» »

Posledice Manchesterskega napada?

Posledice Manchesterskega napada?

««
19 / 20
»»

krneki0001 ::

mtosev je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

jype je izjavil:

GrX> Očitno sta tudi na tvoji "mirni levici" prisotna diskriminacija in nacionalizem in to celo javno in v mnogo hujši obliki... Kako se boriš proti temu? So te tvoji varovanci kaj razočarali?

Za razliko od desnice, na levici ni enoumja.


Je, je in nič drugačno ni. Enako neumni ste na obeh polih.
kaj pa boš ti reko kateri si pozival, da se bugence/migrante na mejah strelja?


Prosim za link, kjer sem pozival k pobojem.

GrX ::

krneki0001 je izjavil:

jype je izjavil:

GrX> Očitno sta tudi na tvoji "mirni levici" prisotna diskriminacija in nacionalizem in to celo javno in v mnogo hujši obliki... Kako se boriš proti temu? So te tvoji varovanci kaj razočarali?

Za razliko od desnice, na levici ni enoumja.


Je, je in nič drugačno ni. Enako neumni ste na obeh polih.


Oprosti nisem politični opredeljen, niti ne hodim na volitve, tako da je tvoja trditev precej puhla. Napisano je bilo namenjeno izključno za jype, ker vedno trdi kako levica vedno spoštujejo zakone in so nediskriminatorni, nenacionalni.. No, očitno temu ni tako...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

jype ::

GrX> Zdaj pa bodi frajer in mi prosim prilepi moj citat, v katerem sem se zavzemal za nasilje nad komurkoli.. Čakamm...

nebivedu> Prosim za link, kjer sem pozival k pobojem.



GrX> ker vedno trdi kako levica vedno spoštujejo zakone

Aja? Boš prilepil citat?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

krneki0001 ::

GrX je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

jype je izjavil:

GrX> Očitno sta tudi na tvoji "mirni levici" prisotna diskriminacija in nacionalizem in to celo javno in v mnogo hujši obliki... Kako se boriš proti temu? So te tvoji varovanci kaj razočarali?

Za razliko od desnice, na levici ni enoumja.


Je, je in nič drugačno ni. Enako neumni ste na obeh polih.


Oprosti nisem politični opredeljen, niti ne hodim na volitve, tako da je tvoja trditev precej puhla. Napisano je bilo namenjeno izključno za jype, ker vedno trdi kako levica vedno spoštujejo zakone in so nediskriminatorni, nenacionalni.. No, očitno temu ni tako...


Moj odgovor je bil na jypetove halucinacije, da so na levi boljši in manj enoumni kot na desni. Pa niso, oboji so enako neumkni in oboji se gredo enoumje, samo da vsak na svojo stran vleče.

jype ::

nebivedu> Moj odgovor je bil na jypetove halucinacije, da so na levi boljši in manj enoumni kot na desni. Pa niso, oboji so enako neumkni in oboji se gredo enoumje, samo da vsak na svojo stran vleče.

Če bi to držalo, bi v ZDA imeli učinkovitejše zdravstvo.

GrX ::

jype je izjavil:

GrX> Zdaj pa bodi frajer in mi prosim prilepi moj citat, v katerem sem se zavzemal za nasilje nad komurkoli.. Čakamm...

nebivedu> Prosim za link, kjer sem pozival k pobojem.



Kaj je to? Kdo je to? Prosil sem te za moj citat ne za citat ne vem koga.. To niso moje besede!

Vidiš kakšen si.. etiketiraš brez neke podlage in se imaš za boljšega.

krneki0001 ::

jype je izjavil:

nebivedu> Moj odgovor je bil na jypetove halucinacije, da so na levi boljši in manj enoumni kot na desni. Pa niso, oboji so enako neumkni in oboji se gredo enoumje, samo da vsak na svojo stran vleče.

Če bi to držalo, bi v ZDA imeli učinkovitejše zdravstvo.


