» »

Apple Ipad

Apple Ipad

tvirus ::

Imam težavo z Apple Ipad, zamenjal sem tuchpad in sedaj se ne zažene več, ko ga priklopim na polnilec se vsakih 5 sekund pokaže logo in to je to, poskusil sem s stiskanjem razno raznih kombinacij tipk vendar ni uspeha. Edino kar se prikaže ko stisnem power+volume+home slika kabla in itune ikone zgoraj pa www..../restore


Prosim za pomoč.
www.geometer-jasna.si
www.racunalniska-urgenca.si

cordoba ::

Mene zanima, če bo tale kabel ok za ipad 3 tablico?
https://www.konzolko.si/ipad-1-2-3-poda...

Piše da je original, ampak v istore je cena 25 eur. Bo tole ok?

Excavator ::

cordoba je izjavil:

Mene zanima, če bo tale kabel ok za ipad 3 tablico?
https://www.konzolko.si/ipad-1-2-3-poda...

Piše da je original, ampak v istore je cena 25 eur. Bo tole ok?

Bo ok.

cordoba ::

Hvala za odgovor!

cordoba ::

Kupil kabel, nategun je dal neko kitajsko sranje. Itak ne dela, sramota od "podjetja"

shadeX ::

Če je dal kitajskega zraven ga ne uporabljaj pod nobenim pogojem. Kolegu je kitajski kabel (ki je tanjši kot original) pokvaril vhod in od takrat mu telefon ne polni več.

Vrni in zahtevaj denar nazaj in pojdi po original kabel. Pač boš moral plačat malo več.

cordoba ::

Evo, kabel sem vrnil, seveda brez pregovarjanja ni šlo. Gospod v trgovini, je trdil, da je kabel original, da bi seveda moral delati in da je problem pri meni. Kabel, ki sem ga včeraj kupil, je že po prvi uporabi počil, ko sem ga iztaknil iz tablice, pa je plastika celo odpadla:).
Če je res original, ga potem nateguje dobavitelj, ker kabel, ki sem ga potem dobil v istyle, seveda dela normalno in je še enkrat debelejši od tega.
Me je pa dal na črno list, češ da sem ga jaz nategnil. Haha, skratka konzolko je en velik smeh.
V vednost, če bo še kdo kupoval kaj podobnega.

shadeX ::

je že po prvi uporabi počil, ko sem ga iztaknil iz tablice, pa je plastika celo odpadla:).


Pri originalu tega ne bi doživel. Fake kabel najprej izda debelina, ki je še enkrat tanjši kot original.

cordoba ::

Kot sem napisal.

cordoba ::

cordoba je izjavil:

Kot sem napisal.

PS: Kabel je prevzela punca, sam nebi nikoli to prevzel...

          ::

cordoba je izjavil:

Evo, kabel sem vrnil, seveda brez pregovarjanja ni šlo. Gospod v trgovini, je trdil, da je kabel original, da bi seveda moral delati in da je problem pri meni. Kabel, ki sem ga včeraj kupil, je že po prvi uporabi počil, ko sem ga iztaknil iz tablice, pa je plastika celo odpadla:).
Če je res original, ga potem nateguje dobavitelj, ker kabel, ki sem ga potem dobil v istyle, seveda dela normalno in je še enkrat debelejši od tega.
Me je pa dal na črno list, češ da sem ga jaz nategnil. Haha, skratka konzolko je en velik smeh.
V vednost, če bo še kdo kupoval kaj podobnega.


Hvala za info, sem jih dal na črno listo.

Excavator ::

Hm, cudno. Kolega je enkrat narocil lightning kabel pa je bil ok.

Tribal ::

ok ni enako original :D če prodajajo kot original mora bit original.

MrStein ::

V LeClercu imajo lightning kabel (USB na iNaprava) za 5,90 EUR
Znamka ACME

Če koga zanima in se noče hvaliti s tem, kako drage kable uporablja... ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

flbroker ::

Anker dela najbolj kvalitetne kable. Jaz sem kupil 3m poceni in ga ne mores ukrivit.

LukiYo ::

Ko se že omenja firmo Konzolko, se je meni zgodilo podobno, kupil sem nek kitajski joystick za konzolo, tipke niso delale, sem ga vrnil in me je čez par dni obsodil, da je problem v meni in ne bodo več sodelovali, z obrazložitvijo: Da sem sam podtaknil nek trak v vezje! Ni se mu dalo dopovedat, da ni logično, da bi sam svoj joystick razstavil in sabotiral ter zgubljal čas z reklamacijami :) Da bi ga na kitajskem slabo sestavili seveda ni pomislil, stranka je apriori kriva! Vročil mi je celo nek podpisan dokument, kjer je pisalo samo, da ne bo sodeloval in da naj celo še plačam neke male stroške. Sick. Zaradi takega odnosa nisem stopil več nazaj in hodim h Goblinu, čeprav se moram dlje voziti.

MrStein ::

Sodeloval? A si ga povabil v svojo rock skupino? :P
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Yossarian ::

Imam ipad in ko ga priklopim na TV (preko HDMI adapterja), se na televiziji prikaže črni rob z vseh štirih strani; gledat se pa da. Rad bi raztegnil sliko do konca, vendar žal ne gre oz. ne vem, kako. Ko priklopim na TV npr. tablico Nexus, teh težav ni. Na pomoč.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

DeeJay ::

Yossarian ::

DeeJay, hvala za link, vendar Netflixa nimam - imam pa EON - hkrati pa bi naj obstajali neki appi, vendar ni jasno, kateri.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gamepad (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
666553 (2567) Gagatronix
»

Kateri gamepad kontroler kupiti za PC?

Oddelek: Kaj kupiti
261799 (1358) Cveto
»

Usb C kabel iz kitajske

Oddelek: Pomoč in nasveti
295105 (3978) VIP58
»

Xbox 360 kontroler za PC

Oddelek: Kaj kupiti
266510 (4497) PugPlug
»

Brezžični prenos zvoka od tablice na hifi ojačevalec (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
579789 (8717) axee

Več podobnih tem