» »

Ostal brez dostopov

Ostal brez dostopov

GummyBear ::

Na tablici sem bil prijavljen v gmail, linkedin, instagram, facebook in še vrsto drugih storitev. Težava je, ker je včeraj tablica umrla in sem tako ostal brez vseh teh dostopov. Gesla sem imel shranjena (avtomatska prijava) in se jih ne spomnem. Lahko se grem na ugibanje, vendar po parih napačnih vnosih lahko kakšen račun blokirajo in bo situacija še bolj zapletena.

Kako sedaj dobiti te dostope? Če bi dobil dostop do gmaila bi mogoče lahko rešil večino drugih računov (ponastavitev gesla). Pa facebook bi tudi nujno rabil, ker sem gor zelo aktiven in imam zdaj občutek kot da bi umrl skupaj s tablico. Na kakšen način lahko ponudnikom omenjenih storitev dokažem, da je račun res moj in mi omogočijo ponastavitev gesla? Če dobim gmail in facebook bo ok, ostalo ni taka škoda.

AndrejS ::

Saj maš na gmail tudi "forgot password"

bambam20 ::

Razumni jim damo telefonsko številko in dodatni mail za pridobitev ponovnega dostopa.

GummyBear ::

AndrejS je izjavil:

Saj maš na gmail tudi "forgot password"


Telefonsko številko sem že zamenjal, zato preko enkratnega gesla ne morem obnoviti dostopa. Varnostno vprašanje se sicer spomnem, ampak takoj za tem me vprašajo kdaj sem ustvaril račun (leta in meseca se ne spomnem), drugega računa za obnovitev pa nimam dodanega.

Spomnem se svoje stare telefonske številke, ki je vpisana v gmail, vendar mi to ne pomaga, če že dolgo ni več aktivna. Se da kako vstopiti v stik z Googlom (imajo kakšen kontaktni mail), da jih najprej povprašam kakšne so sploh moje možnosti?

bambam20 ::

GummyBear je izjavil:

AndrejS je izjavil:

Saj maš na gmail tudi "forgot password"


Telefonsko številko sem že zamenjal, zato preko enkratnega gesla ne morem obnoviti dostopa. Varnostno vprašanje se sicer spomnem, ampak takoj za tem me vprašajo kdaj sem ustvaril račun (leta in meseca se ne spomnem), drugega računa za obnovitev pa nimam dodanega.

Spomnem se svoje stare telefonske številke, ki je vpisana v gmail, vendar mi to ne pomaga, če že dolgo ni več aktivna. Se da kako vstopiti v stik z Googlom (imajo kakšen kontaktni mail), da jih najprej povprašam kakšne so sploh moje možnosti?


Navadno se da še rezervni mail na katerega lahko dobiš obnovitveno geslo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Yahoo uvaja šifriranje e-pošte in ukinja gesla

Oddelek: Novice / Varnost
2810660 (8815) Glugy
»

Potrditvena koda preko sms na gmailu

Oddelek: Informacijska varnost
93217 (2608) AndrejO
»

Ukradli gmail in facebook

Oddelek: Pomoč in nasveti
132354 (1894) RejZoR
»

Facebook - zloraba

Oddelek: Informacijska varnost
237485 (6284) St235
»

geslo v gmailu

Oddelek: Pomoč in nasveti
3113411 (12679) tomaz-

Več podobnih tem