» »

Etherum mining (rudarjenje)

Etherum mining (rudarjenje)

««
8 / 63
»»

Qcube ::

Sem si naorčil 1070-ko na uradni evropski strani od firme EVGA, imajo zalogo, in 20€ poštnina.

kevinl ::

Qcube je izjavil:

Sem si naorčil 1070-ko na uradni evropski strani od firme EVGA, imajo zalogo, in 20€ poštnina.


katero verzijo evga?

Qcube ::

Tisto najcenejšo Gaming.

kevinl ::

upam da si vzel uno z 2 ventilatorji.
na caseking dobijo 20.6 to https://www.caseking.de/evga-geforce-gt...
Gledam da bi 2 naroču, zdaj mam 1x gtx 970 k mi dela s povprečjem 245 sol/s če bi dodal še tiste 1070 bi mogu dobit cca okol 1000 sol/s

Qcube ::

Ne, ta prvo na strani z enim ventilatorjem.
https://eu.evga.com/products/productlis...

kevinl ::

nevem pravijo da je priporočljivo za rudarjenje met vsaj 2 vent. zaradi temperatur

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kevinl ()

Qcube ::

Sem razmišljal o tem, jo bom kvečjemu underclockal če bo potrebno. Sem pa prepričan da bo dosti bolj glasna ja, ker se samo en ventilator vrti na visokih obratih.

Syrex ::

Kaj pa predlagate za plato? za 6x 1060 ali 1070 rig? Kako lahko izračunam kakšno moč napajalnika potrebujem? bi bilo 1300 dovolj?

kevinl ::

plata pomoje asus Z270-A gor lohk daš 8 grafičnih, jest bi šel na 1070, moč bo dovolj 1300, za 4x 1070 sem gledal da bi rabil 850w, zdej če boš v prihodnosti šel na 8x gpu kupi rajši dva napajalnika 850W

Vanadium ::

Evo jaz sem danes zalaufal claymor miner. Nekdo ki se malo bolj spozna ali je tole vredu?

C:\Users\Andrej\Documents\MEGA\New folder\Andrej\Ostalo\ETH\Claymore miner>setx GPU_FORCE_64BIT_PTR 0

SUCCESS: Specified value was saved.

C:\Users\Andrej\Documents\MEGA\New folder\Andrej\Ostalo\ETH\Claymore miner>setx GPU_MAX_HEAP_SIZE 100

SUCCESS: Specified value was saved.

C:\Users\Andrej\Documents\MEGA\New folder\Andrej\Ostalo\ETH\Claymore miner>setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1

SUCCESS: Specified value was saved.

C:\Users\Andrej\Documents\MEGA\New folder\Andrej\Ostalo\ETH\Claymore miner>setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100

SUCCESS: Specified value was saved.

C:\Users\Andrej\Documents\MEGA\New folder\Andrej\Ostalo\ETH\Claymore miner>setx GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100

SUCCESS: Specified value was saved.

C:\Users\Andrej\Documents\MEGA\New folder\Andrej\Ostalo\ETH\Claymore miner>EthDcrMiner64.exe -epool eu1.ethermine.org:4444 -ewal 0x708b04d6336dcEAa96981bB54Bf78594c57cC17C -epsw x -mode 1 -ftime 10

╔════════════════════════════════════════════════════════════════╗
║      Claymore's Dual ETH + DCR/SC/LBC/PASC GPU Miner v9.5      ║
╚════════════════════════════════════════════════════════════════╝

