» »

WLAN windows 10

WLAN windows 10

Unknown_001 ::

Zanima me ali je v Windows 10 možno vzpostaviti brezžično wlan omrežje.

Na starem računalniku z win7 je bilo to enostavno. Med izbiro si dal wzpostavi brezžično lokalno omrežje, nastavil SSID in password ostali pa so se lahko povezali z WIFI kartico.

Nazadnje sva s prijateljem poskusila vzpostavit tako omrežje. On je imel windows 7 jaz windows 10. Glej ga zlomka, pri njemu se je omrežje dalo nastavit, jaz pa po eni uri brskanja vseh možnih nastavitev nisem našel drugega kot deljenje internetne povezave in nastavigve za homegroup.

Odločila sva se da bo HOST on in se bom jaz privezal na njegov računalnik. Vse lepo in prav, dokler nisem na vrsto prišel jaz. Na omrežje se nisem mogel povezati. V zavihku z povezavami je na ikoni omrežja križec v krogcu. Na omrežje se je nemogoče povezati.

Podobna omrežja sem vzpostavljal že prej. Nikoli ni bilo problema niti z XPji, Visto in 7-co.

Samo prosim ne mi rečt da so win 10 oklestili.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

mzakelj ::

Pri cenah routerjev katere so smešne se igraš z takimi bedarijami. Smo v letu 2017 veš :))

Unknown_001 ::

You are not beeing helpful.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

amacar ::

Glede sistemskih natavitev ne vem, najmaj dela bo z inštalacijo npr. tega: http://www.mypublicwifi.com/

ToniT ::

Probaj tole.

Odgovor od amacar tudi dela....

Unknown_001 ::

Hvala za predloge
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ne dela internet

Oddelek: Pomoč in nasveti
404919 (3325) seba-beba
»

Čuden problem z internetno povezavo (rabim pomoč)

Oddelek: Pomoč in nasveti
131358 (1060) Invictus
»

Če nekdo izve MAC naslov tvoje tablice, ali lahko vdre vanjo ali v tvoje brezžično om

Oddelek: Informacijska varnost
326578 (5040) nurse013
»

težave z linksys ruterjem

Oddelek: Pomoč in nasveti
26958 (647) RejZoR
»

VPN - vprašanje

Oddelek: Omrežja in internet
122952 (2786) axee

Več podobnih tem