» »

umrl igralec Gašper Tič

umrl igralec Gašper Tič

Temo vidijo: vsi
«
1
2 3

ADIJOOO ::

Na Trubarjevi ulici v Ljubljani je nasilne smrti umrl igralec Gašper Tič

Policisti so bili zjutraj obveščeni o nasilnem dogodku na Trubarjevi ulici v središču Ljubljane; ob prihodu so v stanovanju našli mrtvega moškega. Po neuradnih informacijah je nasilne smrti umrl igralec Gašper Tič.

Kot so sporočili s Policijske uprave Ljubljana, je po do zdaj zbranih obvestilih znano, da je v stanovanju izbruhnil prepir med moškima, starima 44 in 20 let. Pri tem je 20-letnik z ostrim predmetom poškodoval 44-letnika. Ta je zaradi poškodb na kraju prepira umrl. 20-letniku so policisti kmalu po dogodku odvzeli prostost.

Policisti in kriminalisti so ogled prizorišča dogodka končali, čez noč kraj ostaja zavarovan, ogled pa se bo nadaljeval jutri. Zbiranje obvestil o samih okoliščinah dogodka pa se nadaljuje, so še sporočili s PU-ja Ljubljana.

http://www.rtvslo.si/crna-kronika/na-tr...
  • zaklenil: BigWhale ()

BivšiUser2 ::

Kaj se bo zdaj vsak prepir že končal s štihanjem? :(
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

shintaro ::

RIP... ve kdo kaj je ta 20 letnik sploh delal v stanovanju in zakaj je to naredil?


Fak misliš da je slovenija še nekako varna, pa še tle postaja amerika.

dj_uro ::

Štefan C.
Govori se o marsičem... zlobni jeziki pač..m
vw-klub.si

ADIJOOO ::

S storilcem sta bila skupaj že včeraj

Spletni portal Dnevnik.si, ki se sklicuje na neuradne vire, piše, da je prav mlajši moški poklical policijo. Policisti so ga nato vklenjenega odpeljali s kraja nesreče in pričeli sodnomedicinsko preiskavo stanovanja.

Omenjena spletna stran še poroča, da naj bi se Tič šele pred dvema tednoma preselil v stanovanje na Trubarjevi. Z 20-letnikom naj bi se družil že sinoči, zjutraj pa je med njima prišlo do hudega spora, začela naj bi se pretepati. Pri tem je mlajši potegnil oster predmet.

Policisti in kriminalisti bodo z ogledom kraja dogodka nadaljevali jutri, zbirajo pa tudi obvestila o samih okoliščinah dogodka.

http://www.zurnal24.si/nasilne-smrti-je...

Prepir z 20-letnim Štefanom

Na Trubarjevo v stanovanje v prvem nadstropju, nasproti pisarn treh ljubljanskih odvetnikov, naj bi se Tič preselil pred komaj dvema tednoma. Sosedom se je predstavil in drug drugemu so zaželeli dobre sosedske odnose. Kaj sta imela z mlajšim fantom, po naših informacijah gre za 20-letnega Štefana C., ni jasno nikomur v okolici in bo pokazala preiskava. Da sta se družila že zvečer, smo izvedeli neuradno. In še, da naj bi prišlo zjutraj med njima do hudega prepira, tepla naj bi se in mlajši je potegnil oster predmet... Popoldne so prišle dodatne informacije s Policijske uprave Ljubljana. Po do zdaj zbranih obvestilih je znano, da je v stanovanju prišlo do prepira med 44-letnim in 20- letnim moškim. Pri tem je 20- letnik z ostrim predmetom poškodoval 44-letnika. Slednji je zaradi poškodb na kraju umrl. 20-letniku so policisti kmalu po dogodku odvzeli prostost. Truplo 44-letnika so s kraja odpeljali na Inštitut za sodno medicino Ljubljana, kjer bodo v naslednjih dneh opravili obdukcijo. Policisti in kriminalisti so za danes končali ogled kraja, čez noč bo kraj zločina zavarovan, ogled pa se bo nadaljeval jutri. Zbiranje obvestil o okoliščinah dogodka pa se nadaljuje, je sporočila tiskovna predstavnica ljubljanske policijske uprave Maja Ciperle Adlešič.


https://www.dnevnik.si/1042775605/kroni...