This pool (eth-eu2.nanopool.org) does not support Ethereum addresses as login (or requires worker name in "Login.Worker" format) and cannot be used for devfee mining, therefore it is not supported.
However, you can mine on this pool if you specify "-allpools 1" option, default pools (different from this pool) will be used for devfee.
Please read "Readme" file for details.This pool (eth-eu2.nanopool.org) does not support Ethereum addresses as login (or requires worker name in "Login.Worker" format) and cannot be used for devfee mining, therefore it is not supported.
However, you can mine on this pool if you specify "-allpools 1" option, default pools (different from this pool) will be used for devfee.
Please read "Readme" file for details.Pool eth-eu2.nanopool.org removed from the list
This pool (eth-us-east1.nanopool.org) does not support Ethereum addresses as login (or requires worker name in "Login.Worker" format) and cannot be used for devfee mining, therefore it is not supported.
However, you can mine on this pool if you specify "-allpools 1" option, default pools (different from this pool) will be used for devfee.
Please read "Readme" file for details.This pool (eth-us-east1.nanopool.org) does not support Ethereum addresses as login (or requires worker name in "Login.Worker" format) and cannot be used for devfee mining, therefore it is not supported.
However, you can mine on this pool if you specify "-allpools 1" option, default pools (different from this pool) will be used for devfee.
Please read "Readme" file for details.Pool eth-us-east1.nanopool.org removed from the list
This pool (eth-us-west1.nanopool.org) does not support Ethereum addresses as login (or requires worker name in "Login.Worker" format) and cannot be used for devfee mining, therefore it is not supported.
However, you can mine on this pool if you specify "-allpools 1" option, default pools (different from this pool) will be used for devfee.
Please read "Readme" file for details.This pool (eth-us-west1.nanopool.org) does not support Ethereum addresses as login (or requires worker name in "Login.Worker" format) and cannot be used for devfee mining, therefore it is not supported.
However, you can mine on this pool if you specify "-allpools 1" option, default pools (different from this pool) will be used for devfee.
Please read "Readme" file for details.Pool eth-us-west1.nanopool.org removed from the list
This pool (eth-asia1.nanopool.org) does not support Ethereum addresses as login (or requires worker name in "Login.Worker" format) and cannot be used for devfee mining, therefore it is not supported.
However, you can mine on this pool if you specify "-allpools 1" option, default pools (different from this pool) will be used for devfee.
Please read "Readme" file for details.This pool (eth-asia1.nanopool.org) does not support Ethereum addresses as login (or requires worker name in "Login.Worker" format) and cannot be used for devfee mining, therefore it is not supported.
However, you can mine on this pool if you specify "-allpools 1" option, default pools (different from this pool) will be used for devfee.
Please read "Readme" file for details.Pool eth-asia1.nanopool.org removed from the list
ETH: 1 pool is specified
Main Ethereum pool is eu1.ethermine.org:4444

Catalyst 15.12 is REQUIRED for best performance and compatibility
For Polaris cards, use latest drivers
At least 16 GB of Virtual Memory is required for multi-GPU systems
Make sure you defined GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
Be careful with overclocking, use default clocks for first tests
Press "s" for current statistics, "0".."9" to turn on/off cards, "r" to reload pools, "e" or "d" to select current pool
OpenCL initializing...

AMD Cards available: 1
GPU #0: Hawaii, 8192 MB available, 44 compute units
GPU #0 recognized as Radeon 390X
POOL/SOLO version
GPU #0: algorithm ASM
No NVIDIA CUDA GPUs detected.
Total cards: 1
ETH: Stratum - connecting to 'eu1.ethermine.org' <91.121.167.111> port 4444
ETH: Stratum - Connected (eu1.ethermine.org:4444)
ETHEREUM-ONLY MINING MODE ENABLED (-mode 1)
ETH: eth-proxy stratum mode
Watchdog enabled
Remote management (READ-ONLY MODE) is enabled on port 3333
ETH: Authorized

Setting DAG epoch #129...
Setting DAG epoch #129 for GPU0
Create GPU buffer for GPU0
GPU0 DAG creation time - 6034 ms
Setting DAG epoch #129 for GPU0 done
ETH: 06/18/17-18:35:03 - New job from eu1.ethermine.org:4444
ETH - Total Speed: 30.677 Mh/s, Total Shares: 0, Rejected: 0, Time: 00:00
ETH: GPU0 30.677 Mh/s
GPU0 t=49C fan=0%


