» »

HP Compaq 6830s - se ne vklopi, polni...

HP Compaq 6830s - se ne vklopi, polni...

luxxx7 ::

Pozdravljeni, imam problem s HP Compaq 6830s, namreč stari polnilec je v okvari, kupilo se je novega s katerim tudi ne deluje... Niti se ne vklopi LED za polnjenje, če ga priklopim na napajanje. Konektor na polnilcu ima v sredini iglo na kateri je napetost 7,40V, ob straneh pa cca. 19V, torej je tista napetost na igli (7,40V) kot neka komunikacija, da prenosnik ve če je original polnilec?
Premeril sem tudi konektor na matični plošči in pride povsod napetost, tako kot mora. Kaj bi bilo lahko v okvari? Konektor na matični plošči?

kunigunda ::

Cist za foro vzami baterijo ven, drzi Power tipko par sekund, potem pa baterijo not, kabl pa prizgi.
Vcasih imajo doloceni modeli problem s kondenzatorjem pa tkole pol spet dela.

AlphaOne ::

Kateri model natancneje, mislim specifikacije..

Sam sem imel namrec isti model s pentium dual core T3400 2,16 GHz, 3GB RAM, HD Mobility 3430 256MB RAM, 320GB HDD z zelo podobnim problemom, zaradi katerega sem ga prodal v okvari in kupil novega.

luxxx7 ::

To sem že naredil... Hvala za predlog.

@AlphaOne enak model imam kot ti... Power jack si probal menjati na matični plošči oziroma kaj si poizkusil popraviti?

AlphaOne ::

Nic nisem poskusal popraviti. Itak je bil pred dvema mesecema po 9 letih uporabe že pravi dinozaver in je bila okvara odličen povod za nakup novega. Tako da bolj težko pomagam žal


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ne gre namestiti Windowsa + ne zažene trenutnega (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
514253 (3419) MasterKiD
»

Računalnik se ne prižge

Oddelek: Pomoč in nasveti
4317702 (13825) G_mAn
»

Asus p8z77 deluxe problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
232274 (2031) Brias
»

Polnilec za prenosnik ne dela več

Oddelek: Pomoč in nasveti
195968 (5596) rytmonorm

Več podobnih tem