» »

aktivna oblačila

aktivna oblačila

1
2
»

Furbo ::

noraguta je izjavil:

Kakor vsak poliester tudi x bionic po enem nošenju diši kot bi slekel kadavra ki je en teden ležal na parah. Se pa poliester hitro posuši po pranju.

Manj kot bombaž, večje udobje med nošnjo, ohlaja te, kot to rabiš, ne pa tudi, ko stojiš..

Saj meni se ne da prerekati s troli, zaradi mene če tekate oblečeni v kravje kože.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Invictus ::

RockyS je izjavil:

Vem da je tema za aktivno perilo, sam uporabljam termal, me pa zanima katere pohodniške hlače priporočate za zimo? Nobenih extremnih razmer, ampak da so ok za na Zvoh recimo.
Gledam iglusport,kibubo itd. Hervisu in Kilimandžaro se izogibam ker so res crap. Cena pa tja do max 50€ (s pasem).

Za na Zvoh ne rabiš nič posebnega. Pa kupi hlače z naramnicami in zaščito za križ zadaj. Ta zaščita je samo kos blaga, ki seže nad pas... ;).

Lahko greš pa tudi v kakih termo pajkicah... Danes jih je bilo cel kup. Včeraj malo manj, ker je pihalo.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

RockyS ::

Termo pajkice imam, ampak ce te dobi dez oz se ti bilo kako drugače zmočijo/navlažijo pa si zaključil z izletom. Zato iščem neka vodoodbojna al pa kj podobnega.
Hvala za nasvet za kos blaga čez križ, sam ne bi pomislil na to.

Invictus ::

Pozimi ni dežja ;). Poleti se pa ne hodi na Zvoh... Oz. so dovolj kratke hlače...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Scaramouche ::

Če hočeš kvalitena oblačila daš komot za eno kolo. Men tok ni vredno po zimi kolesarit, vidim kako imajo ninja pokrivala čez glavo, to več ni užitek, je bolj smeha gledat kako se mučijo samo da pokažejo da se da vozit pozimi...

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

noraguta je izjavil:

Kakor vsak poliester tudi x bionic po enem nošenju diši kot bi slekel kadavra ki je en teden ležal na parah. Se pa poliester hitro posuši po pranju.
mislim da s 100% polipropilenom tudi ni drugače...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

theStranger ::

Pozdrav, ce ima kdo izkušnje z merino volno me zanima kakšna je razlika v toploti med merino 150g in 200g? Sprašujem za dolgo spodnje hlače, ki bi jih uporabljal v zimskem casu tako za pohode kot po mestu. Hvala, lp

mailer ::

Kupi si zimsko podobleko, lahko smučarsko ali motoristično ali tisto, ki jo prodajajo v hofru oz lidlu.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

mikhaair ::

200 gr je debelejsa in toplejsa. Jaz bi skorajda rekel da je 150 zadosti za opisane dejavnosti.

krepki ::

Za rekreacijo pozimi hoja v hribe tam nekje od 1 ure do 2,5 na dan,višinske razlike od 300 do 800 metrov rabim oblačila v katerih ne bi preveč zašvical.
Trenutno imam termo aktivno perilo potem švic majico z dolgimi rokavi.
https://www.iglusport.si/ms-level-crew
Puli iz flisa.
https://www.iglusport.si/vector-grid-po
Na vrh ponavadi Softshell jakno ali še en kos jakne iz flisa namesto Softshella ampak se mi zdi,da se kar pošteno zašvicam in imam švic majico čisto mokro.
Predlagate kakšno drugo kombinacijo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krepki ()

theStranger ::

Mogoče vprašaj tule, kjer se zbirajo hribolazci. :) Baje pa je zelo primerna merino volna, dokaj hitro se suši (sicer počasnej ekot sintetika), greje tudi ko je mokra, plus je naravno antibakterijska in ne začne takoj smrdeti.

Invictus ::

LIDL švic majice in spodnje perilo je čisto kul.

