» »

Posledice Manchesterskega napada?

Posledice Manchesterskega napada?

««
2 / 20
»»

vostok_1 ::

PS. Slovenci niso za kriminalizacijo homoseksualnosti.

To je še sam Primic nakazal.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

jype ::

vostok_1> Ker slovenci ne izvajajo pobijanja homoseksualcev. In so tudi precej bolj civilni ko gre za gej bashing.

Ne nakladaj, če ne veš, kakšna je tvoja domovina.

vostok_1> PS. Slovenci niso za kriminalizacijo homoseksualnosti.

Seveda so, samo nerodno jim je povedat v javnosti.

Desničarji bi pa radi vse, ki bežijo iz držav, kjer nikomur ni nerodno vreči kamna v glavo geju, obsodili na strahote, ki se tam dogajajo - in to samo zato, ker jih je strah terorizma.

ISIS je nad desničarji že davno zmagal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

vostok_1 ::

jype je izjavil:

GrX> Seveda jih zagovarjaš.. ti in jpye.. Vedno ko se zgodi nek terorističen napad poiščete nek zločin v domačih logih in napad na ta način opravičuješ.. Nekateri greste celo 700 let nazaj in delate neke vzporednice z križarskimi pohodi itd..

Bodisi ne znaš brati, bodisi si tako histeričen, da se ti je omračil um.

Nauči se razlikovati med "muslimani" in "teroristi", ker če ne boš, bomo mi (tiha večina) prenehali razlikovati med "desničarji" in "teroristi".

Scaramouche> Ne, ti jih zatiraš in tudi vem da bi jih vse pobil, nimam dokazov ampak to vem!

Ni skrivnost, kakšna je desničarska agenda.


Ko bo nekdo pobil 22 mladežev in ranil skoraj 3x tolko in ob tem stegnil roko v pozdrav, se oglasi. Do takrat streljaš slepe.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

dice7 ::

vostok_1 je izjavil:

@dice7

Ker slovenci ne izvajajo pobijanja homoseksualcev. In so tudi precej bolj civilni ko gre za gej bashing.
Seveda, obstajajo problemi. Ampak prioritete, prioritete.

Muslimani tudi ne izvajajo pobijanja nemuslimanov, glede na to da nemuslimani pobijejo mnogo vec nemuslimanov. Ali se pogovarjamo o prioritetah?

jype ::

vostok_1> Ko bo nekdo pobil 22 mladežev in ranil skoraj 3x tolko in ob tem stegnil roko v pozdrav, se oglasi. Do takrat streljaš slepe.

A, trupla štejemo? Kaj boš storil, ko bo raketa zmasakrirala 100 ljudi na tvoji poroki (no, ali pa pogrebu, glede na to da si MTGOW)? Boš postal terorist?

dice7 ::

vostok_1 je izjavil:

TKo bo nekdo pobil 22 mladežev in ranil skoraj 3x tolko in ob tem stegnil roko v pozdrav, se oglasi. Do takrat streljaš slepe.


Pa bilo je 85 otrok

jype ::

dice7> Pa bilo je 85 otrok

Pa nihče mu ni nikogar ubil že vsaj stoletje.

Matako ::

Me pa preseneča, da je napadalec bil mohamedanec! Veste, to so večinoma zelo miroljubni ljudje - zato se mi zdi to nenavadno, ker gre res za redko izjemo.

Po drugi strani je nenavadno tudi, da malarijo prenašajo komarji, saj jih je le neznaten delež okuženih.


Kako skrivnosten je ta svet.
/\/\.K.

vostok_1 ::

@dice7

Ga. Sicer v različnih količinah, ampak bistveno več kot kakršnakoli druga skupina na zahodu.

dice7 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

TKo bo nekdo pobil 22 mladežev in ranil skoraj 3x tolko in ob tem stegnil roko v pozdrav, se oglasi. Do takrat streljaš slepe.