Tu pa tam se mi pa tole tudi pojavi:
ETH: 06/18/17-20:49:37 - SHARE FOUND - (GPU 0)
ETH: Share accepted (109 ms)!
ETH: 06/18/17-20:49:41 - New job from eu1.ethermine.org:4444
ETH - Total Speed: 30.785 Mh/s, Total Shares: 64, Rejected: 0, Time: 02:15
ETH: GPU0 30.785 Mh/s
ETH: 06/18/17-20:49:49 - New job from eu1.ethermine.org:4444
ETH - Total Speed: 30.699 Mh/s, Total Shares: 64, Rejected: 0, Time: 02:15
ETH: GPU0 30.699 Mh/s
ETH: 06/18/17-20:49:52 - New job from eu1.ethermine.org:4444
ETH - Total Speed: 30.781 Mh/s, Total Shares: 64, Rejected: 0, Time: 02:15
ETH: GPU0 30.781 Mh/s
GPU0 t=58C fan=0%
GPU0 t=58C fan=0%
ETH: 06/18/17-20:50:35 - New job from eu1.ethermine.org:4444
ETH - Total Speed: 30.769 Mh/s, Total Shares: 64, Rejected: 0, Time: 02:15
ETH: GPU0 30.769 Mh/s
GPU0 t=58C fan=0%
DevFee: ETH: Stratum - connecting to 'eu1.ethermine.org' <94.23.28.180> port 4444
DevFee: ETH: Stratum - Connected (eu1.ethermine.org:4444)
ETH: Authorized
DevFee: start mining
ETH: 06/18/17-20:51:10 - New job from eu1.ethermine.org:4444
ETH - Total Speed: 30.737 Mh/s, Total Shares: 64, Rejected: 0, Time: 02:16
ETH: GPU0 30.737 Mh/s
DevFee: ETH: 06/18/17-20:51:22 - New job from eu1.ethermine.org:4444
ETH: 06/18/17-20:51:22 - New job from eu1.ethermine.org:4444
ETH - Total Speed: 30.715 Mh/s, Total Shares: 64, Rejected: 0, Time: 02:16
ETH: GPU0 30.715 Mh/s
GPU0 t=58C fan=0%
DevFee: stop mining and disconnect
GPU0 t=57C fan=0%
ETH: 06/18/17-20:52:30 - New job from eu1.ethermine.org:4444
ETH - Total Speed: 30.708 Mh/s, Total Shares: 64, Rejected: 0, Time: 02:17
ETH: GPU0 30.708 Mh/s
GPU0 t=58C fan=0%
GPU0 t=58C fan=0%
ETH: 06/18/17-20:53:10 - New job from eu1.ethermine.org:4444
ETH - Total Speed: 30.703 Mh/s, Total Shares: 64, Rejected: 0, Time: 02:18
ETH: GPU0 30.703 Mh/s
ETH: 06/18/17-20:53:31 - SHARE FOUND - (GPU 0)
ETH: Share accepted (47 ms)!
GPU0 t=58C fan=0%


Tole me malo moti: DevFee: stop mining and disconnect

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vanadium ()

amacar ::

Tisti, ki je sprogramiral claymore miner je implementiral 1% fee, ki gre k njemu, ko se najde blok.

Vanadium ::

Aha samo res ja to sem videl v opisu. Z čim pa vi kaj kopljete?

K0l1br1 ::

Ko vtakneš drugo grafo v 1x vodilo, je treba še kaj narediti, na novo naložiti driverje, kaj vklopiti v biosu itd? Experimentiram in sem popravil 1x vodilo tako, da gre še ena grafa zraven (kabla še nimam), pa miner ni nič zaznal.

hamez66 ::

Na kakšen način si pa popravil 1x vodilo?

Grafično ti mora zaznati Windows in če ti zazna, bi moralo delati tudi na minerju.

K0l1br1 ::

Z olfa nožkem sem ostružil zadnjo stranico tako, da gre cela grafa noter. Nisem pa šel gledati device managerja, če jo vidi. Sem jo dal že ven, jutri dalje.

K0l1br1 ::

Koliko je varno tole igranje z nastavitvami kartice? Ko sem poskusil s frekvenco rama na +700, je h/s recimo šel na 285 h/s, pri 75 moči.

skico ::

se moj info..

nicehash - Equicash

box: i3-540, 8gb ram, GTX 1080TI OC (1746/11448 mhz)

trenutno cca: 653 sols/s

ima kdo kakšno idejo kako zoptimizirat zadevo? ali pa pohitrit rudarjenje?

tnx

K0l1br1 ::

