» »

Izgubljen paket?

Izgubljen paket?

Malcolm_Y ::

Je normalno, da bi paket iz Nizozemske v Slovenijo poslali preko kraja Malmö na Švedskem? Je tam kak hub ali kaj podobnega?

s1m0n ::

Možno! Tudi moj paket je iz Nizozemske šel preko Švedske (HDD iz servisa).
Če je kakšna kurirska lahko pokličeš pa povprašaš kje je tvoj paket.

Malcolm_Y ::

Aha, ok. Ma ne, saj ni panike, bom že počakal, ampak čudno se mi je zdelo, ko sem na trackingu videl Švedsko.

RejZoR ::

Sem že večkrat imel nelogične prehode paketov. Sem že imel pakete, ki so šli iz Nemčije do nas preko Francije. Oz ravno sedaj imam eno pošiljko, ki je šla iz Španije čez Nemčijo. Go figure why.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

SaXsIm ::

In zato je najbolje, če ti prodajalec ne da trackinga.
SaXsIm

Dr_M ::

Tako je, tracking samo zmede ljudi.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Opkow ::

Dokler paket hodi nekje po evropi, je še ok. Dokler se ti ne zgodi, kot se je nam, da je paket šel iz Nemčije direkt v Kanado in je tam obstal za nekaj časa, nato pa končno prišel v Slovenijo. :)
Če je vmes zalutal še kam, ne vem, ker po tednu dni nismo več gledali trackinga.
Namesto 4-10 dni je trajalo mesec dni.

Baja ::

tracking je čist kul. Če mi stvar dostavijo v predvidenem roku, jo zaradi mene lahko prej tudi na luno peljejo.

ti "nelogični" prehodi pa so verjetna posledica free shippingov in economy postage. posledično paketki "štopajo" večje pošilke do destinacije. ali pa ko se jih nabere dovolj.

Baja ::

evo, moj paketek pa je obtičal v zraku. departed by air mail on 17.05.2017. It hasn't landed yet :) zgleda da majo kitajci avijone na sončne celice pa se je en odločil ostati v luftu :D

RejZoR ::

Dejansko so refreshed stanja, ko se je zadnji dogodek ŽE ZGODIL. Se pravi, ko je teb pisalo DEPARTED BY AIR je paket vbistvu že letel v zraku. Zdej je skor sigurno že na tleh, pa ga še niso obdelali, zato ti statusa še ni spremenilo.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

s1m0n ::

Mam podobno ampak že od 11.05 iz Pekinga. Sprememb statusa ni bilo.
Ko bo čas bo tu :)

Baja ::

@Rejzor: ja, mi je jasno ;)

@s1m0n: hehe, mogoče sta se najina paketeka kje srečala, pa zavila v oštarijo :P

cortez ::

evo lit-ion policija spet na delu :

Status: Parcel contains prohibited or restricted items
This parcel was recently identified as containing items suspected of being prohibited or dangerous.
Having examined the parcel more closely, we have determined that items contained within it do breach transport regulations and/or Royal Mail terms and conditions.
We have therefore disposed of those item(s) accordingly.


1500 mah baterija za telefon

s1m0n ::

s1m0n je izjavil:

Mam podobno ampak že od 11.05 iz Pekinga. Sprememb statusa ni bilo.
Ko bo čas bo tu :)


Po kontaktu prodajalca preko sporočil na Alliju ta pravi, da še naj počakam mesec :)

Baja ::

evo, moj paketek je prispel.

glede na tracking je avion po skoraj mesecu pristal na našem dvorišču :P

s1m0n ::

Pol pa je držalo kar si napisal prej, da sta se najina paketa skupaj "izgubila".
Moj je včeraj ob 20.35 pristal na Brniku.

kixs ::

Cudna so pota kaksnih paketov... Prejsnji mesec je en paketek iz USA rabil tocno mesec, da je prisel. Po prvem tednu sledenja, se je izgubila vsaka sled, potem se je, pa teden pred dostavo, pojavil na Malti 8-O in potem koncno pri meni, celo brez carinske poste :D

mojster_joni ::

Včasih pač malo pomešajo :) dokler zadevo dobiš v nekem doglednem času ni panike


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DPD , šalabajzerji na kubik...kaj storiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6918935 (3447) Furbo
»

Aliexpress dostava (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6514562 (8302) Luka99
»

DHL in dostava Pošte Slovenije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9545850 (16691) uporabnik50
»

Pošiljanje iz Aliexpressa/eBaya

Oddelek: Loža
262350 (1379) MIHAc27
»

Pošta mi izgubila 2 paketa :( (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8529746 (23773) darkolord

Več podobnih tem