» »

Wonder Woman 1984 [Wonder Woman 2]

Wonder Woman 1984 [Wonder Woman 2]

Temo vidijo: vsi
1
2
3

D3m ::

Nekako bi morali povezati. Je pa izpadla ribja čorba.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Horas ::

Gagatronix je izjavil:

Horas je izjavil:

ka je pa spet narobe z ready player one??


Razen tega da je film lep prikaz tega kako boomerji mislijo da mulci gledajo filme ? :)

Ne mores pac nametat not vseh mogocih referenc in ne izpast gnilo.


čak kua? mulci gledajo filme.

oo7 ::

WW 1984 film spet prestavili tokrat za 2 meseca z avgusta na 2 oktober 2020.

ahac ::



Wonder Woman 1984 - Official Main Trailer
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

oo7 ::

oo7 je izjavil:

WW 1984 film spet prestavili tokrat za 2 meseca z avgusta na 2 oktober 2020.



Film je spet prestavljen. Nov izid filma je za Božič.

zasekaroza ::

Naj dajo na torrente pa bo

ahac ::

Film bo izšel v kinu in na streamingu istočasno (vsaj v ZDA).

Wonder Woman 1984 - Official Main Trailer

For the first time ever, #WonderWoman1984 will release in theaters and stream exclusively on HBO Max* on December 25.


Bo tudi pri nas na HBO GO? :8)
Izven ZDA naj bi v kino prišel 16.12., ampak malo dvomim, da ga bo takrat v Evropi lahko veliko ljudi gledalo.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

oo7 ::

ahac je izjavil:

Film bo izšel v kinu in na streamingu istočasno (vsaj v ZDA).

Wonder Woman 1984 - Official Main Trailer

For the first time ever, #WonderWoman1984 will release in theaters and stream exclusively on HBO Max* on December 25.


Bo tudi pri nas na HBO GO? :8)
Izven ZDA naj bi v kino prišel 16.12., ampak malo dvomim, da ga bo takrat v Evropi lahko veliko ljudi gledalo.



A ni izid filma 25 december ?

ahac ::

Zdaj pravijo, da izven ZDA pride v kino 16. decembra, v ZDA 25. decembra kino (kjer bo odprt) in HBO MAX.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

ahac je izjavil:

Zdaj pravijo, da izven ZDA pride v kino 16. decembra, v ZDA 25. decembra kino (kjer bo odprt) in HBO MAX.


Ja saj DC filmi so ponavadi prej izhajali v tujini kot v ZDA.

oo7 ::

Kinodvorane izid filma

Wednesday, December 16 -- Belgium, Bulgaria. Egypt, Estonia, France, Greece, Holland, Iceland, Indonesia, Portugal, South Africa, Switzerland, United Kingdom

Thursday, Dec. 17 -- Bolivia, Brazil, Costa Rica, Croatia, Cyprus, Denmark, El Salvador, Guatemala, Honduras, Hong Kong, Malaysia, Mexico, Middle East - Other, Nicaragua, Panama, Qatar, Saudi Arabia, Serbia, Singapore, Slovakia, Taiwan, Thailand, United Arab Emirates

Friday, Dec. 18 -- China, East Africa, Japan, Nigeria, Spain, Vietnam

Wednesday, Dec. 23 -- Austria, Germany, Korea

Thursday, Dec. 24 -- Hungary, Slovenia

Friday, Dec. 25 -- Canada, Colombia, Finland, India, Latvia, Lithuania, Norway, Sweden, Venezuela, United States

Saturday, Dec. 26 -- Australia, New Zealand

Thursday, Dec. 31 -- Argentina

Thursday, January 7 -- Ukraine, Uruguay

Friday, Jan. 8 -- Philippines

Thursday, Jan. 14 -- Azerbaijan, CIS Others, Czech Republic, Kazakhstan, Russia

Friday, Jan. 15 -- Romania, Turkey

Thursday, Jan. 21 -- Chile, Peru

Friday, Jan. 22 -- Poland

Thursday, Jan. 28 -- Italy

TBD -- Bahrain, Ghana, Israel, Kuwait, Lebanon, Asia - Other, LatAm - Other, Islands - Other

opeter ::

A to pomeni, da se bo do svete noči spet vse odprlo? Izgleda, da na bom Viktor tudi to zrihtal. ;)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Horas ::

ja seveda, elita nam bo mal popustila za praznike, po novem letu bojo pa še bolj zategnali povodce.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

oo7 ::

Tako, da verjetno bodo res predvajali film samo v ZDA na HBO Max bo pa zato toliko prej na travnikih.

oo7 ::

WONDER WOMAN 1984 Final Trailer (2020)

oo7 ::

Wonder Woman 1984 | Opening Scene | HBO Max

oo7 ::

Zaenkrat Wonder woman 1984 na rotten paradižnikih 88% - https://www.rottentomatoes.com/m/wonder...