Zakaj pa morajo delat obdukcijo če vedo kako je umrl ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ADIJOOO ()

harvey ::

Zakaj pa morajo delat obdukcijo če vedo kako je umrl ?

Da se raziščejo vse okoliščine, sodna obdukcija ni namenjena samo ugotavljanju vzroka smrti, kar je prvenstveni namen npr. pri klinični.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

dexterboy ::

Dva otroka... RIP
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Glugy ::

O groza. Počivaj v miru : ( .... Ni mi jasno kako bi mu kdorkoli lahko privoščil karkoli zlobnega. Sam sem ga vedno imel za pozitivnega dobrega človeka. Vedno sem gledal Iz popotne torbe pa mi je vedno dobro vzdušje naredil. Tako nedolžno, znal se je približat meni kot gledalcu. Super človek v svoji preprostosti. Res mi ga je žal.. Žalostno... :(( Ubogi tud otroci ki jih zapušča....to je ornk šok.....

Sem opazil da so marsikje prepovedal komentiranje na to temo. Očitno ljudje na novičarskih straneh ne znajo bit spoštljivi do preminulih? Upam da bo na slo-tech drugače.

FTad ::

Glugy je izjavil:

Sem opazil da so marsikje prepovedal komentiranje na to temo. Očitno ljudje na novičarskih straneh ne znajo bit spoštljivi do preminulih? Upam da bo na slo-tech drugače.


Ne da se ne sme, ampak ker mediji naredijo velik bum, ker je bil pac bolj znana oseba. Saj je bil pred kratkim (1-2 tedna nazaj) tudi ze clanek, da je nekdo ubil nekoga, ampak pac ni bil znan in se nihce ni s tem "obremenjeval".

Glugy ::

Da ne bo kdo narobe razumel. Izklopil so komentiranje pod to novico na večini če ne vseh straneh. Sem mislil če so to naredil zarad nespošljivih komentatorjev.

tikitoki ::

Tudi meni se zdi pateticno ,da se folk sekira zaradi nekoga, ker je bil znan, istocasno pa jim dol visi za 156000 ljudi, ki umrejo dnevno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

shotalick ::

Glugy je izjavil:

Da ne bo kdo narobe razumel. Izklopil so komentiranje pod to novico na večini če ne vseh straneh. Sem mislil če so to naredil zarad nespošljivih komentatorjev.


Mislim, da to naredijo ravno zaradi tega. Folk pri nas se enostavno ne zna komunicirat na nivoju, ko se gre za tako novico.

BuDi79 ::

Glugy je izjavil:

Da ne bo kdo narobe razumel. Izklopil so komentiranje pod to novico na večini če ne vseh straneh. Sem mislil če so to naredil zarad nespošljivih komentatorjev.

Ljudje so v svojem bistuv pač radovedni in jih zanima kakšne opravke ima 44-letnik ob 2h zjutraj z 20-letnikom, s katerim ni v sorodu. Če bi padel s kolesa ne bi bilo "vprašljivih" komentarjev, tako pa se porajajo vsakovrstne špekulacije... ta, da sta se sprla zaradi uličnega nemira (vikend poletje v centru Ljubljane) je v bistvu edini "spoštljiv". Ampak tukaj gre dejansko za javno osebo, ne za Boštjana iz Sevnice. Pri nas so lahko vsi veseli, da nimamo portala kot je TMZ.

RejZoR ::

tikitoki je izjavil:

Tudi meni se zdi pateticno ,da se folk sekira zaradi nekoga, ker je bil znan, istocasno pa jim dol visi za 156000 ljudi, ki umrejo dnevno.


