» »

Joker (DC) Film

Joker (DC) Film

Temo vidijo: vsi

Vazelin ::

Ledger je igral ob igralskem alfa samcu Baleu. In imo ga je v tistem filmu zasenčil.
Vsekakor je pomagalo, da je igral v filmu, ki dandanes velja za enega najboljših akcijskih trilerjev vseh časov. Že uvodna scena je izredna. Jaz sem se tudi spominjal Jokerja kot smešnega in norčavega odtrganca, ki ga je igral Nicholson. A Joker v Dark Knightu je bil nekaj drugega. Njegova smrt (Ledgerja) je samo dvignila famo ampak imo je bil oskar več kot zaslužen. Ena od dveh stvari, ki jih pomislim ob Dark Knight je ravno Joker

Me pa veseli, da DC ni šel v tekmo z Marvelom in je spesnil z novim Jokerjem nekaj novega, ker z bliskanjem in efekti ne morejo konkurirati Marvelu, kjer posel resnično obvladajo za tisto kar snemajo. Marvelovem popcornu res težko kdo konkurira.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

VaeVictis ::

Kurzweil je izjavil:

Tudi meni Heath Ledger ni bil nič posebnega,... pač še enkrat več se je okrog pokojnika naredila 5x prevelika fama. Isto kot on pri Fast and Furious in podobni. Vsaj zame je najboljši Joker bil Jack Nicholson, potem pa se lahko ostali prijavijo. In mimogrede, če se nekateri že gredo/ste takšne fane tovrstnih franšiz, Marvela, DCja, bi bilo prav, da si pogledate kakšen je dejansko bil lik/karakter Jokerja in kakšnega, ga predstavljajo danes - bolj malo imajo skupnega. Je pa nasploh že ta celotna scena milo rečeno retardirana, ampak tokler bodo otroci in starejši nedonošenčki polnili dvorane, na te 1001 variacije stripovskih in še kakšnih junakov, se bo štancalo to greznico. Lepo zadnje časa opozarjajo velikani filma, kot sta Scorsese in Francis Ford Coppola, da to sploh ni prava filmografija in da to sploh ne sodi v prave kinematografe, s čimer se povsem strinjam, to bi se bolj moralo predvajat v raznih zabaviščnih parkih.


Tudi meni je bil Nicholson najboljši, edini problem, ki sem ga imel z zgodbo, je bil, da on ubije Batman-ove starše.

Keaton-ov prvi Batman mi je osebno še vedno najboljši!

Leto je bil zanimiv in je imel potencial, sam je celoten DC EU dokaj zanič, Wonder Woman, Aquaman in Shazam so napredek glede na prejšnje filme, in tudi so baje njegovo vlogo v Suicide Squad zelo editirali.

Ledger mi pa ni bil neki presežek in bi IMHO brez njegove smrti imel veliko manj hvale.

Kakšen bo Phoenix-ov Joker moram pa še pogledati, pričakovanja nimam ravno visoka, Joaquin Phoenix je sicer odličen igralec in bo odlično odigral, skeptičen sem predvsem zaradi scenarija in te prve hype ocene so ponavadi dokaj brez veze ter ne odražajo realnega stanja.

Tudi Black Panther je bil hypan in ocenjen na začetku zelo visoko, pa sam film ni ravno neka mojstrovina.

Glede Scorsese-ja in Coppola-e pa je že James Gunn na Instagramu kar lepo napisal:

jamesgunn
"Many of our grandfathers thought all gangster movies were the same, often calling them “despicable”. Some of our great grandfathers thought the same of westerns, and believed the films of John Ford, Sam Peckinpah, and Sergio Leone were all exactly the same. I remember a great uncle to whom I was raving about Star Wars. He responded by saying, “I saw that when it was called 2001, and, boy, was it boring!” Superheroes are simply today’s gangsters/cowboys/outer space adventurers. Some superhero films are awful, some are beautiful. Like westerns and gangster movies (and before that, just MOVIES), not everyone will be able to appreciate them, even some geniuses. And that’s okay. ❤"

