» »

Evropski parlament za izdelke z daljšo življenjsko dobo

1
...
3 4
5
»

nurmaln ::

oxyuranus je izjavil:

https://www.bleepingcomputer.com/news/g...

"Currently, in the US only eleven states have similar laws, and they have been adopted after years of public discussions, and only for certain markets, and not for all types of products."

Poglej poglej, saj imajo tudi americani (slava jim, se jim ponizno klanjamo na kolenih in sanjamo o ameriskih sanjah - ki so, mimograde, dokazan BS) nekaj taksnega. Zdaj se bomo pa zagotovo vsi strinjali, da je ideja dobra. :D


Res sijajna ideja.
Zdaj imam telefon ki je odporen na vodo. Ker imam ravno pol ure viška, bom telefon razstavil in potem sestavil nazaj. Mogoče mi bo na mizi ostal kak vijak viška, ampak sej to je ja normalno pri takih podvigih.
Potem bom telefon vzel sabo pod tuš in ko ga bo zalila voda bo nehal delat. Jaz pa gas na servis in "popravite v okviru garancije". Japajade, sanjaj miško, lahko pišeš kakršnekoli zakone hočeš, tega scenarija ne boš videl. Nekateri zakoni so pač preveč butasti da bi jih kakšen proizvajalec upošteval.
V Srbiji na primer imajo že kakšno leto ali dve zakon, ki določa da lahko uporabnik v roku pol leta iz kakršnegakoli razloga vrne kupljeno napravo. Nekaj podobnega kot imamo mi 15 dni pri nakupih na daljavo, samo da je pri njih pol leta in nima veze ali preko spleta ali pa v trgovini. Pa pojdi dol pa probaj vrnit avto katerega si vozil pet mesecev. Poročaj.
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

oxyuranus ::

nurmaln je izjavil:

oxyuranus je izjavil:

https://www.bleepingcomputer.com/news/g...

"Currently, in the US only eleven states have similar laws, and they have been adopted after years of public discussions, and only for certain markets, and not for all types of products."

Poglej poglej, saj imajo tudi americani (slava jim, se jim ponizno klanjamo na kolenih in sanjamo o ameriskih sanjah - ki so, mimograde, dokazan BS) nekaj taksnega. Zdaj se bomo pa zagotovo vsi strinjali, da je ideja dobra. :D


Res sijajna ideja.
Zdaj imam telefon ki je odporen na vodo. Ker imam ravno pol ure viška, bom telefon razstavil in potem sestavil nazaj. Mogoče mi bo na mizi ostal kak vijak viška, ampak sej to je ja normalno pri takih podvigih.
Potem bom telefon vzel sabo pod tuš in ko ga bo zalila voda bo nehal delat. Jaz pa gas na servis in "popravite v okviru garancije". Japajade, sanjaj miško, lahko pišeš kakršnekoli zakone hočeš, tega scenarija ne boš videl. Nekateri zakoni so pač preveč butasti da bi jih kakšen proizvajalec upošteval.
V Srbiji na primer imajo že kakšno leto ali dve zakon, ki določa da lahko uporabnik v roku pol leta iz kakršnegakoli razloga vrne kupljeno napravo. Nekaj podobnega kot imamo mi 15 dni pri nakupih na daljavo, samo da je pri njih pol leta in nima veze ali preko spleta ali pa v trgovini. Pa pojdi dol pa probaj vrnit avto katerega si vozil pet mesecev. Poročaj.


Verjetno si hotel nekaj povedati, ampak mi ni uspelo dojeti pomena. Ga ima? Da znas narediti vodoodporen telefon nevodoodporen? Da je EU trg in spostovanje zakonodaje primerljiv s Srbijo?

nurmaln ::

oxyuranus je izjavil:

Verjetno si hotel nekaj povedati, ampak mi ni uspelo dojeti pomena.

Opažam.
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropski parlament za izdelke z daljšo življenjsko dobo (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Industrijska lastnina
20270608 (65238) nurmaln
»

Članice EU bi preložile ukinitev mobilnega gostovanja na leto 2018

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
299656 (6254) AndrejO
»

Kaj torej piše v ACTI (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / NWO
13776503 (63008) Iatromantis
»

Alarm: nam bo vstop v EU prinesel programske patente? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Industrijska lastnina
5210223 (10223) krho

Več podobnih tem