Zdravstvo nima veze z enoumjem in tvojimi halucinacijami

GrX je izjavil:

jype je izjavil:

GrX> Zdaj pa bodi frajer in mi prosim prilepi moj citat, v katerem sem se zavzemal za nasilje nad komurkoli.. Čakamm...

nebivedu> Prosim za link, kjer sem pozival k pobojem.



Kaj je to? Kdo je to? Prosil sem te za moj citat ne za citat ne vem koga.. To niso moje besede!

Vidiš kakšen si.. etiketiraš brez neke podlage in se imaš za boljšega.


Pa sej to sem jaz napisal. Na levici enako enoumje kot na desnici. Jype je pač trol in se drži načela; "Kdor ni z nami, je proti nam!" - in to je prvi pokazatelj enoumja.

Zgodovina sprememb…

GrX ::

jype je izjavil:



Aja? Boš prilepil citat?


Ne, ker se mi ne da skozi vso temo.. Pojdi skozi temo in preberi svoje komentarje.. Vedno je desnica tista, ki je kriva za vse in vedno desnica krši človekove pravice.. Desnica je celo bolj nasilna od antife ane..

mtosev ::

krneki0001 je izjavil:

mtosev je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

jype je izjavil:

GrX> Očitno sta tudi na tvoji "mirni levici" prisotna diskriminacija in nacionalizem in to celo javno in v mnogo hujši obliki... Kako se boriš proti temu? So te tvoji varovanci kaj razočarali?

Za razliko od desnice, na levici ni enoumja.


Je, je in nič drugačno ni. Enako neumni ste na obeh polih.
kaj pa boš ti reko kateri si pozival, da se bugence/migrante na mejah strelja?


Prosim za link, kjer sem pozival k pobojem.
v zaklenjeni temi iz 2015 si reko točno to. več ne najdem, ker se ne spomnim imena teme
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

GrX ::

@jype Še vedno te prosim, da mi prilepiš moj citat, kjer sem jaz pozival k nasilju in poboju...

Pa prosim te, da prenehaš s podtikanjem ampak dejanskimi citati oz. argumenti.

krneki0001 ::

@mtosev
Še vedno trdim, da nisem pozival k pobojem s streljanjem na begunce ali migrante. Ali najdi post ali pa nehaj buče prodajat.

Wrop ::

mtosev je izjavil:

najrajše bi, da se alt-right in antifa med sabo pobijejo. gledati to je zanimivo.


Eni pa imate res fetiše na pobijanje. Kaj vas toliko rajca, da vam je to tako zanimivo gledati?

mtosev ::

krneki0001 je izjavil:

@mtosev
Še vedno trdim, da nisem pozival k pobojem s streljanjem na begunce ali migrante. Ali najdi post ali pa nehaj buče prodajat.
si napisal točno to. tema je bila po tem postu zaklenjena. ne najdem, ker je preveč tem.

Wrop je izjavil:

mtosev je izjavil:

najrajše bi, da se alt-right in antifa med sabo pobijejo. gledati to je zanimivo.


Eni pa imate res fetiše na pobijanje. Kaj vas toliko rajca, da vam je to tako zanimivo gledati?
hatem obe nore ideologije. naj oboji čimprej crknejo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

krneki0001 ::

mtosev je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

@mtosev
Še vedno trdim, da nisem pozival k pobojem s streljanjem na begunce ali migrante. Ali najdi post ali pa nehaj buče prodajat.
si napisal točno to. tema je bila po tem postu zaklenjena. ne najdem, ker je preveč tem.


Motiš se.

mtosev ::

troll si

Begunci so večinoma moški. Kaj to pomeni? Da so ženske pustili z otroci v tisti državi in jih bodo kasneje dali pripeljat? Ali so pa peta kolona in bodo delal štalo.

Meje zapret, na mejo vojsko in streljat na begunce, če hočejo v našo državo. Metki so cenejši kot vzdrževanje beguncev.