James Gunn - Instagram

LeXani ::

Dober. Pogledal. 10/10. Je pa res da veliko stvari ne veš al so se zgodile al je vse v njegovi glavi. Če bo nadaljevanje mogoče izvemo..
Čas prve prijave 04.11.2005

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeXani ()

Vazelin ::

Ja to ali se je nekaj zgodilo ali ne je malo ass rape gledalcev. lahko da je vse od začetka do konca smao v glavi LOL
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Kurzweil ::

VaeVictis je izjavil:

Kurzweil je izjavil:

Tudi meni Heath Ledger ni bil nič posebnega,... pač še enkrat več se je okrog pokojnika naredila 5x prevelika fama. Isto kot on pri Fast and Furious in podobni. Vsaj zame je najboljši Joker bil Jack Nicholson, potem pa se lahko ostali prijavijo. In mimogrede, če se nekateri že gredo/ste takšne fane tovrstnih franšiz, Marvela, DCja, bi bilo prav, da si pogledate kakšen je dejansko bil lik/karakter Jokerja in kakšnega, ga predstavljajo danes - bolj malo imajo skupnega. Je pa nasploh že ta celotna scena milo rečeno retardirana, ampak tokler bodo otroci in starejši nedonošenčki polnili dvorane, na te 1001 variacije stripovskih in še kakšnih junakov, se bo štancalo to greznico. Lepo zadnje časa opozarjajo velikani filma, kot sta Scorsese in Francis Ford Coppola, da to sploh ni prava filmografija in da to sploh ne sodi v prave kinematografe, s čimer se povsem strinjam, to bi se bolj moralo predvajat v raznih zabaviščnih parkih.


Tudi meni je bil Nicholson najboljši, edini problem, ki sem ga imel z zgodbo, je bil, da on ubije Batman-ove starše.

Keaton-ov prvi Batman mi je osebno še vedno najboljši!

Leto je bil zanimiv in je imel potencial, sam je celoten DC EU dokaj zanič, Wonder Woman, Aquaman in Shazam so napredek glede na prejšnje filme, in tudi so baje njegovo vlogo v Suicide Squad zelo editirali.

Ledger mi pa ni bil neki presežek in bi IMHO brez njegove smrti imel veliko manj hvale.

Kakšen bo Phoenix-ov Joker moram pa še pogledati, pričakovanja nimam ravno visoka, Joaquin Phoenix je sicer odličen igralec in bo odlično odigral, skeptičen sem predvsem zaradi scenarija in te prve hype ocene so ponavadi dokaj brez veze ter ne odražajo realnega stanja.

Tudi Black Panther je bil hypan in ocenjen na začetku zelo visoko, pa sam film ni ravno neka mojstrovina.

Glede Scorsese-ja in Coppola-e pa je že James Gunn na Instagramu kar lepo napisal:

jamesgunn
"Many of our grandfathers thought all gangster movies were the same, often calling them “despicable”. Some of our great grandfathers thought the same of westerns, and believed the films of John Ford, Sam Peckinpah, and Sergio Leone were all exactly the same. I remember a great uncle to whom I was raving about Star Wars. He responded by saying, “I saw that when it was called 2001, and, boy, was it boring!” Superheroes are simply today’s gangsters/cowboys/outer space adventurers. Some superhero films are awful, some are beautiful. Like westerns and gangster movies (and before that, just MOVIES), not everyone will be able to appreciate them, even some geniuses. And that’s okay. ❤"

