» »

Gmail - Hangouts?

Gmail - Hangouts?

Zvitor ::

Pozdravljeni,

ena čudna zadeva se mi je zgodila (mogoče čudna samo meni, ker zna bit da česa ne vem).

In sicer, z nekom sem se pogovarjal preko Google Hangouts, če se prav spomnem mi je ta oseba ustno dala mail, ki sem ga potem direktno vpisal v Hangouts in sva tam textala.

Čez nekaj časa pa se sporočila niso več pošiljala, Hangouts je javil da ne more dostaviti. In najbolj hecno, ko sem potem poskusil poslati mail na ta naslov, je mailer daemon javil da ta mail sploh ne obstaja.

Kaj se je torej zgodilo, je oseba izbrisala komplet mail-račun? Ali se da Hangoutse tudi kako drugače uporabljati, mimo mail računa... nič jasno. :)

Zvitor ::

Nihče nima nobene ideje?

Mare2 ::

Lahko te oseba (ženska) noče več videt (textat).

Uporabi sodobnejše načine komuniciranja z govorom oz. najnovejšo video tehnologijo. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Zvitor ::

To vsekakor. :)

Zanima me tehnični vidik - kaj to pomeni da mailer deamon javi ko pošljem mail da ta naslov ne obstaja? Da je bil celoten Google/Gmail račun izbrisan? Ali pa se mogoče da na Hangoutsih uporabit mail ki sicer sploh ne obstaja (no, to sem 99% prepričan da ne).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zvitor ()

radmannsdorf ::

Probaj na prenovljeni različici, ki je zdaj Google Allo za telefone.
Ali web verzija za računalnike. Za uporabo potrebuješ predhodno nameščen app na telefonu.

Zvitor ::

Nimam pametnega telefona. Web verzija pa javlja da hoče Chrome, jaz imam FF, ne bom nameščal Chroma. Hvala vseeno.

Zvitor ::

radmannsdorf je izjavil:

Probaj na prenovljeni različici, ki je zdaj Google Allo za telefone.
Ali web verzija za računalnike. Za uporabo potrebuješ predhodno nameščen app na telefonu.


Pozabil vprašat, če mogoče kdo ve. Če si torej nekdo, recimo na Android telefonu, namesti Google Allo in naredi račun za chat, ali mu to ustvari avtomatsko tudi Gmail račun in ima s tem možnost prejemanja mailov? Ali ne?

Po logiki iz mojega primera, ne. Me pa zanima zagotovo. Če ima mogoče kdo samo Google Allo, ali si lahko iz gmaila poizkusi poslati mail na Google Allo račun in pove ali mu mail zavrne?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gmail za 15. rojstni dan dobiva štoparico (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5017510 (13898) MrStein
»

Facebookovo prepoznavanje obrazov

Oddelek: Novice / Zasebnost
154922 (3478) blackbfm
»

Umrl je Google Talk

Oddelek: Novice / Ostale najave
227950 (5668) eVro
»

Google Allo

Oddelek: Mobilne tehnologije
223029 (2585) matijadmin

Več podobnih tem