» »

podpisa za referendum proti 2 tiru ne gre oddati elektronsko

podpisa za referendum proti 2 tiru ne gre oddati elektronsko

#000000 ::

Vse vloge naj bi se dalo oddati

 error

error

jype ::

Z vlakom pejt do UE, ane.

otago ::

kaj pa če namestiš tisti softver?

https://e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/...

ali e-erupava, search: referendum

St235 ::

#000000 je izjavil:

Vse vloge naj bi se dalo oddati

 error

error


To je sam test funkcionalne pismenost. Srcno upam da kaj podobnega uvedejo se pri fizicnem podpisovanju

deleted ::

Se da oddat brez problema. Samo proxsign inštaliraj.

#000000 ::

Ej modreci kako pa mislte da sem zadnje leto dve in še prej ko ni bilo prosign komponente, podpisoval in oddajal zadeve, enostavno mi firefox tega čez ne spusti, vedno jebeno vedno po odstranitvi mojih certifikatov ter uninstallu prosign komponente tzer še fizične odstranitve iz firefoxa, in ponovnega installa vsega naštetega mi firefoxa ne spusti skozi. Do potem sem moral uporabit IE in je čudežno delal od prve.

FF pa še vedno noče, se pravi spet nekaj dela samo na četrt, vlogo oddal končno, zdej k vem bom pa še vse znance in kolege lahko podučil kako podpišejo.

deleted ::

Kolega je mel tud že gor proxsign, pa ga je mogu updatat, potem mu je delalo (Chrome).

Btw jaz sem dobil skoraj 50 (z besedo: petdeset) potrditvenih mailov od eUprave, da sem oddal vlogo. ;((

SaXsIm ::

Kaj tisto o referendumih so potem uvedli, da v primeru nezadostne udeležbe na referendumu mora pobudnik plačati stroške izvedbe?
SaXsIm

#000000 ::

Ne vem preber si zakon, men se tud ne da ampak baje kot vem niso.

deleted ::

SaXsIm je izjavil:

Kaj tisto o referendumih so potem uvedli, da v primeru nezadostne udeležbe na referendumu mora pobudnik plačati stroške izvedbe?


Žihr bi uvedli, da glavni akterji drugega tira in njihovi botri plačajo stroške izvedbe. Izvor neracionalnosti ni v referendumu. Najbrž se vsi strinjamo, da je izvedba referenduma idiotizem. Ampak sam projekt drugi tir je pa idiotizem epskih razsežnosti.

PaX_MaN ::

deleted je izjavil:

Btw jaz sem dobil skoraj 50 (z besedo: petdeset) potrditvenih mailov od eUprave, da sem oddal vlogo. ;((

Neki se jim je zaštekalo

?

#000000 ::

jest sem dobi sam dva maila, en da je predana vloga in en da je v napredovanju, upam da te ne bodo strpali na povšetovu 5 :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NLB digitalno potrdilo

Oddelek: Omrežja in internet
185224 (2385) bastadu
»

Potrdilo, da oseba ni v kazenskem postopku

Oddelek: Loža
134676 (3797) Slovenet
»

Potencialne zlorabe sigen-ca osebnega potrdila

Oddelek: Informacijska varnost
143181 (2642) SeMiNeSanja
»

Oracle opušča Java Plugin

Oddelek: Novice / Brskalniki
4121198 (18501) andromedar
»

Storitve E-uprave

Oddelek: Programska oprema
137084 (6759) qwzyx

Več podobnih tem