James Gunn - Instagram


Westernov je sicer res miljon in so res 95% po istem kopitu, ampak raznih gangsterskih in mafijaških filmov pa je premalo. Primerjat ta dva žanra s tem stripkovskim balastom in količino produkcije je brez smisla. Če drugega ne, pri prej omenjenih dveh žanrih ni bilo toliko posiljevanja, rebootov, prequelov, sequelov in raznih debilnih variacij tipa Superman proti Batmanu in zraven še Hulk s Piko Nogavičko in Pehto,... teh debilnih in nesmiselnih varjant in kombinacij je preveč,... pri mafijških filmih nikdar nisem videl, da bi bilo 12 filmov z Al Caponom in potem še Al Capone + Hoffa, proti mlademu Escobarji in Gottiju, s tem, da je potem še povsem zase Lucky Luciano... in se potem vsi ti čez 16 filmov združijo in gredo v vojno z Jakuzami in Triadami,... niti nisem zmožen dati tako debilne primerjave, kakršne združitve teh super junakov vidimo danes in vedno bolj se distancirajo od stripa, od koder so jih vzeli in zlorabili.

Phantomeye ::

Kurzweil je izjavil:

VaeVictis je izjavil:

Kurzweil je izjavil:

Tudi meni Heath Ledger ni bil nič posebnega,... pač še enkrat več se je okrog pokojnika naredila 5x prevelika fama. Isto kot on pri Fast and Furious in podobni. Vsaj zame je najboljši Joker bil Jack Nicholson, potem pa se lahko ostali prijavijo. In mimogrede, če se nekateri že gredo/ste takšne fane tovrstnih franšiz, Marvela, DCja, bi bilo prav, da si pogledate kakšen je dejansko bil lik/karakter Jokerja in kakšnega, ga predstavljajo danes - bolj malo imajo skupnega. Je pa nasploh že ta celotna scena milo rečeno retardirana, ampak tokler bodo otroci in starejši nedonošenčki polnili dvorane, na te 1001 variacije stripovskih in še kakšnih junakov, se bo štancalo to greznico. Lepo zadnje časa opozarjajo velikani filma, kot sta Scorsese in Francis Ford Coppola, da to sploh ni prava filmografija in da to sploh ne sodi v prave kinematografe, s čimer se povsem strinjam, to bi se bolj moralo predvajat v raznih zabaviščnih parkih.


Tudi meni je bil Nicholson najboljši, edini problem, ki sem ga imel z zgodbo, je bil, da on ubije Batman-ove starše.

Keaton-ov prvi Batman mi je osebno še vedno najboljši!

Leto je bil zanimiv in je imel potencial, sam je celoten DC EU dokaj zanič, Wonder Woman, Aquaman in Shazam so napredek glede na prejšnje filme, in tudi so baje njegovo vlogo v Suicide Squad zelo editirali.

Ledger mi pa ni bil neki presežek in bi IMHO brez njegove smrti imel veliko manj hvale.

Kakšen bo Phoenix-ov Joker moram pa še pogledati, pričakovanja nimam ravno visoka, Joaquin Phoenix je sicer odličen igralec in bo odlično odigral, skeptičen sem predvsem zaradi scenarija in te prve hype ocene so ponavadi dokaj brez veze ter ne odražajo realnega stanja.

Tudi Black Panther je bil hypan in ocenjen na začetku zelo visoko, pa sam film ni ravno neka mojstrovina.

Glede Scorsese-ja in Coppola-e pa je že James Gunn na Instagramu kar lepo napisal:

jamesgunn
"Many of our grandfathers thought all gangster movies were the same, often calling them “despicable”. Some of our great grandfathers thought the same of westerns, and believed the films of John Ford, Sam Peckinpah, and Sergio Leone were all exactly the same. I remember a great uncle to whom I was raving about Star Wars. He responded by saying, “I saw that when it was called 2001, and, boy, was it boring!” Superheroes are simply today’s gangsters/cowboys/outer space adventurers. Some superhero films are awful, some are beautiful. Like westerns and gangster movies (and before that, just MOVIES), not everyone will be able to appreciate them, even some geniuses. And that’s okay. ❤"

