» »

Grafika Nvidia Geforce update

Grafika Nvidia Geforce update

buick ::

Pozdrav. Že dlje časa nikakor ne morem posodobiti driverje na prenosniku za grafično kartico Nvidia Geforce.
V spodnjem desnem okencu se mi sicer pokaže obvestilo, da je potrebna posodobitev, tudi normalno poteka postopek namestitve a mi vedno pred koncem ali na koncu javi, da posodobitev ni uspela.
Iskal sem že vsepovsod po googlu in na strani nvidie kaj bi lahko bilo narobe pa ne najdem prav nič. Vedno je enako.
Če ima kdo kakšno idejo prosim za pomoč.
Hvala.

Riff ::

probaj z ročnim updejtom driverjev

buick ::

Sem probal. Isto.

Riff ::

čudno jst vedno naložim ročno brez geforce experience je pa res da mam stacionarca in ne prenosnik , kater win pa imaš ?

buick ::

win 7 ultimate

Riff ::

win7 je pa je že ulafan operacijski sistem, kaj pa če probaš eno verzijo nazaj od najnovejših gonilnikov ? aja za katero gefrce M pa gre ?

buick ::

Ti odgovorim jutri..ni me danes več doma..

Riff ::

velja da vidmo če bi šla 1 verzija nazaj

buick ::

Nvidia Geforce GT 120 M

Riff ::

342.01 tile so tazadja verzija, jst bi na tvojem mestu čist odstranil gonilnike potem bi pa probal namestit tele tazadne pa brez geforce experience pa da vidiš tle so pa še starejše verzije : https://www.geforce.com/drivers

men je to ponavad vedno pomagalo če sem imel težave z gonilnika ali (Ati) AMD ali nvida če en pa tud men zmanka idej razn format sm ne vem če je to res treba :)

buick ::

Ok hvala bom poskusil s tem

Riff ::

ja ni problema

buick ::

Pozdrav. Končno mi je uspelo namestit tazadnje driverje. Res hvala za pomoč :)
Je pa sedaj v tisti mapi Nvidia/Installer2 vse polno starih driverjev, installerjev...(Display driver 11 map, Installer 12 map, Display vision 3D 8 map...) vse z starimi datumi.
Ali lahko sedaj te kaj pobrišem?

Tribal ::

da

Han ::

Za odstranjevanje zalege ostankov starih verzij je najbolj učinkovit DDU - Display Driver Uninstaller.

Riff ::

super sm da je zdj to šlo :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Težava z windows 10

Oddelek: Pomoč in nasveti
263103 (2024) Andy9
»

AMD (ATI) Catalyst™ (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Zvok in slika
850132712 (43191) ferdo
»

Geforce se sesuva (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
864708 (3178) filip007
»

Računalnik težave - pojedel mi bo vse živce

Oddelek: Pomoč in nasveti
142836 (2229) 4ever
»

Stabilnost gonilnikov grafične kartice Nvidia

Oddelek: Strojna oprema
212852 (2131) r3dkv1c4

Več podobnih tem