Lej, ljudje razvijejo drugačne emocije glede nekoga, ki ga na TV-ju spremljajo 10 al pa 15 let in jim je prirasel k srcu kot pa neki neznanec, ki je umrl, pa do njega nimajo popolnoma nobene povezave na nobenem nivoju.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

D3m ::

Veš, da niti nisem vedel imensko kdo to je.

Po sliki sem ga pa prepoznal.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Invictus ::

Za nastanek take tragedije sta ponavadi krivi kar obe strani.

Namreč, ne greš kar nekoga zaklati po malo bolj burni debati/prepiru...

Ampak mediji so umorjenemu že dali na glavo svetniški sij.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

tikitoki ::

RejZoR je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Tudi meni se zdi pateticno ,da se folk sekira zaradi nekoga, ker je bil znan, istocasno pa jim dol visi za 156000 ljudi, ki umrejo dnevno.


Lej, ljudje razvijejo drugačne emocije glede nekoga, ki ga na TV-ju spremljajo 10 al pa 15 let in jim je prirasel k srcu kot pa neki neznanec, ki je umrl, pa do njega nimajo popolnoma nobene povezave na nobenem nivoju.


Ja, res je normalno, da gojis tako mocna custva do osebe, ki jo nisi nikoli spoznal. Meni je to na nivoju fanov, k k pritisnjeni spremljajo zivljenje nekih zvezd. Imas pa prav, ljudje so custveno labilni in neracionalni.

FTad ::

tikitoki je izjavil:

RejZoR je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Tudi meni se zdi pateticno ,da se folk sekira zaradi nekoga, ker je bil znan, istocasno pa jim dol visi za 156000 ljudi, ki umrejo dnevno.


Lej, ljudje razvijejo drugačne emocije glede nekoga, ki ga na TV-ju spremljajo 10 al pa 15 let in jim je prirasel k srcu kot pa neki neznanec, ki je umrl, pa do njega nimajo popolnoma nobene povezave na nobenem nivoju.


Ja, res je normalno, da gojis tako mocna custva do osebe, ki jo nisi nikoli spoznal. Meni je to na nivoju fanov, k k pritisnjeni spremljajo zivljenje nekih zvezd. Imas pa prav, ljudje so custveno labilni in neracionalni.


Jap, na isti nacin, ko se je folku zmesalo lani, ko je ne vem koliko zvednikov (od igralcev do glasbenikov) umrlo, in twitter/fb je bil polno objav, kako zdaj ne bodo mogli vec ziveti, ker njihovih idolov ni vec itd itd. Vecina jih pa verjetno niti v zivo ni nikoli videla.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FTad ()

Heavy ::

Bolj vplivajo spomini. Gašperja se marsikdo spomni pri preživljanju časa z družino ob TVju.
#TeamFelix

Glugy ::

Invictus je izjavil:

Za nastanek take tragedije sta ponavadi krivi kar obe strani.

Namreč, ne greš kar nekoga zaklati po malo bolj burni debati/prepiru...

Ampak mediji so umorjenemu že dali na glavo svetniški sij.


Sploh ne gre za to. Gre za to da podrobnosti o tragediji niso znane, podrobnosti o njegovem delu pa so. Našteval so dejstva ne pa koval v zvezde.
Sodiš po tem kar veš.
In jz ne vem ničesar slabega o njemu zato ga spoštujem in mi ga je žal, in se mi zdi prav to tud izrazit. Lahko da ni bil popoln ampak sej noben ni popoln. To kar je pa dal gledalcem je pa velik pomenil. Jz ga osebno nisem poznal..poznal sem ga pa iz TV ekrana..in tam je bil čist kul človk vsaj zame.

Za sojenje so pa profesionalci zadolženi.... kaj je pa on imel v zasebnem življenju z tem ali onim človekom je pa čist njegova stvar in me ne zanima. Treba je spoštovat ljudi tud ko preminejo. Ker vsi bomo enkrat preminil...ne pozabt tega.

