» »

Neo-boljševiki (Part 2)

Neo-boljševiki (Part 2)

vostok_1 ::



Kanada je padla.
V ratifikacijo so poslali amandma zakona o človekovih pravicah, kjer med drugim se nepravilna uporaba posameznikovega genderja, lahko upošteva kot hate crime in se tako lahko pravno-formalno sankcionira.
Identiteto npr: lahko si že sam definiraš z recimo barvo las, oblačenjem, govorom itd. In posledično seveda na svoj javni gender.

Če pomnite fantje in punce, je pred časem agresivnejši del muslimanske struje na zahodu skušal vštuliti bogokletni člen v ZNju.

Na eni strani jurišijo radikalni progresivci na drugi primitivni barbari.
Vsi trezni ljudje pa na sredini.

Da, seveda. V sloveniji to še ne bo tako kmalu, but at any rate, posledice bodo grozne.

Res škoda, da se treba znova in znova borit proti zlim silam fašistov in totalitaristov.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21
  • zaklenilo: zee ()

Scaramouche ::

Zgleda se bo Jordan Peterson moral preseliti ker drugače ga bodo obtožili da je NAZi.

Jurčekova naslednja postaja, Kanada...Dice7 vzami s sabo, heaven on earth for libertards!

Zgodovina sprememb…

nevone ::

Kanada je padla.
V ratifikacijo so poslali amandma zakona o človekovih pravicah, kjer med drugim se nepravilna uporaba posameznikovega genderja, lahko upošteva kot hate crime in se tako lahko pravno-formalno sankcionira.
Identiteto npr: lahko si že sam definiraš z recimo barvo las, oblačenjem, govorom itd. In posledično seveda na svoj javni gender.


Saj bi bilo tragično, če ne bi bilo smešno. Glede česa se pravzaprav sekiraš? A je res tak problem upoštevati željo človeka po izbiri genderja?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Scaramouche ::

A je res tak problem upoštevati željo človeka po izbiri genderja?

Ja je!

mtosev ::

mene tole osebno ne moti.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

nevone ::

Scaramouche je izjavil:

A je res tak problem upoštevati željo človeka po izbiri genderja?

Ja je!



Tole je malenkost.

Sicer ti jih pa ni treba poznati. Samo dotičnega vprašaš kam se uvršča, pa je problem rešen. Teh gender identitet je lahko poljubno.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Scaramouche ::

Teh gender identitet je lahko poljubno.

očitno ne razumeš da s tem posegaš tudi v pravico tistega ki te noče tako klicati ker to pač nisi!

eno je biologija drugo je SJW terminologija!

In nimaš ti meni pravice reči da te moram ogovarjati po spolu ki ne obstaja!

nevone ::

mtosev je izjavil:

mene tole osebno ne moti.


Seveda, da te ne moti. Nisi eden tistih, ki iščejo, kje in kako bodo zatirali sočloveka, ki ima po njihovem mnenju neko hibo, ki se jih sploh ne tiče.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

vostok_1 ::

nevone je izjavil:

Kanada je padla.
V ratifikacijo so poslali amandma zakona o človekovih pravicah, kjer med drugim se nepravilna uporaba posameznikovega genderja, lahko upošteva kot hate crime in se tako lahko pravno-formalno sankcionira.
Identiteto npr: lahko si že sam definiraš z recimo barvo las, oblačenjem, govorom itd. In posledično seveda na svoj javni gender.


Saj bi bilo tragično, če ne bi bilo smešno. Glede česa se pravzaprav sekiraš? A je res tak problem upoštevati željo človeka po izbiri genderja?

o+ nevone


Če je prijatelj bom upošteval njegovo željo. Če je nevtralna stranka bom pač tko kot pade. Če je sovražnik bom mirno uporabil kar bom želel.

V nobenem primeru pa to ne bi smel biti hate crime zaradi kateraga, bi me morala država sankcionirati.
Če je res tolk užaljen, morda največ civilno pravdo. Nekaj na ravni blatenja karakterja v najhujšem primeru.

Hate crime je nasploh idjotski koncept in recept za zatiranje svobode.
Če nekdo mahne črnca in izjavi nigger je to hate crime. Če belec mahne belca in mu reče turkey...pa ni.
Skratka, imbecilizem.

Sicer pa ko bom v kanadi, bom bel afro-azijec, trospolnik, sladoledoseksualec (privlačijo me barvne sladoledne banjice). Moj pronoun bo "Ekke Ekke Ekke Ekke Ptang Zoo Boing".
I'm gonna report anyone, ki me že prvič napačno pozove.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

nevone ::

In nimaš ti meni pravice reči da te moram ogovarjati po spolu ki ne obstaja

Čemu bi me sploh ogovarjal po spolu?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Scaramouche ::

Čemu bi me sploh ogovarjal po spolu?



