» »

Evropsko prvenstvo v košarki 2017

Evropsko prvenstvo v košarki 2017

««
13 / 19
»»

Scaramouche ::

Massacra je izjavil:

Kako pa se pravoslavci križajo v Rusiji, Grčiji, Nemčiji, Egiptu...

Dajte nehajte vsi s temi nacionalističnimi neumnostmi!!#


Seveda se isto,samo Slovenec ni pravolavec, dumbo!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mihec87 ()

bambam20 ::

Scaramouche je izjavil:



Smešno je Srbiji očitati da bi brez črnogorcev bila to kar je, ker so bile največje zvezde Srbi!




Kaj si ti Srb, da te tako boli ali kaj?

Nihče ne zanika, da je bilo jedro sestavljeno iz srbskih košarkarjev. Samo ne pisat, ima Srbija kot samostojna država zlato medaljo iz evropskega, ker je nima.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mihec87 ()

Massacra ::

Scaramouche je izjavil:

Massacra je izjavil:

Kako pa se pravoslavci križajo v Rusiji, Grčiji, Nemčiji, Egiptu...

Dajte nehajte vsi s temi nacionalističnimi neumnostmi!!#


Seveda se isto,samo Slovenec ni pravolavec, dumbo!


Ok, ti si pravoslavec. A ta religiozni pojem za vernika ti enačiš s Srbom?

Glej, to da imate pravoslavci svoje cerkve glede na državo, je zame znak splošne verske in splošne človeškega zablode!

In če se nekdo piše na iç, nam ne pove nič o njegovi narodnosti!

Res si primitivec, a veš?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mihec87 ()

Scaramouche ::



Nihče ne zanika, da je bilo jedro sestavljeno iz srbskih košarkarjev.


oh pa trdijo!

Samo ne pisat, ima Srbija kot samostojna država zlato medaljo iz evropskega, ker je nima.


Sej mogoče se vojvodina odcepi pa vzamejo srbiji poleg Kosova še kak del in potem je kak igralec iz tam in bodo še to srebro..

Poglej Srbiji črno goro.

vsak ki se vsak malo spozna ve da bi isto osvojili brez črnogorcev!

Ne moremo pa biti sigurni da bi Slovenija to zlato osvojila če bi Srbi imeli še Teodosića,Jokića!


Ok, ti si pravoslavec. A ta religiozni pojem za vernika ti enačiš s Srbom?

Glej, to da imate pravoslavci svoje cerkve glede na državo, je zame znak splošne verske in splošne človeškega zablode!

In če se nekdo piše na iç, nam ne pove nič o njegovi narodnosti!

Res si primitivec, a veš?


dej pober se mis temi forami!

Sem ateist, to da on da za obnovo srbske cerkve in se krsti kot srb pač ne more reči da je 100% slovenec!

in sam je rekel da so ga zajebaval kot čefurja!
Vse nas ki so na ić so!

Potem ko pa medalje padajo pa vsakega ki reče da je Srb napadete da je primitivec!

Bolano!

V Ameriki s tem nimajo problema da nekdo ki živi v Ameriki reče da je žid ali latino..

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mihec87 ()

Massacra ::

Ja, točno to si. Na žalost.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mihec87 ()

Scaramouche ::

http://www.b92.net/sport/eurobasket2017...

Slovenački košarkaš Goran Dragić najavio je povlačenje iz reprezentativnog dresa nakon osvojene zlatne medalje na Evrobasketu.

Upam da je prišlo do napake prevajanja za grško tv!

bambam20 ::

Scaramouche je izjavil:


vsak ki se vsak malo spozna ve da bi isto osvojili brez črnogorcev!

Ne moremo pa biti sigurni da bi Slovenija to zlato osvojila če bi Srbi imeli še Teodosića,Jokića!



Ti si očitno srbskih korenin.

Zagotovo bi Srbija vse medalje osvojila brez črnogosrkih košarkarjev, saj so bili ti v izjemni manjšini. Osebno se spomnim samo Predrag Drobnjaka in Vlade Ščepanovića,ki pa sta vseeno imela zelo pomembno vlogo v času, ko sta igrala za reprezentanco Srbije in Črne Gore. Bili so pod skupno državo, zato ne moreš odstraniti Črnogorcev.