I just won
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

krneki0001 ::

mtosev je izjavil:

troll si

Begunci so večinoma moški. Kaj to pomeni? Da so ženske pustili z otroci v tisti državi in jih bodo kasneje dali pripeljat? Ali so pa peta kolona in bodo delal štalo.

Meje zapret, na mejo vojsko in streljat na begunce, če hočejo v našo državo. Metki so cenejši kot vzdrževanje beguncev.

I just won


Ti je uspelo, bravo.

Sedaj pa še jypetove poste pred tem prepiši, da bo jasno v kakšnem kontekstu je to napisano. In da je to ogledalo jypetovim halucinacijam in blodnjam in ne poziv na pobijanje.

Poldi112 ::

@mtosev

Ne seri. Če si prelen, da bi tako močno trditev podkrepil z virom, jo pač nehaj zagovarjati. Ker gre za napad na karakter in dobro ime (in ja, kar težko verjamem da to pišem v tem primeru, ampak je res) :)

In to da je tema zakljenjena bi moralo olajšati vse skupaj, ker ti omeji iskanje.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

vostok_1 ::

Jep. Večina migrantov je moških vojaških let. Če družino imajo in so jo kar pustili na vojnem območju, takega moža bi morali zbrcati nazaj od koder je prišel.

Jype ne želi priznati, da v resnici prihajajo v večjem delu troublemakerji in oportunisti. Tisti z družinami pa ostajajo in se bojujejo doma.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

mtosev ::

krneki0001 je izjavil:

mtosev je izjavil:

troll si

Begunci so večinoma moški. Kaj to pomeni? Da so ženske pustili z otroci v tisti državi in jih bodo kasneje dali pripeljat? Ali so pa peta kolona in bodo delal štalo.

Meje zapret, na mejo vojsko in streljat na begunce, če hočejo v našo državo. Metki so cenejši kot vzdrževanje beguncev.

I just won


Ti je uspelo, bravo.

Sedaj pa še jypetove poste pred tem prepiši, da bo jasno v kakšnem kontekstu je to napisano. In da je to ogledalo jypetovim halucinacijam in blodnjam in ne poziv na pobijanje.
jypeta v tej temi v kateri si to napisal sploh ni bilo. try again. rabiš link?

drugače mi jype sploh ni všeč, ker je far-left/wing in trolla s fojbami in vse kateri se z njim ne strinjajo označuje za fašiste/naciste.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

krneki0001 ::

mtosev je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

mtosev je izjavil:

troll si

Begunci so večinoma moški. Kaj to pomeni? Da so ženske pustili z otroci v tisti državi in jih bodo kasneje dali pripeljat? Ali so pa peta kolona in bodo delal štalo.

Meje zapret, na mejo vojsko in streljat na begunce, če hočejo v našo državo. Metki so cenejši kot vzdrževanje beguncev.

I just won


Ti je uspelo, bravo.

Sedaj pa še jypetove poste pred tem prepiši, da bo jasno v kakšnem kontekstu je to napisano. In da je to ogledalo jypetovim halucinacijam in blodnjam in ne poziv na pobijanje.
jypeta v tej temi v kateri si to napisal sploh ni bilo.

drugače mi jype sploh ni všeč, ker je far-left/wing in trolla s fojbami in vse kateri se z njim ne strijajo označuje za fašiste/naciste.


Seveda da je bil. To je kar si ti prepisal, je odgovor na jypetove fojbe.

vostok_1 ::



Jype, začni štet ženske pa otroke na teh videjih. Boš kar nekaj časa čakal.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

krneki0001 ::

vostok_1 je izjavil:

Jep. Večina migrantov je moških vojaških let. Če družino imajo in so jo kar pustili na vojnem območju, takega moža bi morali zbrcati nazaj od koder je prišel.

Jype ne želi priznati, da v resnici prihajajo v večjem delu troublemakerji in oportunisti. Tisti z družinami pa ostajajo in se bojujejo doma.