Pa bilo je 85 otrok


You have a point. Sedaj pa najdi koliko ljudi ga je podpiralo, pa prosim ne it na stormfront.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

dice7 ::

vostok_1 je izjavil:

You have a point. Sedaj pa najdi koliko ljudi ga je podpiralo, pa prosim ne it na stormfront.
Velja, ampak potem tudi ti ne smes uporabljati desnicarske propagande

Brane22 ::

dice7 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

TKo bo nekdo pobil 22 mladežev in ranil skoraj 3x tolko in ob tem stegnil roko v pozdrav, se oglasi. Do takrat streljaš slepe.


Pa bilo je 85 otrok


Bilo je 85 otrok debilov, ki so posiljevali vse okrog sebe s SJW agendo.

Se pravi, tip ni šel na kar nek koncert in počil naključne mimoidoče.
Na svoje tarče se je spravil na zelo osebni osnovi.

vostok_1 ::

jype je izjavil:

vostok_1> Ko bo nekdo pobil 22 mladežev in ranil skoraj 3x tolko in ob tem stegnil roko v pozdrav, se oglasi. Do takrat streljaš slepe.

A, trupla štejemo? Kaj boš storil, ko bo raketa zmasakrirala 100 ljudi na tvoji poroki (no, ali pa pogrebu, glede na to da si MTGOW)? Boš postal terorist?


Si ti slučajno sledil, koliko je bilo protestov proti takim vojnam. Kar precej. Podpirali so jo zgolj tisti norci v vukujebini pa plačanci. Ostali smo bili izrazito proti.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

GrX ::

jype je izjavil:

GrX> Seveda jih zagovarjaš.. ti in jpye.. Vedno ko se zgodi nek terorističen napad poiščete nek zločin v domačih logih in napad na ta način opravičuješ.. Nekateri greste celo 700 let nazaj in delate neke vzporednice z križarskimi pohodi itd..

Bodisi ne znaš brati, bodisi si tako histeričen, da se ti je omračil um.

Nauči se razlikovati med "muslimani" in "teroristi", ker če ne boš, bomo mi (tiha večina) prenehali razlikovati med "desničarji" in "teroristi".



Ja kako super in fajn so muslimani sem se prepričal kot mulc in sicer z obiskom nekaj njihovih držav.. slišal in videl sem marsikaj, zato me tvoj diplomatski odgovor iz udobnega fotelja ne prepriča.. Bo potebno nekaj več..

Me pa zanima kdo je kriv za masovne umore v EU v tvojem svetu.. Najbrž hindujci ane..

dice7 ::

Brane22 je izjavil:

Bilo je 85 otrok debilov, ki so posiljevali vse okrog sebe s SJW agendo.

Se pravi, tip ni šel na kar nek koncert in počil naključne mimoidoče.
Na svoje tarče se je spravil na zelo osebni osnovi.

Lejga opravicevalca pokolov otrok

vostok_1 ::

dice7 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

You have a point. Sedaj pa najdi koliko ljudi ga je podpiralo, pa prosim ne it na stormfront.
Velja, ampak potem tudi ti ne smes uporabljati desnicarske propagande


Ankete objavljene v večini medijev, tako levih kot desnih so desničarska propaganda?

Ps. koliko tax free ali drugih državno sankcioniranih institucij je gostilo Breivika kot govornika?

Koliko ljudi je paradiralo po ulicah njemu v slavo?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Brane22 ::

dice7 je izjavil:


Lejga opravicevalca pokolov otrok


Opravičevalca ?

karkoli to že pomeni...

Scaramouche ::

Ni skrivnost, kakšna je desničarska agenda.


Desničarji to veste, sej so novi ...

jype ::

vostok_1> You have a point. Sedaj pa najdi koliko ljudi ga je podpiralo, pa prosim ne it na stormfront.

Ti ga še vedno podpiraš. Njegov manifest si praktično dobesedno napisal v to temo, pomanjkljiv si bil zgolj pri poglavju "Predlagane rešitve".