VaeVictis ::

Morda bi bilo bolje, da se naredi fork te teme in debatiramo naprej v posebni temi, zakaj ljudje zaradi nekoga znanage delajo panike, zraven jim je pa čisto vseeno za tisoče ljudi, ki vsak dan umrejo...

ps: Spoštovanje do umrlih si je IMHO treba prislužit v času življenja, nekdo, ki je slaba oseba pa umre si IMHO ne zasluži avtomatično spoštovanja, sploh pa v primeru, da se izve, da je oseba v času življenje na skrivaj delala kaj takega, da izgubi vso spoštvanje, ki si ga je z dejanji v javnem življenju pridobila in kontra seveda....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VaeVictis ()

r3dkv1c4 ::

Ampak tukaj gre dejansko za javno osebo, ne za Boštjana iz Sevnice.


Je bil kaj drugačen od mene, jype-ta, ...... ja bil je......ker drugače bi bil še živ.

V smislu človeka je bil pa kot vsi drugi-krvav pod kožo.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

imagodei ::

Glugy je izjavil:

O groza. Počivaj v miru : ( .... Ni mi jasno kako bi mu kdorkoli lahko privoščil karkoli zlobnega. Sam sem ga vedno imel za pozitivnega dobrega človeka.

Z vsem spoštovanjem do vsakega umrlega... Ampak, zakaj se nam smrt znane osebe zdi toliko bolj tragična, kot smrt naključne osebe? Zakaj bi kdorkoli komurkoli privoščil karkoli zlobnega?

Do unto others as you would have them do unto you.
- Hoc est qui sumus -

Glugy ::

imagodei je izjavil:

Glugy je izjavil:

O groza. Počivaj v miru : ( .... Ni mi jasno kako bi mu kdorkoli lahko privoščil karkoli zlobnega. Sam sem ga vedno imel za pozitivnega dobrega človeka.

Z vsem spoštovanjem do vsakega umrlega... Ampak, zakaj se nam smrt znane osebe zdi toliko bolj tragična, kot smrt naključne osebe? Zakaj bi kdorkoli komurkoli privoščil karkoli zlobnega?

Do unto others as you would have them do unto you.


Men se zdi vsaka smrt tragična. Je pa res da o smrtih za večino neznanih ljudi pač ne govorim ker se bo težko sogovornik poistovetil z preminulim ki ga ni poznal (pa čeprav posredno) dlje časa z imenom in priimkom.
Vsaj tako je z mojega vidika. Ko mi je znanc umrl sem še bolj žaloval ampak se o tem nisem z nobenmu pogovarjal. Ne bi rekel da je odkrito izražanje sočutja do umrlega povezano z stopnjo žalovanja. Vsaj pri men te povezave ni. Tud če je neznanec ..če ne vem nič o njem mi ni vseeno zanj ampak verjetno da bom pa govoril o njem je pa zelo minimalna. Pa se včasih res ornk zamislim....pa mi je res žal za to osebo..ampak ne čutm tega da bi to izrazil navzven. Daleč od tega da bi se mi zdel manj tragično. Vsak človek (razen če je res zloben) je ogromno vreden. Vsakega je škoda.

harvey ::

Po naših podatkih naj bi policija pridržala Stefana C., ki se je že večer prej družil z žrtvijo (pokojnega igralca so našli v nedeljo zjutraj). Potem naj bi se skupaj odpeljala na Trubarjevo, kjer naj bi prišlo do prepira, po pripovedi osumljenca, tako naši viri, pa naj bi prvi pograbil nož pokojni Tič. Končni epilog je že znan. (B. C., A. L.)
vir. SN
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Unknown_001 ::

imagodei je izjavil:

Glugy je izjavil:

O groza. Počivaj v miru : ( .... Ni mi jasno kako bi mu kdorkoli lahko privoščil karkoli zlobnega. Sam sem ga vedno imel za pozitivnega dobrega človeka.