Serbija kot samostojna država pač nima zlate medalje iz Evropskega prvenstva.



Če si Dončić ne bi zvil gležnja in Goran ne bi imel krčev bi bilo na koncu 20 razlike.

Sem popolnoma prepričan, da tale Srbija ne bi preskočila Španije.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: mihec87 ()

Samael ::

Še enkrat:

Samael je izjavil:

Pa fak no... še ko je moment slovenske reprezentance začnejo eni ven metati rodovnike, primerjati pretekle uspehe drugih reprezentance s tem našim in podobno.
Pač slovenija je letos pometla z vso konkurenco. To je edino, kar je nam, Slovencem, v tej zgodbi pomebno. Ostalim pa najbrž kaj drugega. Ampak res ni potrebe scati po naši paradi. Bodo še druge igre, pa se bo čestitalo tudi še kakšni drugi ekipi. Ampak ta moment pripada našim.



Scaramouche, a moraš res zdraho delati, namesto preprosto rečti "boljši ste bili, čestitam - se vidimo na naslednjem prvenstvu"?
Kdo je tu primitivec, ki bije neko osebno bitko? Ti ali pač ostali, ki se veselimo zmage na svetovnem prvenstvu? S koliko ljudi tu se boš skregal in svoj drek v temo vnašal zgolj ker pač ... danes so zmagali eni, drugič bodo drugi.
Kaj bi bilo če bi bilo to, ono, tretje .. je danes povsem nepomembno. Res je. Dej mir, pokaži nekaj razumevanja do zanosa zmagovalcev brez vnašanja svojih osebnih bitk v temo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Utk ::

Ne moremo pa biti sigurni da bi Slovenija to zlato osvojila če bi Srbi imeli še Teodosića,Jokića!

Tudi pri naših je stalno kdo manjkal pa nas zato niso avtomatsko spustili v finale. Jebiga.

Sem ateist, to da on da za obnovo srbske cerkve in se krsti kot srb pač ne more reči da je 100% slovenec!

Sej ne rabi tega rečt, dokler igra za Slovenijo. Če bi se v srbski reprezentanci nekdo vrgel na tla kot musliman, bi ga verjetno izgnali, Slovenija je pa pač par stopenj razvoja naprej. Par kretenskih sošolcev tega ne spremeni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

kingsix ::

Za vse tiste, ki igrate idijote in mečete naprej poreklo npr dragiča..poslušaj kar njega:


(od 1:48)
Niti ne morem verjet, da je to kakršnakoli debata. wow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

thramos ::

Po zmagi Slovenije na Evropskem prvenstvu se razvije debata o narodnosti igralcev? :)) Ignorirajte trola.

Še enkrat: zmaga Slovenije na Evropskem prvenstvu!

Čestitke fantom.

Samael ::

Zgoraj sem mi je zapisalo "na svetovnem prvenstvu" namesto "evropskem". My bad :) Ali pa... no ja :)

link_up ::

bosanski srb?

http://balkans.aljazeera.net/video/oni-...

Bravo nasi!!!
In and Out

FXMagic ::

En dober zapis ki je bil na enem srbskem portalu, zdaj ko si srbi prilascajo Gogoija in Luka:

Srbi su svi kojima je jedan od roditelja Srbin, svaka poznata osoba kojoj prezime završava na -ić. Gdje god živi i jedan Srb povjesno Srbija polaže pravo na tu zemlju. Slovenci su aplski Srbi, Hrvati pokršteni Srbi, Crnogorci su izmišljen narod, belosvetska zavera, i oni su u biti Srbi, i Muslimani u Bosni su u biti Srbi samo se poturčili. Mađari su Srbi sa govornom manom, Makedonija je pravoslavna dakle Srpska, a bome i ovi Grci izmišljaju svoju antičku povjest. Svi znaju da je Sparta drugo ime za Srbiju, Sparta. Sbarta, Sbparta, Srbarta i dođeš do Srbija... Kažu Srba i Rusa 200 milijuna. 195 milona Srba i 5M Rusa

