» »

Tabhomepage.com - prosim za vaše mnenje

Tabhomepage.com - prosim za vaše mnenje

csrf ::

Končal sem z izdelavo spletne strani https://www.tabhomepage.com/. Njen glavni namen je, da si lahko ustvarite in prilagodite domačo stran brskalnika.

Primer privzete domače strani je https://www.tabhomepage.com/janez-novak, primer nekoliko urejene https://www.tabhomepage.com/123. Dodate lahko poljubno število kategorij povezav, vključite različne vtičnike (beležka, vreme, ura...), spremenite grafično predlogo, domačo stran lahko nastavite kot zasebno (vidna le vam) itd.

Komentarji, mnenja in predlogi so dobrodošli.
  • spremenilo: csrf ()

swdev ::

Zanimava, ne poznam podobne aplikacije. Moram pa priznat, da ne vem, če bi se lahko navadil na tak način uporabe. Bom poizkusil. :)

Sicer pa čestitam. Poštena aplikacija!

filips ::

Zanimivo. Lahko bi dodal tudi tuje jezike in navodila za več brskalnikov. Dobro bi bilo, da bi dodal več vtičnikov in da bi uporabnik lahko imel več različnih strani.
V čem je stran napisana? Ali je na voljo izvorna koda?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: filips ()

csrf ::

swdev je izjavil:

Zanimava, ne poznam podobne aplikacije. Moram pa priznat, da ne vem, če bi se lahko navadil na tak način uporabe. Bom poizkusil. :)

Sicer pa čestitam. Poštena aplikacija!


Hvala. Imaš prav, se je potrebno navaditi. Mislim, da nekaj praktične vrednosti stran ima, vprašanje pa je, koliko jih bom imelo voljo vse skupaj nastaviti (čeprav dela ni prav dosti). Iz lastnih izkušenj (vprašanje, če sem lahko čisto nepristranski :)), sem se nakako kar navadil.

filips je izjavil:

Zanimivo. Lahko bi dodal tudi tuje jezike in navodila za več brskalnikov. Dobro bi bilo, da bi dodal več vtičnikov in da bi uporabnik lahko imel več različnih strani.
V čem je stran napisana? Ali je na voljo izvorna koda?


Dobri predlogi. Več ali manj sem imel vse že v mislih. Stran je že tako v osnovi narejena za večjezičnost, navodila pa tudi slej ali prej pridejo, tudi za mobilne brskalnike. Glede večih strani sem tudi že razmišljal ampak se za to zanekrat še nisem odločil, mislim, da bi se vse skupaj z vidika (povprečnega) uporabnika lahko malo zapletlo. Načeloma pa lahko tako že zdaj vsak odpre poljubno število profilov (zanekrat niti ni potrebno potrjevati emaila). Katere vtičnike pa imaš v mislih? Načeloma bi lahko izdelal poljubne.

Stran sem napisal sam v lastnem php mvc frameworku, tako da izvorna koda žal ni na voljo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: csrf ()

csrf ::

Sem spremenil par stvari. Po novem se zunanja povezava odpre v istem in ne več v novem oknu/zavihku (ob naslednji nadgradnji bom verjetno dodal možnost izbire v nadzorni plošči). Pri nekoliko manjši resoluciji oz. velikosti zaslona, se v posamezni vrstici prikažeta dva stolpca povezav/vtičnikov (prej le en). Dodal sem še vodič, kako nastaviti domačo stran v Google Chrome za mobilne naprave. Če ima kdo še kakšne predloge, so ti dobrodošli.

csrf ::

Dobrodošle so tudi konstruktivne kritike. Če vas je na strani kaj zmotilo, odvrnilo od registracije in uporabe, mogoče, da ni dobro obrazloženo čemu naj bi stran sploh služila ipd.

shadeX ::

Super ideja. Takoj bi se navadil na tak način uporabe strani. Problem je sam eden: Ne zaupam "privatnikom" in stran lahko iz katerega koli razloga preneha delovati in če se navadim na tak način uporabe ter alternativ ni, bi bil problem.

Dodaten plus za mobile friendly.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

BorutK-73 ::

Na prvi pogled stari iGoogle.

scorpy ::

Nekaj podobnega sem jaz začel lani, pa nikoli čisto dokončal :) www.domov.si

filips ::

shadeX je izjavil:

Super ideja. Takoj bi se navadil na tak način uporabe strani. Problem je sam eden: Ne zaupam "privatnikom" in stran lahko iz katerega koli razloga preneha delovati in če se navadim na tak način uporabe ter alternativ ni, bi bil problem.

Dodaten plus za mobile friendly.

Zato bi bilo dobro, da bi bila na voljo izvorna koda, da bi lahko gostil svojem strežniku.

csrf je izjavil:

Katere vtičnike pa imaš v mislih? Načeloma bi lahko izdelal poljubne.

