» »

Kam na morje?

Kam na morje?

kronos_10_ ::

Imam en problem. In sicer ne vem kam bi letos šel na morje. Če mi kdo iz svojih izkušenj priporoča kam iti?
Uglavnem samo da se ponoči dogaja...da so kake diskoteke, ali pa kaki bari. Zaželjeno na hrvaškem, če pa je tudi kaka druga dobra destinacija kar priporočite :)...na Pagu sm že bil tko da dol ne grem več.
In na splošno tko da je lepa destinacija..tko lepa plaža, itd. Idealno za mladino??
Hvala in lp.
  • spremenil: bluefish ()

freesty ::

Sem bil eno leto v bolgariji. Svetovno. Bejb tolk, da ne ves do kire bi sel, pa se precej sproscene so, niso tak ko slovenke, ko misl usaka, da je 15x lepsa kot je v resnici...
Diskacov pa tut povsod. Bil sem na zlati obali.

Alec999 ::

Hvar. Vsaj kar se tiče otokov v Dalmaciji.

jype ::

kronos_10_> Uglavnem samo da se ponoči dogaja...da so kake diskoteke, ali pa kaki bari.

To pa res ne rabš morja. Bolgarija bo nemara zate res super (imajo tudi morje).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Good Guy ::

pejt u hribe

kronos_10_ ::

Bolgarija je predaleč nažalost...drgač sm tud to gledu in pa romunija...sam je predaleč. Kar se tiče pa šjor bomo imeli svoje s sabo tko da ne pride v poštev :D
Aha hvar...ma kko so pa plaže in tko čez dan je lepo?
@jype ubistvu pač da bi se lepo kopali čez dan in uživali in da potle zvećer lahko greš tudi žuarat.
Pač slišal sem da se dogaja pač stella maris(umag), poreč in pa vodice. Ima kdo izkušnje je uredi?..al raje kaj drugega?
@Good Guy zaenkart v hribe še ne :D

Zgodovina sprememb…

DjTonic ::

Zdaj, če mate svoje punce zraven pol ste itak verjetno že bolj resni. Ponavadi se gre na kakšne ekstra party lokacije, če greste s prijatli in zažurate na polno :)

Hvar, Brač bi bil ok, celina pa Makarska, Šibenik, Vodice. Lahko tudi kje bližje, okolica Zadra je ok.

kronos_10_ ::

Pač ku bi reku...gremo z namenom malo na počitnice se kopat in tko..in ponoči pač ne nameravamo it kar spat bi šli še malo okol. Tko da ne gremo kam in pol da se ponoči ne bo nič dogajalo :)..ja pač resni kaj ma to veze z žuranjem..mamo pač povprečje let tam okol 18 let :)
Aja in moraš bit polnoleten za diskoteke?..ker nekje gledajo spet nekje ne..tko izkušnje?

Zgodovina sprememb…

LeXani ::

puste babnce doma
Čas prve prijave 04.11.2005

Mentalist ::

otok Vir, blizu paga, sicer, ampak je zakon. pa Pakoštane.
Lool.

Peters ::

Priporočam Turčijo, konkretno Antalyo ali Alanyo. Zelo ugodno in prijetni ljudje, načeloma manj arogance, kot sem jo doživel v Grčiji (da Hrvaške sploh ne omenjam).

Žurat se da, cene tam so primerljive z našimi, glede alkohola se splača vzet all inclusive, ker imaš v hotelu zastonj žganje (pivo in vino sta načeloma krš), kar pripomore k znižanju skupnih stroškov. :)

Yugos ::

Peters je izjavil:

Priporočam Turčijo, konkretno Antalyo ali Alanyo. Zelo ugodno in prijetni ljudje, načeloma manj arogance, kot sem jo doživel v Grčiji (da Hrvaške sploh ne omenjam).