James Gunn - Instagram


Westernov je sicer res miljon in so res 95% po istem kopitu, ampak raznih gangsterskih in mafijaških filmov pa je premalo. Primerjat ta dva žanra s tem stripkovskim balastom in količino produkcije je brez smisla. Če drugega ne, pri prej omenjenih dveh žanrih ni bilo toliko posiljevanja, rebootov, prequelov, sequelov in raznih debilnih variacij tipa Superman proti Batmanu in zraven še Hulk s Piko Nogavičko in Pehto,... teh debilnih in nesmiselnih varjant in kombinacij je preveč,... pri mafijških filmih nikdar nisem videl, da bi bilo 12 filmov z Al Caponom in potem še Al Capone + Hoffa, proti mlademu Escobarji in Gottiju, s tem, da je potem še povsem zase Lucky Luciano... in se potem vsi ti čez 16 filmov združijo in gredo v vojno z Jakuzami in Triadami,... niti nisem zmožen dati tako debilne primerjave, kakršne združitve teh super junakov vidimo danes in vedno bolj se distancirajo od stripa, od koder so jih vzeli in zlorabili.


To, kar si naštel, da ni veljalo za westerne in gangsterske filme, ampak da velja za filme o superjunakih je taka nabuloza, da glava peče.

Ni fora v žanru - fora je v času. Če bi zdaj snemali westerne bi bilo tako.

Čeprav po drugi strani - v stripih se dejansko tako dogaja ... sej si ni hollywood izmislil avengerje, niti si ni izmislil crossoverjev med junaki.

Drugo bi bilo, če bi Nekdo kupil Marvel in DC in bi potem šopal filme, ki vključujejo npr. Batmana in Ironmana.

Božja batina ::

Ko je joker ze obstajal je bil Scorsese se spermij.

Kurzweil ::

Božja batina je izjavil:

Ko je joker ze obstajal je bil Scorsese se spermij.


Ja Joker je starejši od Scorseseja 4 leta, če se ne motim...

@Phantomeye, jaz samo pravim, da preveč posiljujejo... s čimer takrat ne bi... kaj bi bilo, če bi bilo, pa ne bi zdej... jasno je, da vedno ko grem, ko grem v kino, vidim 3 trailerje za ta šrot ni to že konstantno že leta in leta... in ja, westerni, predvsem pa mafijski/gangsterski filmi so precej bolj resna filmska dela, kot pa neki Avangers in podobno, pa lahko obračaš kolikor hočeš. In ja, v veliki večini je to za otroke in recimo da pogojno za die hard fane stripov,... ne pa za mozoljaste nedonošenčke pri 35 letih in najstnice,... govorim seveda in general za DC in Marvel, seveda, da se najde tu pa tam kakšna izjema. Še najbolj od vsega, pa me moti, da natepavajo te ena in iste stripovske like že 100 let, nobene izvirnosti več, nobenih novosti, nobene kreativnosti... samo nabijanje ena in istih franšiz, dokler folku res ne gre že na bruhanje,...

Phantomeye ::

Kurzweil je izjavil:

Božja batina je izjavil:

Ko je joker ze obstajal je bil Scorsese se spermij.


Ja Joker je starejši od Scorseseja 4 leta, če se ne motim...

@Phantomeye, jaz samo pravim, da preveč posiljujejo... s čimer takrat ne bi... kaj bi bilo, če bi bilo, pa ne bi zdej... jasno je, da vedno ko grem, ko grem v kino, vidim 3 trailerje za ta šrot ni to že konstantno že leta in leta... in ja, westerni, predvsem pa mafijski/gangsterski filmi so precej bolj resna filmska dela, kot pa neki Avangers in podobno, pa lahko obračaš kolikor hočeš. In ja, v veliki večini je to za otroke in recimo da pogojno za die hard fane stripov,... ne pa za mozoljaste nedonošenčke pri 35 letih in najstnice,... govorim seveda in general za DC in Marvel, seveda, da se najde tu pa tam kakšna izjema. Še najbolj od vsega, pa me moti, da natepavajo te ena in iste stripovske like že 100 let, nobene izvirnosti več, nobenih novosti, nobene kreativnosti... samo nabijanje ena in istih franšiz, dokler folku res ne gre že na bruhanje,...