Z vsem spoštovanjem do vsakega umrlega... Ampak, zakaj se nam smrt znane osebe zdi toliko bolj tragična, kot smrt naključne osebe? Zakaj bi kdorkoli komurkoli privoščil karkoli zlobnega?

Do unto others as you would have them do unto you.


Ni nujno da je oseba znana. Spomni se Andreja ki so ga umorili pri Krškem. Čim je narod videl posnetek so bili vsi tako iz sebe kot da bi jim kdo familijo odstranil. Dosti sočustvovanja je lažnega z namenom iskanja pozornosti in promoviranja sebe kot "dobrosrčneža". V resnici pa povečini dol visi vsem.

Za razliko od večine teh ljudi sem Andreja recimo osebno poznal. Pa se nismo niti 10% toliko drli po socialnih mrežah kot razne "junačine" iz interneta oz. Se sploh nismo. Kdopakdo ja šel svečko prižgat izrečt sožalje pa kar smo se med sabo pogovarjali o tem.

Ob tem lažnem sočustvovanju do popolnega neznanca me vedno kozlat prime. Drugo je če si ti to osebo vsaj kje videl, jo spoznal v živo oz. do nje vzgojil neka čustva.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

OrkAA ::

Unknown_001 je izjavil:

Ob tem lažnem sočustvovanju do popolnega neznanca me vedno kozlat prime. Drugo je če si ti to osebo vsaj kje videl, jo spoznal v živo oz. do nje vzgojil neka čustva.


Meni je pa smešna ta dvoličnost pri odločanju koga "poznaš".

Recimo, na eni strani imaš tasta, ki ga vidiš 3x na leto na nekih družinskih kosilih. Debate so ponavadi kratke in v stilu: "Kako avto? Fajn dela? Ja moj tut. Boš še eno Pivo?". Ta oseba kar naenkrat spada pod super ožji krog ljudi, katerih smrt te globoko prizadane.

Na drugi strani je pa znana oseba, ki jo spremljaš od mladosti naprej. Z užitkom gledaš njene oddaje, predstave, bereš zgodbe itd. Ampak ker ti oseba na ulici nikoli ni rekla "Živjo!" potem nimaš nobene pravice žalovat, ker je itak nisi poznal!

Res ste smešni s tem predalčkanjem ...

shadeX ::

tikitoki je izjavil:

Tudi meni se zdi pateticno ,da se folk sekira zaradi nekoga, ker je bil znan, istocasno pa jim dol visi za 156000 ljudi, ki umrejo dnevno.


Noben se ne "sekira". Če je nekdo znana osebnost oz. poznan v večjem delu družbe naredi smrt bolj "tragično", ker imaš občutek da ga poznaš, sploh ker si ga večkrat videl.

Npr noben iz Ljubljane se ne bo sekiral za smrt Janeza Novaka, ki je umrl v nekem selu pri Mariboru. Ampak Janez Novak je bil v tistem selu poznan med vsemi ljudmi (1000), zato je njegova smrt toliko bolj odmevna v njihovi vasi, kot pa v LJ.

OrkAA je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Ob tem lažnem sočustvovanju do popolnega neznanca me vedno kozlat prime. Drugo je če si ti to osebo vsaj kje videl, jo spoznal v živo oz. do nje vzgojil neka čustva.


Meni je pa smešna ta dvoličnost pri odločanju koga "poznaš".

Recimo, na eni strani imaš tasta, ki ga vidiš 3x na leto na nekih družinskih kosilih. Debate so ponavadi kratke in v stilu: "Kako avto? Fajn dela? Ja moj tut. Boš še eno Pivo?". Ta oseba kar naenkrat spada pod super ožji krog ljudi, katerih smrt te globoko prizadane.

Na drugi strani je pa znana oseba, ki jo spremljaš od mladosti naprej. Z užitkom gledaš njene oddaje, predstave, bereš zgodbe itd. Ampak ker ti oseba na ulici nikoli ni rekla "Živjo!" potem nimaš nobene pravice žalovat, ker je itak nisi poznal!