In to je zapisal Srb, da ne bo pomote.

nevone ::

Definitivno so ekspanzivnejši od Slovencev.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

harvey ::

Strokovnjak BMZ o košarki :))

Srbi so proti Rusom zmagali spričo vsklajene teamske igre, zelo elegantno. Proti nam to ni delovalo. Za dvig morale so trojke najpomembnejše, tu so padli in Rusi in Srbi. Kot vedno je odločilna dialektika med teamom kot skupino ter meti na kos. Slednje je "hand - eye coordination" in nasledek dobrih zivcev. Tekmi sta bili tako odločeni, ko je bilo teamske prednosti dovolj, da so bili fantje lahko razigrani. Tudi Randy je bil odločilen!
There's no substitute for winning...
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Heavy ::

FXMagic je izjavil:

En dober zapis ki je bil na enem srbskem portalu, zdaj ko si srbi prilascajo Gogoija in Luka:



Nekaj takega sem prebral v komentarju na FB FIBA postu.

govoriti, da so Dragić in Dončić srbi je kot da bi govoril, da je liga NBA afriška liga.
#TeamFelix

judoka ::

Tole štetje krvnih telesc je značilnost balkana in ena velika zalost. Da si clovek bilda samozavest na podlagi nacionalnega porekla druge osebe.....it s just sad.

Nisem se slisal Nizozemca, ki bi se hvalil, da je Tony Parker "njihov".

sheeshkar ::

Scaramouche je izjavil:

Smešno je Srbiji očitati da bi brez črnogorcev bila to kar je, ker so bile največje zvezde Srbi!

Ne vidiš pa da delaš točno to, očitaš Srbom črnogorce! Medtem pa sam Srbe v Sloveniji šteješ kot čistokrvne Janeze!

Če pa toliko ne pomeni da Srbi igrajo tukaj, potem lahko zagotovo rečeš da so vsi ki so na ić(vem da je meki ć v naši slovnici kajne) tukaj v resnici zamenljivi in če jih daš ven, bodo naši avtohtoni Slovenci zmagali?

to je isto kot da bi rekel da je Blake Griffin v resnici belec in ima te sposobnosti zaradi svoje mame in ne očeta.

Isto z vsakim mešanim črncem v Ameriki.

po tvoje pač ne rabiš Srbov, to so vsi čistokrvni Janezi ki so uspešni zaradi svojih mam...

Najprej mi povej samo eno stvar. Ali si kdaj slišal komentatorja v košarki izreči naslednje besede: "Srbija je evropski/svetovni/olimpijski prvak!"?

Za vse ostalo pa... Točno ta miselnost (Srbija do Tokia) je bila eden izmed razlogov za propad Jugoslavije in posledične krvave vojne. Nekdo je že prilepil komentar iz neke druge strani, ki veliko bolje kot jaz razloži probleme nekaterih majhnih ljudi.



Scaramouche je izjavil:

Ne moremo pa biti sigurni da bi Slovenija to zlato osvojila če bi Srbi imeli še Teodosića,Jokića!

To sploh nima veze, ker Teodosić je po mrzli teti od poldedka itak hrvat, Jokić pa je enkrat pri Željotu v Sarajevu jedel bosanske čevape, torej je bosanec.

Povej mi še, da bom vedel v bodoče, koliko generacij prednikov mora človek preveriti, če si želi lastiti uspehe neke druge države zaradi enega ali dveh igralcev? Koliko generacij prednikov je preveril Djordjević pred vpoklicom svojih igralcev? No, saj verjetno mu ni bilo potrebno, ker vsi vemo, da če si srb, si "čistokrven" vsaj do prednikov iz Afrike.

nevone ::

Sploh ni važno, kam ga predalčkajo drugi, igral je za Slovensko reprezentanco. Če pa ne bi zmagala slovenska reprezentnaca, bi bil pa mogoče na tapeti, da je to bilo zato, ker je v bistvu igral za Srbe.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

kow ::

Mogoce kdo ve kaksna je bila kvota za Slovenijo (za prvaka) pred zacetkom prvenstva?

sheeshkar ::

nevone je izjavil:

Če pa ne bi zmagala slovenska reprezentnaca, bi bil pa mogoče na tapeti, da je to bilo zato, ker je v bistvu igral za Srbe.

o+ nevone

Res je, definitivno je tudi med slovenci mnogo idiotov, ki izjavljajo točno takšne kretenizme. Če bi ga v primeru poraza kdo napisal na ta forum, bi ga vsaj jaz skritiziral enako kot to sedaj počnem z nacionalisti neke druge narodnosti.