Nihče ne bo družine pustil doma v vojni, sam pa pobegnil (razen mogoče jype). Ostali bi vsi varovali svojo družino ali pa z družino šli na pot.

Večinoma so tisti, ki prihajajo samski, "debili" ali pa problematiki, ki jih nihče noče v svoji bližini, ali pa zadnji sin v familji, ki ve da ne bo nič podedoval,....

V vsaki vasi imaš par takih debilov ali problematikov. V Maroku jih recimo poterajo v gore in ne smejo ostati v vasi, niti približat se vasi, ker delajo same probleme. S tem, ko so jih pa poterali v Evropo, je pa win win situacija za njihove familje. Če uspejo ali ne uspejo. V vsakem primeru so se jih rešili.

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

I'd agree. Samo tisti, ki si res lahko privoščijo in so dovolj pogumni, bodo s familijo šli riskirat.
Mlajšim samskim moškim, pa je to bistveno manjši problem.

Jype v resnici "rešuje" čisto napačno demografijo ljudi in pri tem se treplja po rami, češ kako je humanitaren.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

SimplyMiha ::



Ladja dohtarjev brez meja je v Italijo pripeljala 1444 migrantov. Velika večina jih je Nigerijcev, predvsem odraslih moških, žensk in otrok pa je le za vzorec. 44 nosečih žensk, ki se že pripravljajo, da spustijo sidrnega froca.

Seks turizem v polnem zagonu!

Zgodovina sprememb…

krneki0001 ::

Namesto, da bi ladja pobrala ljudi iz morja pred libijsko obalo in jih odpeljala tistih par km nazaj v libijo, jih vozijo v Italijo.

Poldi112 ::

Sami predsodki. Kaj tebe briga, zakaj beži. Lahko, da kot intelektualec, ki nima puške doma kot nekateri, noče biti kanonfuter. Lahko da je samski, ker je njegova familija pod rušo. Vsak ima svojo zgodbo. In niso vsi upravičeni do azila, niti ga ne dobijo. Vse boja sposobne moške pokategorizirati kot ekonomske migrante in izdajalce države je pa abotno.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

SimplyMiha ::

Nisem vedel, da je v Nigeriji vojna.

mtosev ::

Poldi112 je izjavil:

Sami predsodki. Kaj tebe briga, zakaj beži. Lahko, da kot intelektualec, ki nima puške doma kot nekateri, noče biti kanonfuter. Lahko da je samski, ker je njegova familija pod rušo. Vsak ima svojo zgodbo. In niso vsi upravičeni do azila, niti ga ne dobijo. Vse boja sposobne moške pokategorizirati kot ekonomske migrante in izdajalce države je pa abotno.
jaz se strinjam
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

vostok_1 ::

Ko je ob vsakem valu praktično 90% moških vojaških let, je za se vprašat kaj se v resnici dogaja...

Zdravi moški vojaških let, rabijo od vseh ostalih demografskih skupin najmanj pomoči.



V nigeriji je bolj kokalna vojna z tamkajšnjim boko haram. Ni neke totalne vojne.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Heavy ::

mtosev je izjavil:

jypeta v tej temi v kateri si to napisal sploh ni bilo. try again. rabiš link?



Ker so jih admini brisali, vsak drugi post je bil o nacijih in fojbah. Še zaklenit so morali tisto temo, da so jo malo prečistili.
#TeamFelix

krneki0001 ::

Poldi112 je izjavil:

Sami predsodki. Kaj tebe briga, zakaj beži. Lahko, da kot intelektualec, ki nima puške doma kot nekateri, noče biti kanonfuter. Lahko da je samski, ker je njegova familija pod rušo. Vsak ima svojo zgodbo. In niso vsi upravičeni do azila, niti ga ne dobijo.


Res je, me ne zanima zakaj beži. Zanima pa me to, zakaj jih ne odpeljejo nazaj, če jim je azil zavrnjen.