Ganon ::

Ocena pada, film je razočaranje. Mene že izbor glavne igralke odvrača od ogleda. Raje gledam v strop, bo bolj vznemirljivo.

Gagatronix ::

Ganon je izjavil:

Ocena pada, film je razočaranje. Mene že izbor glavne igralke odvrača od ogleda. Raje gledam v strop, bo bolj vznemirljivo.


A zdaj ze vostok_1 narativo furas, ceprav je glavna igralka dejansko jewish ? :))

showsover ::

Meni pa je igralka top, če bi imel priliko, da bi bil z njo, bi se tako potrudil, da bi klicala vse bogove, še poganske in tiste, že pozabljene...

Horas ::

saj je dobra samo da bi jo pa spravljal k klicanju bogov pa tudi spet ne.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

showsover ::

ok, sem že malo starejši, morda je moja religija že bolj, ehm, površna :-)

mogoče pa so mi še všeč zelooooo močne ženske (kar bi naj menda bila - filma še nisem gledal)...

Ganon ::

showsover je izjavil:

Meni pa je igralka top, če bi imel priliko, da bi bil z njo, bi se tako potrudil, da bi klicala vse bogove, še poganske in tiste, že pozabljene...


Še dobro, da imamo različen okus, bo za vsakogar nekaj. :D Gal izžareva toliko seksapila, kot povožena žaba. Nobene karizme, ničesar. Pozabiš v roku nekaj sekund.

showsover ::

Ja, ne vem, nisem gledal filma (si v splošnem predstavljam, za kakšne moderne trende gre), vprašanje, če bom sploh kdaj, a me res moraš zastrupiti s kruto realnostjo in mi izbiti 'mladostniške' domišljije? :-) Meni je pač seksi, kaj morem, ne smem biti hudo prezahteven do 10+ mlajših rjavolasih bujnih superžensk... Ja, ja, vem, da ne bi hotela bit ljubica, bi mi rebra polomila, ampak pusti mi malo sanjarij in tolažb, no :-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

karafeka ::

Uf...

I denounce my wish to watch it :)

Apex predator wtf ??!

Najboljši del filma se mi je zdel uvod na otoku.

Nikec3 ::

Meni je bil prvi del negledljiv, pa je dobil dobre ocene. Tole je ocenjeno dokaj povprečno, tako da ne vem kako bom zdržal. Ker so prazniki in imam čas, letos pa tako ni dosti filmov, bom pogledal.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

karafeka ::

Glavna igralka je edina svetla točka filma, pa še ta bolj migeta ;)

oo7 ::

karafeka je izjavil:

Uf...

I denounce my wish to watch it :)

Apex predator wtf ??!

Najboljši del filma se mi je zdel uvod na otoku.


Tudi meni se je zdel uvod na otoku najboljši del filma vse ostalo slabo.

AmokRun ::

Ženska se iz nepriljubljene piflarke spremeni v Amazonko.
Na koncu jo tip vpraša: But don't you want more...?
...in se spremeni v mačko. :D

Glup film.

svecka ::

Men je bil povprečen film, noben presežek. Se strinjam, uvodni del je bil fenomenalen in zame edini dobri del filma.

Nikec3 ::

Pogledal. Najprej osnove:

1. Film je predolg
2. Ni mi všeč preočitno namigovanje, da so vsi moški slabi in zloba tega planeta (ja vem, zvenim kot vostok)
3. Glasbe ni napisal Hans Zimmer, ker je preveč generična. Verjetno so to naredili njegovi študentje, ki delajo zastonj, da lahko delajo z njim.