Dragić je rekao da još uvek čeka NBA prsten i da je ovo najveće dostignuće u njegovoj karijeri.

"Definitivno jeste. Još uvek čekam taj NBA prsten, ali ovo je nešto drugo. Ovo je za moju zemlju. Moja zemlja mi je dala sve. Rođen sam i odrastao tu. Drago mi je da mogu da uzvratim nešto narodu Slovenije. Videli ste koliko je publike bilo u hali, hvala im od sveg srca", rekao je Dragić za Grčku nacionalnu televiziju.


Toliko o tem, za kaj se ima vsaj v košarkarskem smislu. Definitivno pa je sicer že od nekdaj zelo ponosen tudi na svoje srbske korenine, kar pa mu nihče (normalen) ni nikoli očital.

codeMonkey ::

Zanimivo kako so včasih ljudje s srbskimi koreninami (ali drugimi) večji Slovenci od nekaterih "čistih".

Sarkozy ::

upam da se zavedamo, da gredo vse zasluge DRAGONU
ko rečem vse, to pomeni vse
brez njega bi popušili že proti Latviji
kako boga bo zgledala reprezentanca brez njega
lahko samo pogledamo francoze brez Parkerja

ga bomo skušali prepričati, da ostane 8-)
Ils sont fous ces Slovenes!

r3dkv1c4 ::

shadeX je izjavil:

Mene zanima za koga je zoki navijal :))

za svoje, nje:)):D

Sarkozy je izjavil:

upam da se zavedamo, da gredo vse zasluge DRAGONU
ko rečem vse, to pomeni vse
brez njega bi popušili že proti Latviji
kako boga bo zgledala reprezentanca brez njega
lahko samo pogledamo francoze brez Parkerja

ga bomo skušali prepričati, da ostane 8-)

Tvoja prispevek je brezvreden.

Poglej si kje je diMateo, s katerim je recimo Chelsea osvojil LP 2012.

Ko je 1x krona...je nepomembna vsaka kritika in vse besedičenje ostane prazno.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

Sarkozy ::

govoril sem o svetovnem prvenstvu leta 2019 :D
Ils sont fous ces Slovenes!

sirotka ::

jokarije čefutov...neprecenljivo:D

Scaramouche je izjavil:

http://www.b92.net/sport/eurobasket2017...

Slovenački košarkaš Goran Dragić najavio je povlačenje iz reprezentativnog dresa nakon osvojene zlatne medalje na Evrobasketu.

Upam da je prišlo do napake prevajanja za grško tv!


Teb bi pa lepo vzel državljanstvo, tko si neprilagojen očitno. Razlika med normalnimi Srbi in tabo je očitna. Eni se zavedajo, da so po koreninah delno Srbi, rojeni v Sloveniji, igral v Sloveniji, ta država jim je dala vse (kar ti država lahko da), Srbija je bila pa sam nerazvita republika iz katere so s trebuhom za kruhom starši odšli...

p.s.
kme kme kme :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sirotka ()

r3dkv1c4 ::

Sarkozy je izjavil:

govoril sem o svetovnem prvenstvu leta 2019 :D

Potem si zgrešil temo...naslov te se glasi:

Evropsko prvenstvo v košarki 2017

;)
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

sirotka ::

Zlate je izjavil:

Seveda nekaterim nima smisla razlagat karkoli - hotel sem le povedati, da Ciklamen in njemu podobni, namesto da se veselijo uspehu reprezentace, raje iščejo razloge za pljuvanje po nasprotni ekipi - ja, to pa je patetično.

Kakorkoli že, Slovenija je nedvomno zasluženo zmagala in zato odnesla zlato. Zmagala je boljša ekipa in tu ni kaj dodati. Vse čestitke fantom.