Tisti, ki so stari 35 so v mladosti brali stripe - zdaj stripe - trenutne generacije - verjetno berejo manj.

Sej jst tudi zdaj pogledam 2 ali 3 del kakšne risanke, ki je prvič prišla ven, ko sem bil star polovico manj kot zdaj.

Firme se zavedajo, da imajo v lasti veliko franšiz. Ekonomično gledano se jih splača producirat. Zato pa je toliko remejkov, rebootov in podobnega. Ker vejo, da imajo nekaj, kar deluje.

3x lahko ugibaš povprečno starost gledalcev, če bi recimo naredili 10 filmov o alanu fordu

Zgodovina sprememb…

Kurzweil ::

To je kristalno jasno ja... dokler bodo plebejci hodili v hino in gledali to žalost, tako dolgo jih bodo štancali, žal ja... Alan Ford bi dejansko bila fina zadeva, je pa bila premalo popularna in tudi čez več generacij se ni razvlekla, ker ni tako cute in stupid, kot večina teh DC, Marvel zadev... povpračna starost bi verjetno bila med 40-60 let in še bolj zanimivo je verjetno to, da bi verjetno bolj navalili Balkanci, kot Italjani,...

2dark ::

Za mene bo najboljši Joker do sedaj tisti , ki ga je upodobil jack, ker ima samo jack tisti Jokerjevski raztegnjen nasmeh. Vsi ostali so patetično dolgočasni, brez karizme. Dobro, da je Joker v igrah in animiranih filmih takšen, kot mi je všeč.

Tole se sicer ne bo zgodilo ampak William Dafoe je zame izklesan Joker.

Kurzweil ::

2dark je izjavil:

Za mene bo najboljši Joker do sedaj tisti , ki ga je upodobil jack, ker ima samo jack tisti Jokerjevski raztegnjen nasmeh. Vsi ostali so patetično dolgočasni, brez karizme. Dobro, da je Joker v igrah in animiranih filmih takšen, kot mi je všeč.

Tole se sicer ne bo zgodilo ampak William Dafoe je zame izklesan Joker.



Tole pa se v celoti strinjam...

Horas ::

točno, njega sem študiral zadnja dva dni pa se ga nism mogu spomnit. willem dafooooe

oo7 ::

Men je bil Nicklson vredu ampak sta Leadger in Phoenix enostavno boljša kot Jokerja :)

2dark ::

oo7 je izjavil:

Men je bil Nicklson vredu ampak sta Leadger in Phoenix enostavno boljša kot Jokerja :)


Ne pa nista. POanta jokerja je njegova karizma, face impresion, glas, izražanje.. Samo zato, če nekomu vržeš make-up na obraz in mu pobarvaš olase ni Joker.



Na naslednika jacka še čakamo in očitno bomo še lep čas čakali, ker filmi vseeno dosegajo rekordne zneske pa se studijem sploh ni potrebno trudit. nekritično občinstvo gre v kino, ker je to super.

49106 ::

Ne pa nista.


Seveda sta. Jack je srednja žalost, ki je zgolj imtiral stripovskega Jokerja. Interpretaciji Ledgerja in Phoenixa sta bistveno drugačni a hkrati tudi prepričljivi. Bodoči Jokerji se ne bodo mogli izogniti primerjavi z njima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

2dark ::

49106 je izjavil:

Ne pa nista.


Seveda sta. Jack je srednja žalost, ki je zgolj imtiral stripovskega Jokerja. Interpretaciji Ledgerja in Phoenixa sta bistveno drugačni a hkrati tudi prepričljivi. Bodoči Jokerji se ne bodo mogli izogniti primerjavi z njima.


Nista. Nekritičnim bebotom, ki hodite vse gledat v kino je tako vseeno. lahko bi namala obraz klovna na vrečo za krompir in bi se strinjali, da je to najboljši joker do sedaj.

Stripovski JOker oz. iz animirnaih serij in iger je referenca kakšen mora biti Joker.


