» »

vprašanje za majstre

vprašanje za majstre

HyperKiller ::

ej neki ste razlagal o sesutju sistem na serverju (se mi zdi ) in nekega hlajenja z helijem ampak mene so pritegnile tiste lopatice od turbine! ali imate to Machino dokumentirano?

al sm sam jz zlo zlo zabluzil zdejle?

perci ::

:D

ali3n ::

Bomo poslikal turbino ko bo popravljena... enkrat po NESTu, ker trenutno nimamo časa...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Zheegec ::

Lol, preveč smešno :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

MadMax ::

Sicer je zadeva dokumentirana (fotografirana) skozi šipo na vratih prostora, vendar je bila šipa zaradi mraza na pol zamrznjena in je večina slik neuporabno meglenih (razen dveh, kjer Primož praska po šipi...).
Čakamo na posnetek nadzorne kamere v prostoru, toda z varnostno službo, ki varuje prostor, še potekajo dogovori o financiranju kopiranja filma (original pač ne sme zapustit njihovega arhiva).

:P
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

alien-w ::

HyperKiller: si zabluzil ... :D

c3R4R ::

in je večina slik neuporabno meglenih (razen dveh, kjer Primož praska po šipi...).
A lohk vsaj te vidmo??:D :D :D

@HyperKiller
Kako si lohk nasedu... Drugač je bil dober JOKE;)
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

Sergio ::

Naš računalnik je zdizajniralo nevladno podjetje, ki nam je v klavzulo napisalo, da ga ne smemo fotografirati, saj je oblika turbin narejena po novi Asbestus metodi, ki še ni splošno uporabljana. Vzdrževalec turbinskih motorjev, ki premikajo helij, je tako vedno v nevarnosti.

No ja, Primož je samo še mičkeno prehlajen, ga pa uspešno ogrevamo nazaj na sobno temperaturo. :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

c3R4R ::

:D :D :D
Ej, Sergio, če bi me ti zdele vidu... Crkujem od smeha...:D

A boste uspel Primoža do slo-tech NESTa usposobit in privadit na bivanje pri sobni temeraturi??:D
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

Ziga Dolhar ::

Aklimatizacija je zelo kompleksen postopek.

Nekaj tednov ga moramo obdržat pri negativni temperaturi, saj bi bil siceršnji šok za telo prehud zalogaj. Trenutno ga držimo zaprtega v kleti z odprtimi hladilnimi skrinjami; okna smo zastrli, saj ne želimo, da na cesti zagleda kakšno dekle... Prav tako smo ga založili s knjigami, poimensko s Prishleki, Ekonomiko narodnega gospodarstva, Samorastniki in Slovenskim pravopisom.

Skratka ... gre za strogo nadzorovano okolje.

p.s.: klet je tudi ustrezno zastražena. Pred vhodom 24 ur dežurata Gandalfarjev brat in njegov pes.

:D
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

ali3n ::

A boste uspel Primoža do slo-tech NESTa usposobit in privadit na bivanje pri sobni temeraturi??


Ker obstaja velika verjetnost da nam to ne bo uspelo (ob prehitrem odtaljevanju popokajo celične membrane, kar vodi v gotovo in bolečo smrt), so nam v šolski kuhinji odstopili zamrzovalno skrinjo. Na -10°C se bo Primož počutil kot doma.8-O
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

c3R4R ::

Ma, fantje ne se zajebavat...:D
Jst tle crkujem od smeha....:D :D

smo ga založili s knjigami, poimensko s Prishleki, Ekonomiko narodnega gospodarstva, Samorastniki in Slovenskim pravopisom.
Kva vse se spomnite...:D Za crknt..:D :D 8-)

Pred vhodom 24 ur dežurata Gandalfarjev brat in njegov pes.
:D :D

so nam v šolski kuhinji odstopili zamrzovalno skrinjo. Na -10°C se bo Primož počutil kot doma.
Ne, no...:D Torej Primož še lep čas ne bo na svobodnem.... Kdaj bo spet začel za puncami letat???:D :D

Hehe...
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

OwcA ::

Zaenkrat je omejen na preganjanje ledenih kock, saj je naročena eskimka že nekaj dni zadržana na carini. Kot vse kaže eden izmed njenih pingvinov ni cepljen skladno z vsemi standardi. Da preostalim pingvinom ne bi bilo prevroče je Sergio posodil svoja dva TECa, za katere se sedaj odvija neusmiljen boj med hladu željnimi živalmi. Na srečo nimajo perja, tako po zraku frči le nekakšna voskasta snov in občasno kakšen carinik.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

c3R4R ::