Res ste smešni s tem predalčkanjem ...


Se absolutno podpišem pod tvoj post.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

WarpedGone ::

Res ste smešni s tem predalčkanjem ...

This.
Zbogom in hvala za vse ribe

kixs ::

Men je bil pa vedno tecen na TV-ju. Drugace pa itak nisem vedel kdo je, dokler nisem pogooglu in videl sliko.

arnecan1 ::

Pod tem člankom so komentarji dovoljeni. In so tudi normalni. Ali pa jih sproti brišejo. http://www.rtvslo.si/kultura/oder/gleda...

D3m ::

OrkAA je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Ob tem lažnem sočustvovanju do popolnega neznanca me vedno kozlat prime. Drugo je če si ti to osebo vsaj kje videl, jo spoznal v živo oz. do nje vzgojil neka čustva.


Meni je pa smešna ta dvoličnost pri odločanju koga "poznaš".

Recimo, na eni strani imaš tasta, ki ga vidiš 3x na leto na nekih družinskih kosilih. Debate so ponavadi kratke in v stilu: "Kako avto? Fajn dela? Ja moj tut. Boš še eno Pivo?". Ta oseba kar naenkrat spada pod super ožji krog ljudi, katerih smrt te globoko prizadane.

Na drugi strani je pa znana oseba, ki jo spremljaš od mladosti naprej. Z užitkom gledaš njene oddaje, predstave, bereš zgodbe itd. Ampak ker ti oseba na ulici nikoli ni rekla "Živjo!" potem nimaš nobene pravice žalovat, ker je itak nisi poznal!

Res ste smešni s tem predalčkanjem ...


Nisem gledal njegovih oddaj, ker mi ni bil všeč.

Važno, da je nekaterim od vas dvignil mojo.

arnecan1 je izjavil:

Pod tem člankom so komentarji dovoljeni. In so tudi normalni. Ali pa jih sproti brišejo. http://www.rtvslo.si/kultura/oder/gleda...


To kar ti bereš so modificirani komentarji.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

arnecan1 ::

No, zaenkrat se da izbrskati samo tole: Po naših podatkih naj bi policija pridržala Stefana C., ki se je že večer prej družil z žrtvijo (pokojnega igralca so našli v nedeljo zjutraj). Potem naj bi se skupaj odpeljala na Trubarjevo, kjer naj bi prišlo do prepira, po pripovedi osumljenca, tako naši viri, pa naj bi prvi pograbil nož pokojni Tič. Končni epilog je že znan.

Koliko je prva izpoved osumljenca merodajna, je pa seveda drugo vprašanje. http://www.slovenskenovice.si/crni-scen...

Phantomeye ::

Invictus je izjavil:

Za nastanek take tragedije sta ponavadi krivi kar obe strani.

Namreč, ne greš kar nekoga zaklati po malo bolj burni debati/prepiru...

Ampak mediji so umorjenemu že dali na glavo svetniški sij.


Jah, umor iz strasti se zgodi na tak način. Torej nekaj, kar ni mediated. Kokr kol obrneš, vzeti nekomu življenje, ni opravičljivo. Nihče si ne zasluži tega.

WarpedGone ::

Ko fant zabode dekle, ugibanje o intimnih povezavah ni vzrok za izbris. Bivši, lubosumje, ... so pogosta pojasnila povodov za dogodek.

Ko fant zabode moškega, je kakršnokoli ugibanje o morebitnih intimnih povezavah vzrok za izbris in tabu.

Zelo sproščena družba.
Zbogom in hvala za vse ribe

Machete ::

Mali je dal premalo ali pa blank robo v paketek, pa sta se spičila.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Miha 333 ::

Samo prepisujem iz medijev:

Po poročanju Dnevnika naj bi aretirani izjavil, da ga je Tič z nožem silil v spolni odnos, sam pa naj bi se branil. Na Tičevem truplu naj bi policisti odkrili več kot deset vbodnih ran.