Glede ostalega - presenetljivo mi je bil film kr ok. Na tej točki, sem se že sprijaznil, da so superhero filmi bolj kot ne pravljice, morda celo basni, ki imajo na koncu nek nauk, zato tudi ne dajem preveč na logične nesmislne v zgodbi, ampak se prepustim filmu in, iskreno, ne razmišljam preveč. In tole s pravljicami, basnimi in naukom, jim kar dobro uspe. Liki so razviti, ni klasičnega negativca, oziroma ima dovolj ozadja, da ga jemljem kot sivo področje. Zadeva je meni boljša kot prvi WW, ki je bil ekstremno cheesy, na negativen ničin. Tale je 80's cheesy, kar je edini dober cheesy način. Kemija med igralci je dobra, Chris Pine je tako dober, da so ga celo morali priklicati nazaj od mrtvih.

Ne vem točno kaj je to, ampak izjemno sexy mi je, da je Diana samostojna, samozavestna ženska, da mora izgubljenca v tem svetu vodit okrog in mu razlagati vsako stvar. Kaj pa vem, morda pa to pričakujem od svoje ženske. ;((
Zelo pozitivna lastnost zadeve je tudi, da nima tiste klasične "svet je slab" osnove, ampak prikaže, da bi stvari v drugih okoliščinah lahko bile veliko slabše. Kot rečeno, na zadeve gledam kot solidno pravljico in nič več in v tem oziru precej dobro uspeva. Za na konec še ena motivacijska, ki bi pravzaprav morala biti theme song tega filma:
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

opeter ::

Moram napisati, da mi je bil film v redu, po pravici povedano me je presenetil.

Akcije res ni bilo toliko kot v predhodniku, je pa vzdrušje, barve in vse ostalo odtehtalo ... Navsezadnje so tukaj naredili izdelek, s katerim pihajo na dušo tistim, ki so dandanes stari 40+ let. Na koncu filma, po osnovnem kolofonu, je tudi eno "modro" presenečenje.

SPOILER

Božično vzdušje na koncu je bilo tudi svojevrstno in osladno ... heh. Kaj takega dobiš samo v kašnem Sam doma ipd.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

ahac ::

Mal preveč nesmiselnih stvari je v filmu.
OK, sej je res superhero movie pa od DCja smo navajeni bedarij, ampak vseeno....
Npr.
Zakaj
ukrade letalo? Saj WW ne krade!

Potem pa
letalo naredi nevidno
kar tako "poglej kaj tud znam lol".
Poleg tega je pa nelogično, da
Chris Pine ne more na letalo, ker kao nima potnega lista. Kako sploh vesta, da ga nima? Saj je v telesu nekoga, ki bi ga lahko imel!

Zdi se mi, da je to v vse filmu samo zato, da so imeli še nekaj iz stripov. Če bi kaj od tega vsaj uporabil še kasneje, but nooo...

Zakaj zdaj lahko
kar leti
? Tega ne more prej in ne kasneje (Batman vs Superman, Justice League). A so šefi zahteval, da mora bit kot Captain Marvel al kaj?
Enako tudi ta ogromen world-changing event nima nobenih posledic? Glede na vse ostale DC filme očitno ne... Weird.
Pa zakaj imajo nekateri (med njimi Barbara)
več kot 1 wish, če pa večkrat pokažejo, da vsak človek dobi samo enega
?

Meni se zdi, da bi bilo tudi ful boljše, če bi na koncu vse skupaj bilo malo manjše...
da bi vplival samo na eno mesto namesto na cel svet
. To bi blo bolj smiselno za story pa čisto enak konec bi bil lahko.

Ampak overall... še vedno boljši film kot večina drugih iz DC universe pa tud bolj zabaven. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

opeter ::

Saj WW zna leteti. Ne vem, zakaj tega ni bilo v dosedanjih filmih.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Gregor P ::

Narediš napako, če misliš, da boš gledal superherojsko akcijo; če pa preklopiš hitro na romantični fantazijsko dramo, potem je pa čisto ok.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

Men je WW 1984 med najslabšimi DCEU filmi.

Nikec3 ::

Gregor P je izjavil:

Narediš napako, če misliš, da boš gledal superherojsko akcijo; če pa preklopiš hitro na romantični fantazijsko dramo, potem je pa čisto ok.