Ledger in Phoenix imata karizme enako kot vreča za krompir.

ripmork ::

Meni je Nicholsonov Joker fajn, se mi pa zdi, da on v vseh vlogah nekako pretežno sebe igra, Jack je pač Jack :)
Vsi trije so mi dobri, vsak po svoje - a po igri meni Phoenix naredi največji vtis. Williamd Dafoe bi res bil idealen za to vlogo.

Suicide Squad mi je po trailerju precej obetal, filma se pa niti spravil nisem gledat po res slabih review-ih. Kolikor sem potem gledal izseke, nisem nič kaj dosti zamudil.
Jared Leto nima za burek :)

D3m ::

Jack :)

|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

2dark je izjavil:

oo7 je izjavil:

Men je bil Nicklson vredu ampak sta Leadger in Phoenix enostavno boljša kot Jokerja :)


Ne pa nista. POanta jokerja je njegova karizma, face impresion, glas, izražanje.. Samo zato, če nekomu vržeš make-up na obraz in mu pobarvaš olase ni Joker.



Na naslednika jacka še čakamo in očitno bomo še lep čas čakali, ker filmi vseeno dosegajo rekordne zneske pa se studijem sploh ni potrebno trudit. nekritično občinstvo gre v kino, ker je to super.




Men osebno sta in to sem tudi napisal. Vsak ima pač svoje mnenje.

Čakal sem naslednika Ledgerja in ga tudi dobil Phoenix. Oba sta razred zase.
Nicklson je bil OK
Leto pa poden od podna.

Mark Hamill je pa razred zase v animiranih filmih.

oo7 ::

Deadpool film je bil najbolj dobičkonosen film z R ratingom sedaj ga bo v naslednjih dveh dneh z prestola vrgel Joker.

Ryan Reynolds na Twitterju :))



https://twitter.com/VancityReynolds/sta...

Vazelin ::

mene je res presenetu uspeh Jokerja. Neka depresivna temačna drama z malo akcije dosegla tak nor uspeh.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

Joker je eden izmed najbolj znanih in popularnih stripovskih likov + film je dober :)

Vazelin ::

oo7 je izjavil:

Joker je eden izmed najbolj znanih in popularnih stripovskih likov + film je dober :)

Jah vseeno. Ni to mindless akcija ampak zajeban, resnoben pizdunsko depresiven movie.

Meni je bil dober, ni mi pa klasika.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

starboi ::

Da film postane klasika, mora preteči nekaj časa .. In da , Joker bo obravnavan kot klasika, ko bo preteklo nekaj let.

Cruz ::

Meni pa ni bil nekaj ekstra. Gotovo je na mojo odločitev vplival ves ta hype, ampak ja. Precej povprečna stvar. Na trenutke malce preveč teen edgy. Ni mi pa bil potrata časa kot recimo Alien Covenant, pri katerem sem mislil zapustiti kino.

Sam film je kulturni fenomen in ne bo pozabljen. Film sem gledal v petek, tako da si še vedno oblikujem mnenje, zaenkrat pa je bolj slabo. Edino "That's Life" mi že od petka igra v glavi. Škoda, da nimam koga s katerim bi plesal na melodijo. :/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

BigWhale ::

Pogledal danes. Phoenix odigra res dobro, ne vem pa, ce je glih za oskarja. :) Blazno vsec mi je blo, da je film na nek nacin tudi poklon prvemu Burtonovemu Batmanu.

opeter ::

2dark je izjavil:

Za mene bo najboljši Joker do sedaj tisti , ki ga je upodobil jack, ker ima samo jack tisti Jokerjevski raztegnjen nasmeh. Vsi ostali so patetično dolgočasni, brez karizme. Dobro, da je Joker v igrah in animiranih filmih takšen, kot mi je všeč.

Tole se sicer ne bo zgodilo ampak William Dafoe je zame izklesan Joker.