Matako> Me pa preseneča, da je napadalec bil mohamedanec! Veste, to so večinoma zelo miroljubni ljudje - zato se mi zdi to nenavadno, ker gre res za redko izjemo.

Ja, v resnici vemo, kako to gre: Ultradesničarji ste mu vsak dan razlagali, kako je življenje nepošteno, ker divja križarska vojna proti islamu, ker se je cel zahodni svet zarotil zoper Alaha in kako je treba braniti čast in očetnjavo in bombardiranje Libije, pa je tip podlegel, ker nacistična propaganda, če se je ne preseka s fojbo, dejansko deluje.

GrX ::

dice7 je izjavil:

Brane22 je izjavil:

Bilo je 85 otrok debilov, ki so posiljevali vse okrog sebe s SJW agendo.

Se pravi, tip ni šel na kar nek koncert in počil naključne mimoidoče.
Na svoje tarče se je spravil na zelo osebni osnovi.

Lejga opravicevalca pokolov otrok


Tudi ti počneš to in sicer s tistim Velenjskim zločincem..

jype ::

Brane22> Bilo je 85 otrok debilov, ki so posiljevali vse okrog sebe s SJW agendo.

V tej temi se je že vrsta ljudi obsodila na smrt, ljudsko sodišče mora samo še poštempljati formalnosti, pa boste kolektivno trajno deponirani.

Druge možnosti ni, družba ne more obstajati, če v njej bivajo vam podobni histeriki, ki zagovarjajo umor.

dice7 ::

vostok_1 je izjavil:

Ankete objavljene v večini medijev, tako levih kot desnih so desničarska propaganda?

Ankete ki prikazujejo razlicne trende o "isti" veri glede na razlicne drzave iste celine? Ocitne se je nekje nekaj zataknilo

vostok_1 je izjavil:

Ps. koliko tax free ali drugih državno sankcioniranih institucij je gostilo Breivika kot govornika?
Saj abdeslama tudi ni nihce gostil

vostok_1 je izjavil:

Koliko ljudi je paradiralo po ulicah njemu v slavo?

https://www.theguardian.com/uk/2012/sep...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

jype ::

vostok_1> Koliko ljudi je paradiralo po ulicah njemu v slavo?

To, da si ne upate na ulice, v ničemer ne spremeni dejstva, da ga z vsem srcem podpirate. Na srečo vemo, kdo ste, kje živite in kakšno tveganje predstavljate.

vostok_1 ::

jype je izjavil:

vostok_1> You have a point. Sedaj pa najdi koliko ljudi ga je podpiralo, pa prosim ne it na stormfront.

Ti ga še vedno podpiraš. Njegov manifest si praktično dobesedno napisal v to temo, pomanjkljiv si bil zgolj pri poglavju "Predlagane rešitve".


Če ga jaz podpiram, ga podpirajo praktično vse državne institucije, ki v tem trenutku nimajo v vsaj ene nonice v deep interogation room.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

GrX> Me pa zanima kdo je kriv za masovne umore v EU v tvojem svetu.. Najbrž hindujci ane..

Kakšni hindujci? Jaz nisem fašist. Jaz vem, kdo je kriv: Morilci.

dice7 ::

GrX je izjavil:

Tudi ti počneš to in sicer s tistim Velenjskim zločincem..
Jaz obsojam velenjskega zlocinca, vi pa enacite vse velencane kot zlocince.

jype ::

vostok_1> Če ga jaz podpiram, ga podpirajo praktično vse državne institucije, ki v tem trenutku nimajo v vsaj ene nonice v deep interogation room.

Tvoj zagovor je nezadosten. Podpiraš ga zato, ker tako kot vsi ostali idioti tudi ti verjameš, da so muslimani homogena skupina.