Poldi112 je izjavil:

Vse boja sposobne moške pokategorizirati kot ekonomske migrante in izdajalce države je pa abotno.


V državi, kjer divja vojna in si ti boja sposoben, pa zbežiš iz te države, veljaš za izdajalca in če te ujamejo, te postavijo pred strelski vod.

SimplyMiha ::

Sploh pa naj bi pri MSF pomagali pomoči potrebnim. Zdravi odrasli moški to niso. Koliko bolnikov so morali odvreči ob prašni cesti, da so lahko prejeli več zdravih mladcev za nujen prevoz v Italijo?

MSF od mene ne dobijo niti enega centa več. Saj jih itak plačuje Soros. Ta groba kršitev etike se ne bo zlepa pozabila.

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

Jz mislim, da res ni težko najt 1444 ljudi, ki rabijo medicinsko pomoč oz. imajo resnejše zdravstvene težave. Vsakega zdravega odraslega, ki so vzeli v zanemo za nekoga, ki res potrebuje pomoč, je groba kršitev medicinske etike.
Da tista ladja ni polna žensk in otrok pa je itak insult.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

VaeVictis ::

jype je izjavil:

GrX>

Vsi skrajni desničarji ste verniki, kristjan si pa zato, ker si rojen v Sloveniji. Saj drugače ne more biti.



Zanimivo, nikoli si nisem mislil, da bo jype po svojih besedah priznal, da je kristjan in desničar.

Saj si rojen v Sloveniji, če se ne motim!?

Scaramouche ::

vostok_1 je izjavil:

Jz mislim, da res ni težko najt 1444 ljudi, ki rabijo medicinsko pomoč oz. imajo resnejše zdravstvene težave. Vsakega zdravega odraslega, ki so vzeli v zanemo za nekoga, ki res potrebuje pomoč, je groba kršitev medicinske etike.
Da tista ladja ni polna žensk in otrok pa je itak insult.



kaj to pomeni za ratio? čej več moških in bodo rabili ženske jih bodo morali dobiti od domorodcev.

Ker je pa razmerje že 1:1 bo nekdo nasrkla in ostal brez, očitno bodo morali domorodci v imenu tolerance in rainbow love for all tudi dati svoje mlade punce tem doktorjem!

Poldi112 ::

krneki0001 je izjavil:


V državi, kjer divja vojna in si ti boja sposoben, pa zbežiš iz te države, veljaš za izdajalca in če te ujamejo, te postavijo pred strelski vod.


A si ziher da v evropi pobijamo dezerterje? A ni bo bolj ruski fetiš? Ker morala verjetno precej pade, če pobijaš svoje...
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Matako ::

SimplyMiha je izjavil:



Ladja dohtarjev brez meja je v Italijo pripeljala 1444 migrantov. Velika večina jih je Nigerijcev, predvsem odraslih moških, žensk in otrok pa je le za vzorec. 44 nosečih žensk, ki se že pripravljajo, da spustijo sidrnega froca.


Te ladje pri ženskah niso najbolj priljubljene, ker bi bile z veliko verjetnostjo posiljene do daske s strani temnopoltih intelektualcev. Vidite, mogoče se vi sprašujete in dvomite ali so res taki... one vedo. Nosečnice v najslabšem primeru saj ne morejo več zanositi. To je res popolna scena iz Le Camp des Saints. Tudi tam so fukali kar med potjo. Saj vidiš na videu da par profesorjev zgleda dokaj naguzeno, ko prihajajo v port.

Plača pa povprečen profesor od 1K ojrov naprej za to pot (odvisno kje in kdo). Gre za ogabno trgovino z ljudmi, na koncu katere verige so regresivni aktivisti.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

vostok_1 ::

Scaramouche je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Jz mislim, da res ni težko najt 1444 ljudi, ki rabijo medicinsko pomoč oz. imajo resnejše zdravstvene težave. Vsakega zdravega odraslega, ki so vzeli v zanemo za nekoga, ki res potrebuje pomoč, je groba kršitev medicinske etike.
Da tista ladja ni polna žensk in otrok pa je itak insult.



kaj to pomeni za ratio? čej več moških in bodo rabili ženske jih bodo morali dobiti od domorodcev.

