» »

Skrita številka Hrvaška Nujno

Skrita številka Hrvaška Nujno

twingo99 ::

Pozdravljeni!

Ponovno Vas prosim za pomoč,ali kdo ve kako se skrije mobilno številko ce kličes iz Hrvaske na stacionarni telefon ali mobitel.
Pravzaprav rabil bi samo da se ne izpiše stevilka ki se začne 00385,moja številka se lahko vidi.
A obstaja kaksna aplikacija ali kaj podobnega?

Za odgovore se vam zahvaljujem v naprej

stb ::

Kličeš s svoje slovenske mobilne številke?

twingo99 ::

Ja iz svoje slovenske številke bi klical iz Hrvaske nazaj v Slovenijo.

jazjaz51 ::

Milijonkrat sem klical iz tujine in ni nikoli napisalo prefiksa države iz katere sem klical - kdo pa ti je rekel, da ga napiše?

stb ::

Klicani bo videl tvojo normalno številko. Če je klicani v slovenskem omrežju bo videl kratko številko (npr 041700700), če pa klicani gostuje v tujini pa bo videl tvojo dolgo številko (npr +38641700700). Na obe te lahko klicani pokliče nazaj.

Ne morejo si operaterji kar izmišljevati neveljavnih številk in kombinirati predpone neke države (+385) s številko nekega gostujočega telefona (041700700) in tvoriti nove številke (+38541700700), ker ta lahko že pripada kakšnemu tamkajšnjemu (hrvaškemu) naročniku in klicani ne more poklicati nazaj nanjo.

Zabavno postane ko se z zgodovino klicev v kateri imaš kratke številke (041...., 031...) odpraviš na dopust in kličeš lokalce, namesto v domačo državo.

feryz ::

Enako je, če te na Hrvaškem (ali drugje) pokliče lokalec. Potem se vrneš domov in ga poizkusiš poklicati iz zgodovine klicev. Ne pali.

smacker ::

Povej šefu da greš na dopust pa je problem rešen.

BorutK-73 ::

Problem je ker je on že na dopustu.:))

smacker ::

Ko kličeš iz tujine se prikaže +386, če že (odvisno od nastavitev operaterja). Tak da ne more ugotovit iz katere države kličeš, lahko se zgovarjaš da si bil blizu meje. Če bi moral doma ležat v postelji, pol pa "počivaj" in ne telefoniraj :))

fosil ::

Ampak telefon bo zelo verjetno vseeno pokazal ime klicanega in ne številke tako da šef ne bo vedel da kliče iz tujine.
Tako je!

twingo99 ::

Hehe malo sem se nasmejal ob konentarjih,ne sef nima nobene veze s tem,res pa je da smo sli malo na zasluzen dopust.
Fora je v tem da se nam hocejo na vsak nacin uturit neki znanci,kateri pricakujejo zastonj dopust pa se da jih pedenamo od spredaj in odzadaj,sej prisli bodo tako ali tako samo radi bi malo zakasnili obisk.
Se zdaj pa cisto tocno ne vem ali bodo videli,da smo na Krku ali ne.Fora je samo v 00385 pred stevilki.

oyoy69 ::

prikaže se številka klicočega, torej tvoja številka, ki ni 00385 ...

XS!D3 ::

twingo99 je izjavil:

Hehe malo sem se nasmejal ob konentarjih,ne sef nima nobene veze s tem,res pa je da smo sli malo na zasluzen dopust.
Fora je v tem da se nam hocejo na vsak nacin uturit neki znanci,kateri pricakujejo zastonj dopust pa se da jih pedenamo od spredaj in odzadaj,sej prisli bodo tako ali tako samo radi bi malo zakasnili obisk.
Se zdaj pa cisto tocno ne vem ali bodo videli,da smo na Krku ali ne.Fora je samo v 00385 pred stevilki.

Kot so ti že povedali, če imaš slovensko številko, se v nobenem primeru pred tvojo številko ne sme prikazat predpona 00385. Tvoja številka se v tujini ne spremeni, še vedno je 00386..., medtem ko številka s predpono 00385 pripada nekemu hrvatu ali pa sploh ne obstaja.

twingo99 ::

Super hvala lepa vsem forumasem.

Zdej gremo pa na sladoled in hladno pivo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mobilne meje so padle (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
15251062 (41818) MrStein
»

Poceni mednarodni klici

Oddelek: Loža
356598 (5505) hmm23
»

voip discount

Oddelek: Omrežja in internet
224725 (2599) madmitch
»

od kje tako velik racun za mobitel?!?

Oddelek: Mobilne tehnologije
173971 (3195) LuGi

Več podobnih tem