To pa tudi jaz podpišem! Škoda, da se William Dafoe ni pojavil v katerem od DC-jevih filmov.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

BigWhale je izjavil:

Pogledal danes. Phoenix odigra res dobro, ne vem pa, ce je glih za oskarja. :) Blazno vsec mi je blo, da je film na nek nacin tudi poklon prvemu Burtonovemu Batmanu.


Oskar za glavno vlogo ali za najboljši film ?

BigWhale ::

Mah ne... Tolk zlo mi ni bil vsec. Ampak jest sem tko al tko zlo biased. Jest nobenmu filmu neb dal oskarja. :D

oo7 ::

BigWhale je izjavil:

Mah ne... Tolk zlo mi ni bil vsec. Ampak jest sem tko al tko zlo biased. Jest nobenmu filmu neb dal oskarja. :D


Jaz bi jih pa ukinil :)

oo7 ::

17 decemebr digitalna vezija kar koli že je to ?
1 januar 2020 Blu-ray.

c3p0 ::

Oskarji so že kar nekaj let joke, ker ne gre toliko za kvaliteto filmo, kot nagrado za obdelovanje trenutne socialno-politične agende. Da ne bom izbrisan, moram zaključiti temo.

oo7 ::

Joker že raste na travnikih.

DrDre95 ::

In ni vreden elektrike ki jo skuriš za download. To je CURRENT YEAR film in če ti ni nujno biti "in", ga lahko komot preskočiš.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Horas ()

2dark ::

DrDre95 je izjavil:

In ni vreden elektrike ki jo skuriš za download. To je CURRENT YEAR film in če ti ni nujno biti "in", ga lahko komot preskočiš.


To je top film. Ne razumeš.

DrDre95 ::

2dark je izjavil:

DrDre95 je izjavil:

In ni vreden elektrike ki jo skuriš za download. To je CURRENT YEAR film in če ti ni nujno biti "in", ga lahko komot preskočiš.


To je top film. Ne razumeš.


Ja, če nisi v mojem visoko inteligentnem IQ taboru ne moreš razumeti kako visoka umetnost je banana nalepljena na steno.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Horas ()

Izi ::

Pogledal in sem razočaran. Navadna tragična drama, kakršnih je kar precej vsako leto.
Igra je odlična, izdelava profesionalna, ampak sama Jokerjeva origin zgodba pa močno razočara in kot celota vse skupaj izpade celo malo dolgočasno. Pričakoval sem precej več. Spet en film, ki pokaže, da se na ocene ne da zanašati. V najboljšem primeru si film zasluži 6/10.

2dark ::

Izi je izjavil:

Pogledal in sem razočaran. Navadna tragična drama, kakršnih je kar precej vsako leto.
Igra je odlična, izdelava profesionalna, ampak sama Jokerjeva origin zgodba pa močno razočara in kot celota vse skupaj izpade celo malo dolgočasno. Pričakoval sem precej več. Spet en film, ki pokaže, da se na ocene ne da zanašati. V najboljšem primeru si film zasluži 6/10.


Ti zgolj nimaš okusa. Slovenci so depresivci in so se v ta film popolnoma vživeli. Pa ne samo SLovenci.

VaeVictis ::

Izi je izjavil:

Pogledal in sem razočaran. Navadna tragična drama, kakršnih je kar precej vsako leto.
Igra je odlična, izdelava profesionalna, ampak sama Jokerjeva origin zgodba pa močno razočara in kot celota vse skupaj izpade celo malo dolgočasno. Pričakoval sem precej več. Spet en film, ki pokaže, da se na ocene ne da zanašati. V najboljšem primeru si film zasluži 6/10.


Se strinjam, uro in pol je dokaj dolgčas, potem se pa začne celo malce dogajati.

Joaquin Phoenix je tako kot vedno odličen.

ps: A kdo verjame, da bi bil tak Joker kakršnkoli iziv za Batman-a?

Vazelin ::

Meni je Joker dober, ne pa zelo dober ali odličen movie
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

oo7 ::

Joker is hailed IMDB's best movie of the year

https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/a...

oo7 ::

VaeVictis je izjavil:




ps: A kdo verjame, da bi bil tak Joker kakršnkoli iziv za Batman-a?



