» »

Časovno obdobje prodaja vozila

Časovno obdobje prodaja vozila

zobnik ::

Kolk časa ste prodajal rabljen avto je šel v prodajo isti dan, 1 teden, 1 mesec....?
Ker vidim, da je trg dobesedno nafilan z avti in je izbira pestra, posledično se rabljeni prodajajo tud več mesecev.

black ice ::

Če objaviš fotko na Instagramu in Facebooku hkrati se avtomobil v povprečju proda v eni uri.

smacker ::

4 tedne, s tem da sem najprej 2 tedna držal navito ceno, ker sem še čakal na drug avto in se mi ni mudilo s prodajo. Sem pa že po 1 uri dobil ponudbo od prekupčevalca, za 700eur nižjo od tega kar sem na koncu uspel prodat.

matobeli ::

Čisto odvisno od avta.

Zaželjeni modeli so lahko 100€ cenejš od konkurence in grejo v parih dneh ali celo urah, če pa ni ravno zaželjen model pa lahko počasi spuščaš ceno dokler ga ne poberejo romuni.

Heavy ::

Odvisno od avta. Za dobro ohranjen Golf ali Defender te tudi na parkirišču ustavljajo in sprašujejo če prodaš.
#TeamFelix

69charger ::

Kakšen mesec, na koncu sem dobil tudi željen denar, lahko bi prodal že prvi dan švercerju za u Srbijo za polovično ceno pa je brezveze, je v boljših rokah sedaj.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

zobnik ::

Ravno včeraj prodal avto l.2003 za pičlih 850 evrov, prodajal 5 dni za to ceno.... avto seveda ni bil nov, tud že štrihan od preteklih lastnikov, ...

Heisenberg ::

1. od oddaje oglasa na Avtonetu, prvi klic 4 minute kasneje, prišel pogledati 3 ure kasneje, prodan
2. od oddaje oglasa na Avtonetu, prvi klic 10 min kasneje, avto prodan 1 mesec kasneje

je pa na Avtonetu tako (po mojih izkušnjah), da ko piše da "vaš oglas mora biti potrjen" da se takrat posreduje NAJPREJ preprodajalcem, ker oni že kličejo še preden je oglas aktiven.

Machete ::

Iz 13.500-11.200 1 teden nobenega klica (ponudb za 50-60% realne vrednosti, ne štejem. So pa smešni z dopisom, resen, gotovina).
10.500, 1. dan trije klici, naslednji dan prodan. Torej vse je odvisno od cene v primerjavi s podobnimi avti na trgu in tvojimi prednostmi (nove gume, ful opreme/nič opreme, odpravljene znane hibe modela itd..)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

donvito ::

Heisenberg je izjavil:

1. od oddaje oglasa na Avtonetu, prvi klic 4 minute kasneje, prišel pogledati 3 ure kasneje, prodan
2. od oddaje oglasa na Avtonetu, prvi klic 10 min kasneje, avto prodan 1 mesec kasneje

je pa na Avtonetu tako (po mojih izkušnjah), da ko piše da "vaš oglas mora biti potrjen" da se takrat posreduje NAJPREJ preprodajalcem, ker oni že kličejo še preden je oglas aktiven.

Točno tako, tudi sam sem dobil klic, še preden je bil javno objavljen oglas.
Kako hitro ga prodaš, je pa odvisno od več dejavnikov ...

jero_no1 ::

black ice je izjavil:

Če objaviš fotko na Instagramu in Facebooku hkrati se avtomobil v povprečju proda v eni uri.


A to malo trolaš ali imaš takšne izkušnje s prodajo več kot enega avta.

--------------------------
Sam sem prodajal avto precej dolgo (ene pol leta). Na začetku s precej pretirano ceno, ker mi ni blo v interesu sploh prodat, tako da je bil največ po en klic na 14 dni - večina od švercarjev s sramotnimi ponudbami.
Zadnja 2 tedna pred nakupom drugega vozila sem imel najnižjo ceno na a.netu za tak model in letnik, čeprav s precej več opreme od večine in se še vedno ni našel pravi junak. Morda je bil nezanimiv avto - mali avto, 3 vrata, bencin, relativno veliko km v primerjavi z ostalimi.
Je bil pa en zanimiv kupec. Sem mu povedal kolk mi bo dala avtohiša, pa on pravi da mi da 100€ manj in da naj ne bom smotan in ga raje prodam njemu, saj me bo avtohiša itak nategnila z oderuško ceno avta, ki ga bom moral vzet pri njih :))

next3steps ::

Nisem prodajal, sem pa kupoval
3 minute od oddaje oglasa sem klical, šel gledat čez tri dni. Takrat sem plačal polovico vozila, drugo polovico sem plačal še čez teden dni, ko sem vozilo tudi prevzel.
Vozilo je imelo dobro ohranjenost glede na ceno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Agt Luna d.o.o. - pomoč pri prodaji avtomobila

Oddelek: Na cesti
111950 (1304) solatko
»

Kako prodati motor?

Oddelek: Na cesti
121935 (1172) nejcek74
»

Diler.si - uradni Bolha killer je live (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24051724 (25648) Blinder
»

Prodaja rabljenega avtomobila za malo denarja?

Oddelek: Na cesti
142719 (1876) c0dehunter

Več podobnih tem