Patetični so Srbi ja, ker še njihovi cajtngi ven mečejo, da so (lahko rečem kar ste?) izgubil samo zaradi sodnikov. Izgubil ste, ker ste bli slabši, izgubil ste, ker ste slabi igralci in se mečete po tleh kot pokošeni ob malem dotiku in pol jok in stok, ko pride tehnična.

kar se tiče dragiča:
http://rs.n1info.com/a318707/Sport-Klub...

Sarkozy ::

r3dkv1c4 je izjavil:


Potem si zgrešil temo...naslov te se glasi:

Evropsko prvenstvo v košarki 2017

;)


se že posipam s pepelom :D
Ils sont fous ces Slovenes!

Zlate ::

@sirotka - ti pa si sirota - na umu...

Drugače ne moreš reči nekomu, ki zapiše neumnost, da so Srbi slabi igralci. Srbi so slabi igralci, "tvojo" ekipo pa vodijo Srbi in najboljši igalci imajo (tudi) srbsko poreklo. Me prav zanima kdo od Slovenskih igralcev bi delil tvoje mnenje? Za primer objava Blažiča na Instagramu:

jakablazicBrothers and champions of Europe!!? Respect to Serbia for amazing tournament!!

Ampak primitivci tvojega kova so itak najpametnejši, si pa vsekakor lahko pogledaš kaj sem jaz napisal o Sloveniji, npr. v drugem odstavku, ki si ga citiral.
Sicer je pa debilno ubadati se z debilom, zato se ti oproščam in se s teboj ne bom več ubadal.
"Ne dovoli, da bi te šolanje oviralo pri izobraževanju."
_______________________ Mark Twain________

xxxul ::

sirotka je izjavil:

Zlate je izjavil:

Seveda nekaterim nima smisla razlagat karkoli - hotel sem le povedati, da Ciklamen in njemu podobni, namesto da se veselijo uspehu reprezentace, raje iščejo razloge za pljuvanje po nasprotni ekipi - ja, to pa je patetično.

Kakorkoli že, Slovenija je nedvomno zasluženo zmagala in zato odnesla zlato. Zmagala je boljša ekipa in tu ni kaj dodati. Vse čestitke fantom.


Patetični so Srbi ja, ker še njihovi cajtngi ven mečejo, da so (lahko rečem kar ste?) izgubil samo zaradi sodnikov. Izgubil ste, ker ste bli slabši, izgubil ste, ker ste slabi igralci in se mečete po tleh kot pokošeni ob malem dotiku in pol jok in stok, ko pride tehnična.

kar se tiče dragiča:
http://rs.n1info.com/a318707/Sport-Klub...


ampak komentarji spodaj so pa... okrenuo ledja svojoj zemlji... svašta

sirotka ::

Zlate je izjavil:

@sirotka - ti pa si sirota - na umu...

Drugače ne moreš reči nekomu, ki zapiše neumnost, da so Srbi slabi igralci. Srbi so slabi igralci, "tvojo" ekipo pa vodijo Srbi in najboljši igalci imajo (tudi) srbsko poreklo. Me prav zanima kdo od Slovenskih igralcev bi delil tvoje mnenje? Za primer objava Blažiča na Instagramu:

jakablazicBrothers and champions of Europe!!? Respect to Serbia for amazing tournament!!

Ampak primitivci tvojega kova so itak najpametnejši, si pa vsekakor lahko pogledaš kaj sem jaz napisal o Sloveniji, npr. v drugem odstavku, ki si ga citiral.
Sicer je pa debilno ubadati se z debilom, zato se ti oproščam in se s teboj ne bom več ubadal.

Ah ne skrbi, bil v top % generacije, z lahkoto dokažem, da vsaj na umskem delu nisem slab ;) Niso slabi igralci košarke, so pa slabi dramski igralci, zato sta tudi bili dve tehnični zaradi simuliranja. Moraš pa priznat, da so tudi kot narod dobri v "kmečanju" in "sudija je peder" miselnosti. Sodniki so bili katastrofalno slabi, vendar za obe strani. Metat to ven kot glavni razlog za poraz je pa kvaliteta slabih poražencev -kmečarjev.
To z debilom ne bom komentiral, kot sem napisal... če te tako močno peče, da ste izgubil, se presel v Beograd pa tam jokaj...