Zato, ker je nek psihopat detoniral bombo na koncertu, si pripravljen malo manj kot dve milijardi ljudi obravnavati kot sodelujoče pri umoru. Zakaj nimaš enakih vatlov, ko to stori tebi na moč podoben belec? Ker si hinavec, tako kot vsak pravi desničar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

vostok_1 ::

dice7 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Ankete objavljene v večini medijev, tako levih kot desnih so desničarska propaganda?

Ankete ki prikazujejo razlicne trende o "isti" veri glede na razlicne drzave iste celine? Ocitne se je nekje nekaj zataknilo

vostok_1 je izjavil:

Ps. koliko tax free ali drugih državno sankcioniranih institucij je gostilo Breivika kot govornika?
Saj abdeslama tudi ni nihce gostil

vostok_1 je izjavil:

Koliko ljudi je paradiralo po ulicah njemu v slavo?

https://www.theguardian.com/uk/2012/sep...


Ja, par procentov razlike anulira celoten trend.

So pa gostili mnogo drugih, ki take radikalizirajo.

Koliko je bilo teh far right supporterjev?
Vrjetno tako malo, da so poželi posmehe drugih.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

dice7 ::

vostok_1 je izjavil:

Koliko je bilo teh far right supporterjev?
Vrjetno tako malo, da so poželi posmehe drugih.

Torej toliko kot je teroristov med muslimani

vostok_1 ::

jype je izjavil:

vostok_1> Če ga jaz podpiram, ga podpirajo praktično vse državne institucije, ki v tem trenutku nimajo v vsaj ene nonice v deep interogation room.

Tvoj zagovor je nezadosten. Podpiraš ga zato, ker tako kot vsi ostali idioti tudi ti verjameš, da so muslimani homogena skupina.

Zato, ker je nek psihopat detoniral bombo na koncertu, si pripravljen malo manj kot dve milijardi ljudi obravnavati kot sodelujoče pri umoru. Zakaj nimaš enakih vatlov, ko to stori tebi na moč podoben belec? Ker si hinavec, tako kot vsak pravi desničar.


Ne rabim vedet vse ločine, da vidim kam pes taco moli. Saj kristjani so precej drugačni od mulimanov pa imajo mnogo skupnega. Na srečo smo se prvih rešli že nekaj časa nazaj ko se jih je še aktivno obstruiralo.

dice7 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Koliko je bilo teh far right supporterjev?
Vrjetno tako malo, da so poželi posmehe drugih.

Torej toliko kot je teroristov med muslimani


Če te parafriziram...a to si iz riti vn potegnil?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

GrX ::

jype je izjavil:

GrX> Me pa zanima kdo je kriv za masovne umore v EU v tvojem svetu.. Najbrž hindujci ane..

Kakšni hindujci? Jaz nisem fašist. Jaz vem, kdo je kriv: Morilci.


Morilci muslimanske veroizpovedi ja... To je zelo pomembno..

dice7 ::

vostok_1 je izjavil:


dice7 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Koliko je bilo teh far right supporterjev?
Vrjetno tako malo, da so poželi posmehe drugih.

Torej toliko kot je teroristov med muslimani


Če te parafriziram...a to si iz riti vn potegnil?

Ne, taksen je dejanski delez med obsojenimi in/ali osumljenimi muslimanskimi teroristi v primerjavi s celotno populacijo


vostok_1 je izjavil:

Ne rabim vedet vse ločine, da vidim kam pes taco moli
Na sreco nas pravni sistem ne deluje na tako slabem principu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

next3steps ::

Kaj pa bluzatorje rimskokatoliške izpovedi, ki tebi podobne poneumlja? Takih poneumljenih od papeža odposlancev blagoslova danega ljudem, ki pomorijo več ljudi v Sloveniji, kot pa pripadniki random non-Cerkev vere?

jype ::

vostok_1> Ne rabim vedet vse ločine, da vidim kam pes taco moli.

