dirigent Beno Udrih in potožil, da nikoli doslej vloge v izbrani vrsti niso bile natančno razdeljene. Njegove besede so dale jasno vedeti, da pričakuje v letošnji zasedbi dominanten položaj ter proste roke na parketu, kar pa je v reprezentanci, ki ima z Goranom Dragičem in Jakom Lakovičem hudo konkurenco že na mestu organizatorja igre, domala nemogoča želja.

http://www.delo.si/sport/beno-udrih-ne-...

Večinoma bi moral Lakoviču klopco greti kar je bilo pa za njega popolna žalitev, ker Goran bi že itak igral SG, ali pa playa ko ga nebi bilo na parketu..

Zdaj pa če bo Lakovič trener, je pa težka, to razumem...

Samo če Gorana ni, bomo še kako rabili nekoga, obnašamo se pa kot da imamo polno dobrih in enakih nadomestitev.

To ti mi vsi govorimo, da noče igrat po pravilih selektorja....ni hotel in niti nikoli ne bo....in takih igralcev nobena reprezentanca noče, niti ne potrebuje.

Kdor visoko leta, nizko pade.


Udrih ima krepko prevelika krila in ego, ker misli, da je z igranjem v NBA večji od selektorja in ostalih igralcev, v resnici pa je zgolj povprečen play.....ali pa še to ne.

Če pa ga ti kuješ v višave, je pa pač to tvoj problem, nas ne boš prepričal v nasprotno.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

bambam20 ::

r3dkv1c4 je izjavil:


To ti mi vsi govorimo, da noče igrat po pravilih selektorja....ni hotel in niti nikoli ne bo....in takih igralcev nobena reprezentanca noče, niti ne potrebuje.

Kdor visoko leta, nizko pade.


Udrih ima krepko prevelika krila in ego, ker misli, da je z igranjem v NBA večji od selektorja in ostalih igralcev, v resnici pa je zgolj povprečen play.....ali pa še to ne.

Če pa ga ti kuješ v višave, je pa pač to tvoj problem, nas ne boš prepričal v nasprotno.


Kdor pozdviguje 35letnega Udriha nima kaj prida pojma o košarki. ;(( tega Udriha v NBA redno prebijajo v obrambi. ;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Okapi ::

todman74 je izjavil:


Boš mogu pa to Srbom povedat, ne pa men. Saj jih je poln internet, kako sta Dragić in Dončić njihova.
A ko se mi hvalimo z ameriško astronavtko, je pa vse v redu?
Astronavtka slovenskega rodu odlikovana z medaljo za zasluge
Predsednik Borut Pahor je danes astronavtki slovenskega rodu Suniti Williams podelil medaljo za zasluge.

Vazelin ::

Udrih je star.
Dragič pa valda ne bo nazaj rinil saj je odšel na vrhuncu. Ajde mogoče, če bo za njim vrhunska nba sezona in bo morda lahko rekel da mu je reprezentanca pomagala. Dvomim da je riley navdušen da se troši vsako drugo poletje:D

bambam20 ::

Vazelin je izjavil:

Udrih je star.



Baje, da ni in je primerljiv z Ginobillijem. ;((

Scaramouche je izjavil:

Kok je že star Ginobili?

Vazelin ::

Udrih > Dragich

Udrih
10 točk
5 podaj
8 minut

Dragich
16 točk
4 podaje
29 minut

:D sw spomnim tovrstnih zbornaya primerjav

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

sirotka ::

Okapi je izjavil:

todman74 je izjavil:


Boš mogu pa to Srbom povedat, ne pa men. Saj jih je poln internet, kako sta Dragić in Dončić njihova.
A ko se mi hvalimo z ameriško astronavtko, je pa vse v redu?
Astronavtka slovenskega rodu odlikovana z medaljo za zasluge
Predsednik Borut Pahor je danes astronavtki slovenskega rodu Suniti Williams podelil medaljo za zasluge.

kako mi, glede na tvoje pisarije, te lahko štejemo bolj k drugi strani :D Sej se ne hvalimo, samo napisali smo, da je slovenskega rodu. Da je Dragič polovično tudi srbskega, je dejstvo, ni pa zaradi tega le in samo Srb, ki nastopa za slo reprezentanco. Sunita je imela tudi ameriško zastavo na rami...

U-boat ::

todman74 je izjavil: Boš mogu pa to Srbom povedat, ne pa men. Saj jih je poln internet, kako sta Dragić in Dončić njihova.

Zato ker smo zmagali, se morajo tolažiti. Če bi Slovenija izgubila, Dragić in Dončić zihr ne bi bila njihova.
Tudi Vidmar je njihov ker je zadnjič jedel odojka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: U-boat ()

r3dkv1c4 ::

bambam20 je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:


To ti mi vsi govorimo, da noče igrat po pravilih selektorja....ni hotel in niti nikoli ne bo....in takih igralcev nobena reprezentanca noče, niti ne potrebuje.

Kdor visoko leta, nizko pade.


Udrih ima krepko prevelika krila in ego, ker misli, da je z igranjem v NBA večji od selektorja in ostalih igralcev, v resnici pa je zgolj povprečen play.....ali pa še to ne.

Če pa ga ti kuješ v višave, je pa pač to tvoj problem, nas ne boš prepričal v nasprotno.


Kdor pozdviguje 35letnega Udriha nima kaj prida pojma o košarki. ;(( tega Udriha v NBA redno prebijajo v obrambi. ;((

Si ti malo falil, komu je bila moja replika namenjena.;((:))

Njemu: Scaramouche.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()
««
18 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo 2019 - odbojka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šport
11412215 (8683) Drevesce
»

SP v košarki 2019 (Kitajska) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šport
12617559 (14727) Kurzweil
»

Svetovno prvenstvo v košarki 2014 v Španiji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šport
17539639 (32277) bambam20
»

Svetovno prvenstvo v košarki - Turčija 2010 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13921338 (18019) jrtjtejtt

Več podobnih tem