Invictus ::

Srbski trener je pa jokal na kameri, da ni bilo fer sojenja za njih.

Sojenje je bilo zanič na celem EP. Srbi so pa rahlo svinjsko igrali in simulirali, pa jo jih malo dobili po pički.

Če so hoteli zmagati, naj bi dali več točk ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

sirotka ::

xxxul je izjavil:

[
ampak komentarji spodaj so pa... okrenuo ledja svojoj zemlji... svašta

Radi štejejo krvna zrnca, ampak le takrat, ko jim gre v korist, sicer ne.

Zlate ::

@sirotka
Bil si v top % svoje generacije pa niti brati ne znaš? Oz. vidiš samo tisto, kar ustreza tvojemu izkrivljenemu prepričanju.

Podobno kot tudi xxxlu tudi ti ne vidiš, da je velika večina komentarjev z linka, ki si ga dal, čestitk za Slovenijo in hvalnic Dragiću in ekipi? Zanima me tudi, iz česa si sklepal, da mene peče zmaga Slovenije? Mogoče iz vseh pohval za Slovenijo, ki sem jih zapisal in jih lahko zgoraj tudi prebereš?

Več kot očitno imaš težave z bralnim razumevanjem ali pa preprosto ne bereš, ker ti itak vse veš? Sicer pa je že mentor na magisteriju večkrat v razgovoru omenil, da je Sizifovo delo dopovedati nekaj nekomu, ki ve, ker on pač ve, in takemu nihče ne bo solil pameti.
"Ne dovoli, da bi te šolanje oviralo pri izobraževanju."
_______________________ Mark Twain________

sirotka ::

Zlate je izjavil:

@sirotka
Bil si v top % svoje generacije pa niti brati ne znaš? Oz. vidiš samo tisto, kar ustreza tvojemu izkrivljenemu prepričanju.

Podobno kot tudi xxxlu tudi ti ne vidiš, da je velika večina komentarjev z linka, ki si ga dal, čestitk za Slovenijo in hvalnic Dragiću in ekipi? Zanima me tudi, iz česa si sklepal, da mene peče zmaga Slovenije? Mogoče iz vseh pohval za Slovenijo, ki sem jih zapisal in jih lahko zgoraj tudi prebereš?

Več kot očitno imaš težave z bralnim razumevanjem ali pa preprosto ne bereš, ker ti itak vse veš? Sicer pa je že mentor na magisteriju večkrat v razgovoru omenil, da je Sizifovo delo dopovedati nekaj nekomu, ki ve, ker on pač ve, in takemu nihče ne bo solil pameti.


Ah ne sekiraj se, nekaj brati in pisati pa že znam ;) Na koncu si že rekel, da smo zmagali, samo vse prej pa ni bilo ravno privoščljivo. Komentarji so taki in drugačni ja, vendar za vsak poraz nikoli niso bili krivi sami, vedno sodniki, je pa to stvar značilna za področje bivše juge, ne samo Srbije. Link je bil namenjen vam, ki veselo trobite, kako Dragič ubistvu sploh ni Slovenec, da je šlo za tekmo med Srbijo 1 in Srbijo 2, pač poln K imam tega.

Mimogrede, čestitam, da si mag, verjetno si to želel s tem povedat :D?

jype ::

Meni je najbolj všeč to, da so "Srbi slabši", čeprav je popolnoma jasno, da se športniki med seboj spoštujejo in cenijo in tudi zelo dobro zavedajo, koliko je pri tako tesnem rezultatu odvisno od "športne sreče".

Nacionalistki z vseh strani pa pač žlajfajo svoje, ker so bili vzgojeni v butce, ki morajo biti ponosni na nekaj, s čimer nimajo popolnoma ničesar opraviti.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: sirotka ()

sirotka ::

jype je izjavil:

Meni je najbolj všeč to, da so "Srbi slabši", čeprav je popolnoma jasno, da se športniki med seboj spoštujejo in cenijo in tudi zelo dobro zavedajo, koliko je pri tako tesnem rezultatu odvisno od "športne sreče".