Kdo pa pravi, da je to sploh pomembno? Pomembno je, da se med muslimani rodi ogromno ateistov, ki si jih ti pripravljen sfaširat, ne da bi jim dal najmanjšo priložnost. A veš, komu to najbolj koristi? Najbolj abotnim muslimanskim skrajnežem.

vostok_1> Saj kristjani so precej drugačni od mulimanov

Ne, niso. Kristjani so popolnoma enaki kot muslimani in imajo do vseh reči praktično popolnoma enak odnos. Vem, da tega ne moreš verjeti, ker nisi objektiven, jaz pa vem, da je to dejstvo, ker sem.

vostok_1> Na srečo smo se prvih rešli že nekaj časa nazaj ko se jih je še aktivno obstruiralo.

Nasilje kristjanov se je izrazito zmanjšalo šele takrat, ko se jim je omogočilo, da živijo pod zaščito močne pravne države. Pred tem jih je cerkev neusmiljeno masakrirala. Enako se zdaj dogaja z muslimani, tvoja rešitev je pa vse to stlačit v taborišče in "nuke the site from orbit". Kako si prijazen, pobil bi Rushdieja, Ajan Hirsi Ali, pa seveda El-Baza, inženirja v Apolo programu - nikogar od teh ti ne bi spustil skozi sito, ker so bili vsi rojeni muslimani in so vsi torej rojeni morilci.

Čestitam ti za tradicionalno idiotski predlog ultradesničarske propagande. Imaš še kaj originalnega na zalogi?

vostok_1 ::

dice7 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:


dice7 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Koliko je bilo teh far right supporterjev?
Vrjetno tako malo, da so poželi posmehe drugih.

Torej toliko kot je teroristov med muslimani


Če te parafriziram...a to si iz riti vn potegnil?

Ne, taksen je dejanski delez med obsojenimi in/ali osumljenimi muslimanskimi teroristi v primerjavi s celotno populacijo

vostok_1 je izjavil:

Ne rabim vedet vse ločine, da vidim kam pes taco moli
Na sreco nas pravni sistem ne deluje na tako slabem principu


Kaj pa delež supporterjev je isti? Ali je na Norveškem procentualno isto neo-nacistov?
Koliko breivikov se je zgodilo od originala?


Seveda pravni sistem deluje tudi tako, drugače bi kriminalisti po dolgem in počez nadlegovali stare babice.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

GrX> Morilci muslimanske veroizpovedi ja... To je zelo pomembno..

A da je? Tista dva mulca, ki sta kolega nezavestnega brcala v glavo, sta kristjana. Mislim, da je čas, da začnemo graditi koncentracijska taborišča za kristjane - dokler jih ne strpamo not, nihče ni varen.

vostok_1> Seveda pravni sistem deluje tudi tako,

Ne, zgolj ti bi rad, da bi, pa na srečo ne sme.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

vostok_1 ::

jype je izjavil:

vostok_1> Ne rabim vedet vse ločine, da vidim kam pes taco moli.

Kdo pa pravi, da je to sploh pomembno? Pomembno je, da se med muslimani rodi ogromno ateistov, ki si jih ti pripravljen sfaširat, ne da bi jim dal najmanjšo priložnost. A veš, komu to najbolj koristi? Najbolj abotnim muslimanskim skrajnežem.

vostok_1> Saj kristjani so precej drugačni od mulimanov

Ne, niso. Kristjani so popolnoma enaki kot muslimani in imajo do vseh reči praktično popolnoma enak odnos. Vem, da tega ne moreš verjeti, ker nisi objektiven, jaz pa vem, da je to dejstvo, ker sem.

vostok_1> Na srečo smo se prvih rešli že nekaj časa nazaj ko se jih je še aktivno obstruiralo.