Glede vtičnikov sem imel vs mislih novice, vreme, Fabebook, Twitter, koledar ... Tudi kakšne stvari iz http://www.igoogleportal.com/mypage/dir.... Dobro bi bilo tudi, da bi lahko ustvarili svoje vtičnike. Za iskanje bi lahko bili tudi drugi iskalniki. Zdaj se samo google z različnimi domenami.

petrus ::

Ideja, druga ura, nastavljena na pacific time zone (za Game of Thrones)! :)

Edit: In drug Google, google.com mednarodno iskanje (ne lokalno google.si).
stati inu obstati

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: petrus ()

shadeX ::

scorpy je izjavil:

Nekaj podobnega sem jaz začel lani, pa nikoli čisto dokončal :) www.domov.si


reklame ti pa je vseeno uspelo dat not a :))

pixelzgaming ::

Sicer se še nisem uspel prijaviti, ampak koledar bi bila kar dobra ideja. mogoče tudi kak vtičnik za "upcoming" stvari, npr. filmi, serije, igre in intergracija s trakt/simkl. Super se mi zdi, da si uporabil boostrap.. Bi se dalo tole spisat kot addon za chrome, da bi zraven kazalo še recently obiskane strani? Fajn so tudi predloge, sploh tista temna.

Moti me, da na strani kontakt email ni mailto povezava. Kaj ta pisava v logotu je ležeča? Zdi se mi, da je glih nekje vmes med normalno in ležečo pisavo in triggera moj OCD.
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

primozzzz ::

Uporabljam ighome.com.. Mogoče sprobam v prihodnosti tvojo..
NI PODPISA

filips ::

Dobro bi bilo, da bi lahko preimenival vtičnik (npr. Imel bi vtičnik Beležka in bi ga preimenoval v Moja beležka). Tako nebi bilo potrebe po beležka 1, 2 in 3. Posamezni vtičnik bi lahko dodal večkrat in tako imel npr. Vreme v Ljubljani, na drugem vreme v Mariboru ... ali pa več iskanj naenkrat (npr. iskanje Google, Najdi.si, Slo-Tech). Dobro bi bilo tudi, da bi lahko dodal poljubna iskanja kot pri privzetem iskalniku za brskalnik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: filips ()

csrf ::

shadeX je izjavil:

Super ideja. Takoj bi se navadil na tak način uporabe strani. Problem je sam eden: Ne zaupam "privatnikom" in stran lahko iz katerega koli razloga preneha delovati in če se navadim na tak način uporabe ter alternativ ni, bi bil problem.

Dodaten plus za mobile friendly.


Zagotovo ne bo prenehala delovati, če ne zaradi drugega že zato, ker stran uporabljam sam. So pa še drugi razlogi.

filips je izjavil:

shadeX je izjavil:

Super ideja. Takoj bi se navadil na tak način uporabe strani. Problem je sam eden: Ne zaupam "privatnikom" in stran lahko iz katerega koli razloga preneha delovati in če se navadim na tak način uporabe ter alternativ ni, bi bil problem.

Dodaten plus za mobile friendly.

Zato bi bilo dobro, da bi bila na voljo izvorna koda, da bi lahko gostil svojem strežniku.

csrf je izjavil:

Katere vtičnike pa imaš v mislih? Načeloma bi lahko izdelal poljubne.

Glede vtičnikov sem imel vs mislih novice, vreme, Fabebook, Twitter, koledar ... Tudi kakšne stvari iz http://www.igoogleportal.com/mypage/dir.... Dobro bi bilo tudi, da bi lahko ustvarili svoje vtičnike. Za iskanje bi lahko bili tudi drugi iskalniki. Zdaj se samo google z različnimi domenami.


Dodani vtičniki za branje zadnjih novic iz portalov 24ur.com, ekipa24, finance.si, nova24tv, rtvslo.si in siol.net, primer se lahko vidi tule https://www.tabhomepage.com/homepage.

petrus je izjavil:

Ideja, druga ura, nastavljena na pacific time zone (za Game of Thrones)! :)

Edit: In drug Google, google.com mednarodno iskanje (ne lokalno google.si).


V nastavitvah lahko izbereš poljubno google domeno -> Nastavitve > (Iskalnik) uredi

pixelzgaming je izjavil:

Sicer se še nisem uspel prijaviti, ampak koledar bi bila kar dobra ideja. mogoče tudi kak vtičnik za "upcoming" stvari, npr. filmi, serije, igre in intergracija s trakt/simkl. Super se mi zdi, da si uporabil boostrap.. Bi se dalo tole spisat kot addon za chrome, da bi zraven kazalo še recently obiskane strani? Fajn so tudi predloge, sploh tista temna.

Moti me, da na strani kontakt email ni mailto povezava. Kaj ta pisava v logotu je ležeča? Zdi se mi, da je glih nekje vmes med normalno in ležečo pisavo in triggera moj OCD.


Sem popravil kontaktni email. Glede addona mogoče kdaj v prihodnje, je pa v načrtu tudi izgradnja addona za nastavitev domače strani v zavihkih (trenutno je v uporabi eden izmed že obstoječih). Pisava je rahlo ležeča že v osnovi (ni pa dodatno, tako da tega ne morem spremeniti).

Dodal sem še vodiča, kako nastaviti domačo stran v Edge in Firefox - https://www.tabhomepage.com/sl/pomoc.

Sicer pa vsem hvala za predloge, vzeti na znanje. Ob naslednji večji nadgradnji jih bo del zagotovo tudi implementiranih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: csrf ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

JavaScript in Adobe Flash Player

Oddelek: Pomoč in nasveti
182981 (2750) Ribič
»

Firefoxova nova oblačila (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
7519260 (13967) schurda
»

Kako oz. z čim izdelujete spletišča? (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
5713161 (11577) Goran's Blog
»

Google Apps tudi brez povezave z internetom

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
258546 (6838) hamax
»

Oracle umika brezplačni ODF vtičnik za MS Office (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
7215840 (13319) noraguta

Več podobnih tem