Vanich ::

Miha 333 je izjavil:

Samo prepisujem iz medijev:

Po poročanju Dnevnika naj bi aretirani izjavil, da ga je Tič z nožem silil v spolni odnos, sam pa naj bi se branil. Na Tičevem truplu naj bi policisti odkrili več kot deset vbodnih ran.


Ogromno teh igralcev po gledališčih je istospolno usmerjenih. Tako je tudi v moji vasi in po pričevanju kolegice, ki se je udeležila par teh zaprtih "posebnih" žurk, prirejenih samo za "naše", so ekstremni nasilni izpadi ljubosumja in teatralne histerije med njimi izjemno pogosti.
"In pa zelo zabavni za gledat in pa poslušat", je še dodala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vanich ()

FTad ::

Miha 333 je izjavil:

Samo prepisujem iz medijev:

Po poročanju Dnevnika naj bi aretirani izjavil, da ga je Tič z nožem silil v spolni odnos, sam pa naj bi se branil. Na Tičevem truplu naj bi policisti odkrili več kot deset vbodnih ran.


Hja, v primeru, da se je res branil, bi temu verjel, ce bi bila samo ena vbodna rana. A potem ga je se 9x zabodel...just in case?

imagodei ::

WarpedGone je izjavil:

Res ste smešni s tem predalčkanjem ...

This.

Hehe... V bistvu ste ravno vi tisti, ki predalčkate. Na tiste, za katerimi se žaluje in na tiste, za katerimi se ne žaluje. Pač, ne pristajate na predalčkanje na "družinski član" in "tujec", imate pa zato neke drugačne, svoje predalčke.

Načeloma pa to sploh vprašanje - za kom žalovat. Vprašanje je, zakaj bi se na Internetsih zgrožal bolj ob nasilni smrti znanega človeka (ali pa ob posnetku nasilne smrti), kot pa ob nasilni smrti anonimneža, ali bog ne daj, klošarja. Oziroma zakaj se ne zgražamo toliko ob nasilnih smrtih, ki je kamera ni ujela?

(Nasilna) smrt ni lepa stvar, pa če se zgodi družinskemu članu, ali pa znani osebi. Pa tudi v primeru, ko morilec posnetka NE objavi na spletu, je nasilna smrt še vedno grda. Se mi pa zdi povsem brez veze po forumih razlagat prizatedost, pisat razna RIP sporočila ipd. za umrle ljudi, ki jih osebno nisem poznal, oni niso poznali mene, družina umrlega me ne pozna - skratka...

WarpedGone je izjavil:

Ko fant zabode dekle, ugibanje o intimnih povezavah ni vzrok za izbris. Bivši, lubosumje, ... so pogosta pojasnila povodov za dogodek.

Ko fant zabode moškega, je kakršnokoli ugibanje o morebitnih intimnih povezavah vzrok za izbris in tabu.

Zelo sproščena družba.

Ja ne, narobe. Problematično je naslajanje, odkrito ali pa tako med vrsticami. Žalostno, da je to treba razlagat.
- Hoc est qui sumus -

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: imagodei ()

S4ul3 ::

FTad je izjavil:

Miha 333 je izjavil:

Samo prepisujem iz medijev:

Po poročanju Dnevnika naj bi aretirani izjavil, da ga je Tič z nožem silil v spolni odnos, sam pa naj bi se branil. Na Tičevem truplu naj bi policisti odkrili več kot deset vbodnih ran.


Hja, v primeru, da se je res branil, bi temu verjel, ce bi bila samo ena vbodna rana. A potem ga je se 9x zabodel...just in case?