Suma_:
- 1050 - 52W - 134 sol/s 80%
- 1050, Gygabite - 80% moči, cpu +210MHz, Ram +350MHz, temperatura 68 stopinj, poraba 59W - 140SOL/s

- 1060 3 gb - 96W - 260 sols/s 80%

- 1070 MSI GTX 1070 OC Edition Aktiv -- 140 - 150W, 380 - 410 sol
- 1070 Gainward Phoenix, Power limit: 70, Core clock: +150, Memory clock: +700, Temp: GPU0: 47C, GPU0: 401 Sol/s, Total speed: 401 Sol/s
Power limit: 112, 490 Sol

- 1080 Inno3D GTX 1080 HerculeZ Twin X2 Aktiv -- 170 - 180W, 450 - 480 sol

- 1080TI OC (1746/11448 mhz), trenutno cca: 653 sols/s

- Titan, Palit Titan X maxwell - 340sol/s pri 60% moči (160W)
- 450sol/s pri 215W (85stopinj C, ventilatorji na 75%)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

todman74 ::

Tole grafično https://www.asus.com/Graphics-Cards/PH-... eden prodaja skoraj novo tukaj na forumu. Jaz imam pa isto že naročeno novo, sedaj me pa malo skrbi, če ni čisto zanič za mining. Ma kdo kakšne izkušnje?

K0l1br1 ::

Imam enako že en teden. Dela s 270 h/sek, trenutno cca 3.1 EUR/dan oziroma kroži okrog te cifre
Po moje je oglas bolj tako, nekam nizka cena je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

todman74 ::

Dobro, to bi bilo kar v redu. Kakšne imaš pa kaj temperature?

K0l1br1 ::

Temperatura ni faktor - drži na 70, kot je nastavljeno (auto), pri power 80, ima porabo okrog 90W. Spravil bi jo najbrž na manj, vendar je škatla v kleti in me ne gane hrup (ki ga sicer ni).

Experimentiram še s frekvenco 200+, 250+, če daš več, gre še več, vendar še nisem pretirano eksperimentiral, ker ne vem, za kaj se gre in kaj pomeni posamezna postavka. Eden je navijal na 700+, en 500+, tako da ne vem. Na 270 h/s pa sem spravil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: K0l1br1 ()

Zeitgeist ::

todman74 je izjavil:

Tole grafično https://www.asus.com/Graphics-Cards/PH-... eden prodaja skoraj novo tukaj na forumu. Jaz imam pa isto že naročeno novo, sedaj me pa malo skrbi, če ni čisto zanič za mining. Ma kdo kakšne izkušnje?

3gb a ni to malo premalo spomincka?

todman74 ::

K0l1br1 je izjavil:

Temperatura ni faktor - drži na 70, kot je nastavljeno (auto), pri power 80, ima porabo okrog 90W. Spravil bi jo najbrž na manj, vendar je škatla v kleti in me ne gane hrup (ki ga sicer ni).

Experimentiram še s frekvenco 200+, 250+, če daš več, gre še več, vendar še nisem pretirano eksperimentiral, ker ne vem, za kaj se gre in kaj pomeni posamezna postavka. Eden je navijal na 700+, en 500+, tako da ne vem. Na 270 h/s pa sem spravil.


Ok...hvala za informacije.

krneki0001 ::

3GB bo kmalu premalo za rudarjenje, 2GB je pa že premalo za ETH.

K0l1br1 ::

Niti ne vem, če bi lahko solo minal s 1060 3gb? Ima smisel?

krneki0001 ::

Ja, na njihovo, potem pa enkratno izplačilo enkrat na teden.

hojnikb ::

kake pa majo feeje ? so kej nižji od recimo blockchain ?
#brezpodpisa

Jerry000 ::

A ma kdo mining namenske PCje? Zanima me koliko stanejo, kakšna je poraba in koliko se splača nabavlat teh namenskih mining PCjev.

hojnikb ::

kupis plato z najvec pcie sloti in najcenejši proc ter ram za njo. Gor pa nabašeš grafike, ki so najbolše za minig (trenutno kakšna 580ka, ki jih ni()
#brezpodpisa

Mato989 ::

Jerry000 je izjavil:

A ma kdo mining namenske PCje? Zanima me koliko stanejo, kakšna je poraba in koliko se splača nabavlat teh namenskih mining PCjev.


soliden stane cca 3k€

krneki0001 ::

hojnikb je izjavil:

kupis plato z najvec pcie sloti in najcenejši proc ter ram za njo. Gor pa nabašeš grafike, ki so najbolše za minig (trenutno kakšna 580ka, ki jih ni()


Točno to. Enega takega tudi prodajam (star manj kot en teden: Asus Z170-A plošča (6x PCI-e slot), 16GB ram in intel pentium G4560), ker sem dobil še boljšo zadevo.

