» »

Sušilni stroj Gorenje D7665N

Sušilni stroj Gorenje D7665N

BorutO ::

Pozdravljeni.

Zanima me, če kdo uporablja ta sušilni stroj. Sicer sva ga kupila, ampak ne deluje to nekaj tak kak treba. Ali pa ne znam.

Trupl0 ::

Jaz ga imam sedaj malo več kot pol leta.
Zadeva je super. Vedno dava sušit na mixed in občasno na dodaten sonček :) ( indikator treh stopenj za dodatno sušenje ).
Pri večjih zadevah ala kakšna odeja občasno ne posuši oz. je še vlažno, medtem ko ostalo brez težav.

Moraš pa obvezno na 3-4 sušenje spodaj odpreti filter in dodatno posesati, ker se orng nabere filca.

Pa včasih je malo vlažno pod njim...ne vem zakaj
If you are going through Hell, keep going !

Magic1 ::

Jaz ga imam že par let, večinoma dobro posuši. Včasih se kaj zaplete, ali pa če je preveč stvari, je treba dodatne pol ure laufat. Jaz sem zadovoljen.

Bo treba bit bolj specifičen, kaj ne tela tak kak...
Magic

BorutO ::

Hvala za info.

Danes sva prvič delala z njim ... Sva dala sušit bele cote, prvo na 60 minut, potem ko skoraj nič ni bilo razlike po 60ih minutah od takrat, ko sva notri naložila, sva izbrala program Cotton Iron za dve uri ... ko sva to dve uri sušila, še vedno ni bilo suho ... potem sem še 2x šel na program Wool Softening za 10 minut, še vedno ni bilo čisto suho, je pa bilo že približno, na koncu sva še dala enkrat na normalen program 30ih minut, pa je zdaj končno bilo suho ...

Mislim, če to res misli tako dolgo sušiti, bom ga kar nazaj dal.

Skoraj 4 ure sušenja je pa že višek.

Magic1 ::

Normalno sušenje je 2h 45min... storage varjanta. Ne vem kaj ti pričakuješ, lahko pa kakšen cenejši sušilec kupiš, ki nima TČ in ti bo sušil na 70°C. Bo ziher prej suho, pa cune bodo tudi veliko prej šle falit.
Magic

RejZoR ::

Ajajajaj, folk kupi stroj z 800W priključne moči in pričakuje, da bojo cunje suhe v eni uro. To je davek na vse tiste pluse zraven A energijskega razreda. Gorenje je sicer še vedno eden najhitrejših sploh ampak računaj na 2 uri in pol za polnih 7kg bombaža na standard sušenje (predhodno ožeto na najmanj 1200 RPM).

Zapomnite si, pri vseh stvareh, več kot je A++++++++++ dlje vse dela. Pa naj bo pralni, pomivalni al pa sušilni stroj. Če pri nečem varčuješ moraš kompenzirat z mehanskim delom al pa s količino vode. V primeru sušilnega je kompenzacija v obliki časa...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

K0l1br1 ::

Dobra šala, da bo v 1 uri s TČ suho.

buttcrack ::

Ga imam cca 2 leti, dela ok. Je pa res da 7kg brisač v 2:45 niti slučajno ne bo suho. Rajš mal mn not pa dvakrat sušit.

perci ::

Hehe, v tem cajtu se že skoraj na štriku posuši :).

Curly ::

Pri nas doma imajo nekaj podobnega, ampak se je nekaj časa dogajalo, da je tisti spodnji filter povsem razpadel že po parih pranjih, potem je bilo pa polno sobo prahu. Imel sem tudi občutek, kot da vrata slabo tesnijo. Kasneje je prišel serviser in zamenjal tesnilo vrat, nisem pa prepričan če je s tistim spodnjim filtrom sedaj kaj boljše.

buttcrack ::

perci je izjavil:

Hehe, v tem cajtu se že skoraj na štriku posuši :).

Sušilec je seveda bolj zimsko razvajanje

Tr0n ::

Meni en pralni stroj barvnih cot posusi v 1h 20m (Gorenje D6SYW).

Tak da, ne vem, kaj mas ti to. :)

Magic1 ::

Tr0n je izjavil:

Meni en pralni stroj barvnih cot posusi v 1h 20m (Gorenje D6SYW).

Tak da, ne vem, kaj mas ti to. :)

Magic1 je izjavil:

Normalno sušenje je 2h 45min... storage varjanta. Ne vem kaj ti pričakuješ, lahko pa kakšen cenejši sušilec kupiš, ki nima TČ (toplotna črpalka) in ti bo sušil na 70°C. Bo ziher veliko prej suho, pa cune bodo tudi veliko prej šle falit.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri sušilni stroj kupiti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14153360 (5933) darkolord
»

Kateri sušilni stroj s TČ (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8830407 (22369) oberskitona
»

Kateri pralno sušilni stroj kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7839836 (34173) MasterSPi
»

Kateri sušini stroj

Oddelek: Loža
304469 (2716) Dajarra
»

Razvlaževalec zraka (za sušit cunje)

Oddelek: Loža
289060 (8521) marivo

Več podobnih tem