Kam si šel/šla?

Bi rad/rada?

Kaj si vzel/a?

Nevone je to tvoj/a plenica?

Zgodovina sprememb…

nevone ::

Scaramouche je izjavil:

Čemu bi me sploh ogovarjal po spolu?



Kam si šel/šla?

Bi rad/rada?

Kaj si vzel/a?

Nevone je to tvoj/a plenica?


Where did you go?

Do you want?

What did you take?

za plenico mi je pa pravzaprav vseeno.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

jype ::

Meni je pa všeč, da imajo ljudje pravico do spoštljive komunikacije tudi takrat, kadar imajo nekonvencionalno identiteto.

Iz te muhe slona delajo samo tisti, ki "se že ne bodo nikomur prilagajali". Saj se jim ni treba, komot ostanejo v srednjem veku: Kanada ima ogromno gozdov in močvirij, kjer vas nihče ne bo nadlegoval, če boste drevesa ogovarjali z napačnimi zaimki.

nevone ::

Če je prijatelj bom upošteval njegovo željo. Če je nevtralna stranka bom pač tko kot pade. Če je sovražnik bom mirno uporabil kar bom želel.

Aaaaa, se že grupiramo.

Sicer pa ko bom v kanadi, bom bel afro-azijec, trospolnik, sladoledoseksualec (privlačijo me barvne sladoledne banjice). Moj pronoun bo "Ekke Ekke Ekke Ekke Ptang Zoo Boing".

Zanimivo.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

vostok_1 ::

Poslušajte moji dragi neo-boljševiki in totalitaristi vseh sort:

DRŽAVA NE SME IMETI PRAVICE KAZENSKO PREGANJAT OSEBO, KI JE NEKOGA UŽALILA





(PS. Samo kot začimba. V nekaterih priznanejših ameriških univerzah, zahtevajo ti neo-boljševiki, segregirane dneve. Konkretno je grupa teh neuravnovešencev, zasedla prostore univerze in zahtevala odstop profesorja, ki je nasprotoval rasno ločenim predavanjem)

nevone je izjavil:

Če je prijatelj bom upošteval njegovo željo. Če je nevtralna stranka bom pač tko kot pade. Če je sovražnik bom mirno uporabil kar bom želel.

Aaaaa, se že grupiramo.

Sicer pa ko bom v kanadi, bom bel afro-azijec, trospolnik, sladoledoseksualec (privlačijo me barvne sladoledne banjice). Moj pronoun bo "Ekke Ekke Ekke Ekke Ptang Zoo Boing".

Zanimivo.

o+ nevone


Seveda se grupiramo. Sicer je lepo vrjeti v enotno zavestno vesoljsko entiteto, but lets keep it grounded.

Jaz nimam večjih problemov s plemeni, če so le te v mutually beneficial relationships.
Z japonci pri nas nimam večjih problemov, z Islamisti pa mnoge.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

nevone ::

Seveda se grupiramo. Sicer je lepo vrjeti v enotno zavestno vesoljsko entiteto, but lets keep it grounded.

I rather try to make one than just swallow what is served.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

vostok_1 ::

You do that. Ne pa zahtevat od mene pod grožnjo institucionalizirane kazni, da jo priznavam, outside my good will.


PS. And i still want my fucking shrubbery!
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

nevone ::

You do that. Ne pa zahtevat od mene pod grožnjo institucionalizirane kazni, da jo priznavam, outside my good will.


Seveda ne. Ampak, če mi jo boš začel razsipat, jo bom poskušala zaščititi. Predvsem zato, ker mislim, da pozitivne zadeve je treba zaščititi.

Lahko pa se sprijaznimo s tem, da nekateri stalno hodijo podirat peščene gradove vztrajnim graditeljem.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

vostok_1 ::

Brez skrbi, ne bom ti razbil peščine, ker nisem tak, da bi hodil na okoli in jih razbival for the lulz.
If we become enemies, yes, probably. Ampak sem kar toleranten kar se tega tiče.

It all comes down to resources. Enostavno v danih okoliščinah, ni dovolj resursev, da bi obravnavali vsakega posameznika do potankosti. Človek mora generalizirati.
Maybe in the future, v hipotetičnem protokolu si bomo lahko dali duška, pa še tam bodo limiti, vrjemi.

Jz želim imeti pravico nekoga klicat redneck ali niger. Ne uporabljam jo neki izven štosev, ker nisem tak asshole. But still, naj bo tam na voljo.

