» »

Potrditvena koda preko sms na gmailu

Potrditvena koda preko sms na gmailu

freaky_h2o ::

Kako bi lahko izvedel in če osbtaja kaki način za izvedbo le tega, telefonsko številko ki se uporablja na gmail računu v primeru, če ti kdo vlomi v gmail račun, ker je telefonska prikazana žal v stilu *******55 ? Ker je očitno nekdo, ki se je drznil vlomit v račun tudi spremenil številko in bi ga prav rad poklical ČE je seveda prava kar verjetno je,ker imam na sumu dve osebi...Lahko mi odpišeš na privat ali e-mail: freaky_h2o@hotmail.com .Hvala za pomoč in odgovore.
ZX-Spectrum je zakon:-)

Yacked2 ::

Verjetno ti je "udrla" prijateljica/kolega/znanec, če gre za primer, ker za prijavo na gmail rabiš nekaj kar imaš, ter nekaj kar veš. Oziroma imaš keylogger na mobiju. Če gre pa to samo za tist ponastavitveni email, potem pa pomojem za spremembo le tega rabiš to potrditi s smsom ? Nisem siguren, vsaj za poenastavitvene emaile je tako.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

freaky_h2o ::

nekdo se je zelo potrudil da tudi s ˝potrditvijo identitete˝ ne morem nič,četudi vpišem zadnje moje vejavno geslo,približno kdaj je nastal račun in vso otalo filozofijo v formularju..zato me pa zanima kako te zvezdice,ker ne vidiš cele številke,ampak samo zadnje dve od devetih,pretvoriti oz. dekodirati v razumljivo obliko,da ga pokličem tega specijalca in ga presenetim s klicem...pred leti se spomnim se mi je že zgodilo nekaj podobnega ampak takrat sem drugače rešil pa še na gmailu ni bilo
ZX-Spectrum je zakon:-)

Furbo ::

Če bi prej vložil 1% tega truda v dvojno potrditev, potem zdaj ne bi imel vsega tega dela.

Žal ne boš kar izvedel telefonske, lahko pa pobrskaš po svojem imeniku, čigava številka se konča na te cifre, če je bil zlikovec tako neumen, da je uporabil svojo običajno telefonsko.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

freaky_h2o ::

in žal je to edina možnost za recovery...drugih variant v stilu security vprašanja žal ni

Password help for .......
Reset your password using the verification method below:

Get a verification code (via SMS) on my phone: oooooooooo55

This doesn't match the phone number we have on file. Review the hint and try again.

ža noben ne ustreza,sem tudi to preveril...
ZX-Spectrum je zakon:-)

Zgodovina sprememb…

Yacked2 ::

No jaz imam na gmailu samo geslo, pa mi še nikoli nihče ni vdru noter.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

freaky_h2o ::

mene samo zanima ali obstaja kaki način,da bi kako izvedel to številko (mogoče je kriptirana v obliki cookija ali v kodi strani?)? Ker druge metode žal ni aktivirane,do računa drugače ne morem priti kot da tega človeka pokličem,v upanju,da ni vpisal kar ene številke
ZX-Spectrum je zakon:-)

SaXsIm ::

Ne.
SaXsIm

marjank069 ::

Glej koliko jaz vem ti lahko povem da je ta koda z *******55. samo telefonska številka. To je tel.številka, ki si jo napisal pri urejanju google računa. Na to številko dobiš,potrditveno kodo za google,če maš onemogočen račun zaradi varnosti vdora v tvoj google račun. Lahko pa dobiš tudi na mail opozorilo od google,da se je izvajala sumliva dejavnost v tvojem računu. Da se ti ne ponavja to ti svetujem da večkrat menjavaš svojo gesko.

AndrejO ::

freaky_h2o je izjavil:

Kako bi lahko izvedel in če osbtaja kaki način za izvedbo le tega, telefonsko številko ki se uporablja na gmail računu v primeru, če ti kdo vlomi v gmail račun,

Ne obstaja. Uporabi https://support.google.com/mail/answer/...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Alternativa gmailu

Oddelek: Omrežja in internet
469274 (7636) c3p0
»

Vdor v gmail nujno prosim pomoč

Oddelek: Omrežja in internet
3710048 (7500) Phantomeye
»

sinhronizacija gmail stikov?

Oddelek: Mobilne tehnologije
2317746 (4455) Malcolm_Y
»

Vdor v gmail (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7420188 (18945) Joze_K
»

Facebook - zloraba

Oddelek: Informacijska varnost
237261 (6060) St235

Več podobnih tem