Nacionalistki z vseh strani pa pač žlajfajo svoje, ker so bili vzgojeni v butce, ki morajo biti ponosni na nekaj, s čimer nimajo popolnoma ničesar opraviti.


Kje je pa kdo rekel, da so Srbi slabši, tukaj so bili omenjeni predvsem "janezi". Kar se tiče včerajšnje tekme pa ja, so bili slabši, sicer bi dali več košev od nas. Narodna zavest pa seveda nima ničesar skupnega z butci, ampaak se s teboj ne bom spet kregal, tupi svoje, potrolaj še to temo.

bambam20 ::

Takšne debate so možne samo na tem forumu.

Namesto, da bi se veselili se drkate o nacionalnosti.

BRavo.

sirotka ::

bambam20 je izjavil:

Takšne debate so možne samo na tem forumu.

Namesto, da bi se veselili se drkate o nacionalnosti.

BRavo.

Nekateri se veselimo, ostale peče... potem je tu še jype, zanj nihče ne ve, kako se počuti, verjetno čustev sploh nima :D

jype ::

sirotka je izjavil:

Kje je pa kdo rekel, da so Srbi slabši


Tukaj: https://slo-tech.com/forum/t706737/p564...

sirotka ::

jype je izjavil:

sirotka je izjavil:

Kje je pa kdo rekel, da so Srbi slabši


Tukaj: https://slo-tech.com/forum/t706737/p564...


Seveda so bili slabši, sicer ne bi izgubili :) 2009 smo bili mi slabši, zato smo bili 4. in Srbi 3.

jype ::

bambam20 je izjavil:

Namesto, da bi se veselili
Česa naj se pa veselimo? Jaz se nisem mesece in leta trudil zverzirati v športu, da bi lahko bil zdaj ponosen na to, kar so dosegli drugi, vsaj nič bolj, kot bi lahko bil ponosen, če bi zmagala katerakoli druga ekipa.

bambam20 je izjavil:

Takšne debate so možne samo na tem forumu.
Ja, saj zato smo pa tukaj (in ne na forumih, kjer takšne debate niso možne).

sirotka je izjavil:

Seveda so bili slabši, sicer ne bi izgubili :) 2009 smo bili mi slabši, zato smo bili 4. in Srbi 3.
Iz tvojega pisanja je popolnoma jasno zgolj to, da ti ne veš, kako se špila basket.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: sirotka ()

xxxul ::

Zlate je izjavil:

@sirotka
Bil si v top % svoje generacije pa niti brati ne znaš? Oz. vidiš samo tisto, kar ustreza tvojemu izkrivljenemu prepričanju.

Podobno kot tudi xxxlu tudi ti ne vidiš, da je velika večina komentarjev z linka, ki si ga dal, čestitk za Slovenijo in hvalnic Dragiću in ekipi? Zanima me tudi, iz česa si sklepal, da mene peče zmaga Slovenije? Mogoče iz vseh pohval za Slovenijo, ki sem jih zapisal in jih lahko zgoraj tudi prebereš?

Več kot očitno imaš težave z bralnim razumevanjem ali pa preprosto ne bereš, ker ti itak vse veš? Sicer pa je že mentor na magisteriju večkrat v razgovoru omenil, da je Sizifovo delo dopovedati nekaj nekomu, ki ve, ker on pač ve, in takemu nihče ne bo solil pameti.


jst sm omenil butasti komentar češ da je Dragic izdal svojo državo; a se tebi ta komentar ne zdi butast? se mrbit celo strinjaš z njim? ker drugega nisem komentiral sploh. v vsaki državi se najde kak debiln navijač in jst si z enim zdej celo dopisujem, jao meni...

sirotka ::

jype je izjavil:

Iz tvojega pisanja je popolnoma jasno zgolj to, da ti ne veš, kako se špila basket.

Popolnoma jasno mi je. vendar zmagat 9 tekem, od tega premagat Španijo in Francijo ter na koncu Srbijo in rečt, da je bila to le sreča, je noro.