Pomojem ne. Če se počutiš ogroženega, si v podrejenm položaju in ti nekdo prisloni nož na vrat med tem, ko ti obljubi tiča v rit... Ko dobiš prvo možnost bo iz tebe prišel ven ves adrenalin, malo dvomim, da se boš ustavil z enim ubodom ampak boš nadaljeval dokler ne boš 100% prepričan, da nevarnosti po tvojem življenju ni več.

If...

OrkAA ::

Če malo povzamem dogajanje v tej temi. Obstajata 2 strani.

Ena teži, da žalujoči iščejo pozornost in da je to vse medijsko sproducirana histerija.

Drugi težimo naj se vsak briga zase in se sam odloča za kom bo žaloval, druge naj pa pusti na miru.

V resnici pa v tej temi sploh nihče ne žaluje niti ni nobene histerije. Vse kar se dogaja je, da se D3m stalno namiguje na homoseksualnost.

Ah ja, važno da se klepeta, čeprav čisto brez vsakega smisla.

WarpedGone ::

"Bil je homo" bo brisano, ker se nas to nič ne tiče, intima, osebno, bla bla bla. "Bil je hetero", ne bo brisano.

Sem prepričan, da ima ta psihološko/družboslovna motnja že znanstveno ime.
Zbogom in hvala za vse ribe

AndrejO ::

WarpedGone je izjavil:

"Bil je homo" bo brisano, ker se nas to nič ne tiče, intima, osebno, bla bla bla. "Bil je hetero", ne bo brisano.

Sem prepričan, da ima ta psihološko/družboslovna motnja že znanstveno ime.

Briše se vse, kar enači istospolno usmerjenost z deviantnostjo ali še čim hujšim.

Unknown_001 ::

AndrejO je izjavil:

WarpedGone je izjavil:

"Bil je homo" bo brisano, ker se nas to nič ne tiče, intima, osebno, bla bla bla. "Bil je hetero", ne bo brisano.

Sem prepričan, da ima ta psihološko/družboslovna motnja že znanstveno ime.

Briše se vse, kar enači istospolno usmerjenost z deviantnostjo ali še čim hujšim.


Saj v bistvu gre za odklon od povprečja. Bolj kot to je problem kako se to pove ker v veliko primerih trpi posameznikovo dostojanstvo. Če je bil istospolno usmerjen je omemba irelevantna. Ni sporno da se to pove, sporen je način oz. Predstavitev.

Ne se tu truditi, da bi dosegli enakost tam kjer so razlike. Raje zagovarjajte stališča bontona na obeh straneh.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

no comment ::

Če niso vpleteni dildoti in psi... poskusimo z geji?

Ne morš pustit take priložnosti, da odplava naprej kot navaden umor...

The Player ::

Kakorkoli se sliši čudno, scenarij o spolni zlorabi sploh ni tako izključen.
Spomnimo se, da je bila v soboto parada ponosa in rajanje do poznih/zgodnjih jutranjih ur, kar lahko nanese, da je nekaj bilo na tem. Naklučje?


Kar se pa tiče debate za kom žalovati in za kom ne. Ali kdo žaluje za zarodki, ki so splavili na takšen in drugačen način (ni treba odgovarjati, je retorično vprašanje >:D)?

OrkAA ::

Za zarodki jaz ne zalujem, ker menim, da se niso izoblikovana osebnost. Prav tako kot pedri, ane? :)

Unknown_001 ::

OrkAA je izjavil:

Za zarodki jaz ne zalujem, ker menim, da se niso izoblikovana osebnost. Prav tako kot pedri, ane? :)


To si ti izjavil da se že zdaj razumemo.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

shintaro ::

jaz sem takoj vedel da bo neka gay scena čim se je zgodilo... Bomo videli, mogoče pa je res kaj pravi ta 20 letnik.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Virus Zika - spet senzacionalizem medijev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
11925611 (18754) AC_DC
»

Anonymous se je lotil strani z otroško pornografijo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Varnost
13142661 (36740) Gregor P
»

Župnik za spolne napade dobil pogojno kazen (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9418805 (17191) atubbuta

Več podobnih tem