Žurat se da, cene tam so primerljive z našimi, glede alkohola se splača vzet all inclusive, ker imaš v hotelu zastonj žganje (pivo in vino sta načeloma krš), kar pripomore k znižanju skupnih stroškov. :)


s katero agencijo si šel? Koliko te je prišlo?

me gusta ::

jaz sem bil do sedaj velikokrat na morju na Rabu, res lep otok, za žurat sicer ni ravno nekih primernih lokalov (so ampak bolj slabo obiskani :D ), če pa bi šel s punco na morje pa tukajle ne moreš zgrešiti :) mislim na zelo lepo mesto Rab :)

Anney ::

Vodice - hacienda
Poreč - byblos
Trogir - Otok Čiovo (cca 500-1000m plaže z barčki-all day house music till 22.00 cca, zvečer je neka diskoteka v mestu (če je še :) )
Zader - tu tudi zna dogajati (malo pobrskaj)

Orchestra ::

Ahoj! S frendi ga bi radi šli žurat, pa zbiramo predloge kam. Potrebujemo čim več klubov z elektronsko glasbo brez vstopnin, super "party" atmosfero, ter nepretiran in sprejemljiv standard cen pijač in nastanitev. Pravtako ne sme manjkati urejena in lepa plaža.

Vse to smo lansko leta 2009 dobili na Pagu, Novalja. Klubi so bili, se mi zdi, da 4 ob plaži Zrće in en v centru Novalje, od tega je bil samo en plačljiv, pa še to na čas DJ eventov. Folka puno, atmosfera je bila fantastična. Edino kar me je zmotilo, so bili "gay partiji" po 3. uri zjutraj pa na sploh nekam velik delež moške populacije. Plaža je bila super, prav tako vzdušje na plaži, pa tisti pogled na sončni vhod na Velebitom je bil "priceless". Vse je bilo na dosegu roke.

Se da kaj podobnega dobiti na Hvaru?Rekli so mi da je to top žurerska destinacija takoj za Zrćami, nekih konkretnih informacij pa nisem dobil. Glede na to kar sem našel na internetu mi deluje bolj kot žurerska destinacija za premožnejši in "fancy" del populacije. Neke izrazite klubske scene nekako ni videt, bolj "overrejtani" bari z zasoljenimi cenami pijač, lahko da se motim.

Elemen_T ::

mi deluje bolj kot žurerska destinacija za premožnejši in "fancy" del populacije.


Bo držalo.
Hvar je lep/posh, pa verjetno poleg Dubrovnika eno dražjih mest na Hrvaškem. Za en dan v glavnem...

mihco ::

Zakyntos - Laganas
Norisnica brez primere. Prvi dan nismo vedeli ali smo prisli v cirkus...do zadnjega dneva ti pa neotesani angleski najstniki pridejo vrh glave. Aja pa plaza je vrhunska.

drzni86 ::

torej, da malo obudim to temo od mrtvih zdaj ko je ravno čas počitnic. Torej z mojo boljšo polovico iščeva neko destinacijo v Dalmaciji, kjer je morje čisto in toplo, lepe plaže in lepi apartmaji... Greva po 5. juliju...

Kaj mi po vaših izkušnjah priporočate in zakaj?

Prav tako se tudi priporočam za kontakt za kakšen apartma v omenjenem delu Hrvaške.

Hvala!

Free Bird ::

Budva. Treba je pa it v sezoni, ker drugače je vse že bolj mrtvo.

Anney ::

Makarska. ;)

korenje3 ::

galapalaški otoki.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

espacious ::

O da se pridružim še jaz ...

Hvar - žura kar hočeš, dražje, kot tudi Dubrovnik ... tu se ponavadi gre na Carpediem island z ladjico, tam pa dogaja ni da ni
Vodice - žura je, cene nižje kot na Hvaru
Brač - prelepe plaže, žur je vsekakor! :D
Trogir - žura ni nevem kaj, ljudi sicer je - pretežno hrvatice ki te ne pogledajo:D, marina ogabno smrdi (ne ta nova)
Vir - glede tega otoka pa: me tam nikoli več ne vidijo zaradi nadležnih domačinov in nesramne policije (so nas sterali z obale da ne oemnim besed in načina) ko smo pa prijavili na policijo (pretep) so se nam gladko režali ... no to bo dovolj mislim. Drugače pa par barićev, nč posebnega. Btw otok z največ črnimi gradnjami veliko slovenskih ...