In kot rečeno, država nima se kaj vtikat v moja pojmovanja okolice. To naj bo stvar privatnega odnosa posameznika ali skupine.

Država se lahko vtakne, če recimo delodajalec diskriminira nekoga na podlagi rase or something. Dokler delodajalec ga enakovredno plača, javno obravnava in ne zlorablja, IMO lahko privatno misli, da so črnci insert random racist bad word _____ in država ga pri tem nima kaj nadlegovat.

Personally mislim tudi, da če nekdo bi res želel plačati žensko delavko manj za isto delo, naj ima to svobodo. Sicer menim, da je total dirtbag, če jo plačuje manj za isto uspešno opravljeno delo. Ampak temu pač rečemo svoboda.
Apeliram pa seveda na vas privat posameznike, da ne tega počet. Because being a fucktard/dirtbag, just for the lulz je neetično.

Rekel pa tudi bom, da vem, da se ne da vse koncepte izpeljati do svojega skrajnega ideološkega konca in lahko malo improviziramo, vsekakor pa ne tako da kriminaliziramo nekoga, ki je napačno izgovoril dnevno izmišljotino nekoga drugega.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

vostok_1> DRŽAVA NE SME IMETI PRAVICE KAZENSKO PREGANJAT OSEBO, KI JE NEKOGA UŽALILA

Saj je nima. Ima pa pravico, da te kaznuje za kršenje javnega reda in miru, kar utrujanje ljudem z napačnimi zaimki zagotovo je (in dokler tega niste počeli to ni bil problem in ni bilo treba nobene zakonodaje, zdaj pa to počnete, zato mora bit).

vostok_1> It all comes down to resources. Enostavno v danih okoliščinah, ni dovolj resursev, da bi obravnavali vsakega posameznika do potankosti. Človek mora generalizirati.

Nobene potrebe ni, da bi to počel na način, ki moti druge.

vostok_1> Because being a fucktard/dirtbag, just for the lulz je neetično.

And yet there you are.

vostok_1> Rekel pa tudi bom, da vem, da se ne da vse koncepte izpeljati do svojega skrajnega ideološkega konca in lahko malo improviziramo, vsekakor pa ne tako da kriminaliziramo nekoga, ki je napačno izgovoril dnevno izmišljotino nekoga drugega.

Daj preberi članek in ga poizkusi razumeti, no. Saj nisi pet let star otrok.

zee ::

Res mi ni jasno, kaj imajo boljseviki s kanadskim predpisom.

Zaklepam.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

leiito ::

vostok_1 je izjavil:

Brez skrbi, ne bom ti razbil peščine, ker nisem tak, da bi hodil na okoli in jih razbival for the lulz.
If we become enemies, yes, probably. Ampak sem kar toleranten kar se tega tiče.

It all comes down to resources. Enostavno v danih okoliščinah, ni dovolj resursev, da bi obravnavali vsakega posameznika do potankosti. Človek mora generalizirati.
Maybe in the future, v hipotetičnem protokolu si bomo lahko dali duška, pa še tam bodo limiti, vrjemi.

Jz želim imeti pravico nekoga klicat redneck ali niger. Ne uporabljam jo neki izven štosev, ker nisem tak asshole. But still, naj bo tam na voljo.

In kot rečeno, država nima se kaj vtikat v moja pojmovanja okolice. To naj bo stvar privatnega odnosa posameznika ali skupine.

Država se lahko vtakne, če recimo delodajalec diskriminira nekoga na podlagi rase or something. Dokler delodajalec ga enakovredno plača, javno obravnava in ne zlorablja, IMO lahko privatno misli, da so črnci insert random racist bad word _____ in država ga pri tem nima kaj nadlegovat.

Personally mislim tudi, da če nekdo bi res želel plačati žensko delavko manj za isto delo, naj ima to svobodo. Sicer menim, da je total dirtbag, če jo plačuje manj za isto uspešno opravljeno delo. Ampak temu pač rečemo svoboda.
Apeliram pa seveda na vas privat posameznike, da ne tega počet. Because being a fucktard/dirtbag, just for the lulz je neetično.

Rekel pa tudi bom, da vem, da se ne da vse koncepte izpeljati do svojega skrajnega ideološkega konca in lahko malo improviziramo, vsekakor pa ne tako da kriminaliziramo nekoga, ki je napačno izgovoril dnevno izmišljotino nekoga drugega.


Če lahko ljudje "diskriminirajo" pri izbiri prijateljev ali soprožnika, zakaj ne bi smeli v zasebnih firmah zaposlovati tistih, za katere menijo, da so najboljši možen kader?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nemčija bo hudo kaznovala sovražni govor (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
13031296 (28017) Mavrik

Več podobnih tem