» »

Prijava na javno naročilo

Prijava na javno naročilo

o3n3o ::

Sem programer s.p. in razmišljam o prijavi na javno naročilo. Zanima me kakšne so bile vaše izkušnje. Slišal sem da običajno izberejo ponudnika z najnižjo ceno, da mora biti podjetje dovolj veliko za izvedbo projekta, in da so nekateri imeli tudi probleme z izplačilom.

Bi kdo ki je že dal javno naročilo skozi, priporočil kaj takega programerju s.p., ki je na trgu že 2+ leti?

Zanima me tudi na podlagi katerih kriterijev, poleg cene še izberejo ponudnika?

sandmat ::

Izberejo ponavadi na podlagi kriterijev, ki so opisani v javnem naročilu. Ponavadi piše v pozivu k oddaji ponudb kaj se bo evalviralo pri prijavi.

beni ::

Problemov s plačili ni, potrebno je imeti zahtevane reference in izbrana bo najnižja ponudba.

LP B.
Pojma nimam ...

bobby ::

Ce bo to tvoja prva prijava, probaj, ce ne drugega, da bos vedel, kako taki razpisi delujejo.
In udelezi se vseh postopkov, od odpiranja, pritozb, bla bla.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Gandalfar ::

Ter seveda začetnega posveta, ki je dostikrat organiziran z zainterisiranimi ponudniki.

Okapi ::

Če je projekt večji od tvojih zmogljivosti, se lahko z drugimi povežeš v konzorcij.
European economic interest grouping @ Wikipedia

...:TOMI:... ::

Iz prakse, s. p. (one man) je za najet živo zlo. Se ponesreči ali je na dopuatu ali pa kaj drugega, pa ostaneš brez. Zato je dobro imeti vsaj firmo, kjer jih je npr. min. 10, da imaš nek support, če pride do neke situacije, kjer je treba urgentno odpraviti napako.

Lahko si vrhunski, vendar vsi smo krvavi pod kožo.
Tomi

Invictus ::

...:TOMI:... je izjavil:

Iz prakse, s. p. (one man) je za najet živo zlo. Se ponesreči ali je na dopuatu ali pa kaj drugega, pa ostaneš brez. Zato je dobro imeti vsaj firmo, kjer jih je npr. min. 10, da imaš nek support, če pride do neke situacije, kjer je treba urgentno odpraviti napako.

Lahko si vrhunski, vendar vsi smo krvavi pod kožo.

Iz prakse...

Vse firme imajo ljudi, ki so specializirani za eno do dve stranki.

Ko nekaj crkne in ravno tvojega ni na voljo, samo pošljejo enega, ki pride izstavit račun za intervencijo, naredi pa nič... Oz. se bolj dela da nekaj dela...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoč pri spletnem nategu

Oddelek: Omrežja in internet
435242 (2707) AndrejS
»

Spolne bolezni (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8821094 (15734) BorutO
»

Finančna kriza dviguje vpis v študije računalništva (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
10034202 (29997) AndrejO
»

Južna Koreja omejuje igranje spletnih iger

Oddelek: Novice / Igre
3010652 (7802) HeMan

Več podobnih tem