Materiali so isti kot pri Nike ali podobnih za delček cene, pa jih kupiš većč.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

krepki ::

Saj imam nekaj tudi z LIDLa in glih jutri je spet neka akcija grem pogledat,saj za navzgor ni problem,mi je dosti toplo,samo je pa problem ko se vračam in se začnem ohlajat,takrat me sicer ne zebe ne vem pa če je glih zdravo eno uro hodit moker,do sedaj nisem imel kakih večjih zdravstvenih problemov,sam se bojim da se na dolgi rok lahko kaj navleče skupaj.Problem je edino če se preveč zaženem in ne gre več samo dihat skozi nos in moram tudi skozi usta potem hladen zrak ni ok.
Preobleč na vrhu pa se ne da,ker se nimaš kje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krepki ()

Furbo ::

Najdeš si hrib, iz katerega lahko potem tečeš dol.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Machete ::

Kaj pa rabiš za preoblečt? Kabino? Jaz si majico zamenjam zunaj pri minus 15 bp. ŠE zabavno je bit malo nag, ker mašina itak rabi kako minuto da se ohladi, tudi pri taki temperaturi. Spodaj se ne preoblačim, ker nisem moker nikoli, pa tudi to ne vidim, kaj naj bi rabil. Slečeš oblečeš.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

user-pass ::

Imam X-Bionic majico z dolgimi rokavi, en Salewa puli iz flisa za vmes - model Drava :), sedaj pa rabim za v hribe se nekaj pametnega za gor za pozimi. Ima kdo kaksna priporocila? Nek srednji razred, v noben extrem ne bi sel. Nekaj sem gledal Millet ampak so res ogabni dizajni, Salewa ima kaj OK samo je ali cisto cheap ali pa nad 400€.

gruntfürmich ::

verjetno jakna/zgornji sloj?
ne vem natančno, kolega se navdušuje nad avstrijsko 'carinthijo', jst sem si nazadnje kupil poletno berghaus in mi je kul, ampak za kvaliteto ne vem točno...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

theStranger ::

Tole vzames pa je. Ali pa tole

kjut ::

Pojdi v Decathlon, mene redko razocara v vseh pogledih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kjut ()

matmel ::

Pozna kdo kakšno tujo spletno trgovino z merino volno oz. majicami oz. oblačili z merino volno.
Gledam nekatere slovenske strani, ma so recimo dolge tanjše majice z znižanjem skoraj 50 eur.
Mogoče pozna kdo kako tujo stran, ter kako se nasploh obnesejo te zadeve. Po komentarjih na straneh vidim, da so aktivna oblačila iz merino volne super zadeva, potreboval bi za pohodništvo,smučanje, hokej na prostem itd...

Tilen ::

matmel je izjavil:

Pozna kdo kakšno tujo spletno trgovino z merino volno oz. majicami oz. oblačili z merino volno.


https://www.amazon.de/s?k=merino+wool&r...
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

theStranger ::

matmel je izjavil:

Pozna kdo kakšno tujo spletno trgovino z merino volno oz. majicami oz. oblačili z merino volno.
Gledam nekatere slovenske strani, ma so recimo dolge tanjše majice z znižanjem skoraj 50 eur.
Mogoče pozna kdo kako tujo stran, ter kako se nasploh obnesejo te zadeve. Po komentarjih na straneh vidim, da so aktivna oblačila iz merino volne super zadeva, potreboval bi za pohodništvo,smučanje, hokej na prostem itd...


Meni osebno je merino top, slaba stran je edinio trpeznost. Poglej v intersportu za bolj budget varianto, tudi v intersport outletu se najde kaksen kos. Tudi od Odla. Drugace pa tole in tole .

slomakita ::

da ne bo samo Hofer nategoval pri nas...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: slomakita ()

gruntfürmich ::

tistih 5€ gre za dobrodelne namene...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Machete ::

Vtaknejo naj si 5 eur popusta vemo kam. Najbolj me razkurijo pa 50% popusti. Hebite se maržni nateguni.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

louser ::

slomakita je izjavil:

da ne bo samo Hofer nategoval pri nas...

Če gre za nateg, potem imata tudi Leclerc LJ in MB razlike v cenah. In imata jih. Akcijske cene so seveda skupne, redne se pa razlikujejo.

slomakita ::

gruntfürmich je izjavil:

tistih 5€ gre za dobrodelne namene...

tistih 100% več, kolikor stane pri nas si mislil...?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Razvili tkanino, ki zna tako zadrževati kot prepuščati toploto

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
235866 (2815) antonija
»

pohodniška oprema (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8918719 (12184) Okapi
»

Trenerka (poceni)

Oddelek: Loža
348360 (6956) Ganon

Več podobnih tem