Nasilje kristjanov se je izrazito zmanjšalo šele takrat, ko se jim je omogočilo, da živijo pod zaščito močne pravne države. Pred tem jih je cerkev neusmiljeno masakrirala. Enako se zdaj dogaja z muslimani, tvoja rešitev je pa vse to stlačit v taborišče in "nuke the site from orbit". Kako si prijazen, pobil bi Rushdieja, Ajan Hirsi Ali, pa seveda El-Baza, inženirja v Apolo programu - nikogar od teh ti ne bi spustil skozi sito, ker so bili vsi rojeni muslimani in so vsi torej rojeni morilci.

Čestitam ti za tradicionalno idiotski predlog ultradesničarske propagande. Imaš še kaj originalnega na zalogi?



Oh boy.

Med muslimani se rodi tudi precej ateistov, da. Ampak razlika je, da vi omogočate radikalcem, da jih nasilno konvertirajo. Zato pa institucionalizirate šarijo in podobno.

Kristjani sodeč po verskih testih niso isti. So za nekaj odstotkov boljši. Protestanti pa še več.

Ti si tisti, ki demantiraš pravno državo, ko dovoljuješ multikulturalizem.
V državah kjer vlada pravo in enotne javne vrednote, nimaš sistematičnega, organiziranega, javno prikritega posiljevanja tisoče deklic.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

GrX ::

dice7 je izjavil:

GrX je izjavil:

Tudi ti počneš to in sicer s tistim Velenjskim zločincem..
Jaz obsojam velenjskega zlocinca, vi pa enacite vse velencane kot zlocince.


Pa saj je čisto preprosto.. V zadnjih 2 letih je v EU prišel dober milijon muslimanov, ki so povzročili več 10 terorističnih dejanj, ter ubili skupaj vsaj 500 ljudi.. Torej če bi potegnili vzporednico s Slovensko populacijo to pomeni, da bi 2 milijona Slovencev mogli umoriti v dveh letih vsaj 1000 ljudi.. Pa temu ni tako, ker je bilo v Sloveniji v zadnjih dveh letih mogoče okoli 50 umorov.. Torej razmerje je 10x višje in ti meni zdaj skušaš dopovedati, da za vse skupaj niso krivi muslimani..

vostok_1 ::

jype je izjavil:



Ne, zgolj ti bi rad, da bi, pa na srečo ne sme.


Ok. Naslednjič ko vidim policaja, bom mu rekel, da tista nonica, ki ravno stopa vn iz cerkve, je muslimanska teroristka.

GrX je izjavil:

dice7 je izjavil:

GrX je izjavil:

Tudi ti počneš to in sicer s tistim Velenjskim zločincem..
Jaz obsojam velenjskega zlocinca, vi pa enacite vse velencane kot zlocince.


Pa saj je čisto preprosto.. V zadnjih 2 letih je v EU prišel dober milijon muslimanov, ki so povzročili več 10 terorističnih dejanj, ter ubili skupaj vsaj 500 ljudi.. Torej če bi potegnili vzporednico s Slovensko populacijo to pomeni, da bi 2 milijona Slovencev mogli umoriti v dveh letih vsaj 1000 ljudi.. Pa temu ni tako, ker je bilo v Sloveniji v zadnjih dveh letih mogoče okoli 50 umorov.. Torej razmerje je 10x višje in ti meni zdaj skušaš dopovedati, da za vse skupaj niso krivi muslimani..


Zakaj na Švedskem potrebujejo posebno policijsko kodo, ko gre za kriminal neavtohtoncev?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

next3steps ::

jype je izjavil:

GrX> Morilci muslimanske veroizpovedi ja... To je zelo pomembno..

A da je? Tista dva mulca, ki sta kolega nezavestnega brcala v glavo, sta kristjana. Mislim, da je čas, da začnemo graditi koncentracijska taborišča za kristjane - dokler jih ne strpamo not, nihče ni varen.