Red_Mamba ::

Jerry000 je izjavil:

A ma kdo mining namenske PCje? Zanima me koliko stanejo, kakšna je poraba in koliko se splača nabavlat teh namenskih mining PCjev.


1500EUR za 5x GTX1060
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

Jerry000 ::

A kakšnih 300EUR pa ni vreden mining PC? Sem googlal malo in sem našel prav mining PCje za 300EUR. Sicer ne vem kakšni so, koliko minajo, to ne vem. Sprašujem pa za neke mid range, ne za top performance (mining). Ali imaste vi namenski PC za mining ali kar primarni PC?

hojnikb je izjavil:

kupis plato z najvec pcie sloti in najcenejši proc ter ram za njo. Gor pa nabašeš grafike, ki so najbolše za minig (trenutno kakšna 580ka, ki jih ni()

Koliko potem pride takšen PC?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Mato989 ::

Jerry000 je izjavil:

A kakšnih 300EUR pa ni vreden mining PC? Sem googlal malo in sem našel prav mining PCje za 300EUR. Sicer ne vem kakšni so, koliko minajo, to ne vem. Sprašujem pa za neke mid range, ne za top performance (mining). Ali imaste vi namenski PC za mining ali kar primarni PC?

hojnikb je izjavil:

kupis plato z najvec pcie sloti in najcenejši proc ter ram za njo. Gor pa nabašeš grafike, ki so najbolše za minig (trenutno kakšna 580ka, ki jih ni()

Koliko potem pride takšen PC?


Glej ne splača se ti mid range kupovat, karkoli za okol 1.000 je brezveze, jaz se hecam z kišto za 1.000 z 1060tko 6gb, pa je turnover profita nikakvi, brezveze pol, al greš konkretno not al pa raje pokaj na borzo tradat... več efektive, mogoče pozimi da bo manj gretja ker bo kišta grela.

Bistven ti je podatek kako hitro se zadeva odplača in zaenkrat je najbolj smiseln ethereum, kjer se lahko po trenutnih ocenah grafika 1070 odplača v cca 3-4 mesecih 24/7 delovanja... potem je profit. Ampak če se boš šel mid range z 1-2 grafama je to vprašanje efektive long term, ker bo profit cca 3€/dan... po odbitih stroških elektrike BREZ klime... no pa si računaj potem. to je ob total nespremenjenih pogojih 90€ na mesec MAX, pol pa lahko še kaj crkne, lahko pade ethereum ipd...

Rok Woot ::

Zakaj pa ne rabljenih 7970 ali pa 280x? Naredijo skoraj enako, pa cenejše so. Porabijo sicer več eletrike ...

Syrex ::

Moj edini pomislek je v tem kak dolgo se še bo spačalo minat Ether ... Nagledan imam celoten komplet za 2480€

4x 1070 8gb + (4 čez čas)
+ vse potrebno za rig

Nanese 120 MH/s in to bi bilo odplačano v približno 4-5 mesecih ..

Ampak a ve kdo kako je z to profitabilnostjo minanja in kako hitro pada? Sploh glede na to, da je zdaj takšen naval in tako veliki zaslužki. Sem še v dilimi ali rig ali vložti v coine ... kaj bi predlagali?

tikitoki ::

GLede nato, da je sam vprasanje casa, da se cena sesuje, je pomembno vprasanje ali bos povrnil vlozek, preden se to zgodi.

hojnikb ::

al pa miniraš naprej in čakaš da začne cena rast..
#brezpodpisa

dexterboy ::

hojla,
ali kdo ve, ker na spletni strani nicehacha ne najdem tega proca, se splača pognati v rudarjenja fx 8320?
žal je 125w in ne 95w proc, ampak je plata itak best of gigabyte z dodatnimi hladilniki, me hlajenje ne moti.
ni mi všeč zgolj toplota, ki se bo sproščala ob rudarjenju.
seveda, če se sploh splača rudarjenje s temi osmimi jedri...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