Ma dejte no... Bogi Primož, pa pingvini pa kakšen carinik:D

Jst bom crknu od smeha:D.... Upam, da bo tako vzdušje tud na slo-tech NESTu...:) Komi čakam...8-)
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

OwcA ::

Seveda bo, vprašanje je le, ali se ti bo uspelo prebiti skozi horde oboževalk, ki bodo obkrožale vsakega izmed organizatorjev. ;)
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OwcA ()

c3R4R ::

@OwcA
:D :D
Pol se bom prerinu meni oboževalk (ki bodo verjetno nadnaravno obdarjane- aja, ne vem kakšne so ti všeč:D) in te bom prosu za avtogram...:D Upam, da mi boš naklonu sekundo časa in mi podaril svoj avtogram...

Čaki... Kater predavanje maš ti? Navijanje v praksi, če me spomin ne vara, ali pač??:)

Joj, komi čakam slo-tech NEST....:D
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

Zheegec ::

Oh ja, takšen mi je všeč. Pa tako lepo paše v roko...res dober joystick :D
Pa tvoj CD-ROM je tudi zelo vzburljiv...
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

c3R4R ::

@ALIEN3001
A si zgrešil temo??:D Ali vadiš, kako boš zapecu punco?:D :D
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

Zheegec ::

criLin15 - To je bilo malo karikiranja na post, ki ga je napisal OwcA :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

OwcA ::

@ALIEN3001: osebno imam raje DVDje, še posebaj tiste z režo >:D.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Zheegec ::

OK, saj preveč podrobno me SPLJOH ne zanima >:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

c3R4R ::

@ALIEN3001
Aha... Ups:D...

Pa tako lepo paše v roko...res dober joystick
Si si pod to res zamislil samo joystick, a??:D :D
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

Alexius Heristalski ::

Razsvetlitev! Joystick=palica veselja!

Ups, a sem pravo temo zgrešil? >:D
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Tomi ::

Malo resnosti, prosim.
metrodusa.blogspot.com

Zheegec ::

A je to resna tema?
Si si pod to res zamislil samo joystick, a??

Ne vem, sem že pozabil 8-)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

HyperKiller ::

ziggga:"Nekaj tednov ga moramo obdržat pri negativni temperaturi, saj bi bil siceršnji šok za telo prehud zalogaj. Trenutno ga držimo zaprtega v kleti z odprtimi hladilnimi skrinjami; okna smo zastrli, saj ne želimo, da na cesti zagleda kakšno dekle... Prav tako smo ga založili s knjigami, poimensko s Prishleki, Ekonomiko narodnega gospodarstva, Samorastniki in Slovenskim pravopisom"
mal ste ga polomili s temle ker skrina pač zadi greje!(nč ne bereš forume?) in splojh je pa skrina u klet ne!!!

no sam pr -10 celizijih je kri zlo gosta al mate baypass srca čes tanovo pumpo za vodn hlajenje zvezan al pa kri ogrevati z plinastim [vstavi kemijski element z najvišjo molsko maso]?

a hranite ga z zmrznjenim pomfrijem, sladoledom, navadno hrano, al kr pač najde v skrini?

đojstik - palica radosti!

Zgodovina sprememb…

mare_ ::

No, po nekaj dneh trdega dela mi je končno uspelo vdreti v varnostni strežnik, kamor se shranjujejo slike s kamere, ki snema ST strežnik. Tik preden so me odkrili sem uspel dobiti eno sliko njihovega strežnika (sklepam, da so se za začasno rešitev odločili za zračno hlajenje, ker potrebujejo turbino za hlajenje Primoža):

Ob tem sem uspel dobiti še konfiguracijo tega strežnika (če ste se spraševali, zakaj je ST tako hiter):
- procesor 286
- disk 15 MB
- ram 2(!) MB
- 3600 bps dial-up povezava

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

kuglvinkl ::

Tole nas čaka v Kopru (na NESTu bo organizirano slinjenje nad tem čudom;) ):

For Slo-Tech only

Your focus determines your reallity


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEST 2k7 ? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20215124 (7829) TribesMan
»

NEST.2006 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / NEST
29123180 (15085) frenk
»

.NEST 2005 iskanje klanov

Oddelek: Igre
472492 (1664) patriot10
»

NEST.2005 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / NEST
29820332 (13514) Nejc Pintar
»

Ona - on - mi daš številko? ;) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1259829 (6021) vrtnyka

Več podobnih tem