Zakyntos - Laganas točno tko kot je "micho" napisal
Karpatos - prelepe plaže manj žura (bol za pare)

Za punce - žene peljat svetujem raje Grčijo (otoke), prijazni ljudje, prelepe plaže, dobro pivo, gyros:D, raje kot Španijo ali Hrvaško ...

Italija je tudi zelo lepa (Jug), sicer dokaj draga ...
LP, espacious

Havq ::

Zdravo

da ne odperam po nepotrebnem nove teme bom kar tukaj prašal.

Se v Izoli kaj dogaja tko,kakšni diskači pa to??

Ima kdo izkušnje??

Hvala za pomoč.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

kiFni ::

Lahko greste na križarjenje po kornatih ali dalmaciji. Vsak dan pozno popoldne si na drugem otok, drugi dan po zajtrku se izpljuje. Čez dan se pluje in ogleda kako znamenitost če hočeš ali pa spiš, lahko se sončiš in piješ mrzlo pivo, (pozdraviš mačka do večera) in kako kopanje vmes, veliko vidiš ker nisi omejen samo na en kraj. Hrana je vsa na ladji, tako da vam ni treba skrbet za to.

msjr ::

Havq je izjavil:

Zdravo
Se v Izoli kaj dogaja tko,kakšni diskači pa to??

Ima kdo izkušnje??


Ujebenti, ambasada še vedno živi http://www.ambasadagavioli.si/ in ima celo svojo wiki stran Ambasada Gavioli @ Wikipedia

Izkušnje, ja, v devetdesetih je bilo tam divje, kako je zdaj pa poročaj!

krneki0001 ::

kiFni je izjavil:

Lahko greste na križarjenje po kornatih ali dalmaciji. Vsak dan pozno popoldne si na drugem otok, drugi dan po zajtrku se izpljuje. Čez dan se pluje in ogleda kako znamenitost če hočeš ali pa spiš, lahko se sončiš in piješ mrzlo pivo, (pozdraviš mačka do večera) in kako kopanje vmes, veliko vidiš ker nisi omejen samo na en kraj. Hrana je vsa na ladji, tako da vam ni treba skrbet za to.


Odlična zadeva. Priporočam.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

D3m ::

Krim :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Havq ::

HVala za predloge.

Tut za ambasado sm že neki potem gledal ja.

sej bomo vidl kako bo.

Upamo na najbolše.

Če ne bo v Izoli nič posebnega,bomo pa v Portorožu pogledal.Tam se pa sigurno kaj dogaja.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

koyotee ::

Ja na slo obali je bolj bogo z dogajanjem, kak romun te lahko okrade to je pa tut to :D
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Havq ::

Zdravo,

javljam se da malo povem.

S kolegom sva bila v kampu Lucija blizu Portoroža.

V kampu je dosti mladih punc in tudi mamic ;)

Do mesta Lucija je dobrih 10 min hoje (nazaj v kampu je malo dlje :P )

DRugače v mestu se je dogajalo. Midva sva glih naletela,na ciganske plesalke al ka so že,

naslednji dan so pa bile trebušne plesalke,tudi mladi h punc se ni manjkalo,tok da sva bila zadovoljna.

lp

Havq
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

mihapc123 ::

Zdravo!
Mate kakšne predloge kam na morje na hrvaško, kjer je peščena plaža in pesek v vodi in se večer v mestu kaj dogaja.
LP!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kampiranje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8110229 (1311) Mato989
»

Morje hrvaška? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9428569 (2200) Pithlit
»

Kam na morje (mladi, za žur)?

Oddelek: Loža
347016 (4896) Vazelin
»

Dopust 2017 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8928943 (26264) maco-maco
»

Grčija in senca na plaži- 6 letnik

Oddelek: Loža
415707 (4034) ABX

Več podobnih tem