Ker je pa razmerje že 1:1 bo nekdo nasrkla in ostal brez, očitno bodo morali domorodci v imenu tolerance in rainbow love for all tudi dati svoje mlade punce tem doktorjem!


Saj imaš na youtubu, ko bele evropejke rečejo straight v kamero, da ne dejtajo belih moških. To ni novost.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

krneki0001 ::

Poldi112 je izjavil:

krneki0001 je izjavil:


V državi, kjer divja vojna in si ti boja sposoben, pa zbežiš iz te države, veljaš za izdajalca in če te ujamejo, te postavijo pred strelski vod.


A si ziher da v evropi pobijamo dezerterje? A ni bo bolj ruski fetiš? Ker morala verjetno precej pade, če pobijaš svoje...


Kje v evropi pa divja vojna?

next3steps ::

vostok_1 je izjavil:

Scaramouche je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Jz mislim, da res ni težko najt 1444 ljudi, ki rabijo medicinsko pomoč oz. imajo resnejše zdravstvene težave. Vsakega zdravega odraslega, ki so vzeli v zanemo za nekoga, ki res potrebuje pomoč, je groba kršitev medicinske etike.
Da tista ladja ni polna žensk in otrok pa je itak insult.



kaj to pomeni za ratio? čej več moških in bodo rabili ženske jih bodo morali dobiti od domorodcev.

Ker je pa razmerje že 1:1 bo nekdo nasrkla in ostal brez, očitno bodo morali domorodci v imenu tolerance in rainbow love for all tudi dati svoje mlade punce tem doktorjem!


Saj imaš na youtubu, ko bele evropejke rečejo straight v kamero, da ne dejtajo belih moških. To ni novost.

Kul. Belci pa hodijo dejtat azijatke.

Matako ::

next3steps je izjavil:

Kul. Belci pa hodijo dejtat azijatke.


Ja saj. Edini, ki ostane brez babe je Kunta Kinte iz Nigerije. Še tisto malo, ki jih je bilo so Boko haram pokradli. Je kaj čudnega, da gre mojster po svetu?

Zrihtajte Kunteju babo, da bo lahko ostal doma!
/\/\.K.

vostok_1 ::

@3much5me

Če je kaj upoštevat obstoječe statistične podatke, da. Lahko bi rekli, da to postaja trend, poleg še ostalih.
Sicer pa to ni tema o interracial fetiših, predlagam da se vrnemo na tire.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

SimplyMiha ::

Me ne preseneča, glede na to, kakšne osebnosti se najdejo med belkami. Folk vse bolj išče v rovtah ali pa bolj daljnovzhodno. Ampak to sploh ni point.

Point je, da zblojeni levaki (del katerih so tudi te ženske, presenečenje!) vztrajno uvažajo ljudi z vprašljivo moralo ter brez konkretnih kompetenc. To so točno tak tip ljudi, ki ustvari družbo, v kateri levaki sploh ne bi mogli preživeti. Kot da bi čebele v panj povabile sršene. Dafak?

Zgodovina sprememb…

next3steps ::

SimplyMiha je izjavil:

Me ne preseneča, glede na to, kakšne osebnosti se najdejo med belkami. Folk vse bolj išče v rovtah ali pa bolj daljnovzhodno. Ampak to sploh ni point.

Point je, da zblojeni levaki (del katerih so tudi te ženske, presenečenje!), vztrajno uvažajo ljudi z vprašljivimo moralo ter brez konkretnih kompetenc. To so točno tak tip ljudi, ki ustvari družbo, v kateri levaki sploh ne bi mogli preživeti. Kot da bi čebele v panj povabile sršene. Dafak?