BigWhale ::

Syrex je izjavil:

Moj edini pomislek je v tem kak dolgo se še bo spačalo minat Ether ... Nagledan imam celoten komplet za 2480€


Za ta denar verjetno bolje kupit 1 BTC in pocakat pol leta. :)

hojnikb ::

dexterboy je izjavil:

hojla,
ali kdo ve, ker na spletni strani nicehacha ne najdem tega proca, se splača pognati v rudarjenja fx 8320?
žal je 125w in ne 95w proc, ampak je plata itak best of gigabyte z dodatnimi hladilniki, me hlajenje ne moti.
ni mi všeč zgolj toplota, ki se bo sproščala ob rudarjenju.
seveda, če se sploh splača rudarjenje s temi osmimi jedri...

nope, bolj koristno da uporablaš zadevo kot grelec
#brezpodpisa

Rost ::

Mi lahko kdo razloži približno kaj je rudarjenje?

BigWhale ::

Rost je izjavil:

Mi lahko kdo razloži približno kaj je rudarjenje?


Rudarjenje digitalnih kriptovalut je v grobem povedano poganjanje posebnih programov, ki se ukvarjajo z racunanjem kompleksnih algoritmov in tako ustvarjajo digitalno valuto.

Vec pa na Wikipedii.

Bitcoin @ Wikipedia

Rost ::

BigWhale je izjavil:

Rost je izjavil:

Mi lahko kdo razloži približno kaj je rudarjenje?


Rudarjenje digitalnih kriptovalut je v grobem povedano poganjanje posebnih programov, ki se ukvarjajo z racunanjem kompleksnih algoritmov in tako ustvarjajo digitalno valuto.

Vec pa na Wikipedii.

Bitcoin @ Wikipedia

Oh, okej, hvala!

Heavy ::

Rok Woot je izjavil:

Zakaj pa ne rabljenih 7970 ali pa 280x? Naredijo skoraj enako, pa cenejše so. Porabijo sicer več eletrike ...



Na bolhi jih ne najdeš več. Naberejo pa okoli 270sols/s.
#TeamFelix

skico ::

krneki0001 je izjavil:

Ja, na njihovo, potem pa enkratno izplačilo enkrat na teden.


v čem pa je fora da prvo rudariš na njihovo denarnico potem pa delaš prenos?

a če rudariš na njihovo, si potem plačan v ETH in ne v bitcoinih?

Ne zastopim zakaj bi drugače imel še en vmesni člen ki ti pobere (če prav vem) 0.4% pri tranzakciji...

aja, pa še nekaj.. v čem je fora da enkrat nicehash da za isto SOLs/s da 10€/dan enkrat pa 7€/dan?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skico ()

krneki0001 ::

Ker za v njihovo denarnico ne plača fee-ja. fee je samo pri izplačilu. In fee je 0.001 BTC.

Torej boš vsak dan plačeval velik fee. Narudaril ti bo recimo 0.002BTC in boš polovico tega dal za fee, medtem ko če bi narudaril 0.1 v petih dneh in plačal samo 0.001 fee-ja pri dvigu.

amacar ::

Vedno si plačan v btc. Če rudariš na njihovo dobivaš pogosteje plačila in manjši fee je (2%).
Različno ceno ti da v odvisnosti od tečaja zchasha in ponudbe kupcev hasha.

skico ::

nebivedu in amacar: hvala za odgovor.

ali je kakšna varianta še da se zadeva zooptimizira? da bi bil večji izkupiček?
««
8 / 63
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ETN electroneum (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
19324416 (6028) Baja
»

Nicehash in single gpu

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
141274 (729) Clubraider
»

Rudarjenje kriptovalut, ce je elektrika zastonj

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
218232 (3871) svedr
»

NiceHash ponovno začel obratovati

Oddelek: Novice / Kriptovalute
4917780 (10940) alanm
»

Litecoin (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Loža
747127660 (65387) -žiga-

Več podobnih tem