» »

CMR 2

CMR 2

Birkof ::

Mene sam zanima , če še komu od vas šteka collin mcrea rally 2.

Pa ne dobesedno zašteka sam tko slika teče gladko potem za sekundo cukne potem gre naprej.



Zdej imam PIII 733EB 256 RAM-a

Grafično sem pa iz voodoo 3 3000 prešteku na A-BIT GF 2MX.(z obema mi isto dela).Imam directx 7a (tako kot želi CMR2 ;sem probal tudi z 8a vendar je isto)

Ter vse skupaj na Win98 SE

Slišal sem da zaradi windovsov mi to dela vendar sumim....



Če je imel kdo podobno težavo in jo je odpravil naj mi prosim odpiše kako je to naredil..... !:)

Bye Bye
  • spremenilo: Birkof ()

{CoOoLeR} ::

Dobi si original igrco CM2 (or copy) :))!!! Probi z winME or Win2000
js sm pa CoOoL :)

Dalmatinc ::

mal se poigraj z gonilniki za grafo>:D

Freak ::

kok pa sploh stane CMR2 trenutno?8-O

Cveto ::

Katero zvočno kartico imaš.
Men je enako štekalo, ko sem imel D950, V3 3k,128 MB, win ME in eno levo zvočno kartico.
Potem pa sem voodooja zamenjal za MX-a, winse se naložil 98se, in vgradil še SB live, in sedaj dela gladko na 1024x768x16. Na 32 bit barvah pa malo trza, ampak ne tako kot prej(občasno)ampak bočj konstanto.
Ker MX-a in win98se že imaš, te mogoče jebe zvočna kartica, ker se ene dost opirajo na procesor(vsaj moja se je-softwerski EAX)
Če pa ni to, potem pa morda preveč zahtevaš od svojega računala. CMR2 je menda precej hroščata igra. Morda bi ji pomagala kakšen P4 in GF3 hehe.

scenic ::

128 MB rama se je ustavljalo 256 MB dela ko šus.
MSI STarforce 816 2MX, CeleronII 633, BX133 Raid.:)

Martesan ::

men so det. 10x in 11x odpravli to težavo! zdej dela kt urca mam pa detonatorje 11.01 pa win2k, 192 rama, celery 980 pa gf2mx
Enforcer, [MOb] - Members of besTeam

frudi ::

meni je tud ful štekalo, dokler nisem reinštaliral windowsov. od takrat je bistveno boljše, ampak včasih še vedno malo cuka, predvsem pri zaviranju. to se da dodatno oblažit oz. odstranit tako, da zaženeš dxdiags in znižaš ali pa povsem izklopiš sound acceleration.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

matevzm ::

Meni trza bolj ali manj v odvisnosti od verzije gonilnikov. Alamak kar dela nekaj casa, potem pa moram v w2k narediti restart. Nekje nekaj pusca (driverji ali pa igrica), ker pride porabljen spomin iz 140 na 200+ (od fizicnih 320). In potem ga ne morem vec lepo igrati. It's a feature...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Colin McRae Rally 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11210046 (1271) opeter
»

3DMark 2000 - Kakšni so vaši rezultati?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121251 (1005) MaD_Mavr0
»

Colin 2 in trzanje slike

Oddelek: Zvok in slika
241397 (1062) MaD_Mavr0
»

3D Prophet 2 MX&ColinMrally2

Oddelek: Zvok in slika
242251 (1895) YiMMi
»

vodoo3 in COlin 2

Oddelek: Igre
211912 (1641) rookie

Več podobnih tem