Zlate ::

Ja sirotka, to sem želel povedati, da sem mag. - dobro si me razumel, tako kot si dobro razumel komentarje na linku, ki si ga dal. In kot si odlično razumel jypeta, da je rekel, da je imela Slovenija srečo. Top procent pa to, zato tako dobro razumeš.

@xxul
ampak komentarji spodaj so pa... okrenuo ledja svojoj zemlji... svašta


Ti si omenil en butast komentar v množini, jaz pa sem potem debilen navijač - joj kdo vse gazi to bogo zemljo...
"Ne dovoli, da bi te šolanje oviralo pri izobraževanju."
_______________________ Mark Twain________

bambam20 ::

jype je izjavil:

Česa naj se pa veselimo? Jaz se nisem mesece in leta trudil zverzirati v športu, da bi lahko bil zdaj ponosen na to, kar so dosegli drugi, vsaj nič bolj, kot bi lahko bil ponosen, če bi zmagala katerakoli druga ekipa.


Ti se zagotovo ne moreš, ker razen , da imaš slovensko državljanstvo nimaš nič skupnega s Slovenci. ;((.

Ti si Slovenec toliko, kot sem jaz Japonec. NIč.

sirotka ::

Zlate je izjavil:

Ja sirotka, to sem želel povedati, da sem mag. - dobro si me razumel, tako kot si dobro razumel komentarje na linku, ki si ga dal. In kot si odlično razumel jypeta, da je rekel, da je imela Slovenija srečo. Top procent pa to, zato tako dobro razumeš.

@xxul
ampak komentarji spodaj so pa... okrenuo ledja svojoj zemlji... svašta


Ti si omenil en butast komentar v množini, jaz pa sem potem debilen navijač - joj kdo vse gazi to bogo zemljo...


Kako je revež zapel na ta top procent :D Seveda si se želel s tem pohvalit, tisto naprej nima smisla, ker vsek ve, ker ve, pamet pa le soli, sicer forumi razen tehnikalih nimajo smisla:) Kaj drugega kot "športna sreča" pa je Jype rekel?

sheeshkar ::

jype je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Namesto, da bi se veselili
Česa naj se pa veselimo? Jaz se nisem mesece in leta trudil zverzirati v športu, da bi lahko bil zdaj ponosen na to, kar so dosegli drugi, vsaj nič bolj, kot bi lahko bil ponosen, če bi zmagala katerakoli druga ekipa.

Če pustimo nacionaliste ob strani, so mi pa takšne izjave na forumih (ter sploh v temah o športu) nekaj najbolj idiotskega. So definicija pumpanja lastnega ega (da, še bolj kot si ego pumpamo navijači na uspehih nekoga drugega), ker se predstavljajo kot superracionalna nadbitja brez čustvene navezanosti na uspehe sonarodnjakov ali ekip, ki jih pač nekdo zaradi (morda povsem neracionalnih) razlogov podpira. Če ti ne čutiš veselja ob takšnih zadevah, prav, tvoja stvar, ampak zakaj točno moraš priti v neko temo ter ostalim razlagati kako s(m)o neumni, ker smo ponosni na uspehe nekoga drugega? Poleg tega tudi ni res, da pri tem uspehu nismo soudeleženi tudi navijači (tako tisti na tribunah, kot tudi mi kavčarji). Takšna tekmovanja brez navijačev sploh ne bi obstajala, igralci pa tako trdo trenirajo ravno zaradi nas, ki jim po lastni izbiri (četudi je lahko povsem neracionalna) plačujemo ogromne zneske. Oni ponujajo nek produkt, ki smo ga potrošniki pripravljeni plačati, enako kot ti, ko kupiš kruh in mleko v trgovini.
««
13 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo 2019 - odbojka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šport
11412214 (8682) Drevesce
»

SP v košarki 2019 (Kitajska) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šport
12617559 (14727) Kurzweil
»

Svetovno prvenstvo v košarki 2014 v Španiji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šport
17539638 (32276) bambam20
»

Svetovno prvenstvo v košarki - Turčija 2010 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13921338 (18019) jrtjtejtt

Več podobnih tem