Saj je komaj postal Joker če je bilo vse skupaj res kar smo videli. Bruce je še otrok v tem filmu preden postane Batman se tudi Joker lahko še spremeni predvsem pa je Joker nepredvidljiv in zato je nevaren.

Ales ::

Problem je predvsem v tem, da ste eni pričakovali risanko ali strip v stilu masovne produkcije, ki jo zadnja leta štepajo v kinematografe zato, da poberejo cash od mladine.

Dobili pa čisto resno psihološko dramo, in to odlično posneto na vseh nivojih. Zato vam pa nič ni jasno. :D

Vazelin ::

Preveč je depresivno no. Čudno da se ni kdo fental med ogledom lol
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

BigWhale ::

Ales je izjavil:

Problem je predvsem v tem, da ste eni pričakovali risanko ali strip v stilu masovne produkcije, ki jo zadnja leta štepajo v kinematografe zato, da poberejo cash od mladine.

Dobili pa čisto resno psihološko dramo, in to odlično posneto na vseh nivojih. Zato vam pa nič ni jasno. :D


To je verjetno glavni problem vecine. :> Film je res dober. Ni pa to stripovski film in je na nek nacin taprav origin story. Tukaj se je Joker sele 'rodil', za dozorevanje ima se kakih 20 let casa. :)

facepalm ::

Tudi sam sem pricakoval.. nekaj malenkost drugacnega (me je trailer zavedel).
Film je dober. Napram ostalim mainstream iz zadnjih let, je vrhunski. Dve uri sta minili hitro. Sem kar obstal na koncu: "ze konec?".
Igra je dobra, pricakoval sem le malo drugacen "character development".
Vsekakor bi z veseljem pogledal morebitni 2. del (psycho unleashed).
Seveda posnet na takem nivoju in ne nek batman/superman/spongebob superhero bullsheet.

oo7 ::

Od filmov, ki sem jih pogledal letos mi je Joker še vedno najboljši film leta.

2dark ::

VaeVictis je izjavil:



ps: A kdo verjame, da bi bil tak Joker kakršnkoli iziv za Batman-a?


Ne. Če bi ga ubil, kaj bi potem počel preostanek življenja? Tako kto z vsemi nejgovimi nasprotniki, ki jih je milijonkrat že ujel, poslala v Arkham in so vedno znova pobegnili. Lol.

oo7 je izjavil:

Od filmov, ki sem jih pogledal letos mi je Joker še vedno najboljši film leta.


Očitno si zelo malo filmov pogledal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

VaeVictis ::

BigWhale je izjavil:

Ales je izjavil:

Problem je predvsem v tem, da ste eni pričakovali risanko ali strip v stilu masovne produkcije, ki jo zadnja leta štepajo v kinematografe zato, da poberejo cash od mladine.

Dobili pa čisto resno psihološko dramo, in to odlično posneto na vseh nivojih. Zato vam pa nič ni jasno. :D


To je verjetno glavni problem vecine. :> Film je res dober. Ni pa to stripovski film in je na nek nacin taprav origin story. Tukaj se je Joker sele 'rodil', za dozorevanje ima se kakih 20 let casa. :)


Po tej logiki je Joker star okoli 65 let, Bruce Wayna pa cca 30 let in ta Joker je sedaj tako velik iziv za Batmana.

Problem tega filma je, da ni DC movie.

Je film za pogledat, ni neka mojstrovina in bi bilo IMHO bolje, da ne bi nosil naslova Joker.

ps: Eni pravijo, da je film zelo podoben King of Comedy (1982)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Joker 2 (DC)

Oddelek: Sedem umetnosti
202820 (1312) oo7
»

The Justice League Part One & Part Two (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
16434853 (15046) meho7
»

Oscars 2020 [Nominations Out Now]

Oddelek: Sedem umetnosti
313969 (2673) oo7
»

The Dark Knight (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11117067 (12201) Nikec3

Več podobnih tem