Težka bo. Večina slovenceljnev je kristjanov, ker Cerkev razlaga, da nevernik naknadno ni moč postati. Posledično bi namesto, da bi se eni in drugi asimilirali eni in drugi obstali v svojem balončku.
ti rečem, je že bolje, da vso ljudstvo postavimo v celico in pričnemo streljati naključne. Kristjani imajo več možnosti, da padejo, pa tudi nihče ne bo postavljen v manjvreden položaj.
PS Morda bi pa potlej le znali s skupnimi močmi skupaj vsekati po tistemu, ki drži puško?

Zgodovina sprememb…

GrX ::

jype je izjavil:

GrX> Morilci muslimanske veroizpovedi ja... To je zelo pomembno..

A da je? Tista dva mulca, ki sta kolega nezavestnega brcala v glavo, sta kristjana. Mislim, da je čas, da začnemo graditi koncentracijska taborišča za kristjane - dokler jih ne strpamo not, nihče ni varen.



A ne razumeš, da gre še vedno za osamljene in lokalne primere, ki pa niso motivirani iz strani vere.. Družba brez umorov ne obstaja..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

vostok_1 ::

PS. Da niso muslimanski teroristični napadi bistveno bolj razširjeni in brutalni, gre vsekakor na račun, da jih policija bolj nadzira. Če bi policija morala resurse porabit, za nadzirat popolnoma benigne skupine in obravnavat vse z istim merilom, bi tega bilo še več.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

vostok_1> Ampak razlika je, da vi omogočate radikalcem, da jih nasilno konvertirajo.

Ne. Ravno obratno je. Mi ateistom iz muslimanskih držav omogočamo, da se preselijo iz pekla, ki je verska diktatura.

vostok_1> Zato pa institucionalizirate šarijo in podobno.

Ti zagovarjaš državo, ki lahko prepove, da se odrasle poslovno sposobne osebe ne morejo dogovoriti, kakšno zakonodajo bodo uporabljale za razrešitev sporov, tudi kadar je to v skladu z zakonodajo države? Impresivno.

vostok_1> Kristjani sodeč po verskih testih niso isti. So za nekaj odstotkov boljši. Protestanti pa še več.

Ne drži. Očitno nisi še bral verskih tekstov.

vostok_1> Ti si tisti, ki demantiraš pravno državo, ko dovoljuješ multikulturalizem.

Očitno ti uporabljaš neko lastno definicijo besede multikulturalizem, ali pa te je histerija tako zelo načela, da nisi več priseben.

GrX> V zadnjih 2 letih je v EU prišel dober milijon muslimanov, ki so povzročili več 10 terorističnih dejanj, ter ubili skupaj vsaj 500 ljudi.. Torej če bi potegnili vzporednico s Slovensko populacijo to pomeni, da bi 2 milijona Slovencev mogli umoriti v dveh letih vsaj 1000 ljudi..

V Sloveniji noben musliman ni izvedel nobenega terorističnega napada. Kako lahko to razložiš? Ne, ni si treba dat na glavo umetne brade in ga izvest, hvala lepa.

vostok_1> PS. Da niso muslimanski teroristični napadi bistveno bolj razširjeni in brutalni, gre vsekakor na račun, da jih policija bolj nadzira.

Koga? Muslimane? Ne. Nadzira teroriste. Muslimanov je k sreči preveč. Če bi jih bilo tako malo, da bi lahko nadzirali vse, bi se temu reklo uvod v holokavst.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Scaramouche ::


V Sloveniji noben musliman ni izvedel nobenega terorističnega napada.


to tebe ne briga, ti si Šved, kako jez njimi pri vas...hmmm

jype ::

vostok_1> Zakaj na Švedskem potrebujejo posebno policijsko kodo, ko gre za kriminal neavtohtoncev?

Zakaj pa v Sloveniji sodišča skrivajo podatke o tem, koliko otrok posilijo pripadniki RKC?

Scaramouche ::

jype je izjavil:

vostok_1> Zakaj na Švedskem potrebujejo posebno policijsko kodo, ko gre za kriminal neavtohtoncev?