Meni je bilo manj akcije pozitivna lastnost filma. Ker DC akcija je vedno samo nabijanje skozi zide "Zack Snyder style" in je itak obupno. Mi je všeč bolj charcacter driven zadeva.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

meho7 ::

Izi ::

Polomija, katastrofa, grozota, ...
Kar ne morem verjeti, da so lahko tako hudo zavozili film. Prvi del je mojstrovina proti temu kar so skupaj sklamfali v drugo.

vostok_1 ::

hihihihi
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

meho7 ::

Izi je izjavil:

Polomija, katastrofa, grozota, ...
Kar ne morem verjeti, da so lahko tako hudo zavozili film. Prvi del je mojstrovina proti temu kar so skupaj sklamfali v drugo.

Ze 1. del ni bil nic posebnega. Folk je overhypu film, ker je bil edin solidn produkt DC universa na filmskih platnih po Nolanovem Batmanu.

jimyboy ::

Za moje pojme je MOS še vedno najbolj spektakularen superhero film, ki mu Marvel ne seže do gležnjev.

In zaradi idiotov, ki jim ta film ni všeč, so jim pa všeč Marvel filmi za otroke v vrtcih, so zafurali celoten DC, ko si šli spreminjat prvotno vizijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jimyboy ()

Badwolff ::

A na hbogo pa ne pride?

Cr00k ::

Kar se mene tiče, bi ta film mogli še pred izidom izbrisat in narediti vsem veliko uslugo...

drvo ::

meho7 je izjavil:

Izi je izjavil:

Polomija, katastrofa, grozota, ...
Kar ne morem verjeti, da so lahko tako hudo zavozili film. Prvi del je mojstrovina proti temu kar so skupaj sklamfali v drugo.

Ze 1. del ni bil nic posebnega. Folk je overhypu film, ker je bil edin solidn produkt DC universa na filmskih platnih po Nolanovem Batmanu.


Odličen trailer za WW84 je pripomogel pri hypu. Sicer pa meni film ni bil tako grozno slab. Za pogledat in pozabit. Vsekakor pa slabši kot prvi.

oo7 ::

jimyboy je izjavil:

Za moje pojme je MOS še vedno najbolj spektakularen superhero film, ki mu Marvel ne seže do gležnjev.

In zaradi idiotov, ki jim ta film ni všeč, so jim pa všeč Marvel filmi za otroke v vrtcih, so zafurali celoten DC, ko si šli spreminjat prvotno vizijo.


Se strinjam. Men je MOS med top 5 najboljših super hero filmov in daleč najboljši Superman film. Vedno sem si želel tak film o Supermanu, ko je bil MOS kjer so razbili pol mesta 8-)

fireX88 ::

oo7 je izjavil:

jimyboy je izjavil:

Za moje pojme je MOS še vedno najbolj spektakularen superhero film, ki mu Marvel ne seže do gležnjev.

In zaradi idiotov, ki jim ta film ni všeč, so jim pa všeč Marvel filmi za otroke v vrtcih, so zafurali celoten DC, ko si šli spreminjat prvotno vizijo.


Se strinjam. Men je MOS med top 5 najboljših super hero filmov in daleč najboljši Superman film. Vedno sem si želel tak film o Supermanu, ko je bil MOS kjer so razbili pol mesta 8-)


am..se nekak strinjam z vama.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

endelin ::

Tale Wonderwoman 2 je res gnoj od filma. Trailer je res obetal.

Nikec3 ::

Izi je izjavil:

Polomija, katastrofa, grozota, ...
Kar ne morem verjeti, da so lahko tako hudo zavozili film. Prvi del je mojstrovina proti temu kar so skupaj sklamfali v drugo.

Ne razumem. Po kakih kriterijih je prvi del mojstrovina in tole katastrofa?

Za moje pojme je MOS še vedno najbolj spektakularen superhero film, ki mu Marvel ne seže do gležnjev.

V MOS je dobra samo prva tretjina, ostalo je za pozabit.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

Gagatronix ::

Prvi Wonder Woman je cisto soliden film, z izjemo debilnega konca.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Justice League Part One & Part Two (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
16434857 (15050) meho7
»

Batman v. Superman: Dawn of Justice (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
18545788 (18292) opeter
»

Wonder Woman (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11730133 (18397) D3m

Več podobnih tem