Aziatke pa bolj padajo na gaijine, ker jim rok uporabe v njihovih matičnih državah po tradiciji prehitro poteče.
(Ker raje furajo kariero, kot pa da bi v dvajsetih iskale jebača for life)

Zgodovina sprememb…

dice7 ::

Scaramouche je izjavil:

čej več moških in bodo rabili ženske jih bodo morali dobiti od domorodcev.

Ker je pa razmerje že 1:1 bo nekdo nasrkla in ostal brez, očitno bodo morali domorodci v imenu tolerance in rainbow love for all tudi dati svoje mlade punce tem doktorjem!
Ni potrebno zaradi lastnih spolnih negotovosti in frustracij stigmatizirat celotne skupine ljudi

vostok_1 ::

Iz zgodovinskega vidika, to ni nič novega. Veliko žensk pač pada na moške, ki izkazujejo moškost. Četudi at their own peril. Zato se govori, da švedinje iščejo moške med bolj konservativnimi priseljenci.
Dunajski dečki tipa jype pa so tam kot bankomat.

Prva stvar ko je eno pleme vdrlo v drugo pleme, je bilo osvajanje žensk.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Matako ::

Ko smo že pri skupinah in metanju v en koš... vsi na tej ladji sodelujejo pri prevari, so sodelovali s prekupčevalcih in izkoriščajo sistem. Zavestno in načrtno.

Vsi, od kapitana do zadnjega profesorja na palubi.
/\/\.K.

Poldi112 ::

krneki0001 je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

krneki0001 je izjavil:


V državi, kjer divja vojna in si ti boja sposoben, pa zbežiš iz te države, veljaš za izdajalca in če te ujamejo, te postavijo pred strelski vod.


A si ziher da v evropi pobijamo dezerterje? A ni bo bolj ruski fetiš? Ker morala verjetno precej pade, če pobijaš svoje...


Kje v evropi pa divja vojna?


A rabi, da koncept velja? Smo streljali begunce, ki so bežali v Avstrijo med 10 dnevno? Ali preganjali one, ki so šli v argentino med 2. sv.?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Scaramouche ::

SimplyMiha je izjavil:

Me ne preseneča, glede na to, kakšne osebnosti se najdejo med belkami. Folk vse bolj išče v rovtah ali pa bolj daljnovzhodno. Ampak to sploh ni point.

Point je, da zblojeni levaki (del katerih so tudi te ženske, presenečenje!), vztrajno uvažajo ljudi z vprašljivimo moralo ter brez konkretnih kompetenc. To so točno tak tip ljudi, ki ustvari družbo, v kateri levaki sploh ne bi mogli preživeti. Kot da bi čebele v panj povabile sršene. Dafak?


Mogoče se privlačijo? Ker so levaki večinoma brez testosterona, jih privlačijo divji ljudje!

Ali pa jih podzavestno gledajo kot nižja bitja ki jim treba pomagati in so v njihovi podzavesti bogi in nesposobni!

To delajo v US kjer prepovedujejo da črnci dobijo isti tretma za šole in lahko pridejo na fax z manjšo oceno, kar je reverse racism!

dovolijo raziskave o velikosti penisa in atetiki, ker vedo da tam črnci ne bodo zadnji!
Medtem se pa ljudi ki delajo raziskave na temo IQ javno poniža!

gre se za mentalno predajo in ker ne morejo opravičiti dejstva da so razlike med rasami, obtožijo vsakega ki reče da so!

dice7 ::

krneki0001 je izjavil:

Kje v evropi pa divja vojna?
Tam blizu ruske meje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()
««
19 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Francija in Islam (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
25240091 (36196) zee

Streljanje v Parizu (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Problemi človeštva
1902298282 (230413) BigWhale
»

Samomorilski napadi v Bruslju 22.3.2016 (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Problemi človeštva
1419194134 (153955) Alencica

Več podobnih tem