Zakaj pa v Sloveniji sodišča skrivajo podatke o tem, koliko otrok posilijo pripadniki RKC?


Če to veš potem imaš resnične dokaze,na plan z njimi!

GrX ::

jype je izjavil:


GrX> V zadnjih 2 letih je v EU prišel dober milijon muslimanov, ki so povzročili več 10 terorističnih dejanj, ter ubili skupaj vsaj 500 ljudi.. Torej če bi potegnili vzporednico s Slovensko populacijo to pomeni, da bi 2 milijona Slovencev mogli umoriti v dveh letih vsaj 1000 ljudi..

V Sloveniji noben musliman ni izvedel nobenega terorističnega napada. Kako lahko to razložiš? Ne, ni si treba dat na glavo umetne brade in ga izvest, hvala lepa.


Ker je muslimanov v Sloveniji samo 60.000, ki pa niso tako ortodoksni..

jype ::

Scaramouche> to tebe ne briga, ti si Šved, kako jez njimi pri vas...hmmm

Čisto spodobno je povsod po Evropi, z zelo malo izjemami, ki so v resnici nepomembne, ne glede na to kako podpihujete histerijo in strah pred njimi.

Bolj, ko to počnete, bližje je dan, ko se bomo dejansko spopadli, na izbiro bosta pa dve Evropi: Taka, ki spoštuje človekove pravice in taka, ki je v konstantni vojni sama s seboj.

No, desničarji nedvomno fantazirate tudi o taki, kjer pomorite vse, ki niso po vašem okusu, potem imate pa mir, dokler se ne rodi nova generacija, ki vidi, da ste nori, in jo je treba zopet nasilno razredčiti.

Scaramouche ::

GrX je izjavil:

jype je izjavil:


GrX> V zadnjih 2 letih je v EU prišel dober milijon muslimanov, ki so povzročili več 10 terorističnih dejanj, ter ubili skupaj vsaj 500 ljudi.. Torej če bi potegnili vzporednico s Slovensko populacijo to pomeni, da bi 2 milijona Slovencev mogli umoriti v dveh letih vsaj 1000 ljudi..

V Sloveniji noben musliman ni izvedel nobenega terorističnega napada. Kako lahko to razložiš? Ne, ni si treba dat na glavo umetne brade in ga izvest, hvala lepa.


Ker je muslimanov v Sloveniji samo 60.000, ki pa niso tako ortodoksni..


točno tako in so jim v Yugi vzeli teokracijo !

Kar je bilo prav, niso dovolili da se Koran bere kot zakonodaja!

jype ::

GrX> Ker je muslimanov v Sloveniji samo 60.000, ki pa niso tako ortodoksni..

Kaj? Kako? Niso tako ortodoksni? Hočeš reči, da niso vsi muslimani enaki?

Scaramouche ::

jype je izjavil:

Scaramouche> to tebe ne briga, ti si Šved, kako jez njimi pri vas...hmmm

Čisto spodobno je povsod po Evropi, z zelo malo izjemami, ki so v resnici nepomembne, ne glede na to kako podpihujete histerijo in strah pred njimi.

Bolj, ko to počnete, bližje je dan, ko se bomo dejansko spopadli, na izbiro bosta pa dve Evropi: Taka, ki spoštuje človekove pravice in taka, ki je v konstantni vojni sama s seboj.

No, desničarji nedvomno fantazirate tudi o taki, kjer pomorite vse, ki niso po vašem okusu, potem imate pa mir, dokler se ne rodi nova generacija, ki vidi, da ste nori, in jo je treba zopet nasilno razredčiti.


spet meltdown in nič dokazov o slovenski cerkvi...
««
2 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Francija in Islam (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
25240086 (36191) zee

Streljanje v Parizu (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Problemi človeštva
1902298243 (230374) BigWhale
»

Samomorilski napadi v Bruslju 22.3.2016 (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Problemi človeštva
1419194